Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
I will forget? - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
I will forget? - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 I will forget?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
S i m p a t h e t i c
Genin
Genin
S i m p a t h e t i c

Sex : feminin Localizare Localizare : N`ai tu treaba!:*
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 150
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : Dafuqq !?

I will forget? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I will forget?   I will forget? - Pagina 2 I_icon19Lun 08 Oct 2012, 17:53

Hello scump`o a hug
Deci imi place ficu` tau. Imi place ca Saku` e oarecum mai puternica , si incearca (dar se pare ca nu`i prea reuseste ) sa-l uite pe Sasu`!
Imi place cum scrii. Ai talent!! in love
Sii astept N.E.X.T-ul rusinos si daca se poate anunta`ma si pe mine cand il vei posta kiss puppy eyes


X.o.X.o dap !



All those fairytales are full of sh*t,


I will forget? - Pagina 2 39769930205590983750428

One more stupid love song I'll be sick!.


S i m p a t h e t i c ღ

Sus In jos
Chie831
Academy Student
Academy Student
Chie831

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : cititul, filmele, fotografiile
Stare de spirit Stare de spirit : ;)chill'

I will forget? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I will forget?   I will forget? - Pagina 2 I_icon19Lun 08 Oct 2012, 22:04

Super tare! Sincer, si pe mine ma enerveaza ca e asa timida, imi place ca ai facut-o sa puna piciorul in prag! Sper ca nu ai luat ce am scris ca ofensa la adresa ta :)) erau doar niste sfaturi sau, eu stiu observatii ca sa iti faca fic-ul AMAZING, nu ca nu ar fii, dar :)) scuze, asa sunt eu o fire perfectionista :)) berbec, ce sa-mi faci ?:))


I will forget? - Pagina 2 947463e37x8zhuh0
Sus In jos
Tiia Buuu
Academy Student
Academy Student
Tiia Buuu

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In my perfect world
acebook acebook : Tiia Mee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : The Secrets
Stare de spirit Stare de spirit : Pe mine ma intrebi?;))

I will forget? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I will forget?   I will forget? - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Oct 2012, 07:33

Nu ma onfensat de loc :) Multumesc ca tiai spus parerea si o tin cont de ea :D. Insa totusi o sa fie ceva mai original pentru ca nu vrea neaparat sa fie personajele asa cum lea creat Masashi, mna ce sa fac imi place originalitatea, doar sunt leoaica.... Vai ce fac zodile astea din noi...


I will forget? - Pagina 2 Hsfs


私は苦しみ、
私は死を実行させたい、
あなたは満足している願っています!今、
私があなたがたを愛したように私を許してください!
Sus In jos
Chie831
Academy Student
Academy Student
Chie831

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : cititul, filmele, fotografiile
Stare de spirit Stare de spirit : ;)chill'

I will forget? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I will forget?   I will forget? - Pagina 2 I_icon19Lun 15 Oct 2012, 22:45

Asa-i cu zodiile :)):)) Dar UNDE-I NEXT-ul???? Daca nu-l pui o sa te bantui, fii atenta ca acum ies din ecran :)):)):)) Ma vezi pe desktop????:>:))


I will forget? - Pagina 2 947463e37x8zhuh0
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

I will forget? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I will forget?   I will forget? - Pagina 2 I_icon19Mar 16 Oct 2012, 00:35

uh...Oro asta e chiar enervant. ma mir ca Sas'ke nu l-a omorat pana acum. Ce pot spune? Imi place si astept nextu.
P.S.: Daca nu te deranjeaza aunta-ma si pe mine.


I will forget? - Pagina 2 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
I will forget? - Pagina 2 8BGmFkk
Sus In jos
Aici Ralli!
Genin
Genin
Aici Ralli!

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : unde ma cauti tu acolo sunt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 60
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta

I will forget? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I will forget?   I will forget? - Pagina 2 I_icon19Mar 16 Oct 2012, 21:20

vai iubita mea iti super multumesc pentru capitolul dedicat mie sunt flatata mai ales ca e si unul superb:Ximi pare rau ca nu am mai trecut pe aici:o3 dar nu prea am mai avut timp:Xcapitolele sunt geniale:*felicitari si mult noroc>:D
Sus In jos
† LoRy †
Genin
Genin
† LoRy †

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

I will forget? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I will forget?   I will forget? - Pagina 2 I_icon19Mier 17 Oct 2012, 09:25

Hey,hey,hey draga mea,ajung și eu pe aici cu mici întârzieri și ador acest fic,ești genială.Mă bucură faptul că încerci să abordezi o altă personalitate pentru Sakura și chiar îmi place.La capitolul descriere stai destul de bine,dar se poate și mai mult,ideea...hm,are ceva comun cu celelalte, nu mă refer la lumea ninja,ci la altceva,dar conturând-o cu descriere i-ai dat un strop de originalitate,oke mai mult =]]]
Am observat că ai făcut double-post,și îți sugerez să nu mai faci asta deoarece încalci regulamentul,poți da un edit la subiectul anterior sau poți s-o menționezi în subiectul viitor.Sper că nu te superi,dar e mai bine să știi până nu se ia un moderator de tine.Acum când aduci next?foarte repede sper...mă anunți?te rooooog...
Te pwp dulce,spor la scris și la idei GBye


I will forget? - Pagina 2 Tumblr_mhws7peRhK1rpeqp2o1_500_large
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
I will forget? - Pagina 2 Asss10I will forget? - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

I will forget? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I will forget?   I will forget? - Pagina 2 I_icon19Mar 25 Dec 2012, 21:36

Fic blocat din cauza inactivităţii. (17 Oct-17 Dec)


I will forget? - Pagina 2 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
I will forget? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

I will forget? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I will forget?   I will forget? - Pagina 2 I_icon19Mar 29 Ian 2013, 15:40

Fan fic deschis la cererea autoarei.



I will forget? - Pagina 2 Cooltext1711025034_zps229023de
I will forget? - Pagina 2 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
I will forget? - Pagina 2 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
I will forget? - Pagina 2 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Tiia Buuu
Academy Student
Academy Student
Tiia Buuu

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In my perfect world
acebook acebook : Tiia Mee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : The Secrets
Stare de spirit Stare de spirit : Pe mine ma intrebi?;))

I will forget? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I will forget?   I will forget? - Pagina 2 I_icon19Mar 29 Ian 2013, 15:46

Imi pare rau ca am intrerupt sa mai scriu insa am avut o problema insa promit ca acum o sa ma dedic ficului!


Capitolul 6


Sakura :
Am lasat viata sa treaca pe langa mine fara sa imi dau acceptand sa fiu mereu o umbra a trecutului, mereu suferind dupa ceva ce nu a fost niciodata a meu , mereu am avut pe cineva acolo care cu adevarat ma iubea insa nu lam bagat niciodata in seama , eram prea obsedata prea obsedata de frumusetea de autoritatea si de misterul care il ascundeau ochi lui Sasuke insa acum miam dat seama ca nu merita niciodata sa il iubesc, nu merita sa sufar pentru el nu a meritat nici macar o lacrima de a mea. Mam lasat mereu pe mine pentru alti insa acum e randul meu sa fiu egoista e randul meu sa pun fericirea mea inaintea altora. Cu adevarat cateodata as vrea sa pot face asta insa dupa aia imi amintesc ca eu nu sunt asa, eu nu am fost niciodata asa, nu am fost si nu voi fi niciodata ca el. Imi deschid usor ochi parca asteptand ca lumina sa ma loveasca cu putere insa asta nu se intampla, totul in jurul meu era negru, in prima faza am vrut sa tip dar mam abtinut si imi amintesc ca sunt intr-o pestera intunecata aflata in mijlocul unui munte ingrozitor de mare. Cateodata si eu ma speriam cat de zapacita eram, strang usor din dinti si incerc sa ma ridic. Toti dormeau cea ce insemna ca e foarte dimineata , imi intorc privirea prin pestera cautandul cu disperare pe Naruto, nu era aici se pare ca sa trezit ma repede ca mine cea ce ma uimeste pentru ca el intotdeauna a fost ultimul la trezire, insa ce pot sa zic toti se schimba.
Merg anevoios spre iesire sperand sa gasesc o cascada unde sa pot sa ma racoresc si sa pot sa imi limpezesc gandurile, sincer aveam nevoie de cateva momente singura pentru ca ma simteam captiva intr-o lume necunoscuta. Soarele se juca in voie cu fata mea parca incercand sa ma inveseleasca dar nu prea reusea.. o pereche de ochi ma privea crezand ca nu iam observat ma intorc incet sperand ca e Naruto. Erau niste ochi gri o culoare foarte ciudata necunoscuta, ma apropri parca hipnotizata , simteam cum fiecare pas pe care il faceam imi aduce si mai multi fluturasi in stomac si pentru prima data dupa multa vreme ma facea sa ma simt bine, poate prea bine, ceva sigur era ciudat … Observam cum trasaturile fine ale misteriosului personaj se contura pot sa spun ca era de o frumusete de nevazut, simteam cum pulsul incepea sa creasca iar inima incercand sa imi iasa din piept..
- Cu adevarat tu esti… esti asa cum credeam, esti perfecta. Raman muta la spusele baiatului sincer nu eram prea obisnuita cu astfel de chesti, ma apropri intrebandul din priviri ce vroia sa spuna insa el nu mai spuse nimic imi atinse cu grija obrazul transand o linie imaginara , il privesc mai atent avea parul negru cu unele suvite negre, niste ochi de un gri laptos, era foarte frumos, un print , un print cu un tatuaj rebel sub ochiul drept. Eram parca vrajita insa nu puteam spune ca simteam extraordionara atractie fata de el insa exista ceva, ma simteam linistita, protejata, ma simteam ca si cum cineva ma credea importanta.
Raman putin muta cand imi dau seama ca misteriosul personaj a disparut fara ca eu sa observ. Tot vroiam era sa il revad, pot spune ca eram putin cam doritoare de prezenta lui, ca si atunci cand iei un drog vrei sa ii simti din nou efectul sa poti din nou sa fi fara de griji ca totul in jurul tau sa dispara fara ca pe tine sa te intereseze. O lacrima cazu incet pe obraz fara sa imi dau seama am inceput sa plang in hohote, de ce? Pentru ca aveam mare nevoie de cineva sa imi aline suferintele… toti ma paraseau nimanui nu ii pasa de mine cu toti aveau in tel in viata ceva sau cineva pentru care sa lupte pana la sfarsit, dar eu? Eu pentru ce luptam ma simteam un nimeni nu eram buna de nimic, si toate astea pentru ca nu sunt destul de puternica, vroiam sa fiu puternica aveam nevoie de putere! Trebuia sa gasesc putere cu orice pret! Priveam adanc in padure sperand sa gasesc pe cineva care sa imi ofere o speranta insa nimeni nu vroia sa ma ajute nu eram decat o plangacioasa care stia doar sa isi planga de mila si mereu sa fie aparata de alti! Trebuia sa ma antrenez vroiam sa fiu si eu ca si Naruto sau ca si Sasuke . Am sa le arat ca si eu pot !!



Cam atata inspiratie am avut insa povestea continua. Data viitoare o sa aflati unde gaseste Sakura puterea ce sio doreste atat de tare.


I will forget? - Pagina 2 Hsfs


私は苦しみ、
私は死を実行させたい、
あなたは満足している願っています!今、
私があなたがたを愛したように私を許してください!
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

I will forget? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I will forget?   I will forget? - Pagina 2 I_icon19Mar 29 Ian 2013, 18:06

Buna !
Ms ca m-ai anuntat !
Mi-a placut foarte mult !
A fost interesant.
Acela era sasuke ?
Te rog anunta-ma cand pui nextul !


I will forget? - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
I will forget? - Pagina 2 Asss10I will forget? - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

I will forget? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I will forget?   I will forget? - Pagina 2 I_icon19Mar 14 Mai 2013, 15:59

FanFic Blocat din cauza inactivitatii.


I will forget? - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




I will forget? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I will forget?   I will forget? - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

I will forget?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-