Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dansez pentru Tine!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Vin 18 Mar 2011, 19:24

nextuuuuuuuuu
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Vin 18 Mar 2011, 20:01

NEXT-UL???????? >.< nu mai am rabdare


Dansez pentru Tine! - Pagina 3 44321453




Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Gfhgfhfg




Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...

Smile
every
day
because
you
deserve
it .
Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Sam 19 Mar 2011, 00:10

:)), Usor fetelor, nu stiu cand pun nextul, cred ca acum ma apuc, deci stati linistite si ma bucur ca nu ati uitat de fic:X....I LOVE YOU!
Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Concursul part.2   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Sam 19 Mar 2011, 00:26


[left] Sakura:
Off, intr-una antrenamente!Nu stiam ca trebuie sa depui atata munca, Sasuke vad ca pare obosit rau, dar nu se lasa.E un scump...numai ca are un defect, se holbeaza intr-una la mine.Off, baietii, ce ingeri minunati...si afemeiati.Ok, gata cu baietii, sa trecem la munca.Eu cu Sasuke dansam tango.Muzica e lenta iar eu sta cu un trandafir, dsigur fara tepi, in gura.Va intrebati de ce?O sa va spun eu, coregraful meu si in acelasi timp si prof, spuen ca ma face mai senzuala.Eu cuprinsa in gandurile mele nu am observat ca dansul s-a sfarsit.Vreau sa-i spun lui Kakashi cat mai avem de dansat, dar o durere ingrozitoare imi strapunge tot corpul. In fata vad negru si cad la pamant.
Sasuke:
Doamne omule, nu te mai holba la ingerul din fata ta, ca holbatu prea mult, aduce vanatai serioase.Vorba lui Naruto.O vad pe Sakura prinsa in niste ganduri cam adanci, oare se gandeste la mine? Mda Sasuke, viseaza si viseaza.Dansul s-a sfarsit si o vad pe Sakura cum vrea sa spune ceva, dar cade la pamant.Speriat incep a striga in toata sala ca disperatul dupa ea.Kakashi a chemat salvarea in timp ce o tinem la pieptul meu pe Sakura, respira, dar nu prea mult.Vad salvarea de pe geam cum vine.O doamna intra in sala si o ia pe Sakura, eu ma duc dupa ea in masina. Un domn o ia in brate si o pune pe targa o urca in salavare si merg si eu in ea. Dintr-o data doamna imi spune.......


Hehe, suspaaans, uite ca nu l-am trimis in Los Angeles.......Nextul dupa cateva commuri.


Ultima editare efectuata de catre Sakura Haruno in Sam 19 Mar 2011, 00:27, editata de 1 ori
Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Sam 19 Mar 2011, 00:26

App scuze ca e scurt dar m-am grabit...
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Sam 19 Mar 2011, 17:32

Iti las ci 50 de comm-uri numai pune next-ul ala sau vin la tine si biciuitor ...sau poate ai noroc si scapi :))


Dansez pentru Tine! - Pagina 3 44321453




Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Gfhgfhfg




Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...

Smile
every
day
because
you
deserve
it .
Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Sam 19 Mar 2011, 18:01

Ce scumpa esti dedeny, si faza cu batutul .........cred ca nu o sa am noroc...Miki e latara deci.....sunt moarta.:))
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Sam 19 Mar 2011, 18:43

Ei atunci zimi adresa si fati progamare la spital :)).....Sau poate sunt draguta si te las sa scapi :)))


Dansez pentru Tine! - Pagina 3 44321453




Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Gfhgfhfg




Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...

Smile
every
day
because
you
deserve
it .
Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Sam 19 Mar 2011, 18:52

:)), deci vreau la spitalul cel mai bun din Bucuresti si daca scap,, o sa o vezi pe Miki, speer sa nu doarma:))
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Sam 19 Mar 2011, 22:34

Cel mai bun spital :-o ??? Dar eu nu sunt Irinel columbeanu :)) doamne fereste sa fiu mumia aia pitica ....imi place ca ai umor...Si da mi-ar place sa o cunosc ..si dai putina cafea sa nu doarma =))


Dansez pentru Tine! - Pagina 3 44321453




Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Gfhgfhfg




Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...

Smile
every
day
because
you
deserve
it .
Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Sam 19 Mar 2011, 22:42

Irinel????Doamne, mai degraba Jean de la Craiova:)), si o sa ii dau ceva mai bun, energizant si niste carne si pun sa urmareasca o vereitza sa vezi ce repede fuge:))
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Sam 19 Mar 2011, 23:06

Ok...asta ar fi tare....Jean de la Craiova asta-i buna..:)))


Dansez pentru Tine! - Pagina 3 44321453




Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Gfhgfhfg




Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...

Smile
every
day
because
you
deserve
it .
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Sam 19 Mar 2011, 23:23

next plzzzzzz


Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Dansez pentru Tine! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Mar 2011, 03:02

Miau !

Pai ma bucur iubi
ta ca ai pus next-ul desi ai spus ca vrei critica dura in descriere asa ca nu te scutesc caci vreau sa te perfectionezi . Hai sa incepem sa vedem ..

1. Descrierea- Descrierea ficului cam lipses
te sa stii si iti dau bataita . Adica lipseste mai ales cea sentimentala . Invata sa descrii mult mai mult sentimentele , invata sa dezvolti caci nu e de ajuns sa spui trei cuvinte . Puteai sa descrii sentimentele Sakurei mult mai bine si mai complex atunci cand Sasuke o privea , nu doar ca se holbeaza la ea si chestii . Puteai de asemenea sa descrii si sentimentele lui Sasuke atunci cand Sakura a cazut pe jos . Deci mult mai multa descriere ai nevoie la cea sentimentala .


2. Dialogul- Dialogul nu es
te mult si nici sec cel putin in capitolul asta ca nici macar nu exista .


3. Ac
tiunea- Actiunea iubita totusi mi se pare mult prea grabita , si asta fiindca nu ai descriere si capitolul este extrem de scurt . Incearca sa descrii mai mult si sa nu mai grabesti asa actiunea .


4. Es
tetica- Estetica ficului lasa de dorit . Incearca ca dupa punct , virgula , semn al exclamari sau al intrebari sa dai space apoi sa incepi sa scrii . Si inca ceva , nu atrage deloc cititorul daca capitolul este scurt , dar capitolul tau este extrem de scurt si nici macar nu il pot numi capitol ci un fragment sau un mic text sa spunem . Ai un punct scazut la asta . Cititorul va fii foarte dezamagit , daca nu ai timp mai bine nu mai scrie capitolul si lasa pe atunci cand ai chef si timp si esti bine dispusa ca sa il faci mai mare si sa incanti cititorul . Deci cred ca ai inteles ca nu mai vreau sa vad asemenea capitole scurte , fale mai mari .


Greseli de or
tografie , gramatia si tastare am mai vazut . Incearca macar sa corectzi capitolul daca il faci asa de scurt caci nu iti ia mult timp .


Pai cam a
tat am avut eu de spus . Incearca sa tii cont de sfaturile mele si nu numai .


Vreau nex
t-ul cat de repede poti si sper sa il aduci mult mai mare si cu imbunatatiri .


Spor la scris si la idei !


Pupici dulci !
Dansez pentru Tine! - Pagina 3 208323 Dansez pentru Tine! - Pagina 3 208323


Mrr Dansez pentru Tine! - Pagina 3 301723 Dansez pentru Tine! - Pagina 3 127686


Dansez pentru Tine! - Pagina 3 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Mar 2011, 09:43

Fetelor voi cam toate sunteti cu bataita si m-am molipsit si eu :)))) . Haide mai vrem next-ul....:****


Dansez pentru Tine! - Pagina 3 44321453




Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Gfhgfhfg




Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...

Smile
every
day
because
you
deserve
it .
Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 15:41

Hey hey hey , nextul va veni curand :D
Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Mier 13 Iul 2011, 00:10

~~ Concursul part. 3 ~~
Sasuke :



Sasuke: Catre mine vine o doamna, imbracata intr-un halat alb si cu un fel de boneta pe cap de aceeasi culoare cu halatul, care cred ca este asistenta,aceasta imi spune ca Sakura nu are nimica si a lesinat pentru ca are o lipsa de calciu si e obosita. Eu am rasfulat usurat la auzul acestor cuvinte, am intrebat-o daca ma pot duce sa o vad iar ea mi-a spus ca pot dar sa nu o trezesc pentru ca are nevoie de odihna, am dat afirmativ din cap si m-am dus in camera. Acolo era Sakura care dormea ca un Inger cazut din Imparatia Cerurilor. Mi-am luat un scaun si m-am asezat langa ea admirandu-i frumusetea nemaivazuta inainte. Chipu-i angelic era acoperit cu cateva suvite de par, tenul alb ca spuma laptelui, pielea ei fina, buzele ei rozalii si catifelate, corpul ei gingas cu niste forme destul de frumoase. . . Cred ca m-am indragostit de ea, acest concurs mi-a dat sansa sa o cunosc pe ea si sunt bucuros pentru ca am acceptat sa particip, nu imi pasa cata publicitate imi aduce imi pasa doar de Sakura si sa fie bine, defapt ceea ce-mi doresc cu adevarat e sa o am pe Sakura intotdeauna aproape de mine. Sunt prins in gandurile dar ma trezesc cand aud o randunica cantand pe pervazul geamului acoperit cu o draperie de un alb imaculat, m-am dus catre geam si am tras draperia in asa fel incat niste raze de soare au ajuns pe chipul Sakurei trezind-o . M-am dus la ea stand in genunchi intreband-o daca e bine. Aceasta isi deschise ochii de un verde crud care straluceau in lumina soarelui parand doua smaralde, rozalia imi spuse ca e bine si ca e putin obosita , atunci m-am ridicat si m-am asezat pe pat langa Sakura luand-o in brate si mangaindu-i capul. I-am soptit dulce la ureche ca totul va fi bine. Aceasta zambi la auzul vorbelor mele si s-a cuibarit in bratele mele imbratisandu-ma cald, raspunzandu-i cu aceeasi imbratisare. Nu trecu mult timp si Sakura adormi . . .



Imi cer mii de scuze pentru ca nu am pus nextul pentru ca am fot in pana de idei, astept commuri si sper sa va placa, imi cer inca o data scuze pentru ca e asa scurt insa cam atat am avut pe moment, sper sa va placa ! a hug [left]
Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Mier 13 Iul 2011, 21:03

Super vreu nextu daka nu bataie la fundu gol :=)):


Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Frtitlua

Nu vreau sa ajung la capatul vietii
si sa descopar ca am traversat-o doar.
Vreau sa-i cunosc profunzimea.
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Joi 14 Iul 2011, 10:09

Hey..o idee interesanta si imi place dezvoltarea ei. Trebuie sa recunosc ca nu ma asteptam ca Kakashi sa fie coregraful =)) am ramas surprinsa..
actiunea vad ca o incetinesti, faci bine.
Descrierea ai invatat sa o pui si sa reduci si din dialog. Ar fi mai bine daca ai face capitolele mai mari si incearca sa adancesti totul. Incearca mai multa descriere, pentru ca la tine este loc.
Te pup si chiar mor sa vad ce o sa fie :*


Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Joi 14 Iul 2011, 17:51

Uite ca trec si eu pe aici dar cu o maareee intarziere :)): Idee e superba imi place foarte mult ...... dar vreau sa faci capitole mult mai lungi si sa mai ''tai'' din dialog este chiar foarte obositor kiss



please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Cristina07
Academy Student
Academy Student
Cristina07

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata compului ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 44
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul :x
Stare de spirit Stare de spirit : :-s

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Dum 17 Iul 2011, 14:59

vai dar cand pui nexutl laa crying abia astept ,,,hai punete pe scris kiss please
Sus In jos
mary97
Genin
Genin
mary97

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 183
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Vin 22 Iul 2011, 21:26

ficul tau este fabulos pune plssssssssssssssssssss nextu please please please please please sad sad sad



Nu te numi sarac ca visurile tale nu se vor implini.Sarac e doar cel care nu a visat niciodata.
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Vin 22 Iul 2011, 23:37

IMI PLACE,DAR TE ROG:PUNE NEXTURI MAI LUNGI sad


Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Vin 22 Iul 2011, 23:58

SHELYYYYYYYYYYYYYYY cand pui nexutl ...am mai avut discutia pe mess....imi place enorm ficul asta ...mai ales ca lai fc sasusaku ..... continual pentru mn plsssssssss please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Naruto7
Academy Student
Academy Student
Naruto7

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Naruto's world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : music :x
Stare de spirit Stare de spirit : pofta de viata :x:x:x

Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 21:27

Hai o data cu nextul ala cami place tare muuulttt ficul asta ....titlul ma atras mult ;;) deci nEXT please
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dansez pentru Tine! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dansez pentru Tine!   Dansez pentru Tine! - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Dansez pentru Tine!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-