Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce a fost imi doresc sa mai fie odata Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce a fost imi doresc sa mai fie odata Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ce a fost imi doresc sa mai fie odata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Ce a fost imi doresc sa mai fie odata Empty
MesajSubiect: Ce a fost imi doresc sa mai fie odata   Ce a fost imi doresc sa mai fie odata I_icon19Dum 25 Noi 2012, 05:04


Sakura POV:

Merg pe holurile goale ale spitalului pina ajung in in fata unei usi albe. Pe ea este scris un singur lucru "camera 209". Intru in ea si vad un baiat inalt,frumos,brunet cu ochii negri ca smoala ce ma priveste de parca nici nu m-ar vedea. Ochii lui exprima singuratatea,tristetea,durerea simt cum mi se inmoaie picioarele. Ma indrept spre el si ma asez pe scaunul care se afla pe cealalta parte a mesei unde sta baiatul. Ma uit atent la el,iar el incepe sa ma analizeze din cap pina in picioare.
- Salut,eu sunt Sakura Kimononi,si de azi sunt doctorul tau. Sunt noua aici deci nu stiu nimic de tine, ce zici sa imi povestesti ceva de tine?
-Sakura? Ai exact acelasi nume ca al "ei".
-Cine este "ea" Sasuke daca nu gresesc,nu?
-Da sunt Sasuke Uchiha. Cine este "ea"? Este cea mai dulce persoana din lume, gingasa,desteapta blinda,iubitoare, este viata mea.
-Sasuke,cartela ta medicala spune ca nu ai nimic serios,nici o problema psihica,de ce esti aici?
-Este din cauza "ei",fara ea simt ca nu pot trai,nu am oxigen,iar culorile dispar incet,incet facanduse doar alb si negru. Daca nu era "ea" viata mea ar fi fost atit de plictisitoare si daca nu era "ea" nu avea sa inteleg asta.
-Cine este "ea"?
-Este Sakura. Sakura Haruno prima mea iubire,prima femeie,prima persoana care ma inteles cu adevarat. Prima si ultima persoana pe care am iubito cu adevarat.
Ochii sai sunt atit de tristi,lacrimile i se vad in ochi cand vorbeste. Blindetea si gingasia din vocea lui imi scalda inima de bucurie cand vorbeste de ea. Iubirea este un lucru extraordinar,perfect iar cand gasesti jumatatea ta te simti cel mai implinit om din lume.
-Ce ar fi sa imi povestesti istora voastra?
-Este o poveste destul de lunga,insa o tin minte atit de bine de parca ar fi fost ieri. Totul a inceput in prima zi de scoala a ultimului an de liceu. Aveam doar 18 ani si ma credeam cel mai tare,cel mai puternic,eram frumos,popular insa inima mea nu era multumita,cauta ceva anume.
-Iti este dor de ea? Pari atot de trist ce s-a intimplat defapt? Povestestemi cum a fost inceputul si cum ai ajuns aici.
-Ei bine inceputul nostru a fost atunci cand inima mea cauta ceva anume, si mai exact ultimul an scolar.
Flashback
Sasuke POV:
Este prima zi de toamna, 1 septembrie ziua in care toti copii trebuiau sa isi faca ghiozdanele si sa vina la inchisoare pardon la SCOALA.
Este o zi calduroasa, cand pasarile canta,soarele straluceste,iar strazile sunt invelite in plapuma lor de frunze aurii si rosiatice. Mai pe scurt o zi de toamna in care totul ti se pare nasol. Insa presimt ca va fi o zi speciala,una care o sa imi schimbe toata viata mea. Sa ma prezint sunt Sasuke Uchiha si am 18 ani si sunt in ultimul an de liceu. Am pielea alba ca spuma laptelui,ochii ca pana corbului iar parul negru ca smoala. Corpul meu este bine lucrat si sunt multumit de mama-natura deoarece ma facut asa de frumos. Sunt popular,frumos,astaltat de fete,insa sunt si rau, sunt mereu gata sa sar la bataie la oricine mi-ar cerio. Insa aparentele inseala defapt nu sunt rau dar in zilele acestea cine este bun este distrus de cel rau. Defapt caut ceva,ceva necunoscut mie sub numele iubire..........."aaaaaaaaaaaaaa doamne laso balta cu iubirea asta nu exista toate fetele vor doar un singur lucru". Ah mai bine sa ma scol din pat,ma indrept spre dulapul meu si de acolo imi aleg o pereche de pantaloni clasici albastri inchisi si o camasa de un alb imaculat care o las deschisa la primii doi nasturi. Imi iau sacoul in spate si cobor jos,ma incalt si ies afara unde ma asteapta cel mai bun prieten al meu Naruto Uzumaki. Blond,ochi albastri,corp bine lucrat,multe fete.
-Hei amice,grabestete am 5 min de cand te astept. Hai sa mergem la scoala.
Spune astea ne indreptam cu pasi marunti spre scoala. Nu vreu la scoala chear daca este ultimul an. Toate acele fete, mai sunt si presedintele comitetului de elevi. Urasc tot asta,eu vreau sa fiu un simplu baiat cu o simpla viata cu o iubitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............"Sasuke iar o iei razna,mai gandestete cand vorbesti-ma mustreaza ecoul meu" si defapt are dreptate cine ar vrea sa se intilneasca cu un asa baiat. Ajung in fata scolii si ma indrept cu Naruto spre prietenii mei. In acel moment pe poarta scolii intra EA. O fata atit de frumoasa,gingasa,plapinda. Se pare ca este noua pentruca o vad prima data pe aici, are parul roz-bombon destul de amuzant si ochii verzi ca iarba cruda,corpul atit de firav incat iti parea ca daca sufla vintul o ia pe sus.

-Aici apare Ea si precum o magie reuseste sa schimbe viata mea,sa aduca alte culori si sa ma faca sa vad viata cu alti ochi. Ea o persoana atit de micuta a reusit sa schimbe si sa faca loc la un sentiment atit de mare. Parul roz lung care zbura in suflarea vintului ochii verzi ce exprimau doar fericire,era ca si cum un inger a coborit din cer sa imi captureze gandurile si inima.

-Sakuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,ma uit la sursa sunetului si vad ca este prietena mea de la gradinita Hinata Hyuuga,este dulce,inteligenta,intelegatoare si o buna prietena.
Deci pe rozalie o cheama Sakura? Si Hinata o stie cred ca o sa reusesc sa fac cunostinta cu ea bineinteles daca nu am sa o sperii. Ma indrept cu pasi sigur spre Hin si ajung odata du rozalia linga ea.
-Buna Hin,imi prezinti si mie noua colega?
-Sasuke punctual ca intotdeauna. Ea este Sakura Haruno si de azi va fi noa noastra colega. Sakura el este Sasuke Uchiha un foarte buna prieten.
-Incantat de cunostinta,si ii intind mina in speranta ca nu se va speria,insa mare imi este surprinderea cand imi scoate la vedere un zimbet, unul sincer si dulce incat simt cum inima imi bate mai tare imi stringe mina gingas si imi raspune cu un:
-Deasemenea.
Are o mina atit de fina si de calda,si un zimbet care incalzeste inima chear si unui criminal cu singe rece. Aud cum suna clopotelul se pare ca se incep orele. Fug repede in clasa cu prietenii mei si ne asezam in bancile noastre. Rozalia si Hin se aseaza in fata noastra si incep sa discute si sa glumeasca despre diferite lucruri,pina nu ajung la capitolul "moda" iar eu imi dau ochii peste cap mai intervenind cu Naruto din cand in cand in convorbirea lor rozalia si bruneta rizind de mama focului. Lui Hin ii place inca de la gradinita de Naruto insa la toate acele adjective de mai devreme am uitat sa adaug alte cuvinte cum ar fi: pampalau,hiperactiv,idiot,fara creier. De aceea nici pina in ziua de azi nu a observat sentimentele ei. Profu intra in clasa si se incepe ora.
Au trecut deja 4 ore iar eu nu fac altceva decat sa ma uit la rozalie iar ea intorcanduse din cand in cand chicotind incet. Este ca si cum ar fi dragoste la prima vedere,insa este ceva mai special de atit. Mintea mea sta doar la rozalie.
Iar in acea seara am adormit tot cu gandul la rozalie.....Pina a doua zi dimineata"

- Restul o sa aflati maine. Nu vreau sa va plictisesc cu povestile mele,de aceea in fiecare zi va fi un episod nou.
-Stai linistit Sasuke nu ma plictisesti,am auzit atit de multe povesti de dragoste in viata mea dar a ta este ceva special. Sunt deacord cu regulile tale. Este timpul sa plec ne vedem maine.
Ies din camera si inchid usa in urma mea ma las in jos lunecand incet pe usa. Sunt atit de curioasa ce s-a intimplat dupa cu ei. Simt cum curiozitatea mea creste pina peste masura,niciodata nu m-am mai comportat asa. Tristetea si durerea s-a de pe chip m-au coplesit total. Atit de tinar si atit de distrus. Cand vreau sa ma scol aud o voce care vine din camera.
-Am jurat sa nu spui nimanui aceasta poveste. Imi pare rau Sakura iubirea mea sper sa ma ierti vreodata insa numai rezist sa tin totul in mine este prea dureros. Imi este atit de dor de tine printesa,nici nu iti imaginezi cum este viata mea fara tine. Stiu ca imi spuneai mereu ca vei fi alaturi de mine sa imi stergi lacrimile,insa acum esti din ce in ce mai putin cu mine....... Doamne iubirea mea dami puteri sa lupt mai departe caci simt ca imi vine sfirsitul.....Acum am nevoie sa fii linga mine,sa ma stringi de mina si sa imi soptesti cat de mult ma iubesti. Deoarece aceste amintiri ma omoara,imi sfisie inima.
Deschid incet usa si intru inauntru,el statea pe scaun in aceeasi pozitie uitinduse la o poza cu ochii in lacrimi. Ma uit la acea poza si inima incepe sa imi bata cu atita putere, par atit de fericiti si plini de viata. Ma asez la locul meu de mai devreme si ma uit atent la el. Ochii inlacrimati plini de durere care sfisie inima oricui,privirea atit de indurerata incat mi se face un nod in gat si unicele cuvante pe care le rostesc sunt :
-Ce ai zice daca imi continui acea poveste de mai devreme,am sa rog pe cineva sa ma inlocuiasca.
-Sigur,mi-ar face o placere....

Hey,hey sper sa va placa deoarece m-am gandint sa fac si o melodrama , pupici si spor la citit kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

POZE:

Sakura Kimononi: http://stuffpoint.com/anime-paradise/image/22043-anime-paradise-white-hair-anime-girl.jpg
Sakura Haruno: http://cs407917.userapi.com/v407917372/2c71/DC0YJiD7wfs.jpg
Sasuke Uchiha: http://tremblaxx-arts.deviantart.com/art/Sasuke-Bad-Boy-332722698
Naruto Uzumaki: http://starlightdevil.deviantart.com/art/Naruto-Senseeii-133322072
Hinata Hyuuga: http://zaaee.deviantart.com/art/Hinata-276317898
Poza la care se uita Sasuke: http://17.img.v4.skyrock.net/179/sasuke854/pics/2951024427_1_3.jpg
Melodia capitolului: https://www.youtube.com/watch?v=Z3Vu0P0V53k

Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Ce a fost imi doresc sa mai fie odata Empty
MesajSubiect: Re: Ce a fost imi doresc sa mai fie odata   Ce a fost imi doresc sa mai fie odata I_icon19Dum 25 Noi 2012, 08:08

Edit.

Hei:)



Am observat ca ai cateva fan ficuri.Sper sa te tii de ele.Acum despre fic.Mi se pare original.Mai trebuie sa lucrezi la estetica.In rest eu nu iti mai spun nimic pentru ca nu sunt critic.Vreau next-ul.Succes in continuare.Te-am pupat.^ ^

Ceaooo

Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Ce a fost imi doresc sa mai fie odata Empty
MesajSubiect: Re: Ce a fost imi doresc sa mai fie odata   Ce a fost imi doresc sa mai fie odata I_icon19Dum 25 Noi 2012, 09:31

Astept nextul ! Anunta-mă te rog !

Edit Anna: Când doriţi să vă lăsaţi părerea despre fic este recomandabil ca acel comentariu să nu aibe sub 10 cuvinte. Editează-ţi comentariul!!!
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Ce a fost imi doresc sa mai fie odata Asss10Ce a fost imi doresc sa mai fie odata J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Ce a fost imi doresc sa mai fie odata Empty
MesajSubiect: Re: Ce a fost imi doresc sa mai fie odata   Ce a fost imi doresc sa mai fie odata I_icon19Dum 25 Noi 2012, 13:41

Pentru mai multe detalii cum să faci un fic de bună calitate, te sfătuiesc să intrii aici. De asemenea, anunţă postarea noului fic aici.
Sus In jos
Just4You
Genin
Genin
Just4You

Sex : feminin Localizare Localizare : in lumea viselor
Nr. mesaje Nr. mesaje : 87
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : n-am chef sa le enumar
Stare de spirit Stare de spirit : happy_*_*

Ce a fost imi doresc sa mai fie odata Empty
MesajSubiect: Re: Ce a fost imi doresc sa mai fie odata   Ce a fost imi doresc sa mai fie odata I_icon19Dum 25 Noi 2012, 20:09

Sa ma anuti cand pui nextul.Pupici:****
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Ce a fost imi doresc sa mai fie odata J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Ce a fost imi doresc sa mai fie odata Empty
MesajSubiect: Re: Ce a fost imi doresc sa mai fie odata   Ce a fost imi doresc sa mai fie odata I_icon19Dum 25 Noi 2012, 20:16

Cherryblosom te rog să nu mai faci spam !

Regulamentul Fan Ficuri a scris:
12. Spam-ul este înterzis în totalitate . Scriitori nu au voie să le răspundă cititorilor la post-uri prin alte post-uri cu mai puţin de 10 cuvinte ( astfel se crează spam-ul ), dacă doresc neapărat să le răspundă o pot face în postul în care există şi capitolul. Dacă nu ştiţi ce să spuneţi mai bine nu o faceţi. Dacă doriţi să discutaţi cu autorului ficului, nu o faceţi în topicul ce conţine fic-ul ci pe chat sau PM-uri. Spam-ul este pedepsit cu ban de la a doua avertizare!!!!!!

Acelaşi mesaj de 9 ori. Ban !
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Ce a fost imi doresc sa mai fie odata Empty
MesajSubiect: Re: Ce a fost imi doresc sa mai fie odata   Ce a fost imi doresc sa mai fie odata I_icon19Mar 04 Dec 2012, 21:20

VAIII!!!saracutul Sasuke al meu.Cred ca acuma el ii duce dorul Sakurei nu ei lui cum este de obicei.Sper sa se intalneasca repede si sa ma anunti de next.
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Ce a fost imi doresc sa mai fie odata Empty
MesajSubiect: Ce a fost imi doresc sa mai fie odata   Ce a fost imi doresc sa mai fie odata I_icon19Vin 07 Dec 2012, 01:03


Sasuke POV:
-Cum spuneam a doua dimineata a fost cu mult mai surprinzatoare decat prima.
-In ce sens?
-Ei bine totul a fost cam asa..
FLASHBACK
"Am adormit cu gandul la ea pina a doua zi dimineata. Ciudat pentru mine doar sunt un baiat rau mai bine spus diavolul in picioare,tratez femeile de parca sunt sclavele mele si la urma am ajuns sa fiu bintuit de o rozalie extrem de frumoasa,dulce,gingasa iar eu incep sa aberez. Mai bine sa ma grabesc altfel intirzii in a doua zi de scoala. Ma ridic din pat si ma indrept spre baie unde imi fac siesta de dimineata ies din baie ma indrept spre dulap,azi este destul de frig si sufla vintul deci mai bine sa ma imbrac mai gros daca nu vreau sa racesc. Insa daca o rog pe Hin sa o trimita pe Sakura sa ma ingrijeasca as putea sa si risc. In fine imi aleg niste blugi si o camasa alba iar deasuora imi pun un hanorac sur destul de calduroasa,ma incalt cu ghetele mele negre si cobor jos in bucatarie,imi scot un mar si il pun in geanta. Gandul imi sta doar la rozalie nici nu am pofta de mincare,ma grabesc la scoala doar sa o vad. Aberez,"virsta Sasuke,virsta imbatrinesti amice,dute si fati un control la creer mai bine" ma mustreaza eco-ul meu si are dreptate aberez. Imi pun geanta pe spate si ies din casa unde ma asteapta Naruto.
-Salut frate.ce faci,cum de atit de devreme? Aberezi?
-Salut amice,da aberez iar tu cum de atit de devreme? Nu ai rabdare sa o vezi pe Hinata?
-Si ce mai face acea mica rozalie cum o chema??? Oh da Sakura.
Incepem sa ridem si ne indreptam spre scoala,glumind si rizind si fluierind fetele care treceau pe linga noi,uite acum ma recunosc vechiul Sasuke s-a intors. Ajung in fata scolii si prima ce caut cu ochii fara macar sa inteleg ca fac asta,incep sa o caut pe rozalie. O gasesc vorbind sau mai bine zis certinduse cu c***a scolii Ino. Ma uit mai atent la Sakura iar apoi o examinez din cap pina in picioare poarta botine cu toc destul de inalt blugi albastri,centura neagra,maiou alb bagat in pantaloni si un sacou albastru. Parul ei roz care ii da o aura de inger ascunde defapt un dracusor micut cu cornite si codita. Nu am nimic impotriva sa ma juc un pic cu ea daca nici ea nu are nimic impotriva. Ma indrept spre ea cand vad ca situatia iese de sub control cand Ino o fata blonda cu ochii albastri o persoana de nu gaseste nimeni cuvinte sa o exprime o impinge pe Sakura ea aproape cazind jos. Ma apropii si mai mult de ele si incep sa aud despre ce este conflictul adica "EU". Blonda mereu este pe urmele mele,si se crede doamne stie ce,si mai si scoate svonuri ca o iubesc in secret. Doamne te ferestre Ino daca te iubesc eu,amin asta este imi fac si cruce.
-Daca te prind ca mai vorbesti vreodata cu puisorul meu,este vai si amar de tine inteles rozalio?
-Scuzama dar despre cine vorbesti nu am vorbit cu atit de multi baieti ieri?
-Da Ino spunene despre cine vorbesti?
-Sasuke....eu....adica....eu....doar... incearca ea sa spuna ceva
-Dispari Ino, o ia la fuga de frica si ramin doar eu si Sakura
-Mersy de ajutor............Sa-su-ke. Tu trebuie sa fii Sasuke am vorbit ieri. Nu stii despre cine vorbea tipa aia un pic zapacita? se pare ca este un pic cam confuza si nici nu stie cine este idolul scolii acesteea.
-Nu,nu am idee "mincinosule,nu iti este rusine sa te uiti in ochii aia verzi si sinceri iar tu sa minti ca ultimul nesimtit de pe fata pamintului" -"hey parca acum cateva minute erai impotriva ei"-"in fine......" ma cert cu ecoul meu. Ma uit la Sakura care se uita la mine de parca asteptind un raspuns.
-Sasuke,a sunat nu mergi in clasa?
-Ah da sigur,ma indrept cu rozalia spre clasa in preajma ei ma simt atit de infantil ca un copil mic si rusinos incepe sa ma amuze acest fapt. Stii ma gandeam .....adica daca nu ai nimic de facut.....si daca ti-ar face placere....stii am putea iesi simbata aceasta in oras la un suc.
-Imi pare rau Sasuke,imi pare rau sa iti dezamagesc asteptarile insa eu am un iubit cu care ma intilnesc de 2 luni iar simbata aceasta avem o intilnire. Te rog sa nu te superi.
Doamne este atit de dulce si iubitoare,si nu pot sa cred ca cineva a luato inaintea mea. Cel care o are trebuie sa fie foarte mindru si sa o iubeasca enorm caci este imposibil sa nu o iubesti.
-Sa ma supar? De ce? Suntem doar prieteni,nu?
-Sigur,suntem prieteni,acum hai sa ne grabim caci profesoara ajunge in curind.
Intram in clasa si ne asezam repede in bancile noastre inainte sa ajunga profa. Prima lectie de romana incepe iar eu nu fac altceva decat sa ma gandesc ca rozalia are pa altcineva. Decis simbata asta numaidecat trebuie sa imi ocup timpul cu cineva mai bine zis cu o fata. Imi scot telefonul din buzunar si incep sa ii scriu un mesaj lui Carolyne. Carolyne este o alta nebuna a scolii insa cand vreau poate sa fie chear foarte de treaba,insa di cauza ca iubitul ei care l-a iubit atit de mult a parasito a inceput sa nu ii pese de ea,de cum arata de cum se comporta este chear foarte de gasca cred ca cu un pic de ajutor si un pic de rabdare o sa ajunga inapoi cum era ea inainte. Are parul blond lung si ochii caprui mari si exresivi. Ii trimit mesajul si ea imi raspunde imediat cu un "Bine ne vedem simbata la cinema". Pun telefonul in buzunar si restul orelor ma gandesc doar la rozalie. Insfirsit orele se termina si pot sa plec acasa.
Insfirsit a sosit si simbata mult asteptata. Ma doare atit de tare deca in suflet cand ma gandesc ca acum as fi putut sa ma intilnesc cu rozalia mea. Ma simt ciudat de parca cineva ar fi dat cu piciorul in mine. Ma imbrac si ies repede din casaindreptinduma spre cinema. Ajung acolo in 10 min si o astept pe Carolyne. Dupa inca 5 min de asteptat vine si ea. O salut prieteneste si cand vrem sa intram in cinema dam nas in nas cu Sakura si iubitul ei blondin. Carolyne si blondinul se opresc pe los.
-Taylor?
-Carolyne?
-Poftim? Va cunoasteti?? intreaba Sakura un pic derutata
-Da,ma parasit acum o luna pentru alta. Deci ea este cea pentru care mai parasit?
-Stai cum ti-ea parasit o luna in urma daca Sakura se intilneste cu el de 2 luni?
-Poftim? Ne-ai inselat pe amindoua? Am despartit un cuplu?? ochii ei se umezesc iar lacrimile isi fac loc in ochii ei
-Calmeazate rozalio nu plinge,vreau sa te duci cu Sasuke in cinema in locul meu daca poti,eu vreau sa vorbesc un pic cu Taylor.
Rozalia nu putea crede nici ochilor nici urechilor ce se intimpla aici,este de ceva speriata,socata ceva o deranjeaza. Incepe sa fuga fara sa se opreasca in ciuda urletelor mele de a se opri. Aud un sunet de masina si sunetul unei stecle stricate apoi parca lumea mea incepe sa se invirta in continuu,nu mai am aer sa respir,scot repede telefonul sun la ambulanta le spun strada si ma duc repede linga rozalia care statea jos fara cunostinta. Daca as fi fugit mai repede as fi oprito nu ar fi fost asta acum. Este totul din cauza lui,acelui baiat,este din cauza lui. Ea chear il iubea,cum a putut sa-i faca asta? Cum am putut sa-i fac asta?"

- Nu pot sa cred ca Taylor acela a distrus 2 fete atit de inocente. L-as omori eu cu mana mea. Wow este ca si cum as privi serialul meu preferat,atitea emotii. Nu era vina ta Sasuke,cateodata in viata se intimpla lucruri fara ca noi sa vrem asta.
-Hahaha,nu ma indoiesc de asta,Doamne Sakura se face deja tirziu cred ca sotul si copii va asteapta acasa.
-Nu am sot si nici copii. As vrea enorm sa am un baietel insa nu am. Si cred ca ai dreptate este tirziu iar tu trebuie sa te odihnesti trebuie sa fii foarte obosit. Ne vedem maine cu o noua serie din serialul meu preferat. Stii am auzit destul de multe povesti de dragoste triste insa a ta nu o inteles nu este nici trista nici vesela. Atunci ce este aceasta istorie?
-Mai ai cateva episoade pina la sfirsit un pic de rabdare nu strica nimanui.
-Bine,bineee. Ne vedem maine. Pa
Ma uit la ea cum iese din camera iar eu ma ridic de pe scaun si ma intind pe pat uitinduma incontinuu la aceasta poza. Lacrimile mele curg incet pe obraz iar durerea din sufletul meu este din ce in ce mai mare. Nu sunt nebun insa lumea mea nu exista fara tine. Lumea este prea grea si nu am observat pina nu am intilnito pe ea iar acum ca numai este lumea parca ar arunca cu pietre in mine. Acea zi nu am sa o uit niciodata cat am sa traiesc,jur.

Hey,hey sper sa va placa si spor la citit kiss kiss kiss kiss kiss

POZE:
Tinuta lui Sasuke: http://2.bp.blogspot.com/-MC0OkEXc4C0/Tr2MsJt2BkI/AAAAAAAAAUI/7hZjjdHRqWU/s400/hanorac.jpg
Tinuta Sakurei: http://fashion.mozku.com/files/2012/04/casual-fashion-street-smart-style-Favim.com-305512_large.jpg
Botinele: http://images4.okr.ro/auctions.v3/700_700/2011/06/21/d/b/65712995073970610818684-5621506-700_700.jpg
Carolyne: http://www.listofimages.com/wp-content/uploads/2012/02/maximum-beat-anime-girl-beautiful-beauty-blonde-hair-cute-headphones-hot-music-trees-tribal.jpg
Taylor: www.GdeFon.ru).jpg" target="_blank" rel="nofollow">http://st.gdefon.ru/wallpapers_original/wallpapers/401734_basketbol-kuroko_paren_myach_forma_dvizhenie_1932x1224_(www.GdeFon.ru).jpg
Melodia Capitolului: https://www.youtube.com/watch?v=j0soM45ueRU
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Ce a fost imi doresc sa mai fie odata Empty
MesajSubiect: Re: Ce a fost imi doresc sa mai fie odata   Ce a fost imi doresc sa mai fie odata I_icon19Vin 25 Ian 2013, 19:27

Oooo!!!Nino, nino!!!
Alerta de fic super tare la orizont...e absolut superb ficul tau!!!
Anunta-m la next, si nu te rog, te implor sa ma anunti! puppy eyes
Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ce a fost imi doresc sa mai fie odata Asss10Ce a fost imi doresc sa mai fie odata J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ce a fost imi doresc sa mai fie odata Empty
MesajSubiect: Re: Ce a fost imi doresc sa mai fie odata   Ce a fost imi doresc sa mai fie odata I_icon19Mar 02 Apr 2013, 21:11

Fanfic inchis din cauza inactivitatii.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ce a fost imi doresc sa mai fie odata Empty
MesajSubiect: Re: Ce a fost imi doresc sa mai fie odata   Ce a fost imi doresc sa mai fie odata I_icon19

Sus In jos
 

Ce a fost imi doresc sa mai fie odata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-