Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Rebel Love  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Rebel Love  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Rebel Love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
Rebel Love  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

Rebel Love  Empty
MesajSubiect: Rebel Love    Rebel Love  I_icon19Joi 10 Ian 2013, 20:39

Ehem, cum ziceam... Acest fic este dedicat lor: LexX, Bubu,Anna, Deya, Choco,Meyrin, Anya, Apocalipsa, KitKat, Scream & Mihai. a hug


Capitolul 1

Ochii ce te privesc in umbra.
Rebel Love  Tumblr_m5l8673N6Y1r3t6jpo1_500

~Hinata

Era o zi minunata. Razele soarelui intrau pe fereastra si imi incalzeau pielea mea alba si fina. Ma uit plictisita la ceas ca sa vad cat e ora. Remarc stupefiata ca este 11:05. Trebuie sa ma intalnesc cu Kira la ea acasa la doisprezece si nici macar nu m-am spalat! Ma dau jos din pat ducandu-ma in baie. Intru in cabina de dus si dau drumul la apa calda. Picaturi mari si dese cadeau pe trupul meu relaxandu-ma. Acest sentiment nu dura mult pentru ca trebuia sa ies ca sa ma imbrac. Pun prosopul pe corpul meu fin in timp ce deschid dulapul de unde iau hainele pentru ziua aceasta. Imi aleg niste blugi de-un albastru inchis, un tricou alb pe care scrie “Bad Girl” cu negru,o jacheta cu manecile pana la coate si adidasi de la Nike. Trantesc uda si pe aici ti-e drumul. E doisprezece fara cinci minute. Roscata o sa se enerveze daca intarzii. O iau la goana printre blocurile inalte ale Japoniei. Nu credeam ca sta atat de departe. Drumul ma adorme intr-un fel devenind melancolica. Am un sentiment ciudat ca toata lumea vrea sa devina ceva important, ceva magnific in timp ce eu nu cred ca voi ajunge asa departe. Recunosc ca am note bune, insa nu stiu chiar ce doresc sa devin. Viata mea se ghideaza mai mult dupa a altei persoane ce imi controleaza sufletul ca o marioneta.

~Kira

O astept pe Hinata. Inainte de al cunoaste pe frati-miu era punctuala. A contagiat-o si pe ea. Inca doua minute. Doamne! Stau si ma uit la ceas ca proasta! Urc scarile si intru in baie. Acolo incep sa-mi pieptan parul lung si roscat ca focul. Cand vad ca e pe deplin aranjat las peria uitandu-ma la trasaturile fetei mele. Ochii albastri, pielea alba, buzele frumoase date cu glos. Toate fetele mi-au spus ca trebuie sa fiu mai feminina si mereu aranjata indiferent unde sunt si bla bla bla... Raman pierduta pe ganduri. Prin minte imi trece fata lui mereu smechera ori plictisita, ochii negri, zambetul sau dulce si glasul de inger. E perfect din partea mea. Kiba mi-a luat ochii din prima clipa cand l-am vazut. Soneria ma trezeste din visare. Ma grabesc ca sa ii deschid usa prietenei mele celei mai bune. Aceasta gafaia de la alergat.
-Buna,Hinata! Dar,de ce ai alergat?
-Eh! Am alergat dupa gaini.
Of, Doamne, mereu ai incercat sa nu intarzii atunci cand e ceva important. O invit inauntru in timp ce se tolaneste pe o canapea. Incepem si discutam diverse subiecte, ce-am facut in acesti 5 ani, cum ne-am schimbat si ce vrem sa facem in continuare. Pana ajungem la subiectul la care amandoua picam la examen, acesta fiind baietii. Linistea nu dura mult intre noi, ea stiind ce vreau sa o intreb.
-Nu... oricum nu asi putea sa scot macar un cuvant pe gura. Doar imi cunosti caracterul.
-Oh, haide! Trebuie sa-i arati ca te-ai schimbat si ca natura ti-a dat forme!
-Perverso! Si in plus, asi putea spune acelas lucru despre tine!Tu nu incerci destul sa-l atragi pe Kiba in plasa ta!
-Nu sunt pescara!Si in plus unele fete se baga pe la nasul lui.Si stii ca ma refer la Ariana!
-Mda…
Am mai stat noi cat am mai stat pana cand ceasul a batut ora 10 noaptea.Hinata s-a ridicat cerandu-si scuze,dar trebuia sa plece acasa.Am intrebat-o daca nu vrea s-o conduc acasa,dar aceasta a zis ca se descurca.Ne-am luat la revedere imbratisandu-ne si stabilindu-ne o ora la care trebuia sa o iau pe Hinata cu masina maine ca sa mergem la scoala.Dupa ce ea pleca m-am dus la etaj, m-am schimbat in pijamale si m-am trantit epuizata in pat.Prin gand imi treceau multe:cum va reactiona frete-miu cand o va vedea pe Hinata asa dezvoltata?Ce va face cand o sa dam am testul de “Bun venit”?Si cel mai interesant lucru,cum arata acum Kiba si cat de dragut este?Sunt sigura ca va fii si mai super si dragut.Cu gandul la ziua de maine am adormit.

~Naruto

Un tarait enervant ma trezeste din somnul meu dulce. Iau bata de langa pat si distrug in mii de bucatele instrumentul de spart timpanele oamenilor. Ma dau jos din pat enervat de trezirea brusca. Pff, e luni si ca de obicei, Kiba, ar trebui sa suna chiar acum. Aud sunetul obisnuit al telefonului. Tonul atotstiutor nu intarzie sa apara:
“- Neata, mai dormi? E 9:45. Daca intarziam dau vina pe tine!”
- Mda, vin imediat.
“- Bine, misca-te cu spor! "
Nu mai stau pe ganduri si imi inchid mobilul. Iau pe mine blugii negri, un tricou alb si pe deasupra o camasa simpla, portocalie cu manecile lungi pe care mi le suflec pana la muschi. Ghiozdanul in spate si o zbughesc pe usa. O decapotabila neagra statea in fata casei asteptandu-ma. Dau mana prieteneste cu fratele meu de suflet si calc-o camarade. Pe drum am vorbit despre fete, singurul lucra la care ne gandim cu adevarat. Inimile ne bateau in piept pentru ele, insa cand era de practica numai roseata mai reusea sa tipe, urlete ce nu pot fii auzite ci doar simtite.
Vechea poveste se tot repeta fara ca noi sa o putem modifica. Ajungem la scoala. Aceasta iti lua ochii cu toate gratiile de la ferestre. Dupa incidentul cu aruncatul colegilor pe geam, de vede cat de nebuni putem fii uneori. Inca nu se sunase de intrareiare. Nu dura mult si dupa ce luam liftul pana la etaj unde era clasa numarul 4568, locul unde suntem inchisi timp de o ora. Oare chiar asa o sa fie mereu?
Cum deschidem usa suntem intampinati de un zgomot enervant ragete ,rasete si carti trantite. A devenit chiar o rutina faza asta, exceptand faptul ca am mai trecut cateva clase. Nu fac un pas si o vad pe Hinata. S-a schimbat de cand nu am mai vazut-o. Dumnezeu chiar e bun cu ea la trup. Pletele ei negre ca noaptea ii curgeau pe pieptul genero ,ochii ei de-un albastru deschis erau patrunzatori, iar pielea alba si catifelata iti sucea mintile. Fara sa imi dau seama am inceput sa salivez pana cand cotul atotputernic al satenului imi face conostiinta cu realitatea. Caut un subiect de discutie, insa nu prea il gasesc, rezulta ca va trebui sa improvizez ceva pe loc.


Rebel Love  Tumblr_n9m1g40YwR1tzv1dpo1_500

♦♦♦♦♦♦♦♦
When it rains
Look for rainbows


Ultima editare efectuata de catre Tequila. in Dum 13 Ian 2013, 00:37, editata de 4 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Rebel Love  Asss10Rebel Love  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Rebel Love  Empty
MesajSubiect: Re: Rebel Love    Rebel Love  I_icon19Joi 10 Ian 2013, 21:06

Uuu, Hinata si Narutooo, perversiotati, uuu. well? awesome right? Draga mea, in primul rand iti multumesc ca mi-ai dedicat si mie acest fic. In al doilea rand, inceputul este chiar promitator, asa ca abia astept sa vad unde duc ideile din capsorul ala al tau genial. (D) Mm, stii ce bun este gemul cand citesti ficuri de calitate? Nu,nu cred ca stii, dar ar treui sa incerci. lough Apropo, sa stii ca ai niste greselute pe ici, pe colo sa fii mai atenta data viitoare. (D) Nu te scap din ochi. Spor la scris in continuare si multe idei pe viitor. Te pup si sper sa ma anunti si pe mine. :*


Rebel Love  Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Rebel Love  Empty
MesajSubiect: Re: Rebel Love    Rebel Love  I_icon19Joi 10 Ian 2013, 21:32

Hei hei ^^
Ma bucur ca ai deschis acest fic si iti multumesc din sufletel pentru dedicatie. puppy eyes Si je te iubeste bree a hug
Asaa. Ideea inca nu s-a facut remarcata, fiind primul capitol, dar sunt sigura ca va fi originala. kiss
Abia astept sa vad cu ce ne va lumina geniul tau in actiune in capitolele urmatoare, so... spor la scris kiss

LexX^^


Rebel Love  Rwre

Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Rebel Love  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Rebel Love  Empty
MesajSubiect: Re: Rebel Love    Rebel Love  I_icon19Vin 11 Ian 2013, 00:43

Salut!
Trec si eu pe aici si sincer imi place.
Titlul atrage, iar faptul ca ai evoluat este clar.
Ador poza de la inceputul capitolului.
Ai grabit putin actiunea, insa sigur isi va reveni cand vine next-ul.
Cam atat.
Spor la scris!


Rebel Love  Tumblr_inline_mp6fzpDIS01qz4rgp

”Învingătorii nu renunță, iar cei care renunță nu ajung învingători.”
- Aristotel -
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Rebel Love  Asss10Rebel Love  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Rebel Love  Empty
MesajSubiect: Re: Rebel Love    Rebel Love  I_icon19Vin 11 Ian 2013, 15:11

Boon :3
Am zis că azi citesc so... Îmi place acest prim capitol. M-ai făcut curioasă la fiecare personaj. Oare ce se va întâmpla? Oare? Chiar îmi place cum ai pus personajele, într-o altă formă. Faci o idee originală văz, foarte bine :3 Îmi place şi asta :))) Eu una sper să aduci nextul mai repede şi, desigur, să mă anunţi şi pe mine, că doar mi-e dedicat. Oh, a! Era să uit! Mersi din nou că mi-ai dedicat un fic. Eşti a doua what?lol! şi poate printre primii şi ultimii ;)) Ne mai vedem!


Rebel Love  212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Anonima
Academy Student
Academy Student
Anonima

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : https://www.facebook.com/shadw.black.3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 27
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Sa citesc si sa ascult muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna fericita

Rebel Love  Empty
MesajSubiect: Re: Rebel Love    Rebel Love  I_icon19Vin 11 Ian 2013, 21:39

Hey, am trecut si eu pe aici. Imi place ficul, imi place cum descri, dialogul nu te plictiseste, si e ceva nou, pentru mine ( eu am citit numai sasusaku sau itasaku). Te rog sa ma anunti cand postezi urmatorul capitol si iti urez multa bafta !



Anonima


Sus In jos
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
Rebel Love  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

Rebel Love  Empty
MesajSubiect: Re: Rebel Love    Rebel Love  I_icon19Sam 12 Ian 2013, 00:27

Hey! Am adus next! ^ ^

Capitolul 2

O privire e de ajuns.

Rebel Love  Tumblr_mcxf0ty4sp1rvdjt6o1_500


~Hinata
Se apropie. Corpul lui e din ce in ce mai aproape de mine. Inima incepe sa imi bata din ce in ce mai tare pulsand cu putere sangele in tot corpul meu. Degetele imi tremura cu cat distanta dintre noi e mai mica. Oare ce imi va spune? Chiar nu stiu cum sa reactionez. Nu vreau ca el sa ma creada la fel ca fetele din clasa. Sunt diferita in felul meu. Nu am chef sa fiu pusa intr-o lumina proasta. Incerc sa par indiferenta, insa trupul nu vrea sa ma asculte.
-Buna, Hinata. Nu ti-am mai vazut de mult chipul angelic. Ce mai faci?
-Hei, chiar vroiam sa vorbesc cu tine. Um...
Doamne, nu iar. Cuvintele imi sunt fixate in cap insa nu vor sa iasa la iveala. Imi las privirea in jos suparata pe propia-mi persoana. Sunt atat de credula si timida. Am atat de multe sa ii spun lumi, insa nu pot. Ma blochez si nu mai reusesc nimic. Raman suspendata cu ideea care a fost ascultata doar de sufletul meu.
Din fericire, profesorul intra in clasa facand liniste, insa Naruto a fost prins in picioare. Desigur, cum era singurul si eu eram cea de langa el, am fost amandoi pedepsiti. Incercarile lui disperate de a indrepta greseala facuta au esuat lamentabil. Suparat, blondul se aseaza langa mine in banca tacand. Cred ca se simte respnsabil. Nu am mai primit niciodata o pedeapsa, insa nu e mare lucru.
-Bun! Cartile si caietele in ghiozdan! Dam test!
Toti au inceput sa injure pana cand Kakashi i-a linistit. Am terminat totul in cinci minute dintr-o ora. Erau doar intrebari de baza care ni s-au tot repetat pana ne-au iesit pe gat. Nu mai am ce face in acest moment. Ma uit in spate si o observ pe Kira jucandu-se cu pixul. Fata asta mereu termina orice mai repede ca restul. Langa ea satenul se zbatea sa inteleaga unul ditre exercitii, probabil. Ma intorc si raman socata cand il vad pe Naruto blocat de abia la problema unu. Stiu sigur ca daca nu fac ceva o sa ia nota mica. Nu pot lasa asa ceva sa se intample! Ma dau cu scaunul mai aproape de banca uitandu-ma in toate directiile. Imi rezem capul de mana dreapta, iar cu stanga imping incet foaia cu raspunsurile mele. Ochii lui albastri ma intreaba daca sunt singura. Ce dragut din partea lui ca ii pasa. Dau din cap aprobator si ii zambesc ca sa-l calmez. Fata lui se intristeaza dintr-un anume motiv. Incercuieste toate raspunsurile corecte facand o pauza la ultima. Clopotelul suna si dascalul incepe sa stranga foile. Speriata il tintuiesc pe blond cu o privire infricosata. Simt cum o mana puternica se udhneste pe piciorul meu. E semnul nostru ca totul e in ordine. Invatatorul isi ia ziua buna de la care copii. Cred ca pana la urma scapam de pedeapsa...
-A da era sa uit! Naruto, Hinata voi mergeti in sala noua! Stati pana la ora opt.
-Am scapat de dracu, am dat de tatal lui.
-Te-am auzit!
Prietenii nostri ne asteptau la usa. Acestia ne intrebasera daca nu vroiau sa ramana. I-am refuzat zicandu-le ca totul e in ordine si ca mai vorbim maine. Eu si cu blondul ne indreptam catre lift. Apasa butonul si mica "incapere" incepe sa urce. Mingea de football se invartea in mijlocul ascensorului ghidata de el. Un zambet amar imi aparuse pe fata. E atat de bun in tot ce face, insa cand vine vorba de scoala o face lata mereu. I-am tot zis si eu si sora lui sa puna mana pe carte, insa pare preocupat de altceva. Daca o va tine asa el...
-Bun! In sfarsit pot sa vorbim intre patru ochi!
Nu mi-am dat seama ca ajunsesem in clasa decat cand am auzit usa trantita. Nu ma asteptam sa faca asta. El decat cand e nervos reactioneaz asa. Ma simteam incoltita, sufocata de acea atmosfera apasatoare ce o creea. Parca dorea acest lucru. Intrebarea " De ce ai facut acest lucru?" nu se opri s-o spuna. Cand are ceva de spus, isi exprima mereu parerea fara sa ii pese de consecinte, iar acum sunt foarte mari. Simteam cum vreau sa plang, sa ii vorbesc si in special, sa scot adevarul din mine. Nu mai pot sa ma ascund de el.
-Pai, te-am vazut ca te incurci si nu am vrut sa mai iei o nota proasta. S-ar putea sa nu treci clasa daca tot nu vrei sa inveti , iar acest lucru nu mi l-as putea ierta nici in ruptul capului. Ti-e greu. Te cred ca viata ti se pare oribila si ca nu merita bagata in seama din cauza ca ai fost mai mereu singur, insa asta nu inseamna ca tu trebuie sa te dai batut. Mereu ne-ai incurajat pe toti sa nu renuntam in timp ce tu nu respecti asta cu adevarat. Daca chiar tii la cuvantul tau m-ai intelege!
Pumnul lui se izbeste de o banca. Incindentul m-a facut sa tresar, dar nu de frica. Soapte pe care cu greu le inteleg se aud. Ii este teama ca puteam fi prinsa? Nu imi pasa de ce zice lumea, eu una nu il voi lasa acum asa. Alerg si-l iau in brate pe la spate. Capul meu poposeste extenuat pe coloana lui, iar mainile mi le impreunez pe acel piept cald care mereu a fost locul pe care-l cautam. Da! Savuram fiecare secunda traita langa el. Nu mai doream sa ii dau drumul niciodata. Naruto, daca ai stii cat te vreau si cate nopti la randul te-am visat aproape de mine, oare ai mai fii asa?

~Naruto

Raman incremenit cand o simt in spatele meu. Puteam simtii bataile inimii ei care se accentuau cu fiecare minut scurs. Cred ca stiu ce inseamna gestul ei. Nu trebuie sa fiu maestru in "puicute" ca sa ma prind. Ii prind palma rasucindu-i intr-un fel tandru corpul ei firav cat sa ajunga in fata mea. O imping pe bruneta incet inspre banca. Imbratisarea pe care de mult vroiam sa i-o ofer si-a facut aparitia luand-o prin surprindere.
-Stiu totul. Ai tot incercat sa imi arati cat de mult ma iubesti si te inteleg. Nu m-as mira daca m-ai crede un prost, deoarece e adevarat. Ai fost mereu alaturi de mine ajutandu-ma. Nu neg faptul ca nici eu nu am avut curajul sa-ti impartasesc sentimentele mele fata de tine, insa asta ar trebui sa vorbeasca de la sine.
O sarut apasat nedorind sa se desparta de mine. Mana ei calda si fina imi dezmiarda obrajii rosii. Imi strecor incet bratele prin bluza ei. Tandru, dar nebunatic o las sa ia o gura de aer in timp ce ma reped. Un geamat de placere nevinovata se facu auzit din partea ei atunci cand simti ceva nou. Limba ei se joaca vioi cu a mea. E un sentiment ce as vrea sa dureze o vesnicie. Ardeam dupa aceasta clipa si uite cat e de romantic. Respiratiile noastre biciuiesc linistea spulberand-o. Se vede ca sunt prima ei dragoste. Nu poate sa stea mult in aceasta pozitie. Zambetul strengare nu imi dispare de pe fata. E atat de perfecta si minunata. E un inger cazut din cer ca sa imi faca viata mai buna. Un gand ma streseaza. Se vede ca fiara din mine are chef sa faca nebunii. Nu mai rezist mult si rostesc cuvintele ce dainuie in capul meu:
-Esti numai a mea!


Rebel Love  Tumblr_n9m1g40YwR1tzv1dpo1_500

♦♦♦♦♦♦♦♦
When it rains
Look for rainbows
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Rebel Love  Asss10Rebel Love  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Rebel Love  Empty
MesajSubiect: Re: Rebel Love    Rebel Love  I_icon19Sam 12 Ian 2013, 10:17

Prima!! Sa nu prind pe careva inainte ca jur ca ii sterg mesajul. rolling on the floor Asaa, draga mea Ami, ce avem noi aici? (GOO) Mama lui de capitol, de ce este atat de scurt? Nu adica de fapt e lung, insa chestia e ca te-ai oprit fix intr-un moment in care nu voiam eu sa te opresti. Esti malefica, mai malefica decat Deea si asta-i aproape imposibil. (D) Buun, trecand insa peste asta, trebuie sa iti spun ca aseara ai avut o inspiratie nemaipomenita. in love Capitolul este frumos, plin de sentimente si de picanterii, intr-un cuvant, de tot ce-i trebuie. Nu ai mai avut greseli ca si data trecuta, eu una nu am observat ceva gresit, dezi la frenezia cu care am citit nu pot garanta acest lucru. Sper doar sa aduci nextul cat mai repede. in love Te pup. :*


Rebel Love  Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Rebel Love  Empty
MesajSubiect: Re: Rebel Love    Rebel Love  I_icon19Sam 12 Ian 2013, 19:43

Ficul tau este asa de frumos ! what?lol! Imi place pentru ca nu este SasuSaku ,adica imi place de ei dar m-am plictisit sa citesc numai ficuri cu ei ca personaje principale lough.Te ro frumos sa ma anunti cand pui nextul puppy eyes! Te kiss
Sus In jos
Anonima
Academy Student
Academy Student
Anonima

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : https://www.facebook.com/shadw.black.3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 27
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Sa citesc si sa ascult muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna fericita

Rebel Love  Empty
MesajSubiect: Re: Rebel Love    Rebel Love  I_icon19Sam 12 Ian 2013, 20:51

Hey, capitolul a fost mega genial, imi place ca ai descris mai multe sentimente si cum ai caraterizat-o pe Hina. Iar ultima propozitie, m.a lasat fara cuvinte. Sa nu uiti sa ma anunti cand pui capitolul urmator. Bafta multa in continuare !
Sus In jos
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
Rebel Love  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

Rebel Love  Empty
MesajSubiect: Re: Rebel Love    Rebel Love  I_icon19Sam 12 Ian 2013, 21:56

Yeah! Capitolul trei! Il scriu si tasti la critici! (GOO) Cred ca stiu cine o sa fie prima care se pune sa ma toace. rolling on the floor Enjoy!

Capitolul 3

Corp vs. suflet

Rebel Love  Tumblr_m4nspkXUOs1rt8ohzo1_500
~Kira

Ne departam incet de scoala. Kiba s-a oferit sa ma conduca acasa, ce gentalmen. Tacerea ma sufoca de-a intregul. Nu stiam ce sa rostesc. Pur si simplu mi-au inghetat corzile vocale fara sa le dau eu voie. Urat din partea lor.
-Esti suparata pe mine?
-Eh? Poftim?
-Te-am intrebat daca esti suparata.
Of, ce "fericire" pe mine ca nu l-am auzit. Lui nu ii place sa repete. Nici nu vrea ca privirile noastre sa se intalneasca. Ii raspund incet ca nu am de ce sa fiu mahnita pe el. Casa mea se vedea impunatoare pe strada pustie. Ii zic un "Noapte buna" soptit inchizand usa in urma mea. Urc la etaj in graba. De ce ma simt atat de prost fara sa fi facut nimci rau? Sau chiar am facut? Am acel sentiment rau. Toata ziua mi-a stricat-o aceasta presimtire si nici macar nu stiu daca se va adeveri. Da Doamne sa nu! Pun incet patura pufoasa peste corpul meu si simt cum sunt atacata de somn din toate partile. Nu rezist la aceasta lovitura. Adorm...
Melodia telefonului ma trezeste pe la 1 noaptea. Obosita, ma ridic in fund luand mobilul si raspunzand la apel.
-Alo?
-Uzumaki Kira?
- Da. Cine sunteti?
-Rezident la camera de urgente,Shizune. Numele Inuzuka Kiba va suna cunoscut?
Sar ca arsa in capul oaselor. De unde ii stie o doctorita numele satenului? Ascult cu luare aminte tot ce imi spune si pic pe podeaua rece. In timp ce o asigur ca vin cat de repede pot, imi fac avant grabindu-ma sa ma imbrac. Nu conteaza cu ce, atata timp cat am ceva pe mine pot iesi. Ma impiedic de orice imi iese in cale. Nu mai gandesc clar. Vestile m-au socat pana in ultimul hal. Cine ar vrea sa il ucida? El este cel mai dragut om de pe lume. Alerg in continuare fara sa ma opresc in timp ce o multime de amintiri dau navala in mintea mea Numai lucruri bune pot zice despre persoana lui: sincer, amuzant, puternic dar in acelasi timp, delicat cu persoanele dragi.
Cladirea cea mare si alba se vedea la distanta. Siroaie de lacrimi imi inunda ochii palizi. In iei nu se putea citi decat disperarea. Erau reci totusi corpul si inima imi ardeau de nerabdare si nu doar de asta. Daca am ajuns prea tarziu?
Gafaiam fara oprire. Nu am mai alergat de mult in halul asta, iar trupului nu prea convenea "noul record". Dupa informatiile pe care mi le-a dat Shizune urc cele patru etaje pana la Kiba. Ma sprijineam de perete. Simteam cum corpul meu cedeaza, dar nu vroiam sa cad acum,nu cand cel pe care il ador e in spital! Deschid usa larg si ii vad fatza lui cu o masca de oxigen. Dormea linistit totusi din cand in cand il vedeam cum se incrunta putin din cauza durerii provocate de rana inca deschisa care era bandajata. Ma reped catre trupul lui sarutandu-l pe frunte. Micire siroaie cristaline se scrugeau incet pe fata lui. Un zambet amar imi aparuse pe fata cand chipul lui se insenina. Stia ca sunt langa el ca sa-l veghez. In camera isi face aparitia doctorita. Incerc sa ma ridic dar gravitatia m-a trantit pe podea. Se pare ca atat m-a tinut "bateria". Am inceput sa tusesc cu sange intimp ce ametelile isi faceau rapid aparitia. Eram pe jumatate moarta, ca sa zic asa. Simteam o greutate mare ce ma apasa pe piept si nu ma lasa sa trag aer in piept. Totul vedeam in ceatza .Puteam doar auzi strigatul speriat al Rezidentei care chema ajutor:
-Aduceti repede o targa! Fata nu va rezista daca nu o punem la aparate.
Am inceput sa tremur fara sa fii simtit frica. Ce mod amuzant de a muri. Domnea in mine o euforie stupida. Puneam oamenii din acel spital pe fuga iar eu radeam de mine. Cat de tampita pot fi? Pleoapele imi acopera ochii cat ai bate din palme. Inainte sa cad lata un racnet de durere strabatu camera lasand ca ecou aparatele ce au inceput sa piuie. Negrul morti ma invaluie si intr-u in fixitate.

~Kiba

Aud niste zgomote insitente care ma trezesc. Intorc capul ca sa vad de unde proveneau. Langa mine era o targa imprejmuita de medici si asistente. Intrebarile deja ma bantuiau. Cine putea fii? Cine era acea umbra care m-a incalzit cu un sarut? Incerc sa trec cu privirea printre halatele albe insa nu reusesc. Enervat de puterea mea care a fugit pe undeva prin oras, ma prabusesc pe asternuturile moi. Incerc sa ma relaxez, insa, se pare ca nu am parte de asa ceva. Stai! Rotitele incep sa mearga. Tic, tic, tic! Imi aduc perfect aminte cum s-a intamplat totul.
Flash Back

O vad cum fuge catre usa. Pasii ei se aud din ce in ce mai incet pana linistea acopera locul. Raman cateva minute pe loc analizand ce s-a intamplat apoi, imi continuui drumul catre casa mea. Un fosnet usor se aude dinspre tufisuri. Vre-o pisica are chef de glume cu mine, insa nu era asta. Simt o respiratie rece in ceafa ce imi ingheata sangele-n vine. O umbra mare isi face aparitia langa a mea. Aceasta tinea un obiact ascutit in mana. Ma intorc stupefiat de ceea ce puteam sa intalnesc. Aghh! O durere infernala imi inunda corpul. Lichiduk cald si rosu se scurge de la punctul cel mai nenorocit. Nu reusesc sa vad atacatorul deoarece ma prabusesc in abisul intunecat.
End Of Flas Back

Vocea unei femei mai in varsta ma trezeste din visare:
-Dupa ce o stabilizam trebuie sa ii sunati fratele, Naruto Uzumaki! Repede! Trebuie s-o stabilizam, nu sa-i spunem baiatului ca i-a murit sora!
Sora lui Na... Kira,nu! Nu poti fii tu! Imi infig coatele in saltea ridicandu-mi trunchiul amortit. O durere cumplita imi strpunge tot corpul si asta numai din cauza ranii. Raman tulburat cand ii zaresc fata palida si bataile inimii neregulate. In mana ei erau introduse seringi pline. probabil erau calmante pentru a ii reduce durerile ce o zguduiau din temelii. Cum a ajuns sa ii se intample asta? Sa fi fost aceeasi persoana?










Rebel Love  Tumblr_n9m1g40YwR1tzv1dpo1_500

♦♦♦♦♦♦♦♦
When it rains
Look for rainbows
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Rebel Love  Asss10Rebel Love  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Rebel Love  Empty
MesajSubiect: Re: Rebel Love    Rebel Love  I_icon19Dum 13 Ian 2013, 00:35

Vaaaiii, sangeee, lichid rosu, sadicaaaa! in love Deci ascult stii tu ce ascult acum si citesc ficul tau, asta e nebunie curata, zau asa! =)) Imi place la nebunie capitolul tau, este genial, sadic, minunat, explicit. Ai avut greselute de tastare si o problema cu virgulele, dar se rezolva, se rezolva, stai linistita. Ma rog, ideea este ca mie imi place ficul tau, ideea - ca sa ma repet - este originala si imi place cum o dezvolti. In concluzie vreau nextul. La mai mare! rolling on the floor


Rebel Love  Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself


Ultima editare efectuata de catre Choco :) in Dum 13 Ian 2013, 00:49, editata de 1 ori
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Rebel Love  Empty
MesajSubiect: Re: Rebel Love    Rebel Love  I_icon19Dum 13 Ian 2013, 00:39

Tequila. a scris:
Yeah! Capitolul trei! Il scriu si tasti la critici! (GOO) Cred ca stiu cine o sa fie prima care se pune sa ma toace. rolling on the floor Enjoy!

Capitolul 3

Corp vs. suflet

Rebel Love  Tumblr_m4nspkXUOs1rt8ohzo1_500
~Kira

Ne departam incet de scoala. Kiba s-a oferit sa ma conduca acasa, ce gentalmen. [gentleman] Tacerea ma sufoca de-a intregul. Nu stiam ce sa rostesc. Pur si simplu mi-au inghetat corzile vocale fara sa le dau eu voie. Urat din partea lor.
-Esti suparata pe mine?
-Eh? Poftim? [nu l-ai folosit unde trebuia pe 'eh', corect ar fi: Mm, poftim?
-Te-am intrebat daca esti suparata.
Of, ce "fericire" pe mine ca nu l-am auzit. Lui nu ii place [placea] sa repete. [virgula] Nici nu vrea [voia]ca privirile noastre sa se intalneasca. Ii raspund incet ca nu am de ce sa fiu mahnita pe el. [aici trebuia sa apesi pe 'enter', deoarece nu aveau legatura propozitiile intre ele, un nou paragraf era perfectCasa mea se vedea impunatoare pe strada pustie. Ii zic un "Noapte buna" soptit [virgula] inchizand usa in urma mea. Urc la etaj in graba. De ce ma simt[simteam] atat de prost fara sa fi facut nimci [nimic] rau? Sau chiar am facut[facusem]? Am [aveam] acel sentiment rau. Toata ziua mi-a stricat-o aceasta [acea] presimtire si nici macar nu stiu [nu stiam] daca se va adeveri. Da Doamne sa nu! [enter] Pun incet patura pufoasa peste corpul meu si simt cum sunt atacata de somn din toate partile. Nu rezist la aceasta lovitura. Adorm...
Melodia telefonului ma trezeste pe la 1 noaptea. Obosita, ma ridic in fund [virgula] luand mobilul si raspunzand la apel.
-Alo?
-Uzumaki Kira?
- Da. Cine sunteti?
-Rezident la camera de urgente,Shizune. Numele Inuzuka Kiba va suna cunoscut?
Sar ca arsa in capul oaselor. De unde ii stia o doctorita numele satenului? Ascult cu luare aminte tot ce imi spune [spunea] si pic pe podeaua rece. In timp ce o asigur ca vin cat de repede pot, imi fac avant grabindu-ma sa ma imbrac. Nu conteaza [Nu conta] cu ce, atata timp cat am [aveam] ceva pe mine pot [puteam] iesi. Ma impiedic de orice imi iese in cale. Nu mai gandesc [virgula] clar. Vestile m-au socat pana in ultimul hal. Cine ar vrea [ar fi vrut] sa il ucida? El era cel mai dragut om de pe lume. Alerg in continuare fara sa ma opresc [virgula] in timp ce o multime de amintiri dau navala in mintea mea [punct] Numai lucruri bune pot [puteam] zice despre persoana lui: sincer, amuzant, puternic [virgula] dar in acelasi timp, [fara virgula] delicat cu persoanele dragi.
Cladirea cea mare si alba se vedea la distanta. Siroaie de lacrimi imi inundau ochii palizi. In iei [ei] nu se putea citi decat disperarea. [punct si virgula]Erau reci [virgula] totusi corpul si inima imi ardeau de nerabdare si nu doar de asta. Daca am ajuns prea tarziu,[ma intrebam]?
Gafaiam fara oprire. Nu am mai alergat de mult in halul asta, iar trupului nu prea convenea "noul record". Dupa informatiile pe care mi le-a dat Shizune [virgula] urc cele patru etaje pana la Kiba. Ma sprijineam de perete. Simteam cum corpul meu cedeaza, dar nu vroiam [voiam] sa cad acum,nu cand cel pe care il ador e [era] in spital! Deschid usa larg si ii vad fatza [fata] lui cu o masca de oxigen. Dormea linistit totusi [virgula] din cand in cand il vedeam cum se incrunta putin din cauza durerii provocate de rana inca deschisa care era bandajata. Ma reped catre trupul lui sarutandu-l pe frunte. Micire [Micile] siroaie cristaline se scrugeau incet pe fata lui. Un zambet amar imi aparuse pe fata cand chipul lui se insenina. Stia ca sunt langa el [virgula] ca sa-l veghez. In camera isi face aparitia doctorita. Incerc sa ma ridic [virgula] dar gravitatia m-a trantit pe podea. Se pare ca atat m-a tinut "bateria". Am inceput sa tusesc cu sange intimp [in timp] ce ametelile isi faceau rapid aparitia. Eram pe jumatate moarta, ca sa zic asa. [Nu cred ca stie cineva cand e pe jumatate mort, poate erau niste senzatii aiurea de rau, nicidecum ce ai spus tu.] Simteam o greutate mare ce ma apasa pe piept si nu ma lasa sa trag aer in piept. [Reformulez: Nu puteam sa respir, datorita unei greutati ce imi apasa pieptul.]Totul vedeam in ceatza. [Corect: Vedeam totul in ceata.] Puteam doar auzi [Puteam auzi doar] strigatul speriat al Rezidentei care chema ajutor:
-Aduceti repede o targa! Fata nu va rezista daca nu o punem la aparate.
Am inceput sa tremur fara sa fii simtit frica. Ce mod amuzant de a muri. Domnea in mine o euforie stupida. Puneam oamenii din acel spital pe fuga iar eu radeam de mine. Cat de tampita pot [puteam. Tam*ita e putin spus, ciudata atitudine] fi? Pleoapele imi acopera[acopereau] ochii cat ai bate din palme. Inainte sa cad lata [virgula] un racnet de durere strabatu camera [virgula] lasand ca ecou aparatele ce au inceput sa piuie. Negrul morti ma invaluie si intr-u in fixitate. [Nu pot sa traduc, imi pare rau.]

~Kiba

Aud niste zgomote insitente care ma trezesc. [Exprimare gresita: Niste zgomote insistente si puternice reusesc sa ma trezeasca.] Intorc capul ca sa vad de unde proveneau. Langa mine era o targa imprejmuita de medici si asistente. Intrebarile deja ma bantuiau. Cine putea fii [fi] ? Cine era acea umbra care m-a incalzit cu un sarut? Incerc sa trec cu privirea printre halatele albe insa nu reusesc. Enervat de puterea mea care a fugit pe undeva prin oras, ma prabusesc pe asternuturile moi. Incerc sa ma relaxez, insa, se pare ca nu am [aveam] parte de asa ceva. Stai! Rotitele incep sa mearga. Tic, tic, tic! Imi aduc perfect aminte cum s-a intamplat totul.
Flash Back

O vad cum fuge catre usa. Pasii ei se aud din ce in ce mai incet pana linistea acopera locul. Raman cateva minute pe loc [virgula] analizand ce s-a intamplat [virgula] apoi, [fara virgula] imi continuui [continui] drumul catre casa mea. Un fosnet usor se aude dinspre tufisuri. Vre-o [vreo] pisica are chef de glume cu mine, insa nu era asta. Simt o respiratie rece in ceafa [virgula] ce imi ingheata sangele-n vine [vene]. O umbra mare isi face aparitia langa a mea. Aceasta tinea un obiact [obiect] ascutit in mana. Ma intorc stupefiat de ceea ce puteam sa intalnesc. Aghh! O durere infernala imi inunda corpul. Lichiduk [lichidul] cald si rosu se scurge de la punctul cel mai nenorocit. Nu reusesc sa vad atacatorul deoarece ma prabusesc in abisul intunecat. [Aicinu am mai corectat verbele, insa ai folosit si prezent si trecut. Intr-un 'flashback' se foloseste doar prezentul, de aia e amintire.]
End Of Flas Back

Vocea unei femei mai in varsta ma trezeste din visare:
-Dupa ce o stabilizam trebuie sa ii sunati fratele, Naruto Uzumaki! Repede! Trebuie s-o stabilizam, nu sa-i spunem baiatului ca i-a murit sora!
Sora lui Na... Kira,nu! Nu poti fii tu! [Nu putea fi ea!] Imi infig coatele in saltea [virgula] ridicandu-mi trunchiul amortit. O durere cumplita imi strpunge [strapunge] tot corpul si asta numai din cauza ranii. Raman tulburat cand ii zaresc fata palida si bataile inimii neregulate. In mana ei erau introduse seringi pline. probabil erau calmante pentru a ii reduce durerile ce o zguduiau din temelii. Cum a ajuns sa ii se intample asta? Sa fi fost aceeasi persoana?




Ai foarte multe greseli de ortografie-timpurile verbale. Eu ti-am corectat capitolul asta la trecut, pentru ca ficul l-ai inceput asa: Era o zi minunata. Primul cuvant, verb, este la trecut. In fine, ai facut un fel de combinatie intre timpuri.

Titlul nu il gasesc ca fiind unul atragator, ci din contra, insa cred ca poate potrivi cu orice fel de poveste cu adolescenti; doar atunci ai parte de o prima iubire fara inhibitii si esti in stare sa faci orice pentru acea persoana. Anyway, repet, nu imi place, nu ma fascineaza.

Ideea deasemenea, nu o gasesc ca fiind extraordinar de interesanta, originala si captivant. Inca nu am patrus prea bine in actiune, dar pana aici nu ai reusit sa ma faci sa vreau mai mult. Nu mi-a placut inceputul ficului, cu reintalnirea si uimirea baietilor, destul de tipic. Apoi, Kiba in spital si Kira pe moarte. Nu am fost prea surprinsa si prea miscata, deoarece nu m-am obisnuit cu personajele ca sa le 'jelesc' si plus ca m-ai facut confuza, dar probabil toate se vor clarifica in urmatorul capitol.

Descrierea merge si nu merge, ma refer ca te axezi pe unele lucruri neimportante, ca hainele de exemplu; cui ii pasa cu ce se imbraca personajele? Daca tii atat de mult la asta, fa-o prin alta modalitate. Apoi, ai descris-o pe Hinata, cu ajutorul lui Naruto, foarte... cum sa zic... nu gasesc cuvantul potrivit. Ideea e urmatoarea, arati bine si fara sanii mari, corp perfect si nu stiu ce fel de haine. L-ai facut pe Naruto superficial.
Imbunatateste-ti descrierea sentimentala, nu ma faci sa simt ceea ce simt personajele.

Actiunea este grabita, nu foarte tare, dar uite ca mie cel putin, mi se pare absurd ca din capitolul doi sa ii faci pe protagonisti sa isi declare sentimentele. Hmm, unde-i curiozitatea cititorilor de-a vedea obstacolele prin care trec?

La punctuatie ar trebui sa fii mai atenta, deoarece iti lipsesc cam multe virgule, iar propozitiile iti sunt cam scurte si seci; la fel si la dialog, sec si negandit. In primul capitol parca sau al doilea incercai sa fii amuzanta, dar nu ti-a iesit deloc.

Nu uita (aici voi mai preciza anumite lucruri):

-nu mai scrie din o mie de perspective intr-un singur capitol, am spus asta de n ori, intr-o carte nu vezi decat o singura perspectiva;
-timpurile verbale, continua sa scrii doar la prezent sau trecut, mai simplu ar fi la trecut, greselile sunt mai evidente;
-nu mai pune poze la inceput de capitol, e inestetic;
-fara replici seci si neamuzante;
-renunta la 'tz';
-vreau idei noi si interesante;
-ai grija la punctuatie si fa propozitii mai lungi;
-descrierea sentimentala;
-nu mai nara orice detaliu insignificativ si nici nu mai descrie amanunte banale;











I had to break myself to carry on.


Rebel Love  Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Rebel Love  Asss10Rebel Love  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Rebel Love  Empty
MesajSubiect: Re: Rebel Love    Rebel Love  I_icon19Lun 14 Ian 2013, 22:47

Uite că am venit şi eu. Scuze că abia acum :3
Mi-a plăcut, deşi situaţiile de la capitoulul 3 nu prea ....
Capitolul 2: Poi nu pot spune decât că ce s-a întâmplat a fost fantastic! Foarte romantic, foarte frumos. Nu pot să cred că cei doi vor forma un cuplu de capitolul viitor. Mă bucur nespus că e NaruHina :3 Oare de ce era el aşa de furios? Pe Hinata? Pe ce a făcut ea? Vai şi imaginea se potriveşte din toate punctele de vedere :3 Mi-a plăcut
Capitolul 3: Nu pot spune că a fost plăcut ceea ce am citit, pentru că nu ar fi adevărat. Chir îmi pare rău pentru amândoi că niciunul nu trebuia să păţească aşa ceva. Kira chiar ştie când Kiba este în regulă sau nu. Couple Feeling :)) Aş vrea să ştiu cine a fost nebunul/nebuna care i-a făcut aşa ceva lui Kiba şi mai vreau să ştiu de ce Kira a leşinat şi de ce îi trebe calmante O.o Suspect
Per total, aceste capitole au fost foarte frumoase :3
Să mă anunţi când pui nextul şi mulţumesc din nou!
Gummy was here!


Rebel Love  212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Rebel Love  Asss10Rebel Love  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Rebel Love  Empty
MesajSubiect: Re: Rebel Love    Rebel Love  I_icon19Mar 02 Apr 2013, 21:19

Fanfic inchis din cauza inactivitatii.


Rebel Love  Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Rebel Love  Empty
MesajSubiect: Re: Rebel Love    Rebel Love  I_icon19

Sus In jos
 

Rebel Love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-