Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow Empty
MesajSubiect: Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow   Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow I_icon19Mar 04 Dec 2012, 18:06

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mici detalii:
A aparut in August 21, 2004, film animatie japonez.

Povestire pe scurt:
Acest film incepe intr-un cinematograf unde Naruto, Sakura si Sasuke se uitau la un film unde actrita Yukie Fujikaze juca rolul principal. Misiunea lor ce urma parea a fi usoara deoarece ei trebuiau sa o pazeasca pe actrita pentru a nu fi capturata. Mai tarziu insa grupul nostru de eroi afla ca actrita este defapt o printesa a Tarii de Zapada numita Koyuki Kazahana. Aceasta scapase cand era mica cu ajutorul lui Kakashi de o revolta a unchiului ei, fratele tatalui ei, care vroia sa puna stapanire pe acea tara. Regizorului ii trece ideea "brilianta" de a merge in acea tara sa filmeze ultimele cadre acolo auzind ca sunt niste peisaje iesite din comun de frumoase si astfel actiunea ia amploare urmand batalii crancene.
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow Empty
MesajSubiect: Re: Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow   Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow I_icon19Joi 06 Dec 2012, 13:05

Filmul asta mi-a placut mult :X! A avut multe momente amuzante si la sfarsit apare un mic moment SasuSaku :-".
Sus In jos
Shiseru
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Sorry, lume, nu am.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 156
Puncte : 177
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ies cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita lulea

Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow Empty
MesajSubiect: Re: Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow   Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow I_icon19Dum 10 Feb 2013, 10:17

Da, Deya, la sfarsit acel mic, mic moment SasuSaku cand ambii stau intinsi pe iarba, doar ei.
Mie mi-a placut cand a folosit Rasnaganul Curcubeului.A fost asa de frumos.
Sus In jos
Matabi
Genin
Genin
Matabi

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Matabi Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 258
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 7

Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow Empty
MesajSubiect: Re: Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow   Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow I_icon19Mar 30 Apr 2013, 21:18

La acets film m-am uitat fiindca era pe YT un videoclip cu toate razenganurile si nu stiam eu unde e Rasenganul Curcubeuluui, asa ca am cautat si am gasit si a fost si un moment SasuSaku.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow Empty
MesajSubiect: Re: Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow   Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow I_icon19

Sus In jos
 

Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Naruto Movies-