Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) Empty
MesajSubiect: Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d)   Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) I_icon19Vin 04 Ian 2013, 23:37

Cred ca dragostea se poate exprima in multe moduri, ei bine eu acum o voi exprima pe a mea fata de o vacuta pe nume Deea ,care nu crede ca eu o iubesc, ca viata mea ar fi complet diferita fara ea. Prietenia noastra stii bine ca inseamna enorm de mult pentru mine, si daca uneori te mai supar te rog sa ma ierti dar sa stii ca nu o fac intentionat. Uneori ma intind prea mult la gluma si nu imi dau seama cand te ranesc. Nu vreau sa fac asta stii bine, ar fi ultimul lucru pe pamantul asta care as vrea sa ti-l fac. Chiar daca nu neam cunoscut niciodata fata in fata, mie sa stii ca nu imi pasa pentru ca stiu ca o vom face intr-o buna zi , iar cand aceea zi mareata va veni , Romania tinete . Am impartasit multe amintiri frumoase cu tine, multe glume , multe povestiri , suferinte. Tu mai auzit plangand, certandu-ma cu Marius:)), si eu te-am auzit plangand, si certandute tot cu Marius =))). Si chiar daca am mai avut unele certuri prostesti, noi doua nu ne-am racit una fata de alta si asta mi se pare un lucru rar si pretios :x. Iti multumesc ca ai fost mereu acolo pentru mine cand am avut nevoie de un sfat sau de o imbratisare virtuala. Stiu ca mereu voi putea pune capul pe umarul tau cand imi va fi greu pentru ca tu mereu imi vei alina suferinta , si stii bine ca si eu voi fi mereu acolo pentru tine cand vei avea nevoie de mine indiferent de zi sau ora. Nu uita ca avem de vazut un film impreuna pe care il asteptam de luni de zile si care in sfarsit va aparea =)) Mereu vorbim non stop de el cand una dintre noi il pomeneste , niciodata nu cred ca mam plictisit de vorbit sau ras cu tine, pentru ca mereu sunt subiecte noi si multe altele. Nu as vrea sa te pierd pentru nimic in lume pui te iubesc din toata inimioara mea asta cat un pumnulet! in love in love a hug a hug i love you
Sus In jos
UchihaAlexandru
Genin
Genin
UchihaAlexandru

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Alexandru Cîmpanu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 275
Puncte : 368
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Navigharea pe internet,sporturi pentru mentinerea santatii etc.
Stare de spirit Stare de spirit : Buna.

Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d)   Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) I_icon19Vin 04 Ian 2013, 23:41

Ce dragutz happy Se vede că ţii foarte mult la văcutza ta happy
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d)   Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) I_icon19Vin 04 Ian 2013, 23:46

Nu imi vine sa cred..:O
Nu ma asteptam sa imi demonstrezi asa...atat de frumos...cuvintele tale m-au facut sa plang sad .
Si eu te iubesc mult !!! Si voi ramane mereu alaturi de tine !!!
Chiar daca ma mai supar pe tine, mie imi trece..pentru ca imi esti prea draga ...Si eu te-am suparat cateodata si pentru asta imi cer scuze..stii ca nu as vrea sa iti fac rau:(.
Faza cu certurile cu Mihai :))) a fost misto:)). cool
Scumpa mea ma simt aiurea cand ma gandesc ca esti departe, acolo in Belgia ...si de multe ori mi-am imaginat cum as reactiona daca te-as vedea in realitate...nu doar la web :(..Sa discutam fata in fata..nu doar la telefon si microfon :(.
TE IUBESC ADE !!!!!
Sus In jos
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d)   Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) I_icon19Sam 05 Ian 2013, 00:08

Nu ma fa saplang te rog crying SI EU TE IUBESC!!
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d)   Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) I_icon19Sam 05 Ian 2013, 01:33

intr-o buna zi vreau sa fiu vacar! =))))
Dar 9+ pentru imaginatia da Ade jos palaria in fata
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d)   Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) I_icon19Sam 05 Ian 2013, 01:56

Noooo. Mihai vrea sa fie vacar=)))). Mor de ras=)))).
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d)   Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) I_icon19Sam 05 Ian 2013, 12:05

Vaaai ce drăguț puppy eyes
Se vede că țineți enorm una la alta și sper ca această prietenie să fie pentru totdeuna a hug.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) Asss10Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d)   Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) I_icon19Sam 05 Ian 2013, 12:11

Uite-le maa. (D) De fapt, uite-i maa, ca si Mihai e bagat in treaba asta. (D) Sa va iubiti si sa ramaneti prieteni, ca imi faceti si mie ziua mai buna si mai frumoasa cand va vad asa veseli si optimisti. Cand va fi mai rau asa sa va si sa ne fie. rolling on the floor Muuuu. (D) rainbow :\
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d)   Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) I_icon19Vin 01 Feb 2013, 20:56

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Cât de drăguț! Câtă iubireee! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Mă binedispune atâta iubire în jurul meu, chiar dacă nu-mi este adresată! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Foarte frumoasă prietenia voastră.
Impresionante cuvintele, Ade. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Caroline Anderson
Genin
Genin
Caroline Anderson

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Targoviste
acebook acebook : Alexandra Irina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 152
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Music, TV, shopping, outputs with friends....
Stare de spirit Stare de spirit : Bored, but always with a smile!

Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d)   Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) I_icon19Sam 02 Feb 2013, 18:52

Ce interesant! Cata dragostee, ma bucur pentru voi! kiss Superb!
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 108
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d)   Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) I_icon19Lun 18 Feb 2013, 14:57

Bună, Ade! A fost frumos să-ţi citesc gândurile, chiar foarte. :) Mă bucur enorm de mult că pe voi două vă leagă o asemenea prietenie, se vede că nu puteţi rezista una fără alta. :)) Dar totuşi, Ade zice de Marius şi Deea spune de Mihai. Arcade, te mai cheamă şi Marius? (d) :)) Apropo, bună faza cu vrei să fii văcar. :))
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d)   Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d) I_icon19

Sus In jos
 

Dragostea mea fata de o vaca pe nume Deea (d)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Mesaje de dragoste-