Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Anime Tv Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Anime Tv Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Anime Tv

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 

Ați râs?
1.Prea mult =]]]
Anime Tv I_vote_lcap75%Anime Tv I_vote_rcap
 75% [ 6 ]
2.Hmm,așa și așa :)
Anime Tv I_vote_lcap25%Anime Tv I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
3.Am adormit mhăy x(
Anime Tv I_vote_lcap0%Anime Tv I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 8
 

AutorMesaj
† LoRy †
Genin
Genin
† LoRy †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

Anime Tv Empty
MesajSubiect: Anime Tv   Anime Tv I_icon19Mar 30 Oct 2012, 00:54

Hm,mă chinuie talentul...deci...
Eu:Doamnelor,domnilor bine vam găsit și regăsit la cea mai tare,excepțională,adevărată și extraordinară emisiune...ANIME TV...aici puteți afla ultimele bârfe șinoutăți despre prietenii noștri din Naruto,sponsorizat de Milka,Always,Durex,Gilet,Paula,Orange,Nokia,Danoninoși nu în ultimul rând Naruto...ivitat special astăzi...Deidara........am spus Deidara........Deidara doamnelor și domnilor!.....unde papucii lui Arghezi mai umblă și ăsta măh?
Regia: ...ăăăă...șefa blondul ăla s-a pierdut în baie...
Eu: V-am zis să luăm o cabină pt Wc,dar voi nu Batman,Batman vă trebuia o vilă cu 5 etaje pt asta...și v-am specificat să-l țineți în lesă pe Deidara...Doamnelor și Domnilor,luăm o scurtă pauză,deoarece prostia lovește din nou...
Publicitate:
Naruto: Yuby, ce mâncăm în dimineața asta?
Hinata: oh dragule...azi avem ceva special... Danonino...acum cu aromă de prune ...întărește mușchii și oferă vitaminelenecesare pentru a putea mânca și Milka,acum cu aromă de nuci...exact dragi telespectatori....nuci....miam,miam
Naruto: Dacă mănânc asta o să am programare toată ziua la WC
Înapoi la emisiune:
Eu: Doamnelor și domnilor revenim...se pare că în baia noastră,exact...chiar în baia noastră,da chiar acolo era să aibă loc o crimă,o crimă doamnelor și domnilor,extraordinar...ăăăadică din păcate...Deidara victima...se află aici pentru a ne detalia...
Deidara ținându-și genunchii la piept și legănându-se:Nu mi-e frică,nu nu mi-e frică,nu nu,era acolo...ai ai... o fiară îngrozitoare,un monstru...ochii negri,niște gheare uriașe gata să mă sfâșie,Doamne ce durere,e o traumă... Mă încolțise acolo...gata să mă violeze și să mă omoare...nici nu văputeți imagina ce coșmar...și-a arătat colți și m-a amenințat
Eu:Ne puteți spune cuvintele agresoarei?
Deidara: O să rămân cu sechele pe viață...a zis,a zis
Regia: Sefa,scuze kă te întrerup dar...
Eu: Băgami-aș....
Regia:Suntem în direct
Eu:Pixu-n buzunar,ce s-a mai întâmplat?
Regia: Atacatorul era de câto cățelușă chiwoawa.Uite-o
Deidara: A teroarea,teroarea vă spun se apropie ziua judecății,pocăiți-vă,pocăiți-vă Allah,Allah,Allah,Allah,Buda,Buda,Buda...mi-e frică
Eu: Pe bune? Se duce lumea de râpă! Asta-i cățelușa lui Sasuke,aia de buzunar.Deidara fi bărbat și nu mai plânge!!!Doamnelor și domnilor primim un telefon!Bună ziua,alo,sunteți în direct!
Telefonatorul: Alo,bună ziua maică,sunt mama lui Deidara...puiuțu mami nu mai plânge
Deidara:Alo! mami! Unde ești?Nu te văd!Mi-e frică rău de tot
Mama lui: O,brioșica lui mama,vin acum la tine și-țiaduk și păturica.
Deidara:Da,mami repede ia-l și pe ursulețul Barny și iepurașul Choco...au promisc-o să fie lângă mine...
Eu:Doamnelor și domnilor,asta a fost emisiunea,tăiați,la revedere,noapte bună tralalalala...Deidara pe bune?ursuleț?iepuraș?mami?...brioșică?...stai un pic...cine a vărsat suc pe covor?
Regia: Ăla...nu e suc...
Eu:Deidaraaaaaa,hei stai am spus să nu mai filmați! Chiar vreți să vă bag lentilele în ochi?Stai numai să vezi cameramanule...
TRASMISIE ÎNCHEIATĂ...
Sper kă a-ți râs,iar principalul meu interes e săvă aduc zâmbetul pe buze...aștept părerea voastră :*Bye
P.S : Sry pt eventualele greșeli.....NECORECTAT


Ultima editare efectuata de catre Lory*Ely in Dum 18 Noi 2012, 12:59, editata de 1 ori
Sus In jos
Kado Rina-chan
Genin
Genin
Kado Rina-chan

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva prin univers
Nr. mesaje Nr. mesaje : 132
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Ala-Bala-Porto-Cala

Anime Tv Empty
MesajSubiect: Re: Anime Tv   Anime Tv I_icon19Sam 10 Noi 2012, 20:50

Hey,am aterizat si eu pe aici.
Chiar imi place aceasta comedie,doamne,hai ma DeiDei chiar asa usor de speriat esti?
Fi ma barbat in pana mea:)))
Ok deci imi place foarte mult si astept next,sper sa ma anunti si pe mine,bye rainbow :\
Sus In jos
Marilyn
Genin
Genin
Marilyn

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Happy Land
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 126
Puncte : 186
Reputatie Reputatie : 12

Anime Tv Empty
MesajSubiect: Re: Anime Tv   Anime Tv I_icon19Dum 24 Feb 2013, 13:15

Deidara: A teroarea,teroarea vă spun se apropie ziua judecății,pocăiți-vă,pocăiți-vă

Am murit la faza asta rolling on the floor Doamneeeeeee cica teroarea teroarea ..Pfiuuuuu :))) !
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Anime Tv Empty
MesajSubiect: Re: Anime Tv   Anime Tv I_icon19Dum 24 Feb 2013, 17:07

Aolooooo ! Deci nu mai pot !!!! Mor aicia de ras =))))))) daci gata mor !!! lough lough )))Nu am mai ras asa de mult timp . Aolooo ce super ! Briosica =)))) deci nu mai pot a fost extraordinar, incredibil ! Si faza aia cu a , teroarea , teroarea se apropie ziua judecati ! =))) si reclama cu Danonino cu aroma de prine si nuci =))))Nu am ce sa mai zic totul absolut totul a fost good job Pfffff am obosit de la cat m ras . Sa mai pui . Si stai linistita ca nu mor eu asa de usor ! lough Te-am pupat kiss
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Anime Tv Asss10Anime Tv J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Anime Tv Empty
MesajSubiect: Re: Anime Tv   Anime Tv I_icon19Dum 03 Noi 2013, 15:53

Doamneeeee deci e genial =)))) 
Am inceput sa rad ca sparta. O aud pe varamea "Ce ai ma? Dadu benga in tine? "  =))))
Sus In jos
Continut sponsorizat




Anime Tv Empty
MesajSubiect: Re: Anime Tv   Anime Tv I_icon19

Sus In jos
 

Anime Tv

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Divertisment. Colțul vesel :: Alte materiale pentru amuzament-