Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Tipul emo din spatele lui Sasuke - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Tipul emo din spatele lui Sasuke - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Tipul emo din spatele lui Sasuke

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
AnyMetapose
Academy Student
Academy Student
AnyMetapose

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ce cont....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : desen,edit si altele
Stare de spirit Stare de spirit : mereu happy >.<

Tipul emo din spatele lui Sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tipul emo din spatele lui Sasuke   Tipul emo din spatele lui Sasuke - Pagina 2 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 18:48

    Partea a 4~Capitolul 1

Asta oameni buni este a 4-a parte/5-capitolul 1-Scuzati-mi greselile de scriere si exprimare, si multumesc din suflet pentru ca cititi acest fic de incepator in love
Deci sa incepem:

Eram foarte speriat pentru ca nu stiam cum va reactiona criminalul la ''impulsul'' meu neasteptat,nu-mi puteam imagina ce ar putea fi mai rau de atat, sa te privesti ochi in ochi cu un criminal care a facut mii si mii de crime,sau sa stai o zi intreaga ascultand povestile bunicii.Unii ar spune ca a sta cu bunica e un lucru frumos si ca este un lucru de nepretuit dar eu spun ca ''aventura'' asta e mult mai tare si mult mai palpitanta decat povestile plictisitoare ale bunicii care sunt repetate la nesfarsit.Imi iubesc bunica, dar sa fim seriosi, cine ar fi in stare s-o suporte o zi intreaga?
Deci eram fata in fata cu ''le criminal'' si nu stiam ce sa mai fac, ne uitam unul la altul de ziceai ca am vazut niste stafii,eu chiar asa credeam dar el?oare se simtea amenintat de prezenta mea?nu cred.Dar ce era el? Cum de a putut sa ma hipnotizeze dintr-o singura privire?De obicei magicienilor de la circ le ea ceva timp in jur de 5-10 minute dar acestui om ''fantastic'' ia luat cateva secunde.Oare era asa zisul ''Joker'',rivalul lui Batman?-nu are nici o legatura cu povestea mea dar sunt mare fan.Deja o luasem razna, deliram si aveam vedenii.In loc de un om normal in fata mea il vedem pe Joker,am inebunic complet, ma gandeam numai la iubirea vietii mele, la frumoasa Sakura pe care o voiam alaturi de inima mea.
Nu aveam rani la exterior, inafara de cateva vanatai,iar alea oricum sunt trecatoare si dispar in cateva zile dar interiorul meu era dea dreptul sfasiat.Infruntam pericolul de a fi ucis doar pentru Saku si pentru familia mea care deja a pierdut un lucru pretios.
Gandindu-ma la urmatoarea mea miscare,criminalul mi-o ia inainte si fara a ma mai privi ma pinde de gat si ma tranteste cu toata puterea lui de un perete.La imensul impact cu peretele, norocul meu apare de undeva de sus, mai exact de la un tablou care s-a intamplat sa cada la exercitarea unei forte asupra peretelui care probabil data de cateva secole, spitalul fiind desigur unul destul de vechi, cam de pe timpul strabunicilor mei,dar hai se nu ne inecam in detalii.Cum spuneam, tabloul care era agatat de un cui din perete cade-spre bucuria mea- drept in capul criminalului facandu-l sa se prabuseasca la picioarele mele.
Eram in culmea fericirii,am doborat un criminal, bine cu putin ajutor dar totusi l-am doborat.Imi venea sa sar in sus de bucurie ca am scapat.Intr-un sfarsit respiram usurat dupa aproximativ 30 de minute petrecute alaturi de cadavrele asistentelor si de silueta necunoscuta a criminalului.Fara a mai sta pe ganduri sar peste criminal, care imi bloca drumul spre libertate si dragoste deplina si ma arunc in genunchi langa o asistenta care inca mai traia.Simtindu-ma ca un super erou, ca Batman preferabil ,o iau la intrebari pe asistenta folosind un ton aspru dar totusi bland.
-Sunte-ti bine doamna?Cine e? si de ce v-a atacat? spun eu cu o seriozitate deplina si cu o curiozitate imensa.
Dar degeaba asteptam eu un raspuns de la saraca femeie ca pana am ajuns eu la ea murise din cauza hemoragiei.Ii asez usor capul pe podeaua cea rece a camerei si ii inchid ochii care ramasera deschisi cu privirea atintita asupra mea.Eram nelinistit din cauza Sakurei, ma tot rugam ca ea sa fie bine si sa o gasesc in viata...Las cadavrele singure si alerg spre usa incaperii care era o poarta catre libertate.Alergam cu gandurile imprastiate in toate directiile pe un hol lung care parea imens.....



Tipul emo din spatele lui Sasuke - Pagina 2 Tumblr_makyudepCQ1rbll6ko1_500

Nu te uita la mine ca la un simplu treacator
Ca pentru a te iubi nu e deloc usor
Priveste-ma ca pe un demon al mortii
Insetat de sange si fum
Cu un suflet nebun
Care duce in spate urmarile trecutului
Pe aripile timpului...
Uita-ma,priveste in viitor
Iar de mine sa nu-ti fie dor
Eu ma voi ineca in amintiri
Care vor ramane doar simple trairi
Te iubesk, si te voi iubi mereu
Si sa te uit imi va fi foarte greu
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Tipul emo din spatele lui Sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tipul emo din spatele lui Sasuke   Tipul emo din spatele lui Sasuke - Pagina 2 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 18:53

Hi baby !
Ma uimesti cu ideile tale, pe bune.
Cand citesc fic-ul tau ma gandesc la o carte criminalistica.
Si ca poimaine am fizica - ''forta exercitata pe peretele...''
Tare Sasuke, e speriat tot pe el dar inca se misca :)
Eu una as zace acolo moarta de lesin :))
Vad ca de data asta ai scrs mai multisor, ceea ce este de remarcat :>
Poate o sa ma anunti de acum printr-un mp cand pui urmatorul capitol.
Nu uita sa mai adaugi putin cuplul >.<
Succes la scris baby :)


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Tipul emo din spatele lui Sasuke - Pagina 2 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Tipul emo din spatele lui Sasuke - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Tipul emo din spatele lui Sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tipul emo din spatele lui Sasuke   Tipul emo din spatele lui Sasuke - Pagina 2 I_icon19Sam 09 Mar 2013, 01:11

Fan fic inchis din cauza inactivitatii.



Tipul emo din spatele lui Sasuke - Pagina 2 Cooltext1711025034_zps229023de
Tipul emo din spatele lui Sasuke - Pagina 2 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Tipul emo din spatele lui Sasuke - Pagina 2 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Tipul emo din spatele lui Sasuke - Pagina 2 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Continut sponsorizat




Tipul emo din spatele lui Sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tipul emo din spatele lui Sasuke   Tipul emo din spatele lui Sasuke - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Tipul emo din spatele lui Sasuke

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-