Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Imagini editate de mine :) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Imagini editate de mine :) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Imagini editate de mine :)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Va plac imaginile ? :)
Da :)
Imagini editate de mine :) - Pagina 2 I_vote_lcap83%Imagini editate de mine :) - Pagina 2 I_vote_rcap
 83% [ 15 ]
Mai ai de lucrat. :)
Imagini editate de mine :) - Pagina 2 I_vote_lcap11%Imagini editate de mine :) - Pagina 2 I_vote_rcap
 11% [ 2 ]
Unele sunt frumoase, altele nu. :)
Imagini editate de mine :) - Pagina 2 I_vote_lcap6%Imagini editate de mine :) - Pagina 2 I_vote_rcap
 6% [ 1 ]
Putin. :)
Imagini editate de mine :) - Pagina 2 I_vote_lcap0%Imagini editate de mine :) - Pagina 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nu. :)
Imagini editate de mine :) - Pagina 2 I_vote_lcap0%Imagini editate de mine :) - Pagina 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 18
 

AutorMesaj
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Imagini editate de mine :) - Pagina 2 Asss10Imagini editate de mine :) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Imagini editate de mine :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini editate de mine :)   Imagini editate de mine :) - Pagina 2 I_icon19Lun 08 Aug 2016, 21:31

My own shit..
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sunt din ce în ce mai surprinsă de ce fac. Comparativ cu ce edituri aveam, things i am kinda ashemed and pround of, chiar am crescut. hm.
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Imagini editate de mine :) - Pagina 2 Asss10Imagini editate de mine :) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Imagini editate de mine :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini editate de mine :)   Imagini editate de mine :) - Pagina 2 I_icon19Vin 19 Aug 2016, 18:42

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Imagini editate de mine :) - Pagina 2 Asss10Imagini editate de mine :) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Imagini editate de mine :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini editate de mine :)   Imagini editate de mine :) - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Aug 2016, 21:45

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Imagini editate de mine :) - Pagina 2 Asss10Imagini editate de mine :) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Imagini editate de mine :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini editate de mine :)   Imagini editate de mine :) - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Sept 2016, 00:28

Adecă idk. I've missed doing this shit.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Imagini editate de mine :) - Pagina 2 Asss10Imagini editate de mine :) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Imagini editate de mine :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini editate de mine :)   Imagini editate de mine :) - Pagina 2 I_icon19Dum 18 Sept 2016, 01:14

         U so genius omg. Imi plac asa mult editurile pe care le faci, nu am cuvinte. Mi se par super jmek, originale si faptul ca imbina o gramada de elemente si detalii fara a parea incarcate, ci exact cat si cum trebuie mi se pare superb. Imi plac toate stilurile abordate si, desi nu ma pricep mai deloc, sunt convinsa ca e nevoie de o gramada de munca, talent si rabdare pentru a putea realiza ceea ce faci tu. jos palaria in fata
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Imagini editate de mine :) - Pagina 2 Asss10Imagini editate de mine :) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Imagini editate de mine :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini editate de mine :)   Imagini editate de mine :) - Pagina 2 I_icon19Mier 28 Sept 2016, 23:53

Choco, comentariul tău îmi făcuse ziua, smr. <3

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat




Imagini editate de mine :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini editate de mine :)   Imagini editate de mine :) - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Imagini editate de mine :)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Creațiile voastre :: Arta vizuală. Imagini modificate și create-