Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
My new love life. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
My new love life. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 My new love life.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
andreeadeea
Academy Student
Academy Student
andreeadeea

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 12
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita....

My new love life. Empty
MesajSubiect: My new love life.   My new love life. I_icon19Lun 14 Ian 2013, 23:04

Sper sa va placa.Astept pareri bune si pareri rele .

Capitolul 1 : Noua in cartier.

-Sakuraa !aproape am ajuns !Pregateste,sa nu te vada baietii de pe aici asa ,haide grabestete daca vrei sa iti faci prieteni !
Minunat....incepe tortura..Ahh scuze nu m-am prezentat.Eu sunt Sakura Haruno,am 17 ani,am ochii de un verde foarte intens si sunt foarte mandra de ei ,am parul roz bombon ,scurt.Deci cred ca va-ti prins....m-am mutat....sunt aproape de noua mea inchisoare....Aaa...si sa nu uit : este mijlocul verii !!!
-Am ajuns !!!!IEEEEEEEEEE!!!!!!!!
-Termina vierme !!!ziic eu foarte nervoasa catre piticul de gradina care se inghesuia sa iasa din masina.Mdeea.....el este fratele meu....Naruto.Nu ma prea inteleg cu el ....are 14 ani dar se poarta ca unul de 10.
Intru in casa mare ,goala dar totusi plina de lucruri....nu ma asteptam sa fie asa de mare,tot e o inchisoare ...doar ca gigantica.
-Haidetii copii alegeti-va camerele ,zice mama prea incantata de noul nostru locusor numit casa.
-Asta-i a mea !!!!!!!!!!!Zice Naruto alergand spre cea mai mare camera din hambarul acesta.
-Nu-i corect !strig eu catre micul extraterestru prea ciudat pentru a putea a avea imaginatie cat un greiere pus la incercare de un test la mate de clasa 12-a.
-Visezi....pierzi :P.Zice el mandru de el scotand astfel limba la mine.Jur ca intr-o zi o sa i-o ruup !!!!
Am urcat pe scari..visatoare...nu m-as mira daca acum m-as vedea pe jos...nici nu eram atent ala scarile nemaivazute in viata mea.Hmm..n-am cazut...ciudat.Anyway am intrat intr-o camera la nimereala....e mare ,gri....iak urasc griul,nu-mi place ...se pare ca ma apuc de vopsit.Am luat vopselele de toate culorile panandu-le cum apucam pe pereti,astfel creand o capodopera foarte colorata si plina de viata cum imi place mie.
-Sakuraa !!!!!Du-te sa iei lapte !!!!!!!
-DE CE EU ???????Strig alergand cat de repede pot pe scari.
-Pentru ca Naruto isi despacheteaza lucrurile.
-Binee...da-mi bani.
-Poftim.Intinzandu-mi mana ei si punand in palma mea cativa lei.Am iesit afara prea neincrezatoare pentru ca cumpara lapte.Era prea cald afara !!nu aveam chef de nimic...mai ales ca eram singura destul de nebuna incat sa iasa afara pe vremea asta si eram in papuci.Neatenta la stada...si plimbandu-ma pe unde apucam ,nestiind deloc locul respectiv.Trecand pe langa o curte...fara sa observ un baiat foarte ine facut [era fara tricou] ma uda toata .OOH NUUU !NU A FACUT ASTA !NU AM SUTIEN PE MINEEEE !
-AAAA!!!!!!!Ce-i in capul tauu ???
-Scuzeee !Nu am vrut .Eu sunt Sasuke.Tu esti...?
-Nu te priveste pe tine !!!!!
-Deci nu vrei sa-mi zici ?spune baiatul cu pielea destul de alba,parul negru si ochii negri ca smoala evident incantat de privelistea sa.
-Ce te holbezi asa ????
-Sti...nu e o idee foarte mareata sa umbli fara sutien pe strada...si cu un tricou aproape transparent pe strada.
-De unde vroiai sa stiu ca o sa ma ude un nebun cu furtunu' ?
-Scuze...deci ai de gand sa-mi zici cum te cheama ?
-Nu.
-Te roog .
-Nuu.
-Tee roooog.
-Uite cum facem : daca reusesc sa te nimeres cu papucu' nu ma mai intrebi cum ma cheama .
-Deacord.
Mi-am scos unul din papucii mei de firma si am aruncat in el.IES !L-am nimerit !
-Bine te-am nimerit .Acum da-mi papucu'.
-Si daca nu vreau?
-Sasuke !Dami-l !!!!!!!!!!
-Nu.
-Ce vreo ca sa mi-l dai.
-Un sarut.
-De la cine ?
-De la tineee.
-NICIGAND !!!!!!!!!
-Okei atunci nu-l primesti.

-SAKURAAAAA!VREI SA TE GRAESTI CU LAPTELE ALA ?Striga Naruto venind spre mine.
-Off...
-Ce naiba ai patit ?
-Nimic ...du-te si cumpara tu .
-Nuu. !!!
-Daca nu te duci acum iti torn acid sulfuric pe toate benzile tale desenate.
Evident ca dupa advertismentul acesta a plecat.Sah si mat.Ahh...eu inca sunt in mijlocul stazii ,intr-un papuc lasand sa se vada parti ale corpului pe care nu ar trebui sa le vada toata lumea.Bine macar ca nu e nimeni pe strada.E clar....nu am sanse sa imi dea papucu'inapoi asa ca plec linistita de acolo....cu cata demnitate mi-a mai ramas...bine cata demnitate poate avea un om intr-un papuc pe strada si aproape gol si AHH.....sper ca nu....ba da ....IAKKKKKK !!!am calcat in......ceva cu piciorul gol....




Ultima editare efectuata de catre andreeadeea in Lun 14 Ian 2013, 23:21, editata de 1 ori
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

My new love life. Empty
MesajSubiect: Re: My new love life.   My new love life. I_icon19Lun 14 Ian 2013, 23:18

Pentru mai multe idei si sfaturi te rog sa treci pe aici.
Avand in vedere ca ai incalcat una dintre reguli punand emoticoane in cadrul unui capitol, te-as ruga sa iei la cunostinta Regulamentul de ordine interioara al forumului.
Multumesc anticipat!^^


My new love life. Rwre

Sus In jos
»ღ»Mary»ღ»
Genin
Genin
»ღ»Mary»ღ»

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : http://fanfic.a-evolution.com/

My new love life. Empty
MesajSubiect: Re: My new love life.   My new love life. I_icon19Mar 15 Ian 2013, 01:15

Mi-a placut primul capitol si am avut un sentiment de dejavoue ca si cand as mai fi citit si BINGOO am citit ceva foarte asemanator pe wattpad deci nu stiu ce sa zic,nu e o idee chiar asa originala,seamana foarte mult cu acel capitol inca de la inceput cu extraterestrul pana cand a fost udata de Sasuke si aruncatul papucului si etc..mrg succes in continuare si sper sa nu fie inspirat foarte mult din acel fic...
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

My new love life. Empty
MesajSubiect: Re: My new love life.   My new love life. I_icon19Vin 25 Ian 2013, 17:45

Hey, imi place la nebunie ficul asta...e G-E-N-I-A-L
Te rog anunta-ma la next!!!!
Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


My new love life. 33
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
My new love life. Asss10My new love life. J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

My new love life. Empty
MesajSubiect: Re: My new love life.   My new love life. I_icon19Mar 02 Apr 2013, 21:08

Fanfic inchis din cauza inactivitatii.


My new love life. Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




My new love life. Empty
MesajSubiect: Re: My new love life.   My new love life. I_icon19

Sus In jos
 

My new love life.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-