Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Heroes [ +16 ]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19Mier 08 Aug 2012, 21:23

iti ador ficul, este unul dintre favoritele mele;))
astept nextul cat mai repede te-am pupat si spor la scris kiss
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 15:40

Capitolul V


Catwoman

Ziua in care am murit, a fost ziua in care am inceput sa traiesc cu adevarat

( Partea || )



Sakura :

Amintiri, doar cu atat am ramas… de la moartea mea… Dar nu imi pare rau de nimic. Poate… daca nu as fi murit, nu as mai fi avut ocazia sa il intalnesc pe brunet… si… sa imi infrunt temerile. Dar, astazi nu eu trebuie sa m-I le infrunt, ci vechiul meu “amic” Wathol. La acest gand, un fior rece isi facuse aparitia de-a lungul spatelui meu, facandu-ma sa tresar incet, ca apoi printre buzele mele rozalii sa isi faca aparitia un ranjet cat se poate de macabru, ilustrand gandurile mele infioratoare ce le tineam ascunse in minte, departe de toti si de toate.

Vantul rece ce imi strabatea fiecare particica a corpului, ma trezise la realitatea cruda, iminenta. Cu ochii mei mari, priveam cladirile destul de inalte din centrul Gothamului, pana dadusem cu ochii de un bloc imens, creat numai pentru birouri, ce in varf purta mandru emblema firmei lui Wathol, HappyCat. Emblema era, bineinteles, o pisica. Nu stiu de unde pana unde, dar firma lui este foarte celebra in toata lumea prin diversitatea ei. “Nu cred ca s-ar supara fostul meu sef daca i-as face o mica… vizita…” imi spuneam eu in gand, urmand ca apoi sa scot un mic chicot printre dintisorii mei albi, scotand in evidenta caninii mei dezvoltati. Cladirea era foarte mare, si nu aveam de ce sa ma agat pentru a ma urca pana la ultimul etaj, acolo fiind biroul lui, asa ca m-am decis sa intru ca o persoana “normala”, pe usa.

Imi apuc biciul, urmand sa ma agat cu el de un stalp, pentru a putea cobora de pe aceasta casa saracacioasa pe care stateam de minute bune. Odata ce biciul meu facu contact cu stalpul, astfel incolacindu-se in jurul lui, fara sa mai stau pe ganduri, am facut doi pasi, urmand ca apoi sa ma arunc in gol, cazand intr-un final in picioare pe asfaltul rece. Norocul meu a fost ca era destul de tarziu, astfel incat oamenii erau deja in casele lor. Tocurile mele se izbeau brutal de asfalt, creind mici ecouri de-a lungul strazilor. Ma apropii destul de mult de marea cladire, inspectand-o, ca apoi observand doi gardieni destul de obositi ce se plimbau de-a lungul coridorului, vorbind despre diverse chestii.

Ma indrept spre usa mare de sticla ce purta simbolul firmei HappyCat, in timp ce ii observam pe cei doi, inspectandu-i din cap pana in picioare, apoi un mic ranjet isi facuse aparitia pe buzele mele catifelate. Imi ridic putin mana apoi cu o putere supranaturala trantesc usa la pamant, spargandu-se in mii de cioburi cristaline la contactul cu mocheta bruta asezata pe jos. Cei doi se uitau mirati la mine, parca inpietriti, in timp ce eu ma misc seducator spre ei, urmand ca apoi sa imi scot biciul din suportul special ce il tinea in frau. “Sa ii omor sau sa ma “joc” cu ei pana ma roaga sa ii omor?” doua intrebari tentante care duc la un singur lucru, moartea celor doi mocofani. Un mic chicot imi scapase din stransoarea buzelor, in timp ce unul din acei gardieni isi drese vocea si imi puse o intrebare destul de socanta pentru mine :

-Nu stiu daca trebuie sa o omor sau sa ma indragostesc de ea. Spuse unul dintre ei urmand ca apoi celalalt sa rada zgomotos la afirmatia celui de mai devreme.

La auzul vorbelor lui, nu mai stau pe ganduri si imi scot biciul din stransoarea speciala, urmand ca apoi cei doi sa isi scoata pistoalele incercand sa ma impuste, dar fara success, inainte sat raga macar un glont le dau la ambii gardieni cu biciul peste maini, astfel incat pistoalele le cazura din maini si niste vaiete de durere se facura auzite in camera de garda. Dupa cateva secunde, la auzirea vaietelor lor de durere, incepusem sa rad lacoma, creindu-se o atmosfera macabra, ca apoi oprindu-ma si fixandu-mi privirea spre ei si spunandu-le ca asta nu e nimic, si ca durerea adevarata isi v-a face aparitia imediat. Cei doi speriati se dadura cu doi pasi inapoi, urmand ca eu sa avansez spre ei din ce in ce mai repede, apoi orpindu-ma si uitandu-ma la “tabloul” patetic in care erau cei doi surprinsi, mai mai sa faca pee i de frica. Scot un “Hmm” fortat printre buze, apoi ma indrept incet spre perete, apropiindu-mi mana de butonul ce stingea luminiile incaperii; dar inainte de a il inchide le zambesc malefic urmand ca apoi sa le impartasesc un gand de-al meu pe un ton destul de seducator, tensionandu-i usor :

-Baieti, cine poate vedea prin intuneric? Spunand acestea, inchid lumina urmand sa le spun fraza decisiva…. Eu pot.

In secundele urmatoare, tipete parca scoase din infern, lacrimi si durere, toate acestea isi facusera aparitia in mica camera ce se dovedise a fi mormantul pentru cei doi. Ma simteam atat de bine cand faceam asta, cand chinuiam oamenii, cand ii aduceam unde vroiam eu. Un ranjet malefic imi aparuse pe fata la vederea peisajului macabru afisat jos, pe podeaua rece, unde isi facusera veacul cei doi, parca transati de ghiarele-mi ascutite. Un lucru stiu sigur, eu sunt facuta sa domin, nu sa fiu dominata.

Terminandu-mi gandurile, ma mai uit inca odata la cele doua cadavre transate pe jos, si plec mai departe spre “dragul” meu “prieten” Wathol. Pasii mei se auzeau din ce in ce mai alerti pe parchetul ce infrumutesa coridoarele firmei. Tocurile mele incepura parca a dansa, fiecare pas facandu-l din ce in ce mai jucaus, uneori topaind si fredonand diverse cantecele ce obisnuia mama sa m-i le cante cand eram mica si nu puteam sa adorm. Saream si saream pe coridoare, pe scari, pana sus la ultimul etaj, unde ma astepta “ofranda” mea bine meritata. Mii de tablouri infrumutesau aspectul interior al firmei, dandu-i o nuanta de eleganta, si de rafinament, tablourile fiind Tonitza si unele chiar Piccaso-uri destul de valoroase. Le privesc destul de incantata, apoi imi deschid frumoasele mele ghierute, urmand ca apoi acele tablouri splendide sa fie spintecate de “armele” mele letale, lasand in urma lor mici fasii de material, ce se inprastiau pe parchetul lucios al coridorului. Dupa mica mea “joaca” observ ca la capatul coridorului este situate o usa masiva, din otel inoxidabil, brut. Un mic chicot facuse un ecou de neimaginat pe coridor, alarmand persoana ce statea in interiorul acelei camera, urmand ca apoi, un glas de barbat sa imi inunde usor timpanele :

-Cine este? Spuse el nestiind ce il asteapta dupa usa din otel ce asteptam sa o deschida.

“Cine este”… “Cat de patetic poate fi, parca ar avea 10 ani… Pfff, ohh te rog, asta este singurul cuvant care l-ai putut scoate pe gura cowboy?” imi zic eu in gand, urmand ca un sunet infernal sa isi faca aparitia din dreptul usii, ca apoi o fata destul de cunoscuta sa imi apara in fata ochilor…. O fata de barbat, trecut de mult de prima tinerete, o fata si un nume ce mi-au marcat existenta…
W-a-t-h-o-l



Sasuke :

“Doamne, Doamne! Pe unde o fi nebuna asta? Prin ce primejdii s-ar mai fi bagat acum… “ imi tot repetam in minte toate aceste intrebari, asteptand ca cineva sa imi dea niste raspunsuri, dar pacat ca, nimeni nu poate face asta; nimeni nu stie exact und ear putea fi nebuna asta; si eu mai nebun decat ea am lasat-o sa plece, fara sa stiu unde este si cand se v-a intoarce…

Off Doamne… nebuna femeie mai e si ea… poate de aceea o iubesc atat de mult… Nu pot sa nu ma gandesc la ea, la zambetul ei cel dulce ce ma facea mereu sa o iubesc din ce in ce mai mult…. La buzele ei carnoase, fine, perfecte, ce ma inebuneau de fiecare data, dorind mereu din ce in ce mai mult, dorind-o cu ardoare pe ea, dorindu-i trupul numai pentru mine, simtindu-l vibrand sub al meu, dominand-o ca un mascul nebun dupa putere, iubind-o la nesfarsit. Imi intrerup gandurile, luand de pe masuta de cafea maronie un trabuc englezesc, indreptandu-ma spre semineu pentru a il aprinde, ducandu-l spre buzele mele palide, sorbind din el lacom fumul plin de chimicale, urmand ca apoi sa il eliberez in livingul meu destul de generos, inpodobit cu trofee care mai de care mai spectaculoase. Nu apucasem sa mai inhalez pentru a doua oara fumul divin ce iesea alert din trabuc, ca Itachi isi facuse aparitia in camera cerandu-si scuze pentru “micul” incident provocat. Eu ii spun ca nu mai conteaza acum pentru ca nebuna a disparut, si ca nu stiu in ce belele s-a mai bagat…

-Domnule, este normal sa va ingrijorati in legatura cu iubita dumneavoastra, de aceea i-am pus un dispozitiv de urmarire in masca. Spuse Itachi destul de increzator, creindu-mi sperante in legatura cu bombonica mea.

Disperat, ii ordon sa imi arate telecomanda ce o monitoriza pe rozalie, iar el in momentul urmator scoase dintr-un buzunar al sacoului lui negru, o telecomanda cu un chenar ce arata locul exact al locatiei Sakurei. Il insfac din mainile credinciosului meu valet, urmand ca apoi privirea mea sa cerceteze cu atentie micul ecran ce ascundea mii de raspunsuri ce le cautam de mult. O mica bulina rosie isi facuse aparitia pe micul patratel negru, urmat apoi de locatia ei…. Complexul HappyCat… “Ce ar cauta Sakura ac…. Ia stai… patronul firmei este… Wathol..” odata ce pronuntasem acel cuvant in mintea mea, mii de fiori imi strabateau ceafa, coborand de-a lungul sirii spinarii, oprindu-se brusc la soldurile mele. Sakura vroia sa il… omoare… Nu! Trebuie sa o opresc pana nu face o mare gresala!

Fara sa mai stau pe ganduri, il trimit pe Itachi sa imi pregateasca Bat-Mobilul si armele necesare, in timp ce eu fugeam ca un disperat pe coridoarele castelului spre camera armurilor, acolo unde aveam tinute bine toate costumele mele. “O nu, prost mai esti Sasuke, prost! Trebuia sa imi inchipui ca vrea sa se razbune” spunand acestea in gandul meu, incep sa grabesc pasul spre destinatie, ajungand intr-un final in fata unei usi gigantice din fier. Jos, in partea stanga, era pozitionat un mic chenar, unde trebuia sa imi pun mana, urmand ca apoi sa mi-o scaneze, pentru a imi putea da acces la camera armurilor, ceea ce am si facut, iar in cateva secunde usa se deschise, iar eu intrand nervos, cautam unul din costumele mele cele mai bune, un costum blindat. “Nu se stie cand ai nevoie” imi spuneam eu in timp ce eram fata in fata cu acesta, smulgandu-l cu putere din suportul special, urmand ca apoi sa mi-l pun pe mine cu grija, activand toate mecanismele atasate lui, pregatindu-ma de ce v-a urma. In timp ce eu faceam ultimele modificari, Itachi incepu sa ma strige pe holuri sa ma grabesc, pentru ca masina este pregatita, asa ca mai fac doua trei retusuri, urmand ca apoi sa fug spre masina, multumindu-i lui Itachi.


Intervenit de Lucifer's white angel : Paragraf şters. Motiv : scene sexuale detaliate.
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 15:46

dau edit! PRIMA! nr1 nr1

Edit:
'Hopaa, corner, bravo Sasuke, ai comis-o si p’asta.' Voi incepe cu fraza care ai terminat textul.

Săracul, oare ce îl aşteaptă? Ce să spun? Am dat edit şi tot nuştiu ce să zic. Perversă mică ce eşti in love, de asta te iubesc eu pe tine love. Am vrut să plâng dar cum nu's o plângăcioasă din fire nu am putut.
Mulţam că m'ai anunţat, ca m'ai avertizat şi cum nu's eu genul care să poată să citească/uite la secvenţe horror dar am citit cu drag in love

Deci ce să spun? Mi'a plăcut enorm şi vreau nextul puppy eyes, mulţumesc că m'ai anunţat ❌
Spor la scris şi multă imaginaţie, pentru a ne aduce multe capitole la fel de captivante si de frumoase love

Mely te pupă dulce kiss


Ultima editare efectuata de catre MeLyNa12 in Vin 10 Aug 2012, 16:36, editata de 1 ori
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Heroes [ +16 ] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 15:58

mi s-au incetosat ochii ,
m-ai facut efectiv s aplang ,
a fost asa de frumos si asa de pervers si asa de horror si asa de frumos , super frumos
a fost un capitol superb , toate sunt ,
copila mea copila iti multumesc ca m-ai anuntat ,
mi-a placut mult de tot ,
chiar vreaU sa maa nunti de continuare ,
sa fie pervers te rooog ,
doamne a fost chiar foarte frumos si foarte ;ung , ceea ce imi place ,
vino cu nextul repejor ,
crisu te iubeste mult
Sus In jos
Scream.
Special Jōnin
Special Jōnin
Scream.

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1682
Puncte : 1837
Reputatie Reputatie : 103

Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 16:19

edit!!

OMFG MARIA!!! Ce perversa ai devenit! Ma rog erai asa da acum ne arati:-j.
Ador partile macrabe, alea sunt preferatele mele, ma rog si cele +16 da nu vreau sa ma creada lumea perversa ca tine rolling on the floor
Poza doi e Saw parca 4, nu mai tin minte bine, dar era pe acolo....
Un capitol mai lung nu se putea rolling on the floor Deci credeam ca o sa ma plictisesc citind dar cand au inceput fazele macrabe deja simteam ca nu o sa ma mai opresc what?lol!
Ador capitolul asta! E genial, pur si simplu genial! Totusi ai grija cu fazele +16, stiu ca nu sunt asa exagerate, dar totusi rolling on the floor rolling on the floor
Ahm...nu stiu ce sa mai spun decat NEXT!!!

Succes la idei.

P.S. intra iar pe mess rolling on the floor rolling on the floor
Sus In jos
Ava •
Jōnin
Jōnin
Ava •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Honolulu, Hawaii
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1081
Puncte : 1164
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Dat cu presu' ..
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita . - .-

Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 17:07

Ohh da da da daaaa what?lol!
Doamne doamne, Maica Domnului si Iisus Hristos de acolo de sus din ceruri
sa te pazeasca pe tine si creierasul ala al tau pervers si genial in love
Mi-a placut acest capitool in love mai ales partea +16 care cred ca a fost defapt un +18 sanatos ! lough
Deabea astept urmatorul capitol si sa ma anunti ca te pap !
Te iubesc ! Pentru acest capitol TE IUBESC !!
Spor la scris si idei multe ! happy2
Kisses kisskisskiss

Prima pe paginaa ! nr1
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 21:55

Hi !

Deci... OMFG ! what?lol!
Jesus !! huh? Cat de pervers !
Multumesc mult de tot ca m`ai anuntat si avertizat thank you lough Dar stai linistita ca mie IMI PLACE asaa pervers si horror si nebun si... moa in love in love in love
Deci nu mai am cuvinte... nu stiu ce sa mai zic ca sa iti arat cat de mult il ador... in love
Pfiu.. frate..
Deci... iti iubesc fic`ul . OFFICIAL. lough in love


Anunta`ma din nouuuuuuuuuuuu, te rog. Si sper sa fie la fel de genial ! Defapt sunt sigura ca va fi. in love

See ya. hi!
Sus In jos
Fantoma
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Fantoma

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde nu vrei tu sa fiu.
acebook acebook : Foloseste "url" caci deformezi profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2335
Puncte : 2442
Reputatie Reputatie : 81
Hobby-uri Hobby-uri : Strict secret
Stare de spirit Stare de spirit : E complicat

Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19Sam 11 Aug 2012, 13:24

Buna! a hug
In primul rand imi cer scuze ca am ajuns abia acum, adica foarte tarziu la ficul tau dar nu am fost in oras 3 saptamani, aproape 4 si de asta nu am stiut ca ai scris un fic kiss
In al doilea rand, capitolul e foarte lung si foarte interesant de aceea mi-a placut mult, mult, mult.
Sper sa nu te superi ca iti spun dar am observat 2, 3 greseli de ortografie, insa capitolul a fost prea captivant ca sa le dau importanta lough in love
Iar acea scena + 16, cum a zis si Kawii »๏«, e + 18 dupa parerea mea in love lough
In al treilea rand vreau sa mai spun doar ca ficul tau mi se pare perfect. kiss
P.s. te rog sa ma anunti cand pui next.
P.s 2 Nu voi putea sa citesc cam 10 zile pentru ca din nou trebuie sa plec dar promit ca voi citi cand ma voi intoarce a hug
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19Sam 11 Aug 2012, 14:59



Hello, Hello!

Ce mai Hello, Doamne? Capitolul asta a fost... huh? huh? huh? huh?
Nu cred... A fost ceva in genul: "WTF, Noooo, ei? Chiar ei? Adica....". Sper ca imi intelegi reactia!

Mustache a scris:

-Iubita… nici macar nu m-ai intrebat daca vreau sa fiu iubita ta. Imi spuse ea, uitandu-se la mine destul de nervoasa.

Sasuke, esti duhuuusss! Nu ai intrebato inainte daca vrea sa fie iubita ta? Am inceput sa rad la faza asta!
Si acum, imi cer scuze ca nu am ajuns pe aici, insa zilele astea nu am prea avut chef de citit. Cel mai probabil nu o sa pot sa-ti dau comm saptamana viitoare pentru ca plec in Turcia si nu o sa pot sa intru pe forum deloc! Sper sa ma ierti... Insa, as fi fericita daca totus mi-ai trimite in saptamana viitoare un PM, ca atunci cand ma intorc sa stiu ca ai pus next-uletzul si desi voi fi eu fata intarziata hmm...?! , o sa vin cu un comm!

Te kiss Dulke,
~Black Coffee~


Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19Sam 11 Aug 2012, 21:46

Va multumesc tuturor celor care imi cititi si apreciati ficul in love inseamna enorm pentru mine.
In legatura cu greselile mele, ei bine eu nu imi corectez capitolele, odata ce am terminat de scris un capitol, dau "Trimiteti" si cu asta b-asta; pentru ca eu, nu cred ca as putea face greseli colosale, de aceea nu imi verific / corectez capitolele.
Se mai poate ca, in loc de "luandu-i" sa fie scris "luandu-I" pentru ca, eu lucrez in World 2010 English, iar " i " , in engleza se scrie defapt cu caps lock [ mare ] " I " de la verbul a fi [ to be ]; asa ca, daca m-ai apar greseli, sa stiti si voi ca este vina World Pad-ului, nu al meu...
Inca o "gresala" ar fi ceva de genul " ca turma in ograda [...]", ei bine World Pad-ul considera asta o gresala , si o corecteaza iesind " cat urma[...] " ---> cat = pisica; asa cum v-am spus, Pad-ul meu este in engleza, cine are programul asta stie despre ce vorbesc. Cine nu, sta si se uita ca vitelul la poarta noua rolling on the floor
Ultimul lucru, nu vreau sa ma intelege-ti gresit, va multumesc tuturor pentru timpul vostru acordat ficului meu, dar acest capitol tin neaparat sa il dedic cuiva care a mentionat de multe ori ca imi adora / iubeste ficul si am tinut neaparat sa ii multumesc cumva, asa ca,
Acest capitol este dedicat lui Heroes [ +16 ] - Pagina 2 76040733
Enjoy





: Din capitolul anterior :

“ - Eu te iubesc si mai mult iubita mea, si iti jur ca te v-oi proteja cat timp oi trai, si iti v-oi face toate poftele posibile. Spunandu-i acestea, un mic zambet imi aparuse pe fata, in timp ce o imbratisam cu toata iubirea posibila, insa Sakura se opri brusc din imbratisare, punandu-mi capac cu o singura fraza.

- Iubita… nici macar nu m-ai intrebat daca vreau sa fiu iubita ta. Imi spuse ea, uitandu-se la mine destul de nervoasa.

*Hopaa, corner, bravo Sasuke, ai comis-o si p’asta* “




Capitolul VI

Sasuke si romantismul, rea combinatie.


Sasuke :

Prost, prost, prost Sasuke! Sunt cel mai prost barbat de pe pamant! Sincer, numai eu puteam sa am o iubita in timp ce defapt nu aveam… Tipic nu? In fine, idea este ca, trebuie sa fac ceva si trebuie s-o fac repede! Da, ati ghicit, trebuie sa ma imbrac, pentru ca sunt in p**a goala pe strada, si mai e si frig! Ce cacat, imi ingheata cucu’ .

-…Ei? Spuse Sakura destul de iritata de tacerea mea, trezindu-ma din gandurile mele “intelectuale”

Sakura… Aaa Sakura! Am si uitat ca este aici! Bou, bou sunt!!!! Doamne, de ce m-ai facut atat de tampit? Nici Dumnezeu nu cred ca stie…. In fine… Revenind la oile noastre, imi indrept privirea spre frumoasa mea…. consoarta… nu, ca nu e nevastamea, inca… La… frumoasa mea… femeie, ce mai! Imi intredeschid gura, si scot cea mai mare tampenie care am putut-o spune vreodata

-...Vrei Pizza?

La auzirea cuvintelor mele nu prea destept spuse, Sakura incepu sa se faca rosie la fata, mai ceva ca d***u’, si in secunda doi m-a trezesc cu o palma de toata frumusetea, cazand pe spate, astfel incat rozalia se dadu de pe mine, incepand sa se imbrace, lasandu-ma in c**u gol pe strada, cu ochii-n soare, ca un betiv notoriu. Iritat putin, ma ridic rapid, incepand sa imi pun costumul pe mine, urmand ca apoi sa imi pun masca, fugind dupa iubirea mea.

“Sasuke mama, ai facut-o lata de data asta… iauzi, “vrei pizza?” sa stii ca tu ai adus prostia la rangul de arta!” imi spuse Egoul meu interior, frustrandu-ma din ce in ce mai tare. Adevarul este ca, are mare dreptate… cum am putut sa ii spun asa ceva? Mai ales dupa ce am facut dragoste. Off, Doamne, te rog, nu vreau s-o pierd din nou… Nu e vina ei ca eu sunt asa tampit… Si nici vina mea nu e pana la urma… E vina lu’ maicamea, doar ea m-a facut.

Terminandu-mi gandurile, aleluia, imi indrept privirea spre locul unde fugise Sakura, analizand-ul, ca apoi ins ecunda urmatoare indreptandu-ma cu o viteza supranaturala spre locul cu pricina, cautand-o disperat pe bombonica mea.



Sakura :

Ahhhh! Asta a pus capac! Cum a putut sa taca ca un bastard in clipele acelea? Eu ma asteptam sa isi ceara scuze sau sa imi spuna ca ma iubeste sau ceva de genul asta, nu sa ma intrebe de pizza!?! Doamne, barbatii astea, nu au pic de romantism in ei… in loc sa o facem si noi ca oamenii… a stai, ca nu suntem tocmai oameni… ca…. persoanele, civilizate, intr-un pat, sau intr-o cada cu spuma, asa… romantic… el o face pe capota masinii. Frumos, foarte frumos… ei, daca pana si lucrul asta infim* de a ma intreba daca vreau sa ii fiu iubita, nu il face, atunci sa se linga pe bot, ca eu meg acasa si il dau in pastele masii de badaran!

Oricum, Sunshine sunt sigura ca imi duce lipsa, nu ca nerecunoscatorul de Uchiha, las’ ca vede el. Daca el e rece cu mine, sunt si eu cu el!

Terminandu-mi gandurile, ma concentrez pe drum, pentru a ajunge mai repede acasa.Alerg, si alerg in continuu, gandindu-ma la insensibilul de Uchiha, si la cum m-a fraierit sa ma culc cu el, m-a jucat pe degete cum a vrut p**a lui. M-am saturat! Gata, pisica blanda zgarie rau! Si v-a vedea asta pe pielea lui.

Drumul era foarte lung, si destul de pustiu. Blocurile nu ami aveau pic de lumina, semn ca oamenii se culcasera deja, punandu-ma pe ganduri daca mai e seara sau zi, daca mai este azi sau e maine… Am pierdut atat de rau notiunea timpului, nici nu va inchipuiti. Alerg din ce in ce mai tare pe strazile pustii ale Gothamului, pana ce dau cu ochii de un bloc mic, saracacios, ce imi placea sa-l numesc “casa”. Imi pun mana in spate, luandu-mi biciul din suportul lui, si dand cu el de o creanga masiva a unui pin batran, pana intr-un final ce biciul meu se prinse bine de acea creanga, ajutandu-ma sa ma urc pe fereastra intredeschisa a blocului, astfel urcandu-ma in apartamentul meu saracacios. Nu apucasem sa intru bine, ca Sunshine ma si observase, fugand spre mine ca ars, gudurindu-se pe langa picioarele mele, pana ce intr-un final cedasem dragalaseniei lui, luandu-l in brate, mangaind-ul si pupandu-l cu dor si dragoste, spunandu-i ca mi-a fost dor de el, urmand ca apoi un mic mieunat slab sa isi faca aparitia de sub dintisorii lui albi imaculati, semn ca ii e foame. Il las jos pe micul gurmand*, in timp ce eu ma repezisem spre frigider, scotand din el ultima cutie de lapte, urmand ca apoi sa ma indrept spre dulap, luand un bol si punandu-l in fata micului ghemotoc de blana, ca apoi turnandu-i o portie generoasa de lapte, savurand-o cu ce-a mai mare placere. Zambindu-i usor, ma indrept spre camera mea, luand si sticla de lapte dupa mine, cautandu-mi telefonul pentru a imi vedea mesajele primite in aceste doua zile in care am fost absenta.

Imi las sticluta de lapte pe masa mea de cafea transparenta, in timp ce eu imi fixam privirea spre patutul meu moale, unde imi zarise-m telefonul, zacand pe una dintre pernele mele rozalii. Imi dau jos masca, urmand ca apoi lasand-o sa cada brusc pe podeaua mea acoperita de cioburi si diverse resturi ale hainelor, ca apoi lasandu-mi greutatea corpului pe patutul meu moale, apucandu-mi telefonul, deblocandu-l si uitandu-ma la casuta cu mesaje. Nu apuc sad au pe meniul telefonului ca in fata imi apare Sasuke, ce se holba la mine mai ceva ca la masini straine. Fara sa mai stau pe ganduri ma incrunt la el si il intreb cu o voce destul de sfidatoare ce cauta in casa mea si cum a ajuns aici, urmand ca apoi el sa se apropie din ce in ce mai mult de mine, prinzandu-ma de par, tragandu-ma brutal spre buzele lui, sarutandu-ma puternic, excitandu-ma din ce in ce mai mult. Limbile noastre se impleticeau una de alta, incepand jocul dominatiei, care bineinteles, el il castiga mereu. Sasuke incepu sa isi plimbe mana pe coapsele mele, masandu-le usor, ca apoi sa urce in zona bazinului, avansand la bustul meu generos, infigandu-si mainile lui puternice in el, apasandu-l din ce in ce mai tare, facandu-ma sa gem de placerea durerii ce mi-o cauza. Insa placerea noastra nu mai dura mult, pentru ca eu ma desprind din sarutul lui, uitandu-ma in ochii lui patrunzatori, implorandu-l sa imi dea niste explicatii.

-Uite Sakura, eu nu sunt in tocmai cel mai romantic barbat de pe pamant. De fiecare data cand incerc sa fac ceva bine, se intoarce in potriva mea…. Si… cand intru in panica, spun chestii la nimereala, de aceea am spus… ce am spus mai devreme…Asa ca…te rog… iarta-ma… Nu ai idee cat de mult tin la tine… Esti totul pentru mine, Sakura Haruno… De aceea te intreb acum, ca un prost ce sunt, daca vrei sa…. fii….. iubita mea; Imi spuse Sasuke cu lacrimi in ochi.

Socata de cele spuse de el mai devreme, si de faptul ca, mai avea putin si plangea, ma uit la el cu cea mai mare dragoste posibila, analizandu-i ochii lui negrii, abisali, apoi pupandu-I crestetul capului, luandu-l in brate, strangandu-l puternic, nevrand a ii mai da drumul din imbratisare. Dupa ceva timp, ii dau drumul, el calmandu-se putin, privindu-ma dragastos, asteptandu-mi raspunsul. Eram fericita, in sfarsit fericita, implinita, insa… ce nu am auzit de la el in acea propozitie, este ca ma iubeste, asa ca, pe un ton jucaus, dar, in acelasi timp, sensual, il intreb daca ma iubeste. Ne mai stand pe ganduri, Sasuke isi drese vocea si incepu a vorbi.

-Daca te iubesc? Ei bine…. Este dificil…Sper sa ma intelegi Sakura, dar eu nu te iubesc. Spuse Sasuke pe un ton serios, uitandu-se la mine patrunzator si rece.

In secundele urmatoare, mii de lacrimi imi invaluisera chipul meu angelic, facandu-ma sa scot suspine amagitoare la fiecare lacrima de a mea cazuta pe obrazu-mi fierbinte, uitandu-ma in ochii lui, cautand alinarea ce o pierduse-m de mult. Insa, pacat ca acum, nu imi v-oi mai gasi alinarea in el, in tot ceea ce reprezinta el. Vroiam sa tip, sa fug departe de monstrul ce imi franse* inima, dar nu puteam... Pur si simplu nu puteam… Eram parca impietrita de vorbele spuse de barbatul ce ma facuse femeie, barbatul caruia ii daruisem inima mea pe tava… dar.. acelasi barbat care imi strapunse inima cu un tarus, fara mila, fara pic de regret. Insa, cand am crezut ca, am scapat de chinul la care eram supusa, vocea lui groasa isi facuse din nou prezenta in camera mea mica, invaluind-o cu totul.

-Nu te iubesc Sakura… asta este adevarat…. Nu… Nu te iubesc, eu te ador, sunt nebun dupa tine si dupa tot ceea ce te reprezinta; si crede-ma, nu exista cuvant atat de mare incat sa exprime dragostea mea purtata tie. Sakura, tu esti femeia perfecta pentru mine, esti tot ceea ce mi-as putea dori in viata mea mizerabila, esti ingerul venit din ceruri pentru a imi alina suferinta, si…. te iubesc enorm de mult, Sakura Haruno.

....Nu mai stiam ce sa spun, sau ce sa fac… Stateam pur si simplu incremenita in fata lui… Eram fericita, dar in acelasi timp si trista, eram comfuza, aveam sentimente mixte… nici eu nu stiam ce sa mai fac, pur si simplu m-a lasat fara replica… Insa acum stiu, ca, el este barbatul perfect pentru mine, barbatul cu care v-oi avea urmasi, barbatul ce ma v-a iubi indifferent de cat de batrana si de urata ma v-a face timpul… El este alesul inimii mele, si asa v-a ramane pana ce moartea ne v-a desparti.




Ei.. Cam asta a fost, acest capitol l-am facut mai scurt, pentru ca, cel de ieri a fost exagerat de lung rolling on the floor in capitolul cinci, am inbinat doua capitole in unul, asa ca, nu ar mai fi trebuit sa va aduc acum nextul, ci maine. Dar, am preferat sa il fac pe acesta mai scurt, ca maine sa continui cu alte perversitati bine cunoscute de voi yeah
Inca odata, va multumesc enorm pentru timpul acordat ficului meu;
Va reamintesc ca, cest capitol l-am facut special pentru Heroes [ +16 ] - Pagina 2 76040733, comic la inceput, terminandu-se dramatic, cu o picatura de mister.
Urmatorul capitol vine maine, asa cum v-am obisnuit, scriu un capitol pe zi.
A, inca ceva... Am facut doua desene cu tinuta Sakurei, pentru ca nu am gasit costume prea frumoase pe net pentru "Catwoman"
Si, sa nu iasa cu paruiala rolling on the floor o sa votam fiecare desen in parte in felul urmator :
Eu votez tinuta 1 punct, nimic mai mult.
P.S Am folosit doua creioane diferite, de aceea umbrele nu arata lafel, asa ca, voi uitati-va la proportiile corpului [sani, fund etc], la tinuta si luati-va dupa asta, nu dupa cum le-am facut eu umbrele.

Catwoman 1
Heroes [ +16 ] - Pagina 2 2eobinlHeroes [ +16 ] - Pagina 2 E7gfwnHeroes [ +16 ] - Pagina 2 2rqm7wy

Catwoman 2
Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Aczj82Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Drvx3Heroes [ +16 ] - Pagina 2 6fqil3


Inca un mic lucru,
Am gasit pe YouTube niste scene din filmul "Batman Returns" ce m-a inspirat pentru fic,
Iata niste secvente ce le puteti regasi in capitolul 5


Pai, cam asta a fost pentru azi dap ! ne vedem maine cu un nou capitol happy
P.S nu uitati sa votati hi!
Sus In jos
Scream.
Special Jōnin
Special Jōnin
Scream.

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1682
Puncte : 1837
Reputatie Reputatie : 103

Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19Sam 11 Aug 2012, 21:51


Aoleu Maria. Nu ai inima, ce capitol tirst puppy eyes .
Sincer eu credeam ca Sasuke o sa o lase sa fuga, si nu o sa ii pess, dar uite ce romantic e puppy eyes .
Si cica el nu e romantic. Nuuuuu, decat asa... Putin. nervi!
Mia placut foarte mult capitolul, pacat ca a fost cam scurt... Pe mine una mai obisnuit cu capitole lungi si geniale, nu ca asta nu a fost genial, dar a fost cam scurt. Pe urmatorul il vreau mai lung, stiu ca poti! kiss
Imi plac mult desenele, mai ales ca sunt facute de tine a hug . Daca aveai nevoie de culori de ce nu ai zis? Veneam eu cu armata de culori in ajutor rolling on the floor . Primul e genial, pur si simplu genial! Si al doilea e, dar imi place mai mult primu in love in love
Ca sa nu o mai lungim, adu repede nextul kiss

Succes la idei si la tastat. kiss kiss kiss

P.S. Primaaaa nr1


Ultima editare efectuata de catre Scream. in Sam 11 Aug 2012, 22:20, editata de 1 ori
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19Sam 11 Aug 2012, 22:12

HEEEEY hi!

Waaaw deci iti multumesc mult de tot !! thank you
Capitolul a fost atat de GENIAL in love Eram sigura, ti`am si zis, eram sigura ca o sa fie superb, la fel ca si celelalte.
Mi`a placut extrem de mult a hug in love

Ma simt onorata rusinos
Mi`a placut mult inceputul =))))))) doamne, m`a socat raspunsul lui Sasuke, chiar nu ma asteptam lough
Mi`a placut TOT. in love
Ma bucur ca stii cat de mult iti apreciez munca si cat de mult imi place cum scrii.
Si desenele facute de tine sunt frumoase, good job! well? awesome right? La fel si secventa din film.

Sper sa ma anunti tot timpul puppy eyes Si mereu voi fi aici cu un comm a hug

Bye-Bye. in love Thanks again.



PS : stiu ca am scris foarte colorat :))) lough dar vreau sa iasa in evidenta!!!! Sa stii ca am fost aici!!
Si iubesc tot ce tine de fic`ul tau.

Succes la scris, sper sa ai muuulte idei. a hug
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Heroes [ +16 ] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19Sam 11 Aug 2012, 23:31

iubirea mea mi-a placut foarte , dar foarte mult ,

a fost romantic si mi-a placut ,

doamne , si ziceai ca n-ai talent ,

doamne ce copila ,

ti-o spun eu , ai cu caruta ,

sper sa ma anunti de continuare ,

crisu te pupaceste
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Aug 2012, 11:22

Dragă, mă surprinzi ca de fiecare dată, îl ador, ţi'am zis. azi pui nextul nu? scuze dar eu nu pot să îl pun, nu e terminat .... vreau să fie lung că îl postez pe 15, de ziua mea happy2.

Revenind, îl ador, vreau mai mult şi merci că m'ai anunţat cu toate că ne'am "certat" kiss, eşti o scupă care face un fic uimitor love, nu am cuvinte să îmi exprim gândurile, fiind mai incultă la exprimarea gândurilor.

Îl ador, vreau next şi sper să fie la fel de plăcut, sigur va fi in love. Până data viitoare îţi urez spor la scris şi mulă imaginaţie in love, te'am pupat kiss

Ps: Eu votez ţinuta 2


Ultima editare efectuata de catre MeLyNa12 in Dum 12 Aug 2012, 20:53, editata de 1 ori
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Aug 2012, 13:22



Hello, Hello!

Cum astazi este ultima zi in care mai sunt pe forum, apoi ma despart de el o saptamana ( sad ), am zis ca trebuie sa citesc neeaparat next-uletzul tau!
Mi-a placut moolt acest capitol, ce pot sa spun... Ai talent!
Sasuke, ai facuto pe biata fata sa planga cu "lipsa" ta de romantism biciuitor . Sper ca data viitoare sa treci direct la subiect, brunetule! happy2
Merci ca m-ai anuntat... Nu uita ca eu o sa revin cu un comm abia lunea sau martea viitoare, pentru ca plec, dupa cum am mentionat si in celalant comm, maine. Sa nu te gandesti ca nu-ti mai citesc fic-ul... in love
Eu as alege tinuta 2...insa si 1 e foarte frumoasa! Insa, pana la urma urmei, tu alegi...

Te kiss Dulke,
Black Zozoo ;;)


Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Aug 2012, 20:51

WOW , WOW , WOW , WOW . De patru ori wow . Ce rau imi pare ca nu am venit mai devreme . Este bestial ficul asta , adica cat de multa imaginaie poti sa ai in capusorul ala genial ? Eu cred ca multa . Imi place la nebunie si astept nextul sa maanunti , please !!!!!!
Sus In jos
Ava •
Jōnin
Jōnin
Ava •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Honolulu, Hawaii
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1081
Puncte : 1164
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Dat cu presu' ..
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita . - .-

Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19Lun 13 Aug 2012, 18:16

Ei bine eu sunt una dintre cele mai mari vaci de pe fata Pamantului crying
Scuze ca nu am comentat pana acuum, dar nu am vazut mesajul primit de tinee . sad
Scuze. ! puppy eyes
Oricum tu stiai deja ca nu am cuvinte ca sa iti spun cat de mult pot adora acest fic..
este exact asa cum imi place mie in love
Mai e si pervest.. asta il face asa perfect. lough
Mi-a placut si acest capitol, si desenele.. tot . happy2
Astept next ! dap !
Spor la scris si idei multe!
Kisses. kisskisskiss .
Aaa da . happy2
Votez tinuta 2 . dap !
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19Joi 16 Aug 2012, 21:32

Hellau internatiune!
In cer mii de scuze ca nu am mai pus capitole...
Pana acum am fost la mare hmm...?!
dance 2 Eforieeeee dance 2
Si... nu am lasat mesaj ca plec pentru ca nu era 100% sigur ca v'oi pleca....
Asa ca... sper sa ma iertati sad
Si sper sa aduc maine cel tarziu poimaine urmatorul capitol...
Siiiiii.....
Im so sorrrrryyyy pentru cei ce mi'au lasat MP pentru a le lasa com la ficuri...
Nu am avut cum sa le citesc....
Timp de 2 zile am avut net pe mobil... unii dintre voi m'ati vazut bantuind pe la 3-4 pe mess rolling on the floor
Asa ca, sa nu credeti ca sunt scrofitza si nu v'am lasat comuri....
Pentru ca nu am avut cum...
Deci, gata cu vorbaraia inutila rolling on the floor
Ne vedem cand ne vedem cu urmatorul capitol yeah
Ja'ne Lumeeee!!!! rock




Heroes [ +16 ] - Pagina 2 6y0bq1
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Heroes [ +16 ] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19Sam 18 Aug 2012, 16:16

Aaaaa, n-am citit inca ficul insa m-am uitat peste el.
Vreau sa va zic ceva fetelor, eu cred ca nu stiti ce inseamna +16 ani :| Nu descri nimic atat de detaliat, nu te intinzi atat de mult.. cred ca doar saruturi mai incitante sau.. o chestie cu un sutien, insa nimic mai mult. Si nici cuvintele gen "p**a" chiar daca sunt cenzurate, nu ai voie sa le folosesti aici pe forum. Eu va spun asta pentru ca nu vreau ca ficul sa ajunga la blocate, daca autoarea nu doreste sa le stearga ficul va ajunge la fan ficuri blocate in curand :|
Sus In jos
Fantoma
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Fantoma

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde nu vrei tu sa fiu.
acebook acebook : Foloseste "url" caci deformezi profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2335
Puncte : 2442
Reputatie Reputatie : 81
Hobby-uri Hobby-uri : Strict secret
Stare de spirit Stare de spirit : E complicat

Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19Dum 19 Aug 2012, 21:03

Bunaaaaaa! kiss
Abia asteptam sa citesc continuarea si am trecut si aseara pe aici dar nu am apucat sa citesc. Mi-am zis in gand ca vin azi si poate am noroc sa citesc 2 capitole dar din pacate nu a fost asa crying Stii cine e de vina pentru asta? waiting Eu stiu, asa ca te rog sa pui next repede in love
Chiar a fost frumos capitolul asta si intr-adevar baietii o dau in bara de foarte multe ori cand vine vorba de dragoste lough
Era cat pe ce sa uit lough
Te rog sa ma anunti si pe mine cand pui next kiss
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Heroes [ +16 ] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19Lun 20 Aug 2012, 18:19

Ai încălcat regulamentul şi nu o să am pic de milă pentru că dacă nu acţionăm vă luaţi aere în cap că noi nu suntem atenţi şi nu vedem nimic. Ştii chiar dacă ai pus ăla + 16 nu mă duci cu nasul că la ce ai scris acolo vine + 18. Şi poate par rea, ohh stai, defapt chiar sunt pentru că ştiţi toţi ce s-a întâmplat cu Aly şi cu Max şi poate mă urâţi şi alea dar sincer nu-mi pasă. Sunt o persoană de treabă dar când vine vorba de asta sunt dură până şi cu orice prieten.

Nu pricep deloc de ce ai făcut asta şi nici nu vreau să aflu pentru că nu o să fie nici o scuză destul de bună cât să nu-ţi închid ficul definitiv şi să primeşti şi ban de la Admini.

Scenele cu acte sexuale detaliate sunt stric interzise pe acest forum !

Deci draga mea eu nu am ce-ţi face dar acest fic este închis definitv şi nu poate fi redeschis de nici un Critic/Moderator/Admin pentru că e încălcare a regulamentului.

P.S: Îmi pare rău că fac asta dar astea sunt condiţiile iar tu nu le-ai respectat.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Heroes [ +16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heroes [ +16 ]   Heroes [ +16 ] - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Heroes [ +16 ]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-