Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce parere am despre Sakura Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce parere am despre Sakura Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ce parere am despre Sakura

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
praJi
Academy Student
Academy Student
praJi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In LUmEa !r3@|a
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 21
Reputatie Reputatie : 5

Ce parere am despre Sakura Empty
MesajSubiect: Ce parere am despre Sakura   Ce parere am despre Sakura I_icon19Vin 05 Oct 2012, 17:58

-Eu Cred ca SakU este un personaj gresit.....trebuia sa fie un personaj ca celelalte.....ma ca intristeaza faptul ca ea nu s epoate apara de una singura dar asta este bine ca este macar NiNj@ M3DiK!Kam Atata.....va pupacesc pe toti^^

Edit Enya: Ţi-am editat postul, nu ai voie să scri cu CAPS LOCK ! Atenţie pe viitor.
Sus In jos
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
Ce parere am despre Sakura J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

Ce parere am despre Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere am despre Sakura   Ce parere am despre Sakura I_icon19Vin 05 Oct 2012, 19:18

... Nu crezi ca ai fost cam directa? Te-ai gandit poate ca pe unii ii deranjeaza ce spui tu? Poate tu faci si esti gresita. Esti noua, cu un mesaj la profil. Pentru inceput, trebuia sa dai jet la "Esti nou? Prezinta-te!" ca sa spui despre tine si nu stiu ce. Nu sa vii si sa spui una ca asta. Pune-te si tu in personaj! Daca te-ar traznii unii tu te-ai apara mai bine ca ea? Eu una as crede ca tu ai fi facuta praf.
Nici eu nu sunt bine impacata cu Saku, adik e un personaj bun... si eu sunt de acord ca ar trebui sa se apere, dar nu dau trosc-pleosc cu "E un personaj gresit!" Pam pam!
dap !
Sus In jos
Scream.
Special Jōnin
Special Jōnin
Scream.

Sex : feminin Varsta : 24
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1682
Puncte : 1837
Reputatie Reputatie : 103

Ce parere am despre Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere am despre Sakura   Ce parere am despre Sakura I_icon19Vin 05 Oct 2012, 19:34


Buna. Hm, nu prea stiu ce sa zic....
Alix, ai fost cam rautacioasa. Fiecare cu parerea lui. dap ! Si faza cu jet la "Esti nou? Prezinta-te!", nu mi-a placut. Inteleg ca tie nu iti place ce a zis ea, dar, totusi, aici trebuie sa respectam parerile tuturor. dap !

Acum despre ce ai spus tu nu prea sunt deacord. Sakura are un rol important in anime, daca ea nu ar fi multe dintre personaje ar fi moarte, sau ranite, sau alte minuni. Pe scurt, Sakura este un personaj important, chiar daca nu are nici o putere supra dotata.
Anyway. dap !


Sus In jos
sakusasu
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Varsta : 35
Localizare Localizare : lehliu gara
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : nu am
Stare de spirit Stare de spirit : bucuros

Ce parere am despre Sakura Empty
MesajSubiect: ce credeti despre sakura?   Ce parere am despre Sakura I_icon19Joi 29 Noi 2012, 13:53

ce credeti despre sakura? mie mi se pare foarte dragura!am inceput sa imi placa sakura cand era episodul ala cand sakura la salvat pe sasuke cand a cazut de pe pod.

Choco :) : Cand mai deschizi un astfel de topic, ai grija sa nu mai existe unul asemanator. De asemenea, nu comenta de doua ori, la rand, faci double post degeaba. Mai multa atentie pe viitor.
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Ce parere am despre Sakura J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Ce parere am despre Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere am despre Sakura   Ce parere am despre Sakura I_icon19Sam 29 Dec 2012, 13:27

Eu una nu te judec pentru ca nu iti place Sakura. Fiecare poate sa isi exprime parerea.. nu trebuie sa gandim toti la fel.
Mie una imi place de Sakura..nu stiu de ce dar..este cam preferata mea din seria Naruto Shippuden.. M-a atras la ea faptul ca iubeste sincer..si sunt multe lucruri care o scot in evidenta.
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Ce parere am despre Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere am despre Sakura   Ce parere am despre Sakura I_icon19Sam 29 Dec 2012, 13:51

Cred ca ai exagerat putin imaginea Sakurei de "fetita neajutorata".
Adica e adevarat ca au existat situatii in care daca nu aparea cineva sa o salveze ar fi fost ucisa, but eu cred ca aceste situatii au aparut pentru a pune in evidenta dragostea lui Naruto pentru Sakura.
Daca va amintiti acel episod in care Naruto spune ca o iubeste pe Sakura, dar nu e pregatit sa ii spuna asta, iar pana va sosi acel moment se va multumi sa o apere de cate ori va fi nevoie.
Dar lasand aceste lucruri Sakura nu e chiar asa de slaba cum crezi, si de aici ajungem la un alt exemplu ~> episodul in care se lupta cu Sasori, atunci Sakura a aratat ce poate cu adevarat, si au mai fost si alte episoade in care s-a aparat singura heh

Anyway... eu am incercat sa iti arat ca Sakura nu e asa de slaba cum crezi tu, dar crezi ce vrei, e dreptul tau dap !
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Ce parere am despre Sakura Asss10Ce parere am despre Sakura J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Ce parere am despre Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere am despre Sakura   Ce parere am despre Sakura I_icon19Mier 30 Oct 2013, 10:45

Hmm ai inceput acest topic cam rautacios insa sa trecem cu vederea.
Sakura este un personaj esential in Naruto. Ea este un medic minunat si ea chiar a sallvat personaje importante de la moarte.
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Ce parere am despre Sakura J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Ce parere am despre Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere am despre Sakura   Ce parere am despre Sakura I_icon19Dum 03 Noi 2013, 18:57

Nu am o parere nagativa fata de ea , in sine imi place personajul dar uneori e prea cidata.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Ce parere am despre Sakura J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Ce parere am despre Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere am despre Sakura   Ce parere am despre Sakura I_icon19Sam 06 Sept 2014, 00:56

Ea nu a spus ca nu-i place Sakura, a spus ca pur si simplu o intristeaza faptul ca nu se poate apara singura si ca este un personaj gresit. Aici, faza in care ai spus ca este un personaj gresit, defapt, este gresita. Puteai sa te exprimi altfel.
Oricum, nu mai avem de ce sa discutam despre asta din moment ce Sakura a devenit ATAT de puternica.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ce parere am despre Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere am despre Sakura   Ce parere am despre Sakura I_icon19

Sus In jos
 

Ce parere am despre Sakura

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sakura-