Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste neîmpărtăşită. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste neîmpărtăşită. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste neîmpărtăşită.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Dragoste neîmpărtăşită. Empty
MesajSubiect: Dragoste neîmpărtăşită.   Dragoste neîmpărtăşită. I_icon19Sam 10 Noi 2012, 12:52

Capitolul 1
Sakura's point of view:
Priveam ceasul de pe peretele din fata mea si numaram orele ca o psihopată.Simteam ca inebunesc.Minutele treceau ,urmate de ore si apoi zilele asa treceau si momentele vietii mele.Imi intorc capul catre fereastra si obesrvam cum picaturile de apa se zdrobeau de geam.Ploua!Il astept de 3 ore.Nu s-a gandit nici o secunda la mine.Poate gandeste ca si ceilalti .Ma cred decât o ciudata.Mereu a fost asa .Toti cei din jurul meu m-au urât !Totul din cauza parintilor mei.Nu s-au gandit decat la ei.Sa le fie lor bine.In rest, ceilalti puteau sa se duca dra*u.Eh, mi-as fi dorit si eu o mama care sa-mi spuna mereu ca totul va fi bine sau un tata protectorDar, eu nu am avut parte de asfel de parinti. La varsta de 12 ani am fugit de acasa.Vroiam sa uit de tot si de toate.Pe atunci eram doar o copila nu stiam ce este viata.In prezent locuiesc cu o prietena Singura mea prietena.Momentan ea este plecata in Elevetia.Vrea sa gasesca un job si cu un salariu cat mai bun.Ea a implinit 18 ani saptamana trecuta.Eu peste o luna o sa implinesc 18 ani.Dupa ce plecasem de acasa am mai continuat sduiile 4 ani apoi am renunat. De ce?Situatia mea si a Hinatei nu este prea buna.Eu aveam o slujba dupa scoala cu jumate de norma iar ea la
fel.La scoala toti ma credeau o cidata .Invatam foarte mult pentru a primi o amarta de bursa.Intr-un final totul se dovetise a fi in zadar.O lacrima mi se scurge pe fata alba si palida.Imi trec mana prin parul roz si ma intrept catre fereastra.Mai vine, oare a uitat?Nu-mi poate face asta.Credeam ca imi este prieten?Poate m-am inselat.Eu nu am prieteni Ma las in jos si cad pe parchetul rece.Pun capul pe genumchi si incep a plange.

-Voi ramane singura toata viata!
Spun eu print-re suspine.
-De ce crezi asta ?Ma ai pe mine!

Ridic capul in sus si observ un tanar baitat .Parul ii era ca pana corbului si ochii ca un carbune

-……

-Nu o sa fi niciodata singura .O sa ma ai pe mine .De ce ai crede asa ceva?

Se opropii din ce in ce mai aproape de mine ….ii pot simti respiratia calda.

-Cand ai venit?De ce ai venit?

--Tu de ce crezi?Pentru tine!

Pentru mine?A venit pentru mine?Nu pot sa cred.

-
-Hin a spus ca esti singura.
Si a zis sa vin si sa-ti tin companie!


--A..Deci,Hinata t-ea trimis?
Da afirmativ di cap si se aseza pe pat.

Ies pe usa si ma indrept catre baie.Intru si inchid usa dupa mine.El era nimeni alcineva de cat Sasuke .Prietenul Hinatei.L-am cunoscut acum doi ani.In aceasi zi cand am intalni-to si pe Hinata.El lucuieste in Elvetia.Mereu am invidiat-o.Sasuke nu este alceva decat un bun prieten .Nimik mai mult.El nu a simtit niciodat nimic pentru mine.Pacat .Eu mereu am simtit ceva pentru el
.Si inca simt.A fost cel mai bun lucru ce mi sa intamplat in toata viata.Ies din baie si ma duc la Sasuke.Nu mai era acolo .Cobor scarile si ma duc in bucatarie.Nu era .Unde s-a dus?Ies afara si ma cocnesc de ……

Scurt ….stiu dar celalat va fi mult mai lung.Ap da....titlul nu este foarte reusit.
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Dragoste neîmpărtăşită. Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neîmpărtăşită.   Dragoste neîmpărtăşită. I_icon19Sam 10 Noi 2012, 13:11

Ce fic frumos si interesant.
Imi place mult de tot.
Saraca de Sakura.
Nu merita.
Nici Hinata.
Sper sa ma anunti.


Dragoste neîmpărtăşită. UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Dragoste neîmpărtăşită. 8BGmFkk
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Dragoste neîmpărtăşită. J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Dragoste neîmpărtăşită. Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neîmpărtăşită.   Dragoste neîmpărtăşită. I_icon19Dum 11 Noi 2012, 20:31

Frumos, nu am ce zice.
Talentul tau se vede in inca un fic scornit din imaginatia aia a ta debordanta. Chiar iti meriti rangul. in love
Desi e primul capitol, abia astept nextul caci actiunea lui m-a atras inca de la prima propozitie. Imi place.
Sa ma anunti si pe mine cand postezi nextul, te rog!
Dany te pupa kiss


Dragoste neîmpărtăşită. Nexj6f

▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️ ▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️
Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Dragoste neîmpărtăşită. Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neîmpărtăşită.   Dragoste neîmpărtăşită. I_icon19Dum 11 Noi 2012, 22:29

Eheee..ce avem noi aici ? happy2
Un fic nou ce mi-a starnit curiozitatea sa il citesc si sa astept next-ul cu nerabdare happy
Cum sa fuga de acasa si sa traiasca fara ca parinti ei sa stie de ea...macar oare au incercat sa o caute?
Si de ce ne lasi in suspans...de cine se ciocenste?
E un capitol frumos...dar scurt rau de tat heh
Oricum eu astept sa aduci next-ul si sa ma anunti si pe mine, evident :)):
Te pwp dulshe kiss


Dragoste neîmpărtăşită. Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Dragoste neîmpărtăşită. SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Dragoste neîmpărtăşită. Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neîmpărtăşită.   Dragoste neîmpărtăşită. I_icon19Lun 12 Noi 2012, 06:36

Buna, Mentos! *hug* Trec si eu pe la ficul tau, cred ca e primul pe care il citesc de la tine. <3
Imi place cum ai inceput, dar incheierea descrisa e deja uzata, adica modul in care ai lasat suspansul sa se ramifice, apoi ai incheiat brusc. Eu una ti-as sugera sa incerci alte moduri de a instala suspansul in fic, fiindca acesta nu e foarte bun.
Ar mai fi un lucru, sa lasi spate dupa ce termini propozitia, fiindca totul pare pus la gramada si e cam greu de citit. Oricum normal un space mic acolo nu strica si e necesar.
--
Sakura, vad ca e debusolata si simte si ceva pentru Sasuke, care wow, e iubitul lui Hinata? Sper ca am inteles bine. Dar sigur e asa. Sincer ficul imi pare promitator si ma voi tine de el. Nu iti face griji de titlu ca e dragut. Mie imi place.
Te-am pupat, ceau! *hug*


Dragoste neîmpărtăşită. Tumblr_nr4ln3gwuO1te87ixo1_400

W E     D R O W N     I N     E T E R N A L     D A R K N E S S
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Bbybianca
Genin
Genin
Bbybianca

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : DREAMS <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 60
Reputatie Reputatie : 1

Dragoste neîmpărtăşită. Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neîmpărtăşită.   Dragoste neîmpărtăşită. I_icon19Lun 12 Noi 2012, 14:18

hey sa ma anunti cand pui nextul kiss iti ador ficul
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Dragoste neîmpărtăşită. Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neîmpărtăşită.   Dragoste neîmpărtăşită. I_icon19Mar 13 Noi 2012, 10:16

Și încă un fic ce așteaptă multe capitole interesante love. Aștept cu nerăbdare următorul capitol și sper să mă anunți când îl pui!
Spor la scris și multă imaginație!

Dragoste neîmpărtăşită. 2623848302


Mely a trecut pe aici! kiss


Dragoste neîmpărtăşită. Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Dragoste neîmpărtăşită. J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Dragoste neîmpărtăşită. Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neîmpărtăşită.   Dragoste neîmpărtăşită. I_icon19Mier 14 Noi 2012, 01:07

Pentru mai multe idei şi sfaturi de a vă îmbunătăţi scrisul, intraţi pe linkul acesta si citiţi cu atenţie. Mult succes la scris şi citit.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Dragoste neîmpărtăşită. Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neîmpărtăşită.   Dragoste neîmpărtăşită. I_icon19Joi 15 Noi 2012, 17:27

Capitolul 2

Sakura's point of view:


Din neatentie ma ciocnesc de usa.Tipic mie...In ultima vreme sunt tare
ametita.Nu este afara.Pe unde nai*a a disparut.Privesc ingandurata ceasul de la mana si observ ca este deja 16:45 PM.Intru in bucatarie si ma asez pe un scaun nu foarte confortabil.Ma gandeam la el ...la
Sasuke.Aspectul lui fizic înebunea orce fata, in special pe mine.
Trăsăturile feței lui sunt perfecte. Nu îi puteam gasi vreun defect.Il descriu fermecător, politicos, hotărât, și foarte încăpățânat. E foarte
protector față de Hinata si de mine punând siguranța și binele nostru mai presus de orice.Hmm...trebuie sa recunosc ... el ne vrea doar binele.
Imi trec mana prin par si ma ridic de pe scaun.Ma îndrept cu pasi lenti catre scara.Incep a urca treptele vechi si prafuite .Scartaitul acestora ma zgaria pe creier.Inchid ochii pentru o clipa apoi îi redeschid rapid.Privirea mi se încetoșaza .Ameteala pune stapanire pe mine.In momentul urmator absolut totul în fata mea este negru.Ochii mei se deschid rapid la auzul unor zgomote ciudate.Ma aflam într-o padure.In momentul urmator o ceata deasa pune stapanire pe toata padurea .Zgometele de mai devreme se fac auzite iar..Teama isi face aparitia.Corpul imi tremura necontrolat.
-Ce..Ce mi se întampla?
Am reusit sa șoptesc.Ceatadevenea tot mai intensa.Din ceata iasa o persoana.Nu reusesc sa o
vad.Se apropie de mine.Fata lui devenea tot mai clara.....Parul roscat si putin rebel.Ochii aceia verzi.Acel barbat imi pare cunosctLam mai vazut undeva.Dar,nu imi amintesc unde..Vocea lui ma face sa tresar.

-"Ai face bine...sa nu enervezi bestia din mine, nu raspund faptelor mele!"
La auzul acestor cuvine ochii mi se fac mari si în momentul urmator ma trezesc in patul meu.Imi trec mana prin cerceful alb .Ridic capul si ma uit la cesul de pe peretele din fata mea si observ ca este 19:30.Deja?Cand a trecut timpul asa repede.Imi reamintesc de vorbele acelui strain ."Ai face bine...sa nu enervezi bestia din mine, nu raspund faptelor
mele!"....Ce vroia sa spuna prin asta?Gandurile imi sunt intrerupte de scartitul usii.Pe ea isi face aparitia Sasuke , cu o ceasca de ceai in mana.Fac o fata ceva de genul cu "Lasa-ma sa te las!" .Il intreb furioasa pe unde a umblat.?

-Pe unde am umblat?Plec 5 minute la baie iar pe tine te gasesc cazuta la pragul scarilor.
Aceata nu era explicatia pe care o vroiam dar ..!Eh, nu mai conteaza.Iau agesiv ceaca de ceai din mana lui si o duc catre buzele crapate.Mirosul ceaiului de mustel imi inunda narile.

-Ai pus si zahar?

Aud un mda.Zambesc satisfacuta si gust din ceai.La terminarea ceaiului pun
ceasca pe masuta de langa mine.Ma uit la Sasuke.Privea in gol.Era pierdut in lumea lui.


-Si, cat timp stai aici?
La auzul acestor cuvinte tresare .
-Nu foarte mult timp!Trebuie sa ma intorc cat mai repede posibil in Elvetia pentru a pune in aplicare proiectul tatei.
Imi dau ochii peste cap si ma ridic din pat.Chiar daca nu imi placea sa recunosc am sentimente pentru el....iar aceste sentimetimente nu ar trebuii sa existe.Trebuie sa ma obijnuiesc cu gandul ca el este"iubitul
Hinatei"



Sasuke's point of view

Nu o inteleg ....Adica, o cunosc de 2 ani.Mereu se comporta ciudat .Dar, de data asta mai ciudat ca intotdeauna. Pe lana toate astea Sakura este o persoană înțelegătoare, plină de compasiune, matură pentru vârsta ei, cu un simț al umorului dezvoltat, încăpățânată și cateodata împiedicată. Ea este cea mai buna prietena a Hinatei..Ma
simt putin ciudat in preajma ei.Nu stiu de ce.Ma gandesc cum a ajuns sa cada .Nu am fost pleacat decat 5 minute.Hinata a spus ceva ca nu se simte prea bine in ultim a vreme.Poate ar trebui sa mearga pana la un
medic.Nu ar strica niste analize.Sesisez ca ma intreaba ceva .Ii raspund si obeserv ca se ridica din pat si vrea sa iese pe usa dar o prind de incheietura mainii si o intreb.

-Unde te duci?
-Iti pasa?Ma rog!Vreau sa iau niste aer !Multumit.
-Ar trebuii sa ai grija ...nu cred ca ai vrea sa se repete cazatura de mai devremme.
Da din cap si iese pe usa .Eh...ar tebuii sa ma odihnesc si eu!Nu am mai dormit de 2 zile.Ma arunc in pat si adorm ca un copil nou nascut.
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Dragoste neîmpărtăşită. Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neîmpărtăşită.   Dragoste neîmpărtăşită. I_icon19Joi 15 Noi 2012, 22:16

Ce ar vrea sa insemne visul?
Si de ce tocmai pe el?
Ar fi vreo viziune, ceva?
Un alt fic gen SF?:>
Oricum nu conteaza.
Tot imi place.
Sper sa nu pateasca nimic Sakura.
Si anunta-ma.
App ms ca ai facut-o.


Dragoste neîmpărtăşită. UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Dragoste neîmpărtăşită. 8BGmFkk
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Dragoste neîmpărtăşită. Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neîmpărtăşită.   Dragoste neîmpărtăşită. I_icon19Sam 17 Noi 2012, 10:25

Ce a pățit Sakura? Îmi e așa milă de ea, iubește un băiat care nu o va iubi nicio dată. Și Sasuke ăsta "Nu o înțeleg..." Nu trebuie să înțelegi nimic, suntem fete și mereu vom fi mai complicate.
Și cu visu ăla ce a fost? Cine e băiatu? Ce vrea de la Sakura-chan? Îl bat dacă o atinge doar cu un singur deget! Mi se pare mie sau băiatul ce i'a apărut in vis "O vânează" iar acel via o prevestește de ceva rău. Și de ce a găsit'o leșinată. Pff atâtea întrebări.
Îmi place mult ideea că Sasuke e cu Hinata și nu cu Sakura și pun pariu că va fi o luptă pentru Sasuke, atunci când Sakura se va hotărâ, sau poate Hina îi va da papucii să îi facă bine Sakurei, sau.... Sunt atâtea variante în care doar cea din căpușorul tău e corectă.
Mulțumesc că m'ai anunțat! Ești o scumpă! Îți urez spor la scris și multe idei minunate, ai nevoie de inspirație.

Dragoste neîmpărtăşită. 2623848302


Mely a trecut pe aici! kiss


Dragoste neîmpărtăşită. Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Dragoste neîmpărtăşită. J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Dragoste neîmpărtăşită. Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neîmpărtăşită.   Dragoste neîmpărtăşită. I_icon19Mier 21 Noi 2012, 10:52

Hmm, dragut, foarte dragut. jos palaria in fata
Deci, am inceput sa citesc si apoi, WAW! wtf Cine-i tipu' roscat si ce doreste? Deabia astept sa aflu!
Mi se pare mie sau se infiripa ceva si in inima lui Sasuke?
Oricum, orice ar fi e de bine; pentru cei doi, ca saraca Hin... Sau nu stiu, poate e altceva in imaginatia ta.
Sa ma anunti si pe mine de next, por favor! dap ! Si multumesc ca ai facut-o!

Dany te-a pupat kiss


Dragoste neîmpărtăşită. Nexj6f

▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️ ▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️
Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Dragoste neîmpărtăşită. Asss10Dragoste neîmpărtăşită. J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Dragoste neîmpărtăşită. Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neîmpărtăşită.   Dragoste neîmpărtăşită. I_icon19Mar 27 Noi 2012, 20:24

Fic blocat la cererea autoarei.

Pentru a-l redeschide, anunţă aici sau un Admin/Moderator/Critic.


Dragoste neîmpărtăşită. 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste neîmpărtăşită. Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste neîmpărtăşită.   Dragoste neîmpărtăşită. I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste neîmpărtăşită.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-