Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Esti iubita mea - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Esti iubita mea - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Esti iubita mea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Sam 15 Ian 2011, 13:54

Ahh frumos,dar pacat ca acesta va pleca!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Sam 15 Ian 2011, 16:33

cel mai tare , si .. credeam ca itachi ii va face rau sakurei ,... oricum next Esti iubita mea - Pagina 3 208323
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Sam 15 Ian 2011, 20:22

Imi place mult Esti iubita mea - Pagina 3 384738 Esti iubita mea - Pagina 3 962758 ..abia astept nextu Esti iubita mea - Pagina 3 836813 Esti iubita mea - Pagina 3 836813 Esti iubita mea - Pagina 3 301723 ...de pup Esti iubita mea - Pagina 3 208323


 Esti iubita mea - Pagina 3 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Esti iubita mea - Pagina 3 11uyc9l
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Dum 16 Ian 2011, 20:31

ti-am spus ca imi place muuuult ficul? sa sti ca imi place.... e foarte frumos

cat pui continuarea? sper ca repede. spor la scris si la idei happy2 kiss kiss kiss
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Mar 18 Ian 2011, 10:04

Ayamy draga mea...vreau nextu Esti iubita mea - Pagina 3 836813 Esti iubita mea - Pagina 3 836813 Esti iubita mea - Pagina 3 836813 Esti iubita mea - Pagina 3 208323 Esti iubita mea - Pagina 3 208323


 Esti iubita mea - Pagina 3 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Esti iubita mea - Pagina 3 11uyc9l
Sus In jos
Ayamy
Academy Student
Academy Student
Ayamy

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 42
Reputatie Reputatie : 3

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Mar 18 Ian 2011, 17:33

inca o data scz daca am mai uitat cate o gresala si nextu cat de repede pot.

Episodul 13 - Plecarea lui Sasuke

Sakura dormea linistita visand la ceea ce se intampla deja.Un zambet dulce ii aparu pe buza,iar apoi se intoarse pe o parte.Parul ei roz,asemeni florilor de cires era ravasit pe perna de matase crem.Lumina lunii patrundea printre jaluzele asternandu-se in camera mica de hotel,scotand o parte din chipul ei angelic la vedere.Sasuke intra incet si parca absent,reusind sa darme o vaza pusa de decor.Se uita in gol cu o privire morbida si se lasa sa alunece pe perete in jos,cazand in sezut.Deodata Sakura casca,iar acesta isi intoarse capul spre ea privind-o cu blandete si lacrimi in ochii.Aceasta era o fiinta nevinovata si inconstienta ca de acum se va schimba definitiv intreaga-i viata.Sasuke o privi de jos si isi aminti cum a cunoscut-o si toate clipele petrecute impreuna.Era prea greu ce trebuia sa faca,pentru un baiat de 16 ani era cam greu de inteles si cam dureros.Acesta o privi inca o data si doua lacrimi calde incepura sa se prelinga pe obrazul lui rece."Ehh...Se pare ca nu am alta cale!Pentru a te salva va trebui sa plec.Si oricum saptamana viitoare vei intalni alti golani si va fi alt erou care sa te salveze si sa stea la tine acasa pretinzand ca e iubitul tau.Dar te rog sa ai grija de tine si sa nu ma urasti asa de mult pentru ce urmeaza sa fac.Daca as putea sa stau mereu cu ea!Trezeste-te Sasuke....asta are loc doar in basme!Nimeni nu ramane impreuna pana la final defapt.Dar totusi te rog sa nu ma urasti,voi incerca sa apar in visele tale mereu ca sa nu te mai simti singura,dar doar asta pot sa fac.Ma intreb...cine te va imbratisa si iti va sterge lacrimile atunci cand te vei simti singura?Oare as pute fii eu?Oare chiar acesta e sfarsitul?Stiu ca poate nu ai crezut in mine de la inceput si stiu ca nu a trecut mult de cand ne-am cunoscut,dar am ajuns sa te iubesc si imi doresc doar sa fii fericita!Atata timp cat vei fii sanatoasa si cu zambetul pe buze eu voi putea sa indur orice chin!Chiar si daca ma vei ura eu tot te voi iubi mereu.oare sunt nebun?Pate nici nu ai simtit aceelas lucru,dar nu te voi judeca deloc!"Sasuke se ridica si se duse langa pat panandu-se in genunchi.acesta o mangaie pe obraz si ii lua parul printre degete."Cu siguranta nu te voi uita niciodata,dar poate intr-o zi ne vom revedea,iar apoi ne vom intalni la prima ninsoare din an.Prima ninsoare+Intalnire=Fericire"Acesta afisa un zambet trist dupa care o saruta pe frunte.
Noaptea trecu pe nesimtite,iar Sasuke dormea imbratisand-o pe Sakura.Aceasta se trezi si ii saruta mana,observand apoi ca era putin zgariat.Vru sa se ridice,dar acesta o prinse de mana si o trase inapoi in bratele sale sarutandu-i parul.Aceasta se intoarse si ii prinse buzele intr-un sarut pasional,asteptat de mult de amandoi.Sasuke se ridica si o invita la o plimbare.Aceasta se trezi imediat,se schimba de pijama si isi lua costumul de baie si o rochita de plaja,apoi isi prinse parul in doua codite impletite.Sasuke ii deschise usa si se duse amandoi pe plaja si apoi la magazine facand o gramada de poze.Sasuke zambea,dar in interiorul lui era mai trist ca niciodata.Sakura observa numaidecat acest lucru si il intreba ingrijorata daca s-a intamplat ceva.Acesta dezaproba din cap si apoi ofta lung.Zana noapte furase iar soarele de pe cer instalandu-se pe tronul ei din totdeauna.Era ora 11:25 si cei doi se plimbau inca pe plaja.Sakura auzi un fel de muzica si incepu sa-l traga pe baiat de mana.acestia ajunse in fata unei discoteci in aer liber,iar acesta o invita la dans.
- Stii,cred ca ar trebui sa ne schimbam mai intai!Adica doar daca vrei sa venim inapoi.Sakura zambi,iar acesta aproba din cap.Cei doi se intoarse iar la hotel,se schimbara in haine predestinate iesirilor in cluburi si coborara tinandu-se de mana.
"Mana lui Sasuke e asa de calda.Daca are ceva ganduri deocheate din cauza tinutei mele.Sakura cred ca ai exagerat cu rochita minu mulata.Eh oricum o sa avem timp si de perversitati mai incolo!fraiero la ce te gandest?!"Sakura isi schtura capul,dupa care se intoarse catre el putin inrosita.
- Sakura ai patit ceva?Am ceva pe fata sau dece ma privesti ca si cu raze x?Sasuke se mira de privirea ei rusinata,dupa care incepu sa rada gandindu-se la prostiile pe care le spunea."Sper ca nu are ceva ganduri de alea,adica stiu ca e normal intr-o relatie,dar eu incerc sa o parasesc.Cum as putea dupa o noapte de aia,dar totusi nu stiu de ce as vrea ca ea chiar sa se gandeasca la asta."Inima lui incepu sa bata din ce in ce mai tare,in timp ce inghitea in sec."Oh Doamne ce stanjenitor!Chiar se gandeste la asta.Bine fato punei capac."Sakura se intoarse si il lua de mana fugind cu el afara din hotel,spre plaja.Toata seara dansase impreuna.Dupa un timp baiatul ii face un semn si o cheama se sa plimbe putin.Aceasta veni in dat.Timp de 10 minute nimeni nici un sunet.Era o liniste apasata de dorinta si asteptarea spuneri unor cuvinte speciale.Deodata Sasuke se opri si si privi spre apa marii,care se lovea galagios de tarm.Se intoarse catre ea si cu o voce destul de calma incepu sa vorbeasca.
- Sakura eu trebuie sa plec.Asa ca te rog sa uiti tot ce a fost intre noi si sa-ti cauti alt iubit.Sasuke incepu sa vorbeasca rece si distant,ascunzand adevaratele sentimente iuntr-un colt uitat din inima lui.Fata ramase uimita si ii disparu bucuria de pe chip transformandu-se in tristete si ingrijorare.
- Ce ai zis...ce ai zis tu...e ca vrei sa te desparti de mine?Hei asta e o gluma?Unde vrei sa pleci?Abia am acceptat sa ramai si acum trebuie sa pleci?
- Exact!Abia m-ai acceptat asa ca iti va fii usor sa treci peste.Oricum asta e ultima data cand ma vezi asa ca iti dau voie sa-mi zici tot ce ai pe suflet si sa te descarci.Sakura il privi uimita.Felul in care vorbea era atat de rece incat aveai senzatia ca e alta persoana.
- Cand?Cand vei pleca?Fata incepu sa vorbeasca pe un ton calm si lasa privirea in pamant.
- Maine dimineata!Nu a mai ramas mult timp asa ca zimi tot ce vrei.Poti si sa ma-njuri daca asta simti,dar te rog sa te grabesti pentru ca dimineata nu voi mai fi aici si nu ma vei mai vedea niciodata.fata isi ridica capoul si il lovi usor cu pumnul in inima.
- Maine dimineata!Viata mea va redeveni la normal?Adica pana atunci esti al meu si poti face ce spun eu nu-i asa?Acesta dadu aprobator din cap,dar fata il imbratisa lasandu-l incremenit.lacrimile ei incepura sa curga udand tricoul brunetului.
- Imi pare rau dar nu te voi putea uita.Nu exista nici o solutie ca sa ramai cu mine?Te iubesc asa mult incat ma doare inima atunci cand te indepartezi.Daca vei pleca as putea muri.Fata izbucni in hohote de plans.
- Sakura cred ca ai exagerat.Adica de ce trebuie sa-ti dau tie mereu socoteala?
- Pentru ca te iubesc asa de mult si te voi iubi mereu.Te rog ramai sau daca nu atunci duma cu tine.Promit sa fiu tacuta si sa nu spun nimic,dar te rog nu ma parasi.Aceasta se intoarse si se uita la el cu lacrimi in ochii.
- Adio Sakura si te rog ai grija si sa nu mai fii trista niciodata.
- Si tu sa ai grija si hai totusi sa o terminam cu o amintire placuta.Acesta se intoarse spre ea,iar aceasta sari de gatul lui si il saruta.Cei doi incepura sa se sarute cu patima.
Esti iubita mea - Pagina 3 Kiss_by_Regi_chan
Lacrimile lor curgeau in timp ce inimile lor isi luau la revedere,uninduse pentru ultima data.Un ultim sarut,o ultima lacrima,un ultim zambet,o ultima imbratisara si o ultima amintire.
Trecura zile si nopti de cand acesta pleca,iar in inima Sakurei ardea in continuu amintirea acelui sarut.O amintire fierbinte si chinuitoare.Amintirea unui Adio.
"Indiferent de timp,sau de locul in care vei fi,crede in iubire si aceasta se va implini!Ma vei vedea in vise si-n bucati de cristal,daca te vei gandi la mine si-mi vei zambi in dar,eu voi stii ca esti bine si ma voi bucura!"






Esti iubita mea - Pagina 3 2mn2bl4


Ultima editare efectuata de catre Ayamy in Mier 19 Ian 2011, 00:05, editata de 1 ori
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Esti iubita mea - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Mar 18 Ian 2011, 17:48

Vaaai , ce trist Esti iubita mea - Pagina 3 896861 Off de ce trebuia sa plece ? Esti iubita mea - Pagina 3 23826

Foarte frumos scumpo:* , felicitari ! Esti iubita mea - Pagina 3 208323 Esti iubita mea - Pagina 3 896861

Sper ca cei doi sa se revada ...candva Esti iubita mea - Pagina 3 23826

Vreau next-ul , repede Esti iubita mea - Pagina 3 836813 Esti iubita mea - Pagina 3 836813

Spor la scris , idei si scoala !! Pupici dulci Esti iubita mea - Pagina 3 273918 Esti iubita mea - Pagina 3 208323 Esti iubita mea - Pagina 3 208323 Esti iubita mea - Pagina 3 208323

Mrrr Esti iubita mea - Pagina 3 301723 Esti iubita mea - Pagina 3 127686


Esti iubita mea - Pagina 3 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Mar 18 Ian 2011, 19:02

Pune nex'tu repede te rog Esti iubita mea - Pagina 3 836813 e prea frumos Esti iubita mea - Pagina 3 962758


Esti iubita mea - Pagina 3 Tumblrl6wel8g5xx1qd1toh

You`re lost.You`re alone.You`re disappointed of life on which a go!
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Mar 18 Ian 2011, 19:40

Uoau Esti iubita mea - Pagina 3 385627.... ce fumos Esti iubita mea - Pagina 3 896861 Esti iubita mea - Pagina 3 896861 Esti iubita mea - Pagina 3 896861 Esti iubita mea - Pagina 3 896861 ...abia stept nextu si sper sa-l pui repede ca nu mai pot Esti iubita mea - Pagina 3 836813 Esti iubita mea - Pagina 3 301723 Esti iubita mea - Pagina 3 208323 Esti iubita mea - Pagina 3 384738 Esti iubita mea - Pagina 3 208323


 Esti iubita mea - Pagina 3 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Esti iubita mea - Pagina 3 11uyc9l
Sus In jos
Ayamy
Academy Student
Academy Student
Ayamy

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 42
Reputatie Reputatie : 3

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Mar 18 Ian 2011, 22:58

uite ca am apucat sa pun si acest capitol.Stiu ca am geseli,daca le gasiti va rog sa-mi spuneti Esti iubita mea - Pagina 3 208323 Esti iubita mea - Pagina 3 962758 Esti iubita mea - Pagina 3 977748 cititorilor

Episodul 14 - Ne cunoastem de undeva?

Dupa 3 ani...
Pe strazile aglomerate din New York,un tanar brunet,bine facut,inalt,destul de dragut,imbracat intr-un costum negru si cu un mic rucsac in spate,cu o expresie faciala de lasa-ma sa te las,cu o privire calma si serioasa se plimba plictisit cu mana dreapta in buzunar.Bip...Bip,telefonul incepu sa sune.Acesta raspunse si ramase pe loc incremenit la auzirea unei voci de femeie care parea putin familiara.
- Alo?!Acesta raspunse in continuare fare sa-si lase sentimentele la iveala."Acest sentiment!Oare e ea?Nu ...n-are cum!Ea e in Japonia.Dar totusi seamana asa de bine!"
- Alo Domnul Uchiha?Sunt reprezentanta firmei la care ati fost saptamana trecuta pentru formularul de angajare.Ati iesit pe locul 2 dintre cei 1056 de candidati.Daca mai sunteti interesat de acest job atunci va trebui sa veniti aici cat de repede puteti...Termenul limita este saptamana viitoare.
- Da as vrea sa lucrez la firma dumneavoastra si am sa vin astazi sa semnez formularele,dar va trebui sa-mi dati un program de noapte.
- Este ok atunci ne intalnim in 2 ore.La revedere.
- La revedere."Oare e ea?Oricum ce sanse ar fi ca ea sa mai fie interesata de mine,in fond au trecut 3 ani nu-i asa?Eh cel putin voi avea o slujba si ma voi putea impartii si cu facultatea de drept."Acesta merse ce merse si se opri in fata unui bloc cu 40 de etaje.Se urca in lift si apasa pe butonul de 35.Ajuns in fata unei usi negre acesta o deschide si intra linistit.Era un apartament mare,cu 3 camere,o sufragerie,o bucatarie si o baie incapatoare.Brunetul locuia singur.Totul era curat si la locul lui.Sufrageria avea un televizor cu ecran plat,o canapea rosie,2 fotolii albe de piele si o masuta de cafea facuta din sticla.Dormitorul lui era alcatuit dintr-un pat de doua persoane,cateva dulapioare si un sifonier,totul fiind negru si crem.Langa sifonier era o usa neagra care ducea la dulapul de pantofi si la hainele de iarna.Celelalte 2 camere erau inutile si erau decorate la fel,un pat si cateva dulapioare.Baia era albastra si avea o cabina de dus si un jacuzzi,2 dulapioare albe si o oglinda cu chiuveta.Bucataria era aranjata obisnuit in culori deschise de crem,galbui si rosu.
Baiatul isi arunca rucsacul pe canapeaua rosie de piele si se duce la sifonier,luandu-si un costum negru,o camasa albastra deschis si o cravata neagra.Timpul zbura si cele doua ore erau pe terminate.Acesta iesi din casa in graba si chema un taxi.Taxiul opri in fata unei cladiri mari cu pereti de sticla.Brunetul cobora si intra.Lua liftul pana la etajul 10 si apoi intra intr-un birou cu usa alba.Pe scaunul de la birou statea o femeie cu spatele catre el,astfel nereusind sa-i vada chipul."Sakura tu esti?Nu n-are cum!Cred ca m-am inselat!"Femeia se intoarse,iar acesta vazu ca nu era Sakura.
- Buna ziua!Domnul Sasuke Uchiha presupun.
- Buna ziua!Am venit pentru noul job.Femeia zambi,apoi isi incrucisa mainile si se ridica.Era o femeie blonda cu par lung,imbracata intr-un costum verde cu negru si alb.Arata destul de tanara,desi ceva il facea pe Sasuke sa creada ca defapt nu e deloc asa.Avea un lantisor de diamant la gat si un decolteu generos,care arata nicte dotari aproape supranaturale.Aceasta se ridica si se aseza cu fundul pe un colt al biroului.
- Numele meu este Tsunade si sunt seful feminin al acestei firme.Nimic nu se face fara acordul meu si a celor doi colaboratori ai mei.Esti sigur ca te vei descurca sub comanda mea?Adica nu sunt prea multi tineri de varsta ta aici.
- Da ma voi descurca!"Nu e ea!Vocea era alta!"Dar Doamna ati putea sa ma mutati in prima luna de noaptea pentru ca eu am altceva ziua si...
- Noi nu acceptam alte slujbe!Trebuie sa fii dedicat doar noua.Daca nu poti pleaca!Deodata se auzi un ciocanit in usa.Usa se deschise si in incapere intra o fata cu chipul angelic,parul roz,ochii verzi ca zmaraldul,imbracata in uniforma neagra a firmei.Aceasta fiinta era asa de frumoasa incat aproape ca radia lumina.Sasuke intoarse capul si ramase uimit.Fata trecu pe langa el ca si cum nici nu era acolo si ii dadu sefei niste dosare.
- Deci poti sa pleci daca nu te crezi in stare!
- Am sa raman!Unde sa semnez?Doamna zambi din coltul gurii si apoi ii dadu niste acte."Se pare ca ii place de ea!Eh oricum va fi ceva foarte interesant!"
- Bun!Vei incepe azi.Biroul tau este cel cu numarul 36.Secretara mea te va duce acolo,dar fii atent ca va trebui sa fii 24 din 24 la dispozitia mea si pentru ca esti incepator si din cate vad stii 5 limbi te vei ocupa cu verificarea celorlalte institutii ale firmei care se afla in Japonia si Coreea.Vei face ecihpa cu inca 2 tineri.Acesta dadu din cap in semn de aprobare.
- Shizune!
- Da doamna!Pe usa intra o femeie de vreo 25-27 de ani,cu parul negru scurt si cu aceeas uniforma ca a primei fete.
- Condu-l pe Sasuke la biroul sau si ia jos de pe net anuntul.Aceasta dadu din cap si ii deschise usa lui Sasuke.Fata ii prezenta acest etaj al cladirii,dupa care il duse intr-o camera pe care scria Kakashi Hatake.Aceasta il pofti inauntru si ii arata biroul.In incapere erau 4 birouri.Unul era cu multe lucruri roz,ceea ce il facea pe brunet sa se gandeasca la Sakura,iar cel de al doilea avea o gramada de mangauri si carti comice pe el.Cel mai mare avea un mic calculator,in timp ce celelalte aveau doar laptopuri.Shizune pleca lasandu-l pe baiat sa se acomodeze.In timp ce acesta studia biroul cel roz,usa se deschise si intra aceeas fata ca mai devreme.Chipul familiar si privirea calma.Singura diferenta era ca aceasta fata arata ca un inger.Era perfecta.Sasuke se intoarse si incepu sa-i bata inima din ce in ce mai tare.
"Ea e!"Fata il privea uimita apoi zambi.
- Buna eu sunt Sakura Haruno.Tu trebuie sa fii noul coleg de echipa.Ma bucur sa te cunosc.Aceasta se aseza si il privi ca si cum nu ar avea idee cine e acest baiat.
- Eu sunt Sasuke Uchiha si da sunt noul coleg.Dar parca mai trebuiau sa fie doua persoane.
- Azi vom fi doar 3 deoarece seful e in Japonia,iar Naruto se pare ca intarzie ca de obicei.Sasuke se uita insistent la ea.Sakura ridica privirea si-l intreba daca este ceva inneregula.
- Scuze ca te deranjez,dar nu cumva ne cunoastem?
- Desigur ca te cunosc!Tu esti noul coleg.Tocmai ce te-ai prezentat.Eh hai se pare ca se apropie pauza.
- Am luat deja pranzul si scuze ca te intreb,stiu ca pare ciudat,dar tu nu cunva ma cunosti?Esti japoneza nu-i asa?
- Nu!Nu imi pari de loc cunoscut,dar de azi suntem intr-o echipa asa ca te rog sa nu mai intrebi,caci se va uita lumea la noi.Vino iti voi prezenta personalul si cladirea.Fata il trase de maneca si apoi iesira amnadoi.


Esti iubita mea - Pagina 3 2mn2bl4


Ultima editare efectuata de catre Ayamy in Mier 19 Ian 2011, 00:03, editata de 1 ori
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Mar 18 Ian 2011, 23:19

Frumos.Sa pui continuarea happy


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Esti iubita mea - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Mar 18 Ian 2011, 23:32

Foarte frumoasa intalnirea, ma bucur ca ai pus next-ul:X:X Vaaai ce frumos a fost:X:X:X Imi place muuult:X:X Superb , nici nu am cuvinte :X:X Felicitari scumpo:* Meriti :X:X

Pai am gasit cateva greselute de tastare , si hai sa ti le spun ..fiindca asa ai zis Esti iubita mea - Pagina 3 384738

Ok..sa incepem :

Nu cunoastem de undeva? - Ne cunoastem de undeva ?
binefacut - bine facut
pudeti - puteti
obijnuit - obisnuit
nicte- niste
seschise - deschise
echpa - echipa
arul - parul
lai - lui
Sengura deferenta - Singura diferenta
rivi - privi
cunva - cumva

Cam astea mi-au sarit mie in ochii Esti iubita mea - Pagina 3 384738
Ai grija , fiindca ai niste locuri unde nu ai pus punct sau virgula Esti iubita mea - Pagina 3 169309

Ma interesa sa aflu ce simtea Sakura cand la vazut , de ce nu ai spus Esti iubita mea - Pagina 3 269478 Sau spui in urmatorul capitol ? Esti iubita mea - Pagina 3 301723

Sa lasi putin spatiu dupa ce pui virgula , punctul , semnul intrebari sau al exclamari Esti iubita mea - Pagina 3 384738

Eh..oricum ..superb , mi-a placut Esti iubita mea - Pagina 3 962758

Astept next-ul , fiindca mai facut tare curioasa Esti iubita mea - Pagina 3 836813 Esti iubita mea - Pagina 3 836813

Nu cred eu ca Sakura la uitat , doar ca face pe orgolioasa Esti iubita mea - Pagina 3 947835 Esti iubita mea - Pagina 3 947835 Esti iubita mea - Pagina 3 947835

Ehem..scumpo ...

Spor la scris , idei si scoala !!! Pupici dulci Esti iubita mea - Pagina 3 273918 Esti iubita mea - Pagina 3 208323 Esti iubita mea - Pagina 3 208323

Mrrr Esti iubita mea - Pagina 3 301723 Esti iubita mea - Pagina 3 127686


Esti iubita mea - Pagina 3 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Mier 19 Ian 2011, 10:19

Pai ma bucur mult ca ai pus nextu Esti iubita mea - Pagina 3 301723 ...imi place mult...dar Sakura chiar l-a uitat Esti iubita mea - Pagina 3 361396 ...deci vreau nextu sa vad ce se mai intampla Esti iubita mea - Pagina 3 301723 Esti iubita mea - Pagina 3 384738 Esti iubita mea - Pagina 3 208323 Esti iubita mea - Pagina 3 208323 Esti iubita mea - Pagina 3 623735


 Esti iubita mea - Pagina 3 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Esti iubita mea - Pagina 3 11uyc9l
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Mier 19 Ian 2011, 11:37

Foarte frumos , astept nnextul kiss hi!


Esti iubita mea - Pagina 3 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Mier 19 Ian 2011, 14:26

off ... nu il stie pe sasuke ?
a fost atat de tare episodul ... next
abia astept , ma gandeam ca e si hinata / dar .. super capitolul
next Esti iubita mea - Pagina 3 836813 Esti iubita mea - Pagina 3 836813 Esti iubita mea - Pagina 3 836813 Esti iubita mea - Pagina 3 836813 Esti iubita mea - Pagina 3 836813
sa ai multe idei Esti iubita mea - Pagina 3 208323 Esti iubita mea - Pagina 3 962758 Esti iubita mea - Pagina 3 208323
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Esti iubita mea - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Mier 26 Ian 2011, 17:54

Booonnn......este prima dat CAND COMENTEZ......DAR SA STI CA DE MULT CITESC FICU TAU lol!
Imi plake....are tot ce ii trebuie
Asa ca nu ma lungesc cu vorba si....
ADU NEXTUUUU!!!!!!!!!!


Esti iubita mea - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Esti iubita mea - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Esti iubita mea - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanEsti iubita mea - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Esti iubita mea - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Joi 27 Ian 2011, 20:19

HEY HEY VAD CA AI EVOLUAT kiss FOARTE FRUMOS TINE-O TOT ASA heh dap ! SI ASTEPTAM CU TOTII NEXTUL happy2

NE MAI AUZIM ! HIHI HRR dap ! dap ! kiss


Esti iubita mea - Pagina 3 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Esti iubita mea - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Joi 31 Mar 2011, 21:33

imi place mult fikul si vreau next
e suuuuuuuuu
upper



Esti iubita mea - Pagina 3 Hands10
Esti iubita mea - Pagina 3 Pavese10
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Dyamond
Genin
Genin
Dyamond

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In sufragerie, in fata calculatorului.
acebook acebook : https://www.facebook.com/#!/andra.andreea3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 120
Puncte : 129
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Sa vizionez Anime-uri!
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Sam 09 Apr 2011, 22:57

Pune nextul repede ca adooor ficul!
E senzational in direct si...in reluare numai la kimy TV.
a hug
Sus In jos
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI
Genin
Genin
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in*lumea*mea*cea*minunata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 177
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : orce
Stare de spirit Stare de spirit : binisoooor

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Mai 2011, 14:19

aoleuuuuuuuuuuu
eu vreau nextu
scuze ca ....nam comentat la el niciodata........ceea ce e cam ciudat dar se pare ca lai cam uitat
plss,e frumos ficul si mi se pare ceva nostim cu S&S si vreau sa stiu ce fac
adik vad ca nu teai prea interesat de el si vreau sa o faci pentru ca este foarte frumos.Tu te pricepi si vreau sa vad noutati te rooog,pentru mn,pentru Kimy,pentru Ele etc....sa te reapuci de eeeeeellllllllll

pacat ca nu-l mai vrei sad
eu chiar il vreau sad sad


am o poveste si cei ce o aud se indeparteaza de mn,fug de parca as avea un monstru in mine as vrea sa fiu un inger si sa nu mai cutreier strazile pline cu oameni ce nu aud vocile si lacrimile cristaline ale celor ce nu stiu ce este dragostea ca mine
sunt *singura* intr-o lume nebuna
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Esti iubita mea - Pagina 3 Asss10Esti iubita mea - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Mai 2011, 15:42

Auzi, tu mai ai de gand sa continui acest fic? Adica mie una imi place si cred ca nu sunt singura de aceasta parere. Esti chiar talentata si stii cm sa dezvolti actiunea fara a o grabi, iar descrierea chiar imi place. In concluzie eu astept naxul. Daca nu vrei sa te pap sa te pui pe tastat. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Esti iubita mea - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Mai 2011, 16:22

Salut!acum am inceput sa-ti citesc si eu ficul si imi place foarte foarte foarte mult.
E foarte interesant si sper sa pui nextul repede.E unul dintre ficurile mele preferate happy2


Esti iubita mea - Pagina 3 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Mier 17 Aug 2011, 22:10

Wow...deci un fic grozav,o idee grozava dar pacat ca este abandonat...
este interesanta ideea ta..dar pacat ca tu nu mai vrei so continui... sad


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Esti iubita mea - Pagina 3 Img1439861115large
Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 08:12

Hi dear.. uite nu o spun cu supărare, şi în caz că nu este ca mine îmi cer milioane de scuze însă, am mai citit acest fic şi pe alt site. Tot cu titlul '' Eşti iubita mea. '' şi tot la acest capitol s-a oprit şi autorul din a scrie. Deci cum spuneam, nu am spus-o cu răutate. Sorry.. ingrijorat crying

P.S: Ca să nu credeţi că-i vreau răul fetei puteţi să-mi trimite-ţi un p.m şi vă dau site-ul. Deci încă odată, milioane de scuze scumpa. :|


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

Esti iubita mea - Pagina 3 43041335886647080746110


Sus In jos
Continut sponsorizat




Esti iubita mea - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Esti iubita mea   Esti iubita mea - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Esti iubita mea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-