Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Orice ai face sa nu te indragostesti de mine!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Rosalline
Academy Student
Academy Student
Rosalline

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in lumea mea imaginara
acebook acebook : Roxana Petrea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 38
Puncte : 46
Reputatie Reputatie : 2

Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orice ai face sa nu te indragostesti de mine!   Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 I_icon19Joi 11 Apr 2013, 22:02

Heyaaaaa! Am adus capitolul VI! De data asta am folosit diacritice. Pe word parea mai lung think Scucces la citit si sper sa va placa! kiss
__________________________________

Capitolul VI

Pov Sakura:

Simt că explodez de nervi. Stai! Ce-i în burta mea? Cumva am emoții? Normal să am emoții că doar nu mi-am invățat lecția de zi şi nu am de la cine copia. Iar colegul meu de bancă este un nesuferit care sigur nu mi-ar da să copii. Palmele incep să-mi transpire iar picioarele să tremure. N-am mai luat o notă mai mică sub şase. Ok... Poate că sunt o bătăuşă şi am atitudine de rebelă dar când vine vorba de şcoală se schimbă foaia. Încerc să mă liniştesc, să-mi stăpânesc emoțiile însă nici un rezultat. Capul începe să mă doară şi de data asta nu e din cauza lui Sasuke...

„Din reacția a 97,2 g argint cu o soluție de acid azotic se obține o solu.....” Ok deja sunt în ceață. Aveam mai puțin de douăzeci de minute la dispoziție în care trebuia să raspundem la trei întrebări din lecția de zi şi să rezolvăm două probleme care din punctul de vedere a lui Kakashi-sensei sunt foarte uşoare chiar dacă nu am mai făcut modele asemănătoare în clasă. E clar, sunt distrusă! Singura mea şansă de scăpare este să copii din caiet şi de la ... Sa-su-ke. Dar norocul nu ține cu mine pentru că dirigu’ se plimbă printe bănci. Mă uit la Naruto şi văd că până şi el scrie ceva acolo. Numai eu eram singura toantă cu foaia albă în față.

Deodată simt un cot în burtă. Ma uit în direcția din care a venit lovitura şi-l văd pe Sasuke cum îşi apropie foaia lui de banca mea. O Doamne! A scris aproape tot, însă cum aş putea eu să copii două pagini întregi în numai cinci minute? Am început să copii răspunsurile la cele trei întrebări pentru a lua măcar o notă de trecere şi prima parte de la una din probleme. Cred că ajunge. Oricum s-a sunat de ieşire şi deja se strâng testele. După ce pun lucrarea pe catedră ies în pauză pentru a mă linişti. Merg pe holul aglomerat şi mă întreb de ce oare m-a ajutat mister Sasuke? De ce a făcut-o? Sau poate mi-a dat nişte rezultate greşite? Dar a predat aceeaşi foaie pe catedră, deci nu cred. Chiar nu-l ințeleg pe băiatul ăsta. L-am făcut să se simtă în ultimul hal iar el mă ajută. A uite-l! Cum stă el rezemat de perete ca un mare şmecher, cu mâinile ascunse în buzunar şi cu zâmbetul ăla tâmp pe față. Oare pe cine aşteaptă? După câte se vede e bine dispus astăzi. Deodată o văd pe roşcată cum se apropie de el şi incearcă să-l sărute dar acesta o respinge. Se încruntă la ea şi încep să se certe. Noroc de Naruto care i-a despărțit pe ăştia doi înainte ca brunetul să o ia la bătaie pe biata fată.

Fără să-mi dau seama cineva mă ia de mană şi mă târăşte pană în sala de sport. Era Tenten. Pentru o fată e destul de puternică. Strânsoarea ei mi-a lasat semne roşii pe mană. Mă aflu acum în vestiarul fetelor. Uitasem că aveam educatie fizică. Mă dezbrac de „uniformă” şi îmi pun o pereche de pantaloni scurți roz şi tricou asortat, pe deasupra o bluza de trening neagră şi bineînțeles adidaşii. Fără echipament adecvat nu ne primea în sală. Poate că pentru unii ora de sport este una distractivă dar vă spun din propria experiență că atunci când o ai pe Anko profesoară de sport, ora devine o teroare şi ajungi acasă cu febră musculară. Foarte dureros.

-Haideți viermilor, mişcați-vă mai repede! Nu aveți toată ora la dispoziție doar ca să vă imbrăcați! țipă ea astfel încat să se audă în toată sala, lăsand ecoul să ne surzească.

Dintre toate profesoarele ea e cea mai .^%$#^$@! Nu-i de mirare că încă nu e maritată. Mi-ar fi milă de copii ei, ar rămâne traumatizați pe viață. Oricum scorpia cu numarul doi care defapt trebuia să fie numarul unu, ne-a pus să jucăm football băieții contra fetele. Avantajul nostru este Tenten care atunci când te loveşte ajungi în patul de spital cu eventual TOATE oasele rupte. A da, şi eu! Parcă suntem surori din mame diferite: ştim să ne batem şi îi băgăm în sperieți pe toți baieții.

Meciul a inceput. Noi avem mingea pentru că na! Suntem fete... ce discriminare! Pot să-i bat pe ăştia şi cu ochii inchişi. Jucam cu băieții din cartier football la greu. Recunosc că la început pierdeam dar cu timpul m-am perfecționat. Momentan mingea se află la Temari care nu dă pase la nimeni şi de incăpațanată ce este a pierdut-o. Prind viteză şi mă indrept la posesorul de (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) masculin al cărui nume este Neji şi incerc să-i fur mingea de la picioare. Când am recuperat mingea i-am pasat-o Hinatei care spre surprinderea mea şi a tuturora a leşinat. Un moment mai bun nu şi-a gasit să o facă pe frumoasa adormită?! Toți se uitau acum la Naruto care nu ştia ce se petrece şi ce vor toți de la el. Eu îl imping pe blond de la spate şi îi fac semn cu ochiul sperand să-mi inteleagă mesajul dar exact când porumbeii ăştia erau pe punctul de a se săruta a intervenit Anko. Îmi venea să o strâng de gât! A distrus un moment aşa de romantic!


Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orice ai face sa nu te indragostesti de mine!   Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 I_icon19Joi 11 Apr 2013, 22:28

Nu imi vine sa cred ce rapida ai fost huh?
Ai oferit portie dubla de fericire lui Deny ;;)
Daca ai face asta in fiecare zi , as fi cea mai fericita dance2
Dar asta nu e posibil , din pacate pentru mine crying
In fine , ai scris un capitol foarte frumos in love
Chiar nu ma asteptam ca Sasuke sa o ajute la test dupa tot ce i-a facut think
Insa ma bucur ca a facut-o happy2
Si desigur trebuia sa fie cineva sa imi strice toata bucuria ce am acumulat-o citindu-ti capitolul , Anko angry
Nu putea si ea sa astepte pana Naruto isi facea treaba waiting
Ma indreb cum s-a simtit Naruto cand toate privirile erau pe el think
Cu siguranta s-a simtit stanjenit yeah
Iar acum in incheiere , vreau sa te felicit pentru noul record ce l-ai stabilit si sa iti multumesc ca m-ai anuntat. dap !
Deny te kiss si iti ureaza succes in continuare a hug


Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500
Sus In jos
Adda Bunny
Genin
Genin
Adda Bunny

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : Alexandra Brujban

Nr. mesaje Nr. mesaje : 409
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Sa dorm, sa ascult muzica, si sa dorm ascultand muzica

Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orice ai face sa nu te indragostesti de mine!   Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 I_icon19Vin 12 Apr 2013, 13:47

Doamneee...imi pare atat de rau ca nu am putut comenta pana acum. Rusine sa-mi fie! nervi!
Imi place ficul la nebunie. Nu-mi vine sa cred. Ca de obicei Anko este profesoara de sport si este o scorpie. Si Sakura....bravo fato...fa-l muci pe Sasuke pana se invata minte! biciuitor
Apropo...Sakura cine te-a invatat sa te bati? Tot baietii??? evil devil mua ha ha
Imi place foarte mult si sper sa ma anunti si pe mine cand aduci next. Merci! kiss
Ja ne! in love a hug


Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 28846yu

Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 2elf7t2
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orice ai face sa nu te indragostesti de mine!   Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 I_icon19Vin 12 Apr 2013, 16:05

Hey, ma bucur nespus de mult ca ai adus next-ul atat de repede!
Anunta-ma la next!
Sper sa-l aduci repejor si sa fie la fel de intresant!
Chiar ma intreb de ce a ajutat-o Sasuke pe Sakura...
Anunta-ma la next!!Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!!!kiss


Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 33
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orice ai face sa nu te indragostesti de mine!   Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 I_icon19Vin 12 Apr 2013, 17:11

Mamaa...dar de data asta te-ai intrecut pe tine happy
Ce repede ai venit cu nextul heh Scuze ca nu am trecut pe aici aseara dar nah....mama asta ii cam stricta lough
Deci well? awesome right? Sasuke a ajutat-o pe Saku la test well? awesome right? ...hmm ma intreb ce scopuri ascunse are el in spatele acestui ajutor think Cum a putut desteapta aia de Anko sa strice momentul angry cand putea si Naruto sa o sarute pe Hinata angry rolling on the floor
Spor la scris in continuare si sper sa aduci nextul la fel de repede happy
~Sayoara~ kiss a hug


Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orice ai face sa nu te indragostesti de mine!   Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 I_icon19Lun 15 Apr 2013, 12:55


Buna ! Scuze ca am ajuns atat de tarziu .
Capitolul a fost super ! Astept cu mare nerabdare capitolul urmator ca sa vad cu ce ne mai surprinzi .
Deci , hai cu next-ul si sper sa ma anunti in continuare .
Te-am pupat !




Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Ss501-song-sing-music-video


Agent blue terminat ...
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orice ai face sa nu te indragostesti de mine!   Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 I_icon19Lun 15 Apr 2013, 15:31

astept next-ul dulceata.te pupa Akatsuki_lavy
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Genin
Genin
Pumpkin pie ♨

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Centrala din sforaiesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Je suis lejer!

Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orice ai face sa nu te indragostesti de mine!   Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 I_icon19Lun 15 Apr 2013, 17:14

Sall a fost super capitolul acesta abea astept sa vad cu ce ne mai surprinzi kiss happy2


Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Tumblrmhb2oruphs1s2qm58
♡ ♡
We are meant to be forever together.
We are meant to fly.
We are meant to love each other.
We are ment to be together.


´*•.¸(*•.¸♥️¸.•*´)¸.•*´
♥️«´¨`•° Pumpkin pie ♨°•´¨`»♥️
.¸.•*(¸.•*´♥️`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Rosalline
Academy Student
Academy Student
Rosalline

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in lumea mea imaginara
acebook acebook : Roxana Petrea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 38
Puncte : 46
Reputatie Reputatie : 2

Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orice ai face sa nu te indragostesti de mine!   Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 I_icon19Dum 21 Apr 2013, 19:03

Heyaaa! V-am promis un capitol in fiecare weekend sooooo... L-am adus! Nu-i asa de lung si nu are ce-i drept prea mult romantism dar va urma heh Vreau sa va spun ca am fost in pana de idei dar am vazut ca weekend-ul e pe sfarsite si cu riscul de a ma duce maine cu temele la mate pe jumatate facute, vi l-am adus. Sper sa va placa happy2
_______________________________

Capitolul VII

Cand Romeo isi face curaj sa o sarute pentru prima oara pe Julieta, apare brusc o vrajitoare: Anko. Imi pare rau pentru Hinata: la petrecre, cand a avut si ea curajul sa-l sarute pe blond, nu a putut pentru ca a intervenit mister Sasuke,bagaciosul iar in momentul de fata sarutul de trezire a printesei adormite/lesinate a fost distrus de o femeie(daca se poate numi asa) fara viata amoroasa. Of, ce viata cruda! Dar a mea e si mai cruda! Ganditi-va cat am suferit pana acum si ce o sa urmeze. Oh da... nota de la testul de azi. Sunt varza!

Dupa ore m-am dus direct acasa sarind peste plimbarea de la ora cinci cu prietenele. M-am apucat sa invat la chimie serios. Si dupa ce am invatat si am inteles lectia de zi, imi venea sa-mi dau pumni in cap la cat de idioata am fost la test. Kakashi-sensei ne-a dat niste probleme foarte simple daca invatam lectia, in schimb eu in acel moment ma uitam la ele ca la felul pasipe. Of, Ino! Tu si cu petrecerea ta! Din cauza asta nu am avut timp sa-mi repet. Nici macar titul lectiei nu l-am stiut. Noroc de Sasuke. Oare sa fie noroc? Tot ma framanta o chestie. De ce domnul toate-fetele-sunt-moarte-dupa-mine m-a ajutat? Cu intrebarea asta am ramas in cap toata noaptea pana am reusit intr-un final sa adorm.

*

Dimineata, ora 7:00. M-am trezit cu gandul la testul ala idiot si la un raspuns pentru intrebarea de aseara. Inca nu am nici o idee formata pentru ca in primul rand nu-l cunosc deloc pe tip. Adica poate ca da o impresie de bad boy dar inca nu pot sa-mi dau cu parearea despre el. Poate ca in interiorul lui este un tip sensibil si ascunde un trecut foarte dureros ce i-a lasat rani care se regenereaza cu trecerea timpului. Ok, asta a sunat prostesc. Incep sa rad ca o hiena prin casa in timp ce imi puneam cerealele cu musli in lapte. Am dat chiar si pe langa castron la cat ma hlizeam. Sasuke? Un tip sensibil? Ce gluma buna...
Trec peste faza cu gluma si ajung fara sa-mi dau seama la liceu. La cat de ingandurata eram in masina, aproape ca am dat peste o pisica. Ce?! Nu e vina mea! Ea trecea neregulamentar. Frana asta m-a costat la cauciucuri. Am lasat o dara neagra de la roti pe sosea si asta din cauza unui animal obosit. Poate ca sunt prea stresata stand cu gandul numai la acea nota stupida de la test. Sper sa nu le treaca in catalog.

Dar stai sa vezi: in curtea scolii nu era nimeni. Ma uit cu o fata amuzanta la ceasul de mana care indica ora sapte jumate. Mai aveam jumatate de ora pana la inceperea primului curs: chimia. Opresc masina in parcarea liceului si ma plimb pe langa el pana cand dau de o bancuta a unui bloc din apropiere. Presupun ca nu se supara locatarii daca poposesc si eu aici, nu? Neavand ocupatie, imi scot ultima tigara din pachet si incep sa o fumez. Nu era om care sa treaca pe aici, de parca aceasta scara ar fi bantuita. Aveam o priveliste frumoasa in care puteam sa vad intrarea de la liceu. Ma uit din nou la ceas: au trecut cinci minute amarate. Nu vad pe nimeni din clasa mea. Oare ce-o fi cu ei? Intarzie? Nu facem prima ora? E weekend? Nu, e vineri. Mai e o singura zi de supravietuit pana la weekend. Dar stai, ce avem noi aici? Va las sa ghiciti(cu toate ca deja v-ati dat seama ): este brunet, are ochii negri la fel ca si sufletul lui, imbracat in niste blugi uzati(caci asa e la moda acum ) si un tricou alb cu niste cranii pe el iar pe deasupra un hanorac negru. Da’ hai ca-i sta bine... L-a ajutat mamicuta sa se imbrace? Si din nou rad ca toanta, lasandu-i impresia lui Sasuke ca sunt o drogata. Dar gata cu rasul! Tipul asta m-a ajutat la test si eu nu stiu motivul. Oare sa-l intreb? Dar nu pot sa o fac asa direct, va spune ca sunt prea disperata sa aflu motivul. O sa fiu subtila...

-De ce dracu m-ai ajutat la test, idiotule?! spun printre fumul de tigara, evitand orice contact vizual. S-a dus pe apa Sambetei subtilitatea mea!

Acesta nu-mi raspunde. Pur si simplu se aseza langa mine, pe banca de sub salcam. Aratam ca doi porum... Ah, la naiba! Acum m-am inecat cu fumul de tigara. Tusesc de doua-trei ori si acesta ma bate pe spate. De ce se poarta asa cu mine? Nu-l inteleg deloc. Sa recapitulam: prima oara cand l-am vazut, Ino mi-a zis ca e un afemeiat si un mare dobitoc, apoi in parc mi-a muscat din inghetata si ca razbunare i-am aruncat-o in par, l-am batut mar cand m-a prins in baia de la etaj si l-am facut sa se desparta de amica lui roscata. Si dupa ce i-am facut toate astea el inca ma ajuta? A daaa. Am uitat de sarut. Inghit in sec sperand ca sa nu fie acesta motivul...

Si stau si ma ingrijorez pana ce mi se termina amarata de tigara. Si el si-a terminat-o pe a lui dar vad ca isi scoate pachetul si incepe alta. Eu ma uit la pachetul meu gol si il mototolesc. Arunc biluta de carton la etajul unu de la scara „bantuita” si aceasta, in loc sa se loveasca de geam, intra in balcon. Asta e! Macar am tinta buna. Il vad pe Sasuke zambind de aruncarea mea(probabil si-a amintit de inghetata) si imi intinde pachetul lui, facandu-mi semn sa ma servesc. Il refuz, bineinteles, si imi intorc privirea in partea opusa. Peste tot e liniste. Nici unul din nou nu vorbeste. Ma uit din cand in cand sa vad daca a mai venit cineva pe la liceu. Nimeni. Pustiu. Parca am aterizat intr-o lume paralela. Deodata, Sasuke isi intoarce capul spre mine si eu spre el. El arunca tigara consumata pe jos si o striveste cu piciorul. Imi zambeste cu subinteles si imi atinge cu varful degetelor obrazul fin.

-Vei vedea... imi spune el ridicandu-se de pe banca si, fara a se mai uita in urma lui, pleaca spre liceu.

„Vei vedea”- e clar ca a pus ceva la cale. Curiozitatea mea este foarte mare. Alerg spre liceu si ma ciocnesc de Hinata care ma privea uimita. Ma uit la ceas: opt fara cinci minute. De obicei, felele ajungeau aici la fara douazeci. Rostesc un „Buna dimi!” fara pic de zambet si ma indrept catre sala de clasa. Aveam sentimentul ca ceva rau se va intampla. „Vei vedea...” imi tot repetam in gand.


Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orice ai face sa nu te indragostesti de mine!   Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 I_icon19Dum 21 Apr 2013, 19:20

Hey happy thank you ca mai anuntat de next
Ce capitol in love ....Chiar ca Saku are dreptate....de ce se comporta Sasuke asa ciudat?Ce pune la cale cu acel "Vei vedea"???????????Desi daca stau sa ma gandesc poate vrea sa i-o plateasca pentru faza cand l-a batut rolling on the floor eh..o sa aduci tu nextul si o sa ne lamuresti nu???
Spor la scris in continuare si sa aduci repede nextul happy
~Sayonara~ kiss a hug


Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orice ai face sa nu te indragostesti de mine!   Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 I_icon19Dum 21 Apr 2013, 19:24


Capitolul a fost dragut jos palaria in fata si sunt curioasa in legatura cu ce are sa se intample , dar asta voi vedea in capitolul urmator , deci hai cu next-ul ( sper ca ma vei anunta in continuare happy2 ) !
Spor la scris si la multe ideei geniale ( la fel ca tine happy ) !
Pana data viitoare te-am pupacit dulce ! kiss
hi!




Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Ss501-song-sing-music-video


Agent blue terminat ...
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orice ai face sa nu te indragostesti de mine!   Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 I_icon19Dum 21 Apr 2013, 19:30

Hey! dap !
Multumesc ca m-ai anuntat. jos palaria in fata
Hmm , Sasuke se poarta ciudat think
M-au speriat acele cuvinte ,, Vei vedea"
Foarte ciudate , la fel ca Sasuke think
Mai mult ca sigur are un plan , iar eu sunt nerabdatoare sa il aflu (D)
Sunt sigura ca face toate astea ca sa se razbune pe Sakura waiting
Sau poate e altceva think
Adica , dupa tot ce i-a facut Sakura , el o ajuta? :|
Si nici nu da semne cum ca ar fi suparat pe ea , ca o uraste yeah
In fine , ne vei lamuri tu in curand. ;;)
Multumesc ca ti-ai facut timp sa postezi next-ul care , apropo , e superb. in love
Deny te in love si iti ureaza succes in continuare a hug

P.S. am pierdut ocazia sa fiu prima hmm...?!


Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500
Sus In jos
kidutz_pitiik99
Genin
Genin
kidutz_pitiik99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mioveni
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 152
Puncte : 158
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Traim Periculos!!!!
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica :x

Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orice ai face sa nu te indragostesti de mine!   Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 I_icon19Dum 21 Apr 2013, 22:05

Este genial ficul tau! Imi place foarte mult ideea ta. Sasuke este un mare nesimtit! Ma intreb oare ce vrea de la Sakura? Ei bine, te rog sa ma anunti cand pui next-ul! Succes in continuare! Te pup kiss Papa


Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 62510_1461018158180_1015202791_31099102_7365826_n_large
Don’t let me go, you are my one and only
Don’t leave my soul
Je t’aime, I know you love me

Nici o lacrima: https://sasu.forumgratuit.ro/t9428-nici-o-lacrima
Un Oarecare: https://sasu.forumgratuit.ro/t9629-un-oarecare#273225
Dama de Companie> https://sasu.forumgratuit.ro/t10713-dama-de-companie
Sus In jos
Adda Bunny
Genin
Genin
Adda Bunny

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : Alexandra Brujban

Nr. mesaje Nr. mesaje : 409
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Sa dorm, sa ascult muzica, si sa dorm ascultand muzica

Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orice ai face sa nu te indragostesti de mine!   Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 I_icon19Lun 22 Apr 2013, 07:44

Hey, merci ca m-ai anuntat! thank you
Acest capitol a fost... jos jos palaria in fata
Ce vrea Sas'ke sa zica prin "Vei vedea"??? think
Si dupa toate alea Sas'ke ii da o tigara??? (De fapt voia dar nu conteaza)
Daca o fii bagat drog in tigara? (D)
Nimeni nu stie... in afara de tine sigur! happy2
Te kiss dulce! Si sper sa continui sa ma anunti!
Cu drag, Ada a hug in love !


Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 28846yu

Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 2elf7t2
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orice ai face sa nu te indragostesti de mine!   Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 I_icon19Lun 22 Apr 2013, 10:06

Of, Sas'ke ce ai in capusorul ala al tau...?Ce vrei defapt?
Ce s-ai intamplat cu toata lumea?De ce intarzie?
Of...atatea intrebari fara raspunsuri...
Anunta-ma la next!Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!!kiss


Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 33
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orice ai face sa nu te indragostesti de mine!   Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 I_icon19Lun 22 Apr 2013, 15:42

Foarte interesant ficul. Imi place sa Saku l.a batut pe brunet. Abea astept sa vina si ora de chimie. Parca vad cum pica amabndoi. Sper ca ma anunti si pe mine.


Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 8BGmFkk
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orice ai face sa nu te indragostesti de mine!   Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 I_icon19Mar 23 Apr 2013, 11:17

dulceata iti multumesc mult mult de anunt.te astept in continuare cu next-ul.Akatsuki_lavy ti kiss dulce.
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orice ai face sa nu te indragostesti de mine!   Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 I_icon19Lun 01 Iul 2013, 15:56

Fan-fic blocat din cauza inactivitatii. Ultimul post dateaza din 21 aprilie, noi aflandu-ne in 1 iulie.
Daca vrei sa il redeschizi, poti anunta un critic/moderator.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Continut sponsorizat




Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Orice ai face sa nu te indragostesti de mine!   Orice ai face sa nu te indragostesti de mine! - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Orice ai face sa nu te indragostesti de mine!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-