Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei   Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei - Pagina 2 I_icon19Sam 15 Sept 2012, 23:49

Sunt foarte frumoase, chiar imi plac mult! Ce tot zic? Defapt le iubesc!
Abea astept sa mai aduci.

Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei   Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei - Pagina 2 I_icon19Joi 04 Oct 2012, 17:00

Kawaii ^-^
Toate sunt minunate jos palaria in fata
Dintre ele abia daca am vazut 3 inainte sa le postezi tu
Toate laudele pentru ca le-ai postat sa le vedem si noi thank you
Nici nu stiu care imi place mai mult
Sunt grozave
Abia astept sa mai aduci good job
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei   Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei - Pagina 2 I_icon19Vin 04 Ian 2013, 23:01

Semestrul a trecut, iarna a venit si Diana nu s-a mai grabit. Hai, ca suna a poezie. roll Deci dupa ce am lasat sa se asterne bine de tot praful pe acest topic, iata ca am revenit cu poze noi, sper sa va placa. happy

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Momentan cam atat. Daca aveti vreo preferinta la poze, nu ezitati sa imi spuneti. Mi-ar placea sa stiu cu ce personaj preferati. happy
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei   Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei - Pagina 2 I_icon19Mier 09 Ian 2013, 19:21

Ai multe poze si sunt foarte frumoase toate, sa ne mai aduci, da? kiss
Sus In jos
Be Unicorn.
Genin
Genin
Be Unicorn.

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Japonia
acebook acebook : Nekko
Nr. mesaje Nr. mesaje : 366
Puncte : 467
Reputatie Reputatie : 17

Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei   Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei - Pagina 2 I_icon19Vin 08 Feb 2013, 11:21

Te superi daca pun si eu? rusinos Daca da, te rog spune'mi, si sterg postarea dap !

Naruto

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Hinata

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

NaruHina

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - lough

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] = rainbow :\

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei   Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei - Pagina 2 I_icon19Mier 26 Iun 2013, 16:36

Buna ziua dragii mei nori! :) Imi pare bine sa revin dupa cun car de ani, sper sa ma primiti cu bratele deschise. :) Glumeam. Asa, am neglijat cam prea multa perioada acest topic si imi pare rau ca nu mi-am indeplinit responsabilitatea pe care o aveam fata de el, dar si fata de voi, membrii care il urmariti. Scuzele mele sincere. Ms. Meow, nu ma deranjeaza deloc faptul ca ai postat si tu imagini. Defapt, poate posta oricine doreste, deoarece nu este doar topicul meu ci este al nostru al tuturor, asa ca oricine isi doreste sa posteze imagini, o poate face fara nicio grija. Apropo, mi-au placut cateva foarte tare, very funny sweety. 


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]




[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Acestea au fost, sper ca v-au placut. Pe data viitoare. :)
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei - Pagina 2 Asss10Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei   Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei - Pagina 2 I_icon19Vin 15 Noi 2013, 11:13

Doamne deci din toate cea mai geniala a fost cea cu orochimaru cu palarie de soare =)))) deci atunci ma bufnit rasu nu alta =))) MAI VREAU!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei   Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Personaje din Naruto, Sasusaku, Naruhina si tot felul de imagini cu ei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Galerie imagini-