Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Adolescentii ♥(+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adolescentii ♥(+16)   Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 I_icon19Vin 05 Oct 2012, 13:37

cand ti-am citit ficul mi-a aparut zambetul pe buze...
ai descris foarte frumos, si nu am ce comenta...
ficul tau este chiar frumos, iar ideea este chiar originala dupa parerea mea...
sper din tot sufletul sa ma anunti de continuare ,
crisulina te pupaceste


Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 S6he8w
Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 Npi5xg
Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 2myt0zq




Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Ciresica^o^
Academy Student
Academy Student
Ciresica^o^

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Deseeen :o3!
Stare de spirit Stare de spirit : mereu Happy (:

Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adolescentii ♥(+16)   Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 I_icon19Vin 05 Oct 2012, 22:34

Heei , am venit cu nextu` kiss Sper sa va placaaa! yeah Pupiiii♥️


Capitolul 5- Iubire adevarata sau o simpla dezamagire?

♥️♥️♥️ -Spread your wings of love and fly with me,
Oh, is forever girl, you wanna feel.

Rozalia statea nemiscata in pragul usii de lemn . Imaginea din fata ei o facea sa tremure ca jeleul de ciresi ce ii placea asa de mult .Inima incepu sa ii bata cu putere, simtea fiorii iubiri prin toate coltisoarele corpului ei friav. Ochii incepura sa se mareasca , vroia sa vorbeasca insa cuvintele nu vroiau sa iasa din gura aceea micuta si roza. Astepta ca razboiul din sufletul ei aprins de flacarile pasiunii sa se stinga , si ingana un "Buna!" rece. Raspunsul fu la fel de scurt , insa mult mai calduros asociat cu un zambet irezistibil . Fata trase o gura mare de aer si spuse:
-Intra , Sasuke. Cei doi se apropiara pana la limita. Ochii negrii ai brunetului , priveau fix cele doua mingiute verzi din fata lui. Inimile incepura sa le bata cu putere, iesind parca din piept . Isi simteau unu altuia respiratia , acest lucru le dadea fiori calzi in stomac . Era mai mult decat clar, ca ceva zacea in toracele lor. Ochii abisali ai baiatului coborara spre buzele carnoase ale rozaliei. Simtea dorinta de a o saruta pasional pe fata. Isi facu cale spre buzele ei . Rasufla usor , iar cand magia fu pe cale sa se intample , prezenta Hinatei isi lasa discret absenta:
-Baieti, eu va las singuri. zise movalia cu un ton timid. Era confuza, niciodata nu ia vazut pe cei doi prieteni ai ei in aceasta postura.Erau asa dulci privindu-se romantic ca doi indragostiti. Hinata incepu sa se caiasca ca ia deranjat , insa nu mai avea ce face . Se indrepta cu pasi rapizi catre usa. Imediat dupa ce Hinata iesi , Sasuke lua mana rozaliei intr-a lui . Atingerea pielii ei catifelate il facu sa tresara , simtea cum sangele ii curge accelerat , venele aproape ca explodau la fel si inima rozaliei , care se inrosi instat la fata, tremurand toata :
-Dece tremuri ? Iti este frica de mine? Asa urat m-am purtat pana acum? intreba baiatul bland mangaindu-i obrajii imbujorati
-Nu , doar ca...nici nu mi-am dat seama ca tremur . spuse Sakura zambind umpic stanjenita
-Uite ce e, vreau sa vorbim. Stiu ca data trecuta ti-am facut o impresie proasta , dar vreau sa intelegi ca sentimentele mele sun cat se poate de serioase . Sentimente? Un cuvat asa frumos iesind din gura unei persoane la fel de frumoase . Fetei incepu sa ii apara lacrimi ce dabea erau citite in coltul ochiilor de smarald. Acum o ora si ceva fiinta pe care o iubeste din toate puteriile ei a plecat cu cea mai josnica persoana pe care Sakura o cunostea. Iar acum vine si ii vorbeste despre sentimente ? Fata nu mai intelegea nimic.
-Sentimente adevarate? Sasuke. tu ai inebunit !? Nu sti despre ce vorbesti . Nu te juca cu mine si nu folosi cuvinte daca nu le cunosti semnificatia . zise rozalia lasand capul in jos. Mana ei fu trasa din cea a baiatului strangand-o puternic langa piept . Siruri de margaritare i se scure dein ochi , cazand pe podeaua veche a pardoselii. Baiatul inchise usa, si se indrepta spre pat tragand-o pe fata dupa el :
-Aseaza-te te rog! spuse baiatul incet, stergandu-i lacrimile cu coltul manecilor de la bluza neagra ce o purta , pe ea era imprimat parfumul dulce al roscatei . Sakura il simti , acest lucru o deranja enorm pe rozalie si incepu sa planga si mai rau .
-E parfumu ei. Ai fost cu ea Sasuke? Baiatul nu raspunse , insa lasa capul in jos in semn de cainta . Raspunde-mi ! striga fata printre paraul sarat ce ii se scurgea din ochii mari si rosii . Dar , cine sunt eu sa iti cer tie explicati?! Baiatul ramase fara cuvinte. Dabea acum isi dadu seama cate suferinta ii putea aduce fetei . Printr-un joc prostesc de adolescent , calca in picioare inima fetei pe care o adora . Ii apuca chipul angelic al fetei intre mainile lui puternice si albe zicandu-i :
-Asculta-ma! ...Te iubesc mult! N`am mai simtit asta cu nicio fata pana acum ! Nu stiu sa ma comport. O data cu aparitia ta , viata mea s-a schimbat. Iarta-ma , inteleg acum cat de mult te-am ranit. Daca as putea sa dau timpul inapoi si sa schim ceva as face-o ! isi apropie chipul de cel al fetei , unindu-si fruntea lui cu cea a rozaliei . Ichisera amandoi ochii . Ramasera asa cateva secunde. In acele secunde , floarea iubirii crestea, dadea nastere unor noi boboci de dragoste. Se simteau ca una si aceasi persoana. Sakura rupse tacerea,. Si odata cu ea, acea magie ce se infiripa pe nesimtite :
-Uneori iubire nu este suficienta. Spuse fata , parea resemnata si gata sa il uite pe brunet. Defapt, pe cine vroia sa pacaleasca? Niciodata n-a iubit asa intens pe cineva.
-Dar ma iubesti? Intreba baiatul plin de speranta si iluzii dragastoase
-Te indoiesti ? spuse fata privindu-l in ochi , pierzandu-se total in negriciuna aceea demonica. Baiatul zambii , se apropie usor de rozalie. Sigur pe el , stia ca de data asta nu va mai face nici o greseala si ca va fi inceputul unei iubiri de poveste . Mana lui ii atinse usor buzele catifelate, parca studiindu-le , pregatindu-le pentru un alt sarut explosiv . Exploziv a fost totul ! Sarutul , atingeriile , mangaieriile , fiorii ce le invadau trupurile, bataiile inimilor ce se simteau una si aceasi . Tot momentul fu exploziv , magic , minunat! Sarutul se adanci . Iar si iar si iar.... Parca nu se mai saturau . Visau la frumusetea si fericirea numita "iubire" pe care viata o oferea gratis , ce frumos este sa iti gasesti sufeltul pereche si sa fi cu el indiferente de opsacolele puse in cale. Fara sa conteze parerea oamenilor prosti , rai si invidiosi. Intr-un final sarutul se termina . Urma o imbratisare . Caldura dintre acestia se simtea in atmosfera. Fericirea nu mai incapea in aceasta camera , dar ce sa mai spun de iubire?...:
-Deci? ...Incercam? zise Sasuke strangandu-si iubita la piept
-Incercam ! spuse aceasta incovoindu-se in bratele puternice ale brunetului . Baiatul o saruta pe frunte apoi ii spuse :
-Te iubesc mult si as vrea sa nu mai plec niciodata de langa tine. Dar momentan trebuie sa ma duc acasa, sunt foarte obosit! spuse Sasuke mangaindu-si tandru floarea de cires
-Sasuke, stai ! Ce a fost intre tine si Karin? intreba rozalia.
-Nimic iubito! Iti jur! spuse acesta privind-o fix in ochi . Aceea stare de ameteala provocata de prvirea brunetului isi facu din nou aparitia . Se bucura enorm ca brunetul nu a tradat-o. Imaginati-va cum ar fi sa traiti in paradis. Imaginati-va cum ar fi sa va infructati cu o farama de rai . Asa veti putea intelege ce simteau cei doi . Baiatul se ridica, o saruta scurt pe fata ce il facea sa simta ca s-a nascut a doua oara, ii spuse noapte buna , apoi iesi pe usa dormitorului unde traii cele mai frumoase clipe de pana acum.
Sakura se tranti pe perna moale . Inchise ochi si incepu sa rada tare. Cred ca rasul ei cristalin se auzea de la mii de kilometri departare . "Cred ca si cei din Anglia ma aud acum! " spuse fata zambind si intorcandu-se ba pe o parte ba pe alta . ..."Shun, daca ar sti el...cat de repede l-am inlocuit. Oricum ar fi , el este trecut. Imi voi traii iubirea din prezent ! " zise fata razand ca o nebuna. Da, era nebuna . Nebuna dupa brunetul ce ii insenina noaptea. Brunetul care ii ametii toate simturile, si o imbolnavii de dragoste. Era nebuna de fericire! Era noapte, dar soarele era mai prezent ca niciodata.
In bucataria spatioasa ,plina de portelan a familiei Hyuga cei doi verisori statea si infulecat dintr-o savarina insiropata din belsug. Era tarziu , caloriile erau o mare amentitare pentru Hinata, insa fetei nu ii pasa. Daca Naruto nu o vroia nu-i mai pasa cum arata . Putea sa fi grasa sau rahitica , frumoasa sau rata , neingrijita...pentru ea era echivalent cu 0. Daca ochii plini de viata ca apa oceanului ai tanarului cu par de aur nu o priveau cu admiratie , atunci nu o interesa cum alte persoane o priveau..cel putin nu pentru moment. In plus sufletul ei ranit, inima ei ce zacea intr-o balta de sange, sfasaiata de vulpea de care movalia era indragostita pana peste cap aveau nevoie urgenta de o dulceata pentru a le oferii o mica alinare raniilor . Mesteca, inghitea , dar nu simtea gustul. Nu mai simtea nimic...Era absorbita in gandurii triste , lacrimile ii statea intr-o cusca plina de amaraciune, gratiile acesteia erau gata sa cedeze . Neji insa le dadu puterea de a mai rezista macar cateva clipe:
-Heii , veriis! Ce cauta Sasuke in camera Sakurei ? intreba baiatul plin de entuziasm si curiozitate.
-Nu stiu...Neji-kun , Saku` nu mi-a povestit nicodata despre relatia dintre cei doi. Adica, nici nu cred ca avea ce sa povesteasca, dar dupa ce am vazut acum ...Neji laso balta! Gandurile mele sunt prea confuze si am mintea prea obosita pentru a gandi. Cuvintele fetei erau asa negativiste. Suferinta se scurgea vizibil din silabele ce le rostea cu jumatate de voce. O voce trista, fara vlaga .
-Ce se intampla cu tine? De la petrecerea aia ai devenit ciudata . Dece te-ai imbatat ? Neji era nelinistit , niciodata nu isi vazuse verisoara, mai bine zis sora intr-o asemenea situatie. Trista? Hinata nu era nicodata trista. Fericirea ii iesea prin fiecare por , prin fiecare cuvant vorbit. E asa ciudat cum iubirea schimba oamenii , l-a facut pe Sasuke o persoana mai fericita. El care de mult nu mai cunostea acest sens al cuvantului. Iar pe micuta Hin, a facut-o cea mai nefericita persoana . Dragostea te urca, dar si te coboara in viata.
-Nu vreau sa vorbesc despre asta! striga fata plangand. Se ridica brusc de pe scaun, sunetul scaunului ce zgarie gresia era insuportabil . Bruneta tranti usa indreptandu-se spre camera rozaliei. Ajunse in fata usii , care ducea in camera cu cea mai placuta admosfera. Rasurile Sakurei inca se auzeau . Deja devenise ciudata . Vazand-p asa Hinata se ingrijora. Lacrimile varsate mai inainte erau usor uscate, dar totusi vizibile. Rimelul ii curse , parul ii era ciufulit de la atat tavalit prin perne. Imaginati-va cum vedeti persoanajele in filmele de groaza, sau pe cei de la spitalul noua. Asa arata Sakura. Dar in acelasi timp era frumoasa si cel mai important indragostita . Hinata o intreba ce s-a intamplat. Rozalia ii povesti prietenei ei totul . De la cel mai mic la cel mai important detaliu. Hinata se bucura pentru prietena ei, macar daca ea nu poate fi fericita alatur de blon, sa fie Sakura. Fara prea multa vorba fetele se bagara in pat. Adormira impreuna . La fel ca pe vremuri , cand erau inca niste copile. Si nu stiau ce inseamna "sa fi indragostita" .Singurele lor probleme erau : jucariile si scoala. Daca li se strica vro papusa sau luau vrun 5 la matematica era sfarsitul lumii. Acum isi dau seama cat s-au schimbat si ca s-au maturizat.
Dimineata sosi negresit. Soarele anunta o noua zi. Stralucind azi mai frumos ca niciodata. In apartamentul lui Sasuke era o liniste de mormant. Aceasta fu turmentata de soneria mobilului era nimeni alta decat Karin ...o nu, ce surpriza neplacuta:
-Alo . Ce vrei? intreba baiatul pe un ton rece si obosit
-Ce facii frumosule? zise Karin entuziasmata
-Ma dau cu presu! spuse brunetul inchizandu-i telefonul in nas roscatei. Hei , hei . Se pare ca dimineata incepu cam prost. Eh , dar ziua aceasta va fi cea mai frumoasa dintre toate. Va fi prima zi in care cei doi isi vor petrece timpul ca iubiti oficiali. Acest gand ii facea inima intunecata a brunetului sa bata cu o forta pe care nici el nu o mai simtitse pana acum. Se trezi lenes, indreptandu-se spre baie. Era o incapere spatioasa .Predominata de negru si alb. Baiatul intra in dus. Abdomenul lui bine facut era la vedere, la fel ca ceilalti muschi bine definiti. Picaturie de apa ii zdrobeau pielea alba ca spuma laptelui . Scurgandu-se usor pana jos , jos , mai jos , pana ce ajungeau pe "podeaua" rece a dusului. Privind picaturile de apa , baiatului ii veneau in cap mii de scene perverse dar tot odata romantice. Oare cum ar fi fost sa fie in dus cu Sakura. Wow, pielea lui deja se facea de gaina. Fiorii erau presarati in corpul lui bine facut. Isi dadu ochi peste cap zambind pervers si spuse " Vom ajunge si aici , iubita mea! " . Baiatul iesi de la dus. Isi verifica celularul . Intr-o jumata-te de ora trebuia sa mearga sa ia pranzul cu rozalia lui . Deja incepea sa zambeasca si sa sara ce nebunul prin casa. Isi alese din sifonier cele mai frumoase haine. Apoi se indrepta cu lumina vitezei spre locul mentionat in mesajul dulceag al Sakurei.
Ajunse in sfarsit la localul din centru . Desi era destul de aprope de blocul in care baiatul locuia, drumul spre persoana iubita i se paru interminabil . Cand o zari pe fata ramase cu gura deschisa. Era asa frumoasa. Sakura era mereu frumoasa...insa azi era speciala. Era imbracata intr-o rochita roz scura larga, cu dantela la spate si prin partile decolteului , si o pereche de sandale inchise la genunchi. Parul ei rozaliu era lasat liber , fluturand in vant:
-Auuu, ce dor mi-a fost de tine. zise baiatul cuprinzand-o pe rozalie intr-o imbratisare stranse si pline de pasiune , urmata de un sarut adnac .
-Si miee, parca nu mai trecea timpul! spuse fata inchizand ochii , lasandu-se purtata de val in bratele puternice ale brunetului ce ii darui inima.Hei Sasuke , tu si Naruto sunteti buni prieteni ? Nu-i asa? spuse fata .Prietenia este un sentiment maret. Unde este prietenie nu trebuie sa existe egoism . Chiar daca era in culmea fericirii, rozalia nu uita de prietena ei , care suferea si era intr-o stare critica.
-Da. Dece ? intreba baiatul cu curiozitate , dar pe un ton calm tipic brunetului
-Pai, care ar fi impresia lui despre Hinata ? intreba rozalia . Ochii ei verzuli sclipeau in inima ei spera ca Sasuke sa ii dea aceea veste buna de care Hinata avea asa mare nevoie.
-Rozalio , Hinata pentru Naruto , este doar o prietena . Ca femeie , este mult prea insemnificanta pentru el .Eu am vazut.... am vazut cum il priveste . Dar iti face iluzii degeaba. Pana la urma va fi dezamagita. Zise brunetul omorand mica speranta din sufletul Sakurei . Fata se intrista. O durea mult nefericirea prietenei ei . Simea cum cineva o injunghie , rasucint cutitul in rana de mii si mii de ori . Baiatul zarii imediat schimbarea . Ochii ei erau asa usor de citit , spre deosebire de cei ai baiatului, o stranse iar in brate si o saruta pe frunte spunandu-i: "Chiar daca am vrea, nu putem sa schimbam sentimentele cuiva dupa bunul nostru plac. Iubirea nu este mereu impartasita, dar intodeauna exista un motiv intemeiat pentru care se intampla asta. Poate Naruto nu este potrivit pentru Hin sau poate invers . " Fata dabea acum incepu sa il cunoasca pe adevaratul Sasuke . Si isi dadu seama ca celalalt Sasuke era doar un scut , pentru a nu fi ranit. Insa totusi , mai avea multe de aflat despre brunet...

Bun....ce pot spune? In capitolul anterior am dat cateva secvente, care nu vor mai exista. Deoarece , am facut un nou scenariu , ce va schimba radical ficul :) . Adevarata mea intentie era sa ii fac pe S&S sa fie impreuna. Apoi la scurt timp Saku` sa fie dezamagita de brunet din cauza usuraticii de Karin . Insa planul s-a schimbat, Karin nu v-a mai fi un obstacol ! Dar asta nu inseamna ca calea lor spre fericire va fi asa simpla...
Sper ca va placuuut! Va pup dulce dulce cu gust de ciresiiiciii ☻
Astept parerii si criticii ^.^



♥️Poti sa ai milioane de persoane alaturi,
Dar daca in inima ta lipseste o anumita persoana...
Tot singur te vei simtii♥️
puppy eyes
Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 1277446479972616
I`m a girl!...
^Don`t touch my hair, face , phone or
♥️BOYFRIEND♥️^

Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 185486_431451696895960_1543338178_n
ficul meu :
https://sasu.forumgratuit.ro/t6949-adolescentii-16
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adolescentii ♥(+16)   Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 I_icon19Vin 05 Oct 2012, 22:52

buna ....

dupa cum stiu si vad ai adus nextul care este plin de iubiree...
il iubesc si imi place foarte , dar foarte mult...
nici nu am cuvinte ...
sper sa ma anunti de continuare,
o astept cu nerabdare ...
ficul tau este perfect pentru ceea ce caut eu acum...
crisulina te pupaceste dulce rau


Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 S6he8w
Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 Npi5xg
Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 2myt0zq




Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adolescentii ♥(+16)   Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 I_icon19Sam 06 Oct 2012, 11:42

AIAIAIAIAIAI Dragostea pluteste in aer pentru Sasuke si Sakura Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 273918

As vrea sa fie la fel si cu Naruto si Hinata Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 23826

Bine ca am scapat de Karin ca si asa nu o suport

Te specializezi din ce in ce mai mult in descriere Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 301723 ,parerea mea si ador faptul ca faci capitole lungi Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 1425538829

Te-am pupat si astept next-ul Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 208323



Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adolescentii ♥(+16)   Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 I_icon19Sam 06 Oct 2012, 13:02

bunaa,hei am citit ficul tau si chiar imi place la nebunie!Abia astept sa vad ce se intampla..Te pupa dulce july<3<3


Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 1796533_478674728900620_37946800_n

Fuck of. I'm done here !
[/size]
Sus In jos
S i m p a t h e t i c
Genin
Genin
S i m p a t h e t i c

Sex : feminin Localizare Localizare : N`ai tu treaba!:*
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 150
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : Dafuqq !?

Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adolescentii ♥(+16)   Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 I_icon19Sam 06 Oct 2012, 17:37

Hello darling kiss kiss
Deeeciii eu chiar iti ador ficu` , pur si simplu` il I.U.B.E.S.C !!! rusinos
Imi place ca faci capitolele lungiii in love
Desiii cand ma apuc de citit rusinos mii se pare atat de scurttt puppy eyes
Multuuuu` ca m`ai anuntat a hug
X.o.X.o dap !



All those fairytales are full of sh*t,


Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 39769930205590983750428

One more stupid love song I'll be sick!.


S i m p a t h e t i c ღ

Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adolescentii ♥(+16)   Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Oct 2012, 16:17

Interesant.....
Imi place mult de tot...abia astept continuarea...
Mersi de anunt si te rog sa nu uiti sa ma anunti si de urmatorul capitol...
Spor la scris si la ideei
kiss kiss kiss kiss


Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adolescentii ♥(+16)   Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Oct 2012, 18:36

Superb ficul ...hai cu nextul ...RAPIIIIIDDDD >:d<


Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 26974622846250718754841

Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 Asss10Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adolescentii ♥(+16)   Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 09 Dec 2012, 16:35

Fic blocat din cauza inactivităţii (7 Oct- 7 Dec)

Pentru a-l redeschide, roagă un Admin/Moderator/Critic.


Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Continut sponsorizat




Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adolescentii ♥(+16)   Adolescentii ♥(+16) - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Adolescentii ♥(+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-