Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste-ntre vrajitori - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste-ntre vrajitori - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste-ntre vrajitori

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Dragoste-ntre vrajitori - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste-ntre vrajitori   Dragoste-ntre vrajitori - Pagina 2 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 16:26

Hey, iertati-ma ca am ajuns tocmai acum, dar abia azi am terminat cu olimpiada la mate.
Va multumesc mult pentru critici si le apreciez! ;;)
Am o intrebare pentru voi...
Ce credeti depre acest fic?Ar trebuii inchis sau continuat? :|
Acum haideti la....

Capitolul 7

Mergem jos, la bucatarie si luam micul-dejun, apoi mergem sa indeplinim provocarile de aseara.Prima fiind Hinata, pentru ca "dintr-o coincidenta" blondul tocmai se plimba prin parcul in care ne aflam noi.
Muhahaha, de acom in schimb numele in "Coincidenta".O imping e Hinata in fata, iar saraca...mai avea putin si lesina.
-Bu-uu-na, Nar-u-u-to!zice Hinata rosi ca racul.
-Salut, Hinata! Ii raspunde blondul.
-Sti, ma gandeam...daca vrei sa mergem maine la un suc?Adica...doar noi doi...ca o intalnire...dar nu e o intalnire...adica e...
-Sigur!raspunde Naruto intrerupand-o din balbaiala.Pe la 16:00 e bine?
-Perfect!Paspunde Hinata.
-Bine, ne vedem!O saluta Naruto.
-PA!
Dupa ce blondul a plecat, Hinata vine spre noi tipand si sarind.
-AAA!A acceptat, a acceptat!Spune ea mai sa planga de fericire.
Ho. nebuno!Ca nu te-a cerut in casatorie!Ii spune eu, apoi incep sa rad, urmata de TenTen si in cele din urma si de Hinata.
Ne indreptam spre o cofetarie aflata in apropiere pentru a indeplini provocarea lui TenTen.Eram sigura ca Neji e acolo, tot dintr-o "coincidenta"!Sunt malefica!!!
Cand ontram pe usa, lui TenTen mai sa i se faca rau...dar eu i-am dat un cot, si m-am uitat spre masa unde se aflau Neji, Kiba si Lee.
-Fetelor!Stati cu noi!Ne indeamna Neji.
Ne indreptam spre masa lor, si ne facem comode.
Ne luam cate un suc, apoi dam sa plecam, dar ii fac semn lui TenTen.
Aceasta face o intoarcere de 180 de grade si il pupa pe obraz pe Neji si ii multumeste pentru ospitalitate.
Apoi vine in fuga spre noi, si ne spune mai incet incat baieti sa nu ne auda:
-Misiune indeplinita!
Le-am spus fetelor, ca nu mai vreau sa aflu daca Sasuke ma place, pentru ca ar trebuii sa las luceurile sa mearga de la sine, si ca(,) cu putina magie, se rezolva tot...Va dati seama ca magie e cu gilimelele de rigoare...
Hinata a trebuit sa plece sa se pregateasca de intalnirea cu Naruto pentru ca era ora 15:00.
TenTen a plecat si ea acasa...si eu...forever alone...glumesc, am plecat doar la o plimbare p[rin parc,
mai bine spus ma teleportez in parc, vroiam sa ma teleportez sub cresul inflorit, dar spre surprinderea mea ma aflam pe o creanga...
Iar jos era Sasuke.Ma uiotam la el ca la felul 14, si nu prea eram atenta, asa ca...
AAAAAA!!!Am cazut, dar bine ca m-a prins Sauke la timp.
Acesta spune:
-...

Asta a fost dragele mele!Va astept parerea, si daca aveti intrebari pentru personaje, ele va vor raspunde!
Va kiss si va in love



Dragoste-ntre vrajitori - Pagina 2 33
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Dragoste-ntre vrajitori - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste-ntre vrajitori   Dragoste-ntre vrajitori - Pagina 2 I_icon19Mier 13 Feb 2013, 19:19

Buna !
Mi -a placu foarte mult !
A fost dragut !
Te rog anunta-ma cand pui nextul !


Dragoste-ntre vrajitori - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Dragoste-ntre vrajitori - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste-ntre vrajitori   Dragoste-ntre vrajitori - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Feb 2013, 23:24

Hey, iertati-ma, dar nu cred ca mai pot cintinua acest fic...ori cum nu prea are comuri, si nici nu am timp... :| very sad
Poate o sa-lredeshid la vara, o sa naunt un moderator sa-l mute la blocate! :>.<:
Imi pare foarte rau, va rog nu va suparati!!! sad
thank you pentru ca ati citit!
Va pwp!kiss


Dragoste-ntre vrajitori - Pagina 2 33
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Dragoste-ntre vrajitori - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Dragoste-ntre vrajitori - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste-ntre vrajitori   Dragoste-ntre vrajitori - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Feb 2013, 23:30

Fan Fic Sasuke&Sakura blocat la cererea autoarei.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Dragoste-ntre vrajitori - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste-ntre vrajitori   Dragoste-ntre vrajitori - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste-ntre vrajitori

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-