Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
hindi vs. japoneza-viata de oras - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
hindi vs. japoneza-viata de oras - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 hindi vs. japoneza-viata de oras

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

hindi vs. japoneza-viata de oras - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: hindi vs. japoneza-viata de oras   hindi vs. japoneza-viata de oras - Pagina 2 I_icon19Dum 14 Oct 2012, 21:06

CAP VI
In sfarsit s-au terminat orele! Insa domnul Kakashi a zis sa mai ramanem o ora la scoala pentru a face exercitii de olimpiada, deoarece peste trei saptamani va fi olimpiada la matematica, si in plus, domnul Kakashi vru sa vada ce stiu la matematica. Ma tot gandeam in aceasta ora la ce se va intampla daca eu va trebui sa raman in Japonia, si sa renunt la zeul Krishna, in vocea domnului Kakashi ma trezi din gandurile mele, ma trezi la realitate, ma facu sa ajung din nou cu picioarele pe Pamant, si imi spuse sa sterg tabla. Dau aprobator din cap, si ma ridic din banca mergand spre tabla si trecand pe langa inca doua randuri de banci. In a doua banca de pe partea mea dreapta statea Naruto cu Hinata, iar pe partea stanga erau Neji si Shino. In a doua banca de pe partea dreapta erau un tip ce semana cu Sasuke, insa avea parul mai lung, prins intr-o coada la spate, si o fata din gasca Sakurei care avea parul blond si ochii albastrii, iar pe partea stanga stateau Shikamaru si o fata draguta, tot din gasca Sakurei, care avea parul blond prins in patru codite la spate.
Inaintez incet, sterg tabla, si ma intorc spre banca mea, insa, desteptul de Naruto se gandi ca devine mai interesant daca imi pune piedica, asa ca isi scoate piciorul din banca si il pune inaintea mea, astfel eu nevazadu-l ma impiedic, iar Kiba care era in picioare deoarece trebuia sa iasa la tabla, se apleca putin sa ma prinda, insa din cauza gravitati, eu am cazut peste el, jos, astfel, buzele noastre contopindu-se intr-un sarut dulce, care, de data asta a durat ceva mai mult, desi amandoi ne dadu-sem seama ce faceam.
Amandoi eram rosii ca racul, iar apoi am auzit cum toti radeau de noi, asa ca ne-am ridicat repede, iar eu m-am dus furioasa spre Naruto, acesta facand o privire gen: "Aolo! Salavati-ma ca asta o sa ma omoare!", iar apoi i-am servit o palma de sa o tina minte, asa ca se inrosi imediat la fata, si se auzi in toata clasa, la care chiar si domnul Kakashi se sperie.
-M-m-mya..... Cred ca l-a durut... zise Kiba, aparent speriat, asa ca ii raspund cu un mic zambet dulce pe fata:
-E O.K., atata timp cat n-o s-o mai faca!apoi ma duc la locul meu, uimindu-i pe toti, chiar si pe domnul Kakashi.
Asa trecu prima mea zi la scoala din Konoha. Unul dintre cele mai cunoscute orase din Japonia, a devenit casa mea, pe timp provizoriu, sau definitiv.


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
sakura234
Genin
Genin
sakura234

Sex : feminin Localizare Localizare : timisioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 32

hindi vs. japoneza-viata de oras - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: hindi vs. japoneza-viata de oras   hindi vs. japoneza-viata de oras - Pagina 2 I_icon19Lun 15 Oct 2012, 19:32

OOOOOOOOO sarutri o mereu im plac partile aceste frumoase de iubire si comedie ,,ha ha e tare fain si vreau sa te pui si tu pe munca sa scrii capitole daca se poate ??next plase
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

hindi vs. japoneza-viata de oras - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: hindi vs. japoneza-viata de oras   hindi vs. japoneza-viata de oras - Pagina 2 I_icon19Sam 27 Oct 2012, 19:43

scz, insa, cred ca o sa vorbesc cu un moderator ca sa mi-l inchida
sa nu va suparati, insa nu mai am idei


If you hate me, I hate you .
If you love me, I hate you .
But if I love you.. Boy, you have big problems .





May Jin .
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
hindi vs. japoneza-viata de oras - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

hindi vs. japoneza-viata de oras - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: hindi vs. japoneza-viata de oras   hindi vs. japoneza-viata de oras - Pagina 2 I_icon19Mier 14 Noi 2012, 11:12

Scuze de întârziere.

Fan Fic Original blocat la cererea autoarei.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




hindi vs. japoneza-viata de oras - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: hindi vs. japoneza-viata de oras   hindi vs. japoneza-viata de oras - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

hindi vs. japoneza-viata de oras

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-