Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
SasuNaru?!?!Wtf? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
SasuNaru?!?!Wtf? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 SasuNaru?!?!Wtf?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Mier 15 Aug 2012, 16:54

Citeam ultimele stiri pe net despre Masashi Kishimoto cand deodata INGROZITA am citit urmatoarele fraze(voi incerca sa le reproduc):
Desi majoritatea fanilor se gandesc la un cuplu format din Sasuke si Sakura , planuiesc sa formez cuplul SasuNaru(????, foarte apropiati????). disgusting
Nimic nu este decis, TOTUSI, am sa iau in considerare si aceasta optiune, insa ma indoiesc ca fanilor le va place asta. yeah
Poti sa pui pariu ca nu o sa ne placa asta, noua fanilor SasuSaku:|
Ce naiba Kishi?! ce-i cu ideea asta traznita? nervi!
Voi ce credeti?:|
Merita mai mult Sasunaru(Bleaaaaaah down ) decat SasuSaku ( in love )?




PS: Sursa nu pot sa v-o dat, deoarece am uitat unde am citit asta.(si nu am voie ;;) )


Ultima editare efectuata de catre revelation13 in Mier 15 Aug 2012, 19:56, editata de 3 ori
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Mier 15 Aug 2012, 18:55

Chiar asta a spus ??? huh?

Imi fac cruce si ma pun pe plans crying

Sper ca in Naruto sa existe cuplul Sasusaku ...asa ar fi normal !!! think

Deci, daca ar fi cuplul SAsuNaru...nu cred ca fanii Naruto si Fanii Sasuke ar fi prea mandri lough

Sper ca Kishi sa isi schimbe parerea si sa ramana vesnicul cuplu SxS puppy eyes
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Vin 17 Aug 2012, 10:38

Cumva a înnebunit Masashi ??
Frate !! A făcut serialul Naruto, Naruto Shippuden,filme cu Naruto şi acum i-a venit ideea asta tâmpită?
Masashi,revinoţi în fire !! Nu cumva e şi el (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) ?
Sasuke şi Sakura se potrivesc de minune.
SasuNaru? Blahhh !! Îndrăzneţ , dar blahh !!
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Vin 17 Aug 2012, 14:46

SasuNaru?! lough Eu nici nu stiu ce sa fac: sa plang sau sa rad
Momentan doar ma amuz.
Totusi, e o idee foarte proasta.
Sau poate Kishimoto vrea sa isi puna capat vietii si nu stie cum, asa ca va crea cuplul SasuNaru,
iar fanii lui Sasuke, ai lui Naruto, si ai cuplurilor SasuSaku si NaruHina il vor ucide cu sange rece,
si gata cu viata lui. E singura explicatie pe care o gasesc, momentan.
Vom trai si vom vedea. Sper totusi sa ii vina mintea la cap omuletului astuia. dap !
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
floricica gingasa
Genin
Genin
floricica gingasa

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : -2
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen si sa ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : mult mai bine decat ieri

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Sam 08 Sept 2012, 17:07

sasunaru am mai auzit este foarte amuzant dar nu cred ca asta a zis kishimoto poate ca acest cuplu lough l-au creat fani si cred ca nu merita nici sasunaru nici sasusaku eu sunt de parere ca ar fi mai frumos narusaku happy2
Sus In jos
Andreea^^
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La pc:3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 0

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Lun 10 Sept 2012, 14:30

Omg, omg , omg :|||||||. Seriiiooooss?! SasuNaru? Ce ciudat ma simt scriind asta :))). Deci cred ca as muri de nervi sa se formeze cuplul asta..ciudaaat:|. Cred ca as simti putina parere de rau ca m'am uitat la episoade, am citit fic'uri s.a.m.d ..Serios acum..asta ar fi o dezamagire pentru multi , dar multi fani :( .
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Mier 12 Sept 2012, 23:06

Weeeeird. Adica nah nu am nimic cu anime-urile yaoi, chiar imi plac desi la Naruto nu prea ma astept eu la asa ceva. Anyway ar fi ciudat si totusi dragut, nu vom stii decat peste multi ani :)).
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Mier 12 Sept 2012, 23:43

wtf
Ori omul asta a inebunit, ori e traznit de fulger. :|
Cum naibii Sasunaru???? disgusting
Mie imi place Sasusaku si Naruhina.
Hai Kishimoto, tu chiar iti doresti sa dezamagesti toti fanii?
Sincer, daca la finalul animeului va fi Sasunaru, eu voi regreta ca mi-am pierdut timpul uitandu-ma la asa ceva. :>.<:
Sus In jos
MadaLoveNar
Academy Student
Academy Student
MadaLoveNar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Satul Viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 35
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Desenul :x
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna can-ntotdeauna XDDDD

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Joi 13 Sept 2012, 23:51

Mda, nu prea sunt eu adepta stilului YAOI. Am citit si eu stire asta pe multe site-uri, acum nu pot spune nici ca-i adevarat, da nici ca este. Totusi, ma indoiesc ca in anime-ul propriu zis va exista asa ceva, Masashi isi cunoaste prea bine fanii si ma indoiesc ca lui iar surade sa si dezamageasca. Am mai citit ca totusi are de gand sa faca un ending SasuNaru desi nici asta nu-i asa de sigur...
Sus In jos
Patrick.
Academy Student
Academy Student
Patrick.

Sex : masculin Localizare Localizare : undeva
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 53
Reputatie Reputatie : 11

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Vin 21 Sept 2012, 07:12

Chiar daca nu ma dau in vant dupa cuplurile Naruto, cand am citit frazele , mi-a venit sa vomit! Kishi e un pervers yaoi si jumatate daca face asta!
Atat am avut de spus!
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
SasuNaru?!?!Wtf? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Mier 09 Ian 2013, 01:52

SasuNaru?...Sincer as prefera mai mult asa decat NaruSaku sau SasuHina=))).
Dar nu imi place nici asa oricum..nu sunt interesata de yaoi :)).
SasuSaku the best :X:X:X.
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Mier 09 Ian 2013, 17:12

Wow Kishimoto a zis asta ?! :O:SasuNaru e o prostie take this!! Ma multumesc si cu SasuKarin ! :| Dar SasuNaru disgusting disgusting ingrijorat crying Sper sa nu fie asa ! Ca daca e ma duc la Masashi si il angry angry kboom sad
Sus In jos
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Vin 18 Ian 2013, 23:10

OMFG! Omu' asta nu este intreg la minte?
SasuNaru? Si te mai pomenesti ca pe urma la sfarsitul serialului numa ii vezi ca se saruta,yaoi.... disgusting
O sa dorm cu lumina aprinsa in seara asta unsure
Sus In jos
LeX .
Genin
Genin
LeX .

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : O sa vin, mai asteapta putin : )
Nr. mesaje Nr. mesaje : 94
Puncte : 131
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Multe, insa cel mai frumos e ......... :))
Stare de spirit Stare de spirit : Daca sunt aici , inseamna ca sunt fericita :)

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Mar 29 Ian 2013, 23:09

YAAAAK ! disgusting SasuN-N-Naru ? OMFG ! NU!!!! Deci il omor pe Kishi, nu este intreg la minte ! Nu o sa imi placa niciodata un cuplu format din baieti !! Yaoi , bleach ! Nici gand ! Nu accept acest lucru mai ales ca imi place SASUSAKU ! Ma ingrozeste gandul acesta ... crying unsure Nu vreaaaau SasuNaruu !
Sus In jos
Shiseru
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Sorry, lume, nu am.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 156
Puncte : 177
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ies cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita lulea

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Sam 09 Feb 2013, 21:30

Cred ca domnului Kishi i-au intrat niste pietre in cap.Cum sa faca un cuplu yaoi in Naruto? Nu le suport! De la vartsa de 4 ani urlam prin casa "Sasuke si Sakura stau intr-un copac.S-au suit acolo si s-au sarutat."
Nu imi poate face asta, desi daca ar facea anime-ul ar pierde destul de multi fani.
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Dum 17 Feb 2013, 16:01

Nu, Nu, NU ! =))))) That's not gonna happen. NU se poate. Nu are cum. Nu e real. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ar fi o mare prostie !! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Claudia ☆ in Dum 03 Mar 2013, 18:53, editata de 1 ori
Sus In jos
Uchiha_Octavian_Augustus
Academy Student
Academy Student
Uchiha_Octavian_Augustus

Sex : masculin Localizare Localizare : iasi sat poieni
acebook acebook : https://www.facebook.com/pages/Naruto-shippuden/268576236604752?ref=hl
Nr. mesaje Nr. mesaje : 38
Puncte : 40
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal,ficuri,citit(nu ce credeti voi, nu carti ci ficuri:))
Stare de spirit Stare de spirit : merge,e binisor ,putin suparat in ultima vrme

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Dum 03 Mar 2013, 15:05

sincer cred ca o sa fiu distrus la sfarsitul animeului poate ,subliniez poate nu ma dezamagi Masashi
Sus In jos
KonanAkatsuki
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : -1

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Mar 05 Mar 2013, 19:02

Il sustin pe kishimoto! Eu urasc cuplurile din naruto,gen sasusaku sau naruhina sau orice altceva,singurul cuplu normal care mi-ar placea ar fi oroanko ( orochimaru x anko ) dar in rest... Cum sunt o mare fana yaoi sunt mare fana sasunaru. :x nu stiu ce va place voua la enervanta de sakura,e o nesuferita si il sustineam pe sasuke cand ii zicea ca e enervanta. :)) Asa si e defapt. Oricum,daca kishimoto ar baga yaoi m-as inclina in fata lui. =))
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Vin 29 Mar 2013, 00:03

Pe scurt, trebuie sa ii dam niste pastile lui Masashi, poate se vindeca dap ! insa saracul nu are nici o vina rolling on the floor Sunt total confuza, daca ar fi SasuNaru cred ca ar iesi o revolta imensa a anilor SasuSaku, Naruhina..etc.
Sper ca Masashi sa nu ne puna sa suportam un cuplu format din baieti. sad
Eu personal, prefer SasuSaku.
Sus In jos
Răzvii .
Academy Student
Academy Student
Răzvii .

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : To much to be said
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cu cine socializez .

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Sam 06 Apr 2013, 21:52

Nu creddd..
Nici nu vreau să aud ..
NaruSaku ?????
Masashi ăsta îşi bate joc de noi ????
Nici nu vreau să aud aşa ceva :|
Sus In jos
Koroleva.
Genin
Genin
Koroleva.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 198
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Oh uau, a trecut ceva timp...
Stare de spirit Stare de spirit : Hahah

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Dum 07 Apr 2013, 13:47

Ceeaw kiss ... Am vazut acest topic cu NaruSasu si am decis sa intru si sa vad despre ce e vorba think
Pot spune doar ca e o mare prostie sad ... Eu sunt fana SasuSaku si chiar mi-as dori enorm ca ei sa devina un cuplu. ❌

Sunt contra acestora , deoarece e Yaoi ( 1 la mana ) si 2 , pentru ca ei sunt prie-dusmani :)))) . Naruto e in rolul principal
si nu pot concepe ca este indragostit de Sasuke :>.<: ...Adica pana mea :))) , cum s-a spus mai sus , mai bine SasuKarin decat SasuNaru crying . Dar SasuSaku, NaruHina si KarinSuigetsu, e cea mai ok varianta , din punctul meu de vedere happy in love

Anyway, sper sa isi revina la normal, Masashi, sau altfel va avea o gramada de fani pe urmele lui :)))) biciuitor
Sus In jos
Amaranth
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lumea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 354
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : A face nimic...
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisită.

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Sam 04 Mai 2013, 22:58

God. Sincer oameni, informati-va inainte să săriți cu gura.

Citat :
"Masashi Kishimoto, creator of Naruto, who openly declared that he liked shounen-ai, his favourite pairing was SaskuexNaruto and that he was going to give the manga an end of that nature. Though it's going to be an open-ending, it will be preceptible that Sasuke and Naruto end up together"

[...]

After the interview, Kishimoto revealed that Sasuke was based on his best friend from High School, whome he admired and loved very much, and that Naruto was a reflection of himself and the adventures he would have liked to experience when he was young. He also emphasized that in the series there is not a love triangle, but rather a circle, like a fish biting its own tail. Naruto like Sakura, Sakura love Saskue and Sasuke has special feelings for Naruto. However, he ended the note saying that Shippuden was going to be mainly about the fights and character development.

Citiți puțin printre rânduri și o să vă dați seama, asta în caz că noutățile sunt confirmate, ceea ce e posibil să nu, din moment ce majoritatea au fost găsite pe tumblr sau site-uri de genul ăsta și nu au fost confirmate.
După părerea mea, Kishimoto are cale liberă și poate să facă orice vrea cu manga lui. Dacă e să ne gândim logic, manga a fost lansată în 1999, iar dacă vorbim de profit, cred că autorul nu are de ce se plânge, din moment ce manga lui e parte din „The Big 3” și are deja o serializare extrem de populară. Singura temere a lui Kishimoto ar putea fi un incident asemănător lui Bleach, care după părerea mea se poate întâmpla oricând. Cu alte cuvinte, are deja banii, faima și tot ce mai vrea așa că poate să-și termine manga cum vrea. Ce i s-ar putea întâmpla? Să-l dea cineva în judecată? Pentru că și-a urmat visul și a realizat o manga atât de faimoasă și îndrăgită? Nu. Să-i spargă cineva casa și să-l omore? Posibil.

Însă eu consider că nu la asta s-a referit Kishimoto când a spus că Naruto și Sasuke vor sfârși împreună. După părerea mea nu va fi vorba de nici un fel de relație „yaoi” (urăsc cuvântul ăsta. sună mult prea ... copilăresc), ci mai degrabă de prietenie adevărată (bromance, if u want) și puterea de a-ți schimba destinul.
Apropo, nu înțeleg care-i faza cu toată văicăreala asta. E OK să ai propria opinie dar deja să spui că îl omori pe Kishimoto doar din atâta lucru? Mă întreb câți dintre voi ați cumpărat vreun volum din manga sau un DVD cu anime-ul măcar pentru a susține munca grea a autoului, care chiar muncește pentru a vă aduce vouă în fiecare săptămână un capitol/episod din manga/animeul vostru favorit. Dacă aș avea colecția completă atunci da, aș avea dreptul să mă plâng în halul ăsta că nu iese cum vreau eu. Maturizați-vă.

Și pentru cei care zic că Masashi ar fi genul acela de persoană, vă sugerez să citiți mai sus, al doilea paragraf din citat. Nu cred că mai are rost să explic. Dacă citești/vizionezi yaoi/shounen-ai asta nu te face instant genul acela de persoană, poate doar puțin confuz. Și, dacă are el o altă orientare cine suntem noi să-l judecăm? Așa mă gândeam și eu.

Așa că stați liniștiți oameni, mai e pâna se termina Naruto. Păstrați-vă până tunci.
Sus In jos
Raikiri
Genin
Genin
Raikiri

Sex : masculin Localizare Localizare : Arad, Romania
acebook acebook : Sneider Arpi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 115
Puncte : 127
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Dansatul , cantatul , Karate, Jocuri pe PC
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna , fericit , prietenos

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Lun 06 Mai 2013, 10:49

Mi se pare o porcarie toti cei de aici suntem fani Sasusaku , deci nu prea vad ce rost ar avea asta + ca nu arata nimic in manga in legatura cu asta dar ma bucur ca postezi chestii pe care noi ar trebui sa le avem in cunostiinta
Sus In jos
† Athena †
Genin
Genin
† Athena †

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : La mine.
acebook acebook : https://www.facebook.com/alle.cssa.9
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 67
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Dorm
Stare de spirit Stare de spirit : :D

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Mar 21 Mai 2013, 14:27

Nu creeeeed, poate ca Kishi s-a curentat :|
Sper ca se v-a razgandi ca de nu uite asta ii fac biciuitor
SasuSaku a ramas si va ramane ...
Sper.............. sad crying
Sus In jos
Eos
Special Jōnin
Special Jōnin
Eos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Italia, Vigevano.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1525
Puncte : 1732
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Sa desenez si sa scriu!
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca intodeauna .....melancolica....

SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19Mar 21 Mai 2013, 18:42

Serios SasuNaru? Kishimoto nu e in toate mintile. :|
Chiar nu ma asteptam la o asemenea lovitura, zici ca inca nu e decis? sper ca totul sa fie doar o farsa de-a lui Kishimoto.
Eu una nu cred ca in asta. Ador cuplul Sasusaku, si nu cred ca acesta ne-ar distruge toate visele.
Oricum el decide, dar sper sa-i zboara ideia aceasta.sad
Sus In jos
Continut sponsorizat




SasuNaru?!?!Wtf? Empty
MesajSubiect: Re: SasuNaru?!?!Wtf?   SasuNaru?!?!Wtf? I_icon19

Sus In jos
 

SasuNaru?!?!Wtf?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sasuke-