Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Povestea fara titlu - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Povestea fara titlu - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Povestea fara titlu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Povestea fara titlu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea fara titlu   Povestea fara titlu - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 21:27

Buna !
Ti-am citit dicul si imi place foarte mult !
Biata sakura !
Imi plac capitolele tale si felul cum descri .
Cand o sa-l intalneasca pe sasuke ?
Te rog anunta-ma cand pui nextul !
Te kiss !


Povestea fara titlu - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Povestea fara titlu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea fara titlu   Povestea fara titlu - Pagina 2 I_icon19Mier 30 Ian 2013, 14:22

În sfârşit trec şi eu pe la un fic pe care îl ai. Aleluia! Nu regret, din contră mi-a plăcut enorm începutul - cele două capitole.
Cu ce să încep mai întâi, păi ai reuşit să-mi faci ochii să se umezească, cadrul de la primul capitol să fiu sinceră nu aduce înduioşare, părărerea mea, asta fiindcă pare foarte serios scris, gen doar ca să scoţi în evidenţă o moarte a unui suflet şi o sinucidere. Totuşi cadrul mi s-a arătat frumos în gând, ca un film şi din suspinele fetei am ules detaliile necesare pentru a-mi aprinde inima.
Capitolul doi a fost pot spune, genial, indea în sine a acelui text este bine pusă la punct. Ai reuşit să scoţi atâtea în evindeţă, însă miserul încă predomină, dar îţi spun că te pricepi la astfel de poveşti - cum e aceasta. <3
Regret că nu am trecut şi pe la celelalte ficurile pe care le-ai scris. Însă pot spune că de acum în colo voi trece la oricer creaţie pe care o vei face, bine voi încerca, asta dacă am timp... Dar nu asta contează. Frumos fic, abia aştept nextul. *hug*


Povestea fara titlu - Pagina 2 Tumblr_nr4ln3gwuO1te87ixo1_400

W E     D R O W N     I N     E T E R N A L     D A R K N E S S


Ultima editare efectuata de catre Bishop † in Mier 13 Mar 2013, 16:00, editata de 2 ori
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Povestea fara titlu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea fara titlu   Povestea fara titlu - Pagina 2 I_icon19Vin 01 Feb 2013, 18:27


Hei ^^

Imi pare rau ca ajung asa tarziu, insa e bine ca am reusit, totusi.
Capitolul a fost frumos, cum se astepta toata lumea. Mi-a placut inceputul, cum ai afisat intreaga cadere treptata a Sakurei, transmitand o simfonie intreaga de sentimente, pe care le-ai transmis intr-un mod impecabil.
Tatal sau are dreptate, trebuie sa lupte in continuare pentru ca acesta nu este un sfarsit de drum. Suferinta o sa o faca mai puternica, sper, era pacat sa se duca de la varsta asta. Sunt curioasa cu pivire la urmatorul capitol, mor de nerabdare sa citesc ce se intampla. <3
Mult succes in continuare si spor la scris!

P.S. Adu repede next-ul.


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Povestea fara titlu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea fara titlu   Povestea fara titlu - Pagina 2 I_icon19Vin 12 Apr 2013, 15:07

Bună happy2
Mi-am adus ieri aminte de acest fic splendid al tău. l-am recitit şi am yis că trebuie să-ţi dau un comentariu ţi să-ţi zic cât de mult îmi place.
În primul rând, ador faptul că narezi la persoana a II-a. Nu am mai văyut asta la nimeni înafară de mine, şi chiar îmi place mult de tot. Nu ştiu, sună mai ... interesant. Părerea mea dap !
Un alt lucru de-a dreptul fantastic este felul în care descrii, cum legi niţte cuvinte simple, dandu-le o eleganţă spectaculoasă. M-a impresionat întotdeauna acest mod frumos de-a scrie pe care-l ai. Este atât de real, te face să simţi cu adevărat ceea ce încearci tu să transmit. Toate sentimentele sunt conturate absolut perfect.
Offff, dar n-ai mai postat nextul de-o veşnicie. Când aduci capitolul 3? Te roooog, scrie-l cât mai repede cu putinţă şi pune-l pentru că mor de nerăbdare să aflu ce se va întâmpla în continuare.
Şi, dacă se poate, să mă anunţi şi pe mine când pui următorul capitol.
Cam atât am avut de spus. Îţi urey spor la scris în cpntinuare şi o grămadă de inspiraţie.
Alle te pupa dulceee kiss a hug


  Povestea fara titlu - Pagina 2 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Continut sponsorizat




Povestea fara titlu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Povestea fara titlu   Povestea fara titlu - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Povestea fara titlu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-