Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Imagini. - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Imagini. - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Imagini.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Imagini. - Pagina 2 Asss10Imagini. - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Mier 13 Mar 2013, 21:29

WAA! Ce dragute-s! Pare rau ca n-am mai comentat (din cate imi amintesc =)) ) Sunt superbe!!!!
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Imagini. - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Vin 15 Mar 2013, 16:15

ooooo..Cat de superbe sunt :X:X:X. Le ador :X:X. Sa mai aduci :X:XX.
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Mar 2013, 22:46

Poze noi deci. Foarte frumoase, am salvat cateva. Spui ca nu le-ai editat tu, dar cine a facut-o, s-a descurcat de minune[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]. Sa ne mai aduci. O seara de sambata frumoasa!

Naty~
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Joi 21 Mar 2013, 17:10

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

De acum m-am hotarat sa pun poze de toate felurile. Sper sa va placa.
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Imagini. - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Joi 21 Mar 2013, 17:18

Sunt superbe. Chiar imi plac :X:X. In special a3a si a6a sunt frumoase :X:X. Sa mai aduci Elina kiss*kiss*:*. Te pupa Deea kiss*:.
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Imagini. - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Joi 21 Mar 2013, 17:33

Hello :)
Îmi pare sincer rău că am ajuns atât de târziu, dar nici nu cred că știam de existența acestui topic -.-” Ai postat niște imagini foarte frumoase. Știu sigur că nu le-am întâlnit înainte, a fost pentru prima dată când le-am văzut și m-au surprins pe deplin ^.^ Mi-au plăcut mult imaginile anime, au fost fabuloase.
Sper să mai postezi ^.^
Zummy xD
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Imagini. - Pagina 2 Asss10Imagini. - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Joi 21 Mar 2013, 19:43

Vai, Eve! Ce dragute suuunt! Mi-au infumusetat noaptea sa stii! Prima m-a dat imediat peste cap! Este superba, mai ceva ca celelalte! Iubesc contrastul lor si parca le-ai ales de fapt cu un motiv =)) Te pup si anunta-ma! (D) kiss
Sus In jos
ZoZoLe :D
Genin
Genin
ZoZoLe :D

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my world... :D
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 278
Reputatie Reputatie : 7

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Joi 21 Mar 2013, 21:07

Wooow....... Sunt de-a dreptul superbe, una mai frumoasa ca cealalata in love
Abia astept sa vad ce mai aduci well? awesome right?
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Mar 2013, 14:06

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Deea: Mulţumesc mult pentru comentariu, mă bucur că ţi-au plăcut. Eşti o scumpă! a hug O să mai postez poze de genul dacă ţi-au plăcut.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Zummy: Nu-i nimic că nu ai ştiut de topic-ul ăsta, oricum nu am mai fost activă şi probabil nu a mai fost văzut de multă lume. Mă bucur că ţi-au plăcut şi imaginile postate mai înainte, mulţumesc! kiss

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ana: Nici nu ştii cât de mult mă bucur că ţi-au plăcut, o să mai aduc poze de genul. Mulţumesc mult pentru pentru comentariu! in love

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Zozole: Mulţumesc pentru apreciere şi comentariu, chiar mă bucur mult că îţi plac! kiss

Acum că am răspuns tuturor, am adus poze noi care sper din suflet să vă placă la fel ca şi celelalte:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Şi pentru că nu am putut să mă abţin:


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ZoZoLe :D
Genin
Genin
ZoZoLe :D

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my world... :D
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 278
Reputatie Reputatie : 7

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Mar 2013, 14:11

Primaaaa!!!!!!

Edit:

Acum ca mi- am rezervat primul loc, let's see what we have here...
Primele mi s-au parut geniale, multe dintre ele chiar m-au inspirat, sunt superbe ;;)
Iar ultimele 3 au fost groaznice, nu mi-au placut absolut deloc............................................................................................. rolling on the floor glumeam ... nici nu am cuvinte sa spun cat de mult am ras cand le-am vazut. Mai aveam putin si cadeam de pe scaun , pe bune lough Au fost grozave, nu am mai ras asa de bine de ieri.

Ce bine te simti dupa ce tragi o portie buna de ras lough
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Imagini. - Pagina 2 Asss10Imagini. - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Mar 2013, 14:31

Sormeo, sa stii ca-mi plac foarte muuult!! Serios acum, chiar am salvat una =))) ca ma inspira (D) Si doamne, ma infricoseaza aceasta tema (D) Chiar nu ma pot opri din privit, am inghetat- la propriu (D) Sa maia duuuciiiiii! Ti pup kiss (D)
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Imagini. - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Mar 2013, 16:06

Ultimele trei sunt mortale=))))). Era imposibil sa nu pui tu ceva de genu :)). Imi plac toate mult :X:X:X. Deea te iubeste kiss*:! Astept sa mai pui :X:X.
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Imagini. - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Mar 2013, 17:51


Hello :)
Mulțumesc că m-ai anunțat a hug Imaginile au fost surprinzătoare, însă pe majoritatea le știam, dar mi-au plăcut la fel de mult ca prima dată. Gif-urile au fost foarte amuzante, după o zi ca asta aveam nevoie să zâmbesc. Mulțumesc ^.^
Sper să mă anunți în continuare.
Zummy xD
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Imagini. - Pagina 2 Asss10Imagini. - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Mar 2013, 11:57

Omuuuuleeeeet. huh? Cum de nu am vazut eu ca ai mai postat.. atat de multe imagini?! Tsk, tsk, tsk, asa ceva e inadmisibil, zau. (D) Doamneee, si cat de genaile suuunt. in love De-a dreptul impresionante, nu stiu unde le gasiti, eu una nu am vazut decat vreo 2 sau 3 de aici si bantui tumblr-ul ala de n ori pe zi. Foarte frumoase, sa ne mai audic. in love (D)
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Lun 25 Mar 2013, 14:13

Si eu acum ma trezesc sa vin -_- oricum sunt foarte frumoase imaginile ~_O sper sa mai aduci poze la fel de geniale (GOO) le ador. happy2 ;;)
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Imagini. - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Joi 04 Apr 2013, 15:53

Scuze că întârzii cu mesajul, avusesem senzaţia că ţi-am lăsat un comentariu; se pare că nu. lough
Mi-au plăcut pozele, chiar dacă ştiam o parte din ele, dar au fost vreo două care m-au lăsat mută. in love Să ne mai aduci poze. kiss
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Vin 05 Apr 2013, 17:13

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Zozole: Multumesc pentru comentariu, nu ma asteptam sa treci asa de repede pe la pozele mele, ma bucur ca ti-au starnit interes. Si eu am ras la ultimele trei cand le-am gasit, ma bucur ca ti-au placut.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ana: Multumesc pentru comentariu, habar nu ai cat de mult ma bucur ca te-am infricosat cu aceasta tema, desi nu asta era intentia. :)) Ma bucur ca ti-au placut aceste poze incat ai salvat una.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Deea: Multumesc pentru comentariu, ma bucur ca ti-au placut, in special ultimele trei, chiar voiam de mult sa postez astfel de poze. Sa stii ca si eu te iubesc. kiss
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Zummy: Multumesc si eu pentru comentariu, ma bucur nespus ca ti-au placut pozele si te-am facut sa te simti mai bine dupa o zi grea cu GIF-urile.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Choco: Multumesc pentru comentariu, nu-i nimic ca nu mi-ai mai lasat comm, fiecare cu ale lui, eu ma bucur ca ti-au placut. kiss
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Micky: Multumesc pentru comentariu si apreciere, chiar ma simt foarte fericita cand va plac pozele pe care le aduc.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ema: Multumesc pentru comentariu, nu-i nimic ca nu ai mai lasat comm, eu ma bucur mult ca ti-au placut. Nu credeam ca atata lume o sa comenteze. in love

Acum ca am raspuns tuturor, am adus poze noi care sper din suflet sa va placa la fel ca si celelalte:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]




[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]




[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Vreau sa va spun ca eu postez poze in functie de starea mea, azi nu a fost cea mai reusita zi asa ca sper ca nu v-am intristat cu pozele mele. lough
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Imagini. - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Vin 05 Apr 2013, 17:14


Wooooaaa what?lol! Deci sunt geniale! Îmi plac gif-urile cu ploaia, chiar se potrivesc cu vremea de afară. Îmi pare bine să văd că ai postat ceva mai multe imagini care mi-au limpezit puțin mintea. Am câteva minute și le-am analizat pe fiecare în parte, deoarece sunt aparent simple, dar dacă stai și privești atent observi cât de complicate sunt defapt.
Mulțumesc de anunț ^.^ Sper să postezi cât de curând și alte imagini.
P.S Propun și eu o temă: Sânge.


Ultima editare efectuata de catre Schwarz Hase. in Vin 05 Apr 2013, 17:26, editata de 1 ori
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
ZoZoLe :D
Genin
Genin
ZoZoLe :D

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my world... :D
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 278
Reputatie Reputatie : 7

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Vin 05 Apr 2013, 17:26

Multumesc pentru anunt a hug
De data asta nu am mai fost eu prima, dar data viitoare mai vedem noi (D)

Acum, despre poze...
Primele mi-au placut foarte mult, uneori unele dintre ele ma definesc foarte bine in anumite momente.
Cea cu Pikachu este adorabila in love
Iar cele cu ploaia sunt geniale. Cand sunt suparata am senzatia ca... daca as iesi afara in ploaie tot ce simt in acel moment ar disparea.
hi!
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Imagini. - Pagina 2 Asss10Imagini. - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Vin 05 Apr 2013, 17:33

Sunt foarte frumoase imaginile, Eli. in love imi plac mai ales cele cu ploaia, sunt geniale. Desigur, si cea cu Pikachu este dulce, desi el plange. :( Tema pe care ai abordat-o e una trista, am vazut ca din ce in ce mai multi cauta astfel de imagini pentru a-si hrani dorinta interioara. Sper insa ca aceastea nu-s decat aparente. Te pup si imbratisez dulce. Je te iubeste. in love
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Imagini. - Pagina 2 Asss10Imagini. - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Vin 05 Apr 2013, 17:38

GOD! BE WELL! They are AWSOME!!! Eveu' meu, nu stii cat de mult m-am suparat ca nu am fost prima la comm =))) acum is a.... 3-4? :-? Ma rog, nu ma poti multumi usor =))) Ai adus...3 teme noi? huh? what?lol! what?lol! God! U'r cool!!!!
Prima: Vai, vai , vai!!!!! Cata tristete :( Si deja mi-ai dat idei de noi semnaturi =))) Tre sa salvez cateva (D) NEAPARAT! Sunt foarte frumoase si expresive!!!
A doua: Esti nebuna? Chiar vrei sa dansez pe aici? what?lol! Cat de minunate-s O.O I want to kill u right now, Eve!!!
A treia: Tu chiar ai ceva cu ploaia in momentul de fata sau eu mi-s chioara? =)) Frumoase poze!! what?lol!
Sa ma anunti de urmatoarea tura cu tema drawings, solola mea! kiss

P.S.: Eu dat like good job [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Imagini. - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Vin 05 Apr 2013, 17:41

Eliii. kiss
Mă bucur mult că ai postat din nou în topicul ăsta, chiar mă întrebam când o vei face. Îmi plac la nebunie pozele, sinceră să fiu, asta pentru că nici eu nu sunt într-o stare tocmai okei. Cel mai frumos gif a fost cel în care se preciza că fata zâmbeşte, dar în interiorul ei ea este distrusă.
Eu ştiu de ce ai pus tocmai aceste gif-uri, dar o să vezi, totul are să fie bine, nu trebuie să te descurajezi. Eşti o fată extraordinară, dacă ai nevoie de ceva mă ştii aici, mereu gata să te ascult. a hug
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Sam 06 Apr 2013, 16:53

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Zummy - Vaii, ma bucur nespus de mult ca ti-au placut imaginile, mie una mi se pareau groaznice, eu de obicei nu le caut ci iau din ce mi se da ce e cel mai bun. So, tema pe care ai propus-o o sa fie azi. Multumesc mult pentru comentariu. kiss

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Zozole - Multumesc mult pentru comentariu, ma bucur foarte mult ca imaginile pe care le-am postat ti-au placut. Chiar m-am bucurat sa vad ca cele cu ploaia v-au limprezit mintea. in love

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Choco - Multumesc pentru comentariu, ma bucur ca ti-au placut imaginile cu ploaia, ideea mi-a venit din cauza vremii de afara. Sa zicem ca unele imagini au fost si pentru a-mi hrani dorinta interioara, dar nu-ti face griji, eu sunt bine. Sa stii ca si eu te iubesc, mult, multe de tot. kiss

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ana - Multumesc pentru comentariu si like. good job Ma bucur foarte mult ca ti-au placut si ai salvat din ele, esti o draguta. Nu am inca nimic cu ploaia, dar le-am postat prin simplul fapt ca ploua afara. Oricum, habar nu ai cat de mult m-ai bine-dispus cand am vazut ca ti-au placut asa de mult pozele. kiss

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ema - Multumesc mult pentru comentariu. Ma bucur ca ti-a placut in special acea poza, am incercat sa le selectez pe cele mai frumoase. Multumesc pentru pentru complimente, este mereu o scumpa si ma incurajezi in tot ce fac, ma bucur ca am prietene asa de bune ca si tine. kiss

Acum ca am raspuns tuturor, am adus poze noi care sper din suflet sa va placa la fel ca si celelalte:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]




[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Imagini. - Pagina 2 Asss10Imagini. - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Sam 06 Apr 2013, 16:59

Mi-a placut ca ai incheiat postul ce incepuse destul de sinistru cu niste imagini amuzante, care sa ne mai destinda. Prima imagine este din videoclipul Perfect de la Pink, daca nu ma insel, nu? Oricum, ceea ce ai ales de data asta mi-a placut mult, chiar am stat si m-am uitat la fiecare in parte cu atentie, am savurat fiecare clipa. Mersii pentru anunt. Te pup. :*
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Imagini. - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19Sam 06 Apr 2013, 20:49


Hello :) Îți mulțumesc că ai postat tema dorită de mine, chiar apreciez a hug Imaginile m-au satisfăcut pe deplin. Am salvat-o pe cea cu pianul și cu genunchii răniți ai fetiței. Mi-au plăcut foarte mult. Apoi am izbucnit în râs când am văzut Cow Killer =]] Genial :)) Am râs copios pe seama acestor imagini. Mulțumim :)
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Imagini. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imagini.   Imagini. - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Imagini.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Galerie imagini-