Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sicriul ingropat Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sicriul ingropat Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sicriul ingropat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ionutz
Genin
Genin
Ionutz

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : -18
Hobby-uri Hobby-uri : Ghici!
Stare de spirit Stare de spirit : In general Crezzy! Daca sunt nervos iese urat!

Sicriul ingropat Empty
MesajSubiect: Sicriul ingropat   Sicriul ingropat I_icon19Sam 26 Ian 2013, 19:08

Buna tuturor m-am hotarat sa ma reintorc dinou in accest domeniu.Sper sa va placa si sa imi da-ti multe commuri.

Buna,sper sa nu ma prinda pentru ca am o varsta foarte fragila si nu vreau sa o pierddar asa este viata nu mereu corecta.Se intampla ca in viata sa facem alegeri gresite si uneori sa regretam chiar si ce ne-am nascut.Dar revin dinou asa e viata .
A si am uitat un lucru,ma numesc Sakura Haruno si am o varsta la care am aflat si eu ca nu tot ce zboara se mananca.In urma cu 3 ani m-am indragostit de un baiat.Acest baiat si cu mine am hotarat sa fim impreuna . In primul an era totul numai lapte si miere,dar dupa un an el a inceput sa fie rece fata de mine si cu timpul am inceput sa imi doresc sa ma despart de el ,am incercat sa ii spun dar a spus ca o sa ne despartim doar cand unul dintre noi va muri.Am fost socata pe moment dar in accelasi timp mi-a venit si o idee.M-am gandit ca intr-o seara cand vine din oras sa astept sa adoarma si sa actionez intr-un fel.Venise ziua cea mare il asteptam sa vina si sa pot sa acctionez.
A venit acasa a mancat a facut un dus dupacare s-a pus in pat.Atunci mi-am zis ca trebuie sa terin acceasta relatie cu el.Asa am si facut ,am loat un cutit mare si taios cu lama ascutita din otel si am facut ce trebuia facut.Apoi am inscenat totul incat sa ma mainjesc de sange si sa ma teai pe gat umpic si am chemat politia si salvarea.Cand a ajuns politia m-a intrebat ce sa intamplat I-am spus ca a venit un barbat mascat care la omorat pe el si pe mine doar ma agresat si ma amenintat ca o sa ma omoare si pe mine,am parut confuza ,speriata .
A venit salvarea l-au luat l-au dus la morga. Dupa o zi si o noapte doctori au terminat cu el.
I-au scos toate organele bune pentru salvarea altor oameni dar eu am cerut ca inima sa nu o scoata sa o lase sa aiba cu ce sa se mai mandreasca in rai in gandul meu in iad.
Este logic ca nu este usor sa omori un om si sa nu ai nici o remuscare si sentimente de frica dar cu timpul iti trece.
Dar dupa sase luni au inceput iar necazurile,m-am dus la el la mormant la ora 00:00 noaptea sa ii aprind o lumanare si sa vorbesc cu el,desi stiam ca nu ma aude.Dupa ce am terminat sa ii zic ce am avut de spus ,adica mai mult sa vorbesc cu pamantul.Am plecat in spre poarta cimitirului dar surpriza cea mare a fost sa vad poarta inchisa,am incercat sa o deschid sa trag de porti dar nu mergea.Efectiv eram prinasa in acel cimitir sumbru fioros infricosator avand in vedere ca era 00:00 noaptea.
Desi nu credeam in acceste lucruri cu spiritisme si fantome acum eram inspaimantata,ma gandeam ca nu are cum sa inchida cimitirul un spirit pricajit.
Telefonul nu avea semnal nu puteam suna nicaieri oricat tipam nu ma auzea nimeni si ma gandeam ca o sa ajung si eu unde au ajuns si ceilalti din cimitir.Am stat singura in cimitir pana la 5:00 cand mi-a aparut in fata chipul lui care imi spunea in continu ca o sa ma i-a langa el .
Eu atunci am inceput sa dau in el dar era ca si cand asi da cu mainile in aer si nu pleca nici nu se oprea sa imi spuna ca nu voi mai iesi vie pe acele porti .Dar salvarea mea cea mare a fos un baiat care era si el un necunoscut ,venea in spre cimitir si cand a venit el ,portile sau deschis si chibul spiritului disparuse .
M-a vazut ca plang si m-a intrebat ce am.Dar eu am tacut in continuare si am spus ca niciodata nu voi mai putea spune ce sa intamplat.
A vazut ca sunt speriata si ma nlinistit.Ma dus la el acasa mi-a dat un ceai mi-a pregatit o baie calda cu spuma dupacare am adormit in patul lui cu saltea cu apa.La 9:23 m-am trezit si am incepu sa ii povestesc tot ce s-a intamplat.
Il chema Sasuke si mi-a zis daca vreau sa fiu impreuna cu el dar i-am spus ca imi trebuie timp si ca nu pot sa trec asa usor prin cate mi s-au intamplat.Dupa 2 saptamani la insistentele lui am ales sa imi refac viata cu el.Sasuke a hotarat sa mergem intr-un sejur la:Paris,Viena,Londra sa uitam de toate necazurile si supararile petrecute in ultimul timp si sa ne relaxam asa cum se cuvine.
Am mers impreuna si am cumparat bilete.Am facut bagajele si peste doua zile am plecat.Acolo am vazut locuri frumoase dragute si am facut lucruri foarte interesante chiar si culturale.A fost o adevarata vacanta si ne-am distrat.Am inceput sa simt ca iubesc si sunt iubita cu adevarat...
To be continued
Va rog sa ma scuzati daca vi se pare prea scurt dar...este la inceput promit ca nextul va fi mult mai lung si mai interesant.Sper sa va placa si vreau si parerile voastre.
Sus In jos
Cinderella
Genin
Genin
Cinderella

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Adânc în propriile gânduri .
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : O adevărată femeie calcă în picioare nimicurile cu tocurile sale !

Sicriul ingropat Empty
MesajSubiect: Re: Sicriul ingropat   Sicriul ingropat I_icon19Sam 26 Ian 2013, 19:41

Hey !
Sunt Prima !!! nr1
Imi place acest inceput inspaimantator, sa zic asa !
La inceput ai inceput cu o descriere foarte interesanta si totul decurgea foarte bine. Descrierea...nota 10 ! Parerea mea este ca la final ai cam grabit actiunile, insa pe ansamblu e bine.
Sunt curioasa cum vor decurge toate lucrurile in continuare...Deci te rog sa aduci Next-ul repede ! happy2 si te rog sa ma anunti cand o faci... roll
Bye! hi!
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Sicriul ingropat Empty
MesajSubiect: Re: Sicriul ingropat   Sicriul ingropat I_icon19Sam 26 Ian 2013, 19:54

       Heiii dap !
       Am trecut pe aici vazand ca un nou fic s-a deschis. M-a atras titlul, intr-o oarecare masura. Ar fi bine sa iti corectezi capitolul, sa ii dai un edit, pentru ca ai niste greseli de ortografie destul de suparatoare. Imi place cum ai descris, insa mi-ar fi placut mult mai mult sa prelungesti acel moment al mortii fostului iubit al Sakurei, ar fi fost mai interesant. Pe mine ma atrage orice lucru legat de crima si sunt sigura ca nu sunt singura. lough Plus ca ai grabit mult actiunea, ia-o mai incetisor.
       Sunt deja iubiti? Parca e cam repede, insa cine sunt eu sa judec? lough Probabil un critic iti va spune ce si cum trebuie modificat. Omul acela care a murit, a fost cam idio*, sau asta e doar impresia mea? Daca ea voia sa se desparta de el, o facea si gata. Uite unde l-au adus cuvintele lui marete, la doi metri sub pamant. Hihihi. In rest, nu stiu ce sa mai spun. Per-ansamblu e bine. Astept urmatorul capitol ce sper sa vina repede si sa fie mai lung. Spor la scris si la idei a hug
       P.S: Te rog, anunta-ma de next. Vreau sa citesc in continuare.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Sicriul ingropat Empty
MesajSubiect: Re: Sicriul ingropat   Sicriul ingropat I_icon19Sam 26 Ian 2013, 20:26

Buna, buna. Am fost condusa aici de catre numele ficului, care m-a atras surprinzator de mult. Prima data cand am inceput sa citesc, mi-a venit in gand cartea ''Itinerariul sicriului de zinc'''. Esti printre putinii baieti ce scriu ficuri, asa ca te poti considera special. Zic si eu..
Intr-adevar, inceputul a fost ceva cam inspaimantator, la un moment dat m-ai lasat in aer. Ai grabit foarte mult actiunea, si asa cum spune si Claudia, trebuia sa prelungesti ceva mai mult momentul mortii, sa explici mai bine ce simte Sakura atunci cand vede acel sange scurgandu-se, mai mult. Presupun ca esti la inceput, experienta se capata, eu una voi astepta un nou capitol. Atunci cand il postezi, te rog sa imi dai de veste printr-un PM.
Sus In jos
Fideluţă :|
Genin
Genin
Fideluţă :|

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In a world apart. A world that does not exist.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing and painting
Stare de spirit Stare de spirit : Matter what mood when everyone is "happy"?

Sicriul ingropat Empty
MesajSubiect: Re: Sicriul ingropat   Sicriul ingropat I_icon19Sam 26 Ian 2013, 22:07

Ia te uita am dat peste un nou fic, avand in vedere ca nu am mai dat de mult pe la fan ficuri in desfasurare pentru ca le-am citit pe cele finalizate. In fine sa nu ne bagam in alta vorba.
Si cum ziceam azi am terminat de citit Owarinai Suki si m-am gandit sa trec si pe aici, iar titlul tau m-a atras, mai ales ca mi-e imi place crima. Nustiu de ce dar sunt lipita de cartile despre crima si mistere.
Oricum, mi-a placut descrierea, dar actiunea e grabita nu ca m-as baga in asta ca si eu sunt la inceput dar as fi incercat sa descriu cu mai multe amanunte moartea fostului iubit al Sakurei. Asta m-ar fi artas si mai mult. Dar si asa imi place.
Nextu il vreau cu mai multa crima, descriere si actiune. Imi place mult cum ai inceput sa sti. Iti urez noroc in al termina. Spor la scris si multe idei in continuare. Te-am lasat!!! Zbye!!!

P.S. Era sa uit. Sper sa ma anunti si pe mine cu un P.M. cand aduci nextu.
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Sicriul ingropat Empty
MesajSubiect: Re: Sicriul ingropat   Sicriul ingropat I_icon19Sam 26 Ian 2013, 22:40



Buna Ionutz! Am trecut pe la acest fic datorita promisiunii mele! Am fost mandra de tine ca dupa atata timp ai deschis un nou fic, care mi se pare cel mai bun dintre toate pe care le-ai facut ;;) ! O sa ma rezum la cateva lucruri, pentru ca nu sunt critic. Actiunea la inceput mi se parea ok, foarte buna, dar pe la sfarsit ai garbit-o cam tare. Deja sunt impreuna si pleaca in vacanta? Cam ciudat, dar este ideea ta happy ... Nu prea imi place mie estetica, dar na', pe viitor te vei perfectiona cu siguranta! In unele propozitii nu ai pus virgula cand trebuia, iar asta nu e in regula. Te sfatuiesc sa dai un mic edit si sa corectezi greselile roll !
Imi place ideea, e buna, horro lough , ma bucur ca mi-ai urmat sfatul! Sper sa aduci next-ul repede! Sa ma anunti si pe mine de el please !
Soo... Spor la scris si la tastat! Noapte-buna! hi!

Sus In jos
Ionutz
Genin
Genin
Ionutz

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : -18
Hobby-uri Hobby-uri : Ghici!
Stare de spirit Stare de spirit : In general Crezzy! Daca sunt nervos iese urat!

Sicriul ingropat Empty
MesajSubiect: Re: Sicriul ingropat   Sicriul ingropat I_icon19Dum 27 Ian 2013, 09:22

Va maultumesc foarte mult pentru comentarii si va promit ca in al doilea capitol voi fi mult mai creativ si ma voi perfectiona.
Sus In jos
Ionutz
Genin
Genin
Ionutz

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : -18
Hobby-uri Hobby-uri : Ghici!
Stare de spirit Stare de spirit : In general Crezzy! Daca sunt nervos iese urat!

Sicriul ingropat Empty
MesajSubiect: Re: Sicriul ingropat   Sicriul ingropat I_icon19Dum 27 Ian 2013, 10:12



Capitolul 2.

Deci, dupa cum v-am spus sunt iubita, iubesc, dar nu stiu ce sa zic de intamplarea petrecuta acum cateva saptamani. Adica am fos in cimitir, a fost totul in regula si apoi am ramas blocata in cimitir. Si am inca o nelamurire de ce s-a deschis poarta atunci cand a venit Sasuke si spiritul a disparut.
Oare acum voi fi bantuita pe veci de acel omm ma rog... Spirit.

Sasuke la inceput nu prea m-a crezut cand i-am zis, nici acum nu ma crede si este normal pentru ca el cand a venit totul era in regula inafara de mine care eram singura si plangeam intr-un cimitir. Nu stiu ce sa fac, ma tem sa ma duc singura sa ma plimb, sa merg pe afara cand se intuneca. Daca ma va lua cu adevarat langa el asa cum mi-a zis? Sau daca a fost doar un vis ? Mi se pare foarte dubios ce s-a intamplat.

Ma duc pana la baie, stau acolo 4 minute si deodata se stinge lumina, era foarte infricosator deoarece nu vedeam nimic incercam sa pipai lucrurile din baie sa pot iesi dar nu simteam nimic ori cat mergeam. Atunci am inteles ca o sa il vad din nou. Dupa ceva timp am reusit sa vad oglinda. In oglinda era chipul lui. M-a salutat ironic si mi-a zis ca o sa regret ca l-am omorat. Am inceput sa tip, dar nimeni nu ma auzea. El a inceput sa imi zica:

-Maine la ora 21:30 te voi lua langa mine. Vei iesi in oras sa te plimbi cu acel baiat si la ora care ti-am zis-o tu vei veni alaturi de mine si nu o sa te mai bucuri de viata. O sa devii un spirit asa ca mine si vei putea controla totul cum o fac eu. Aaaa... Si am uitat un amanunt. Pentru ca m-ai omorat vei ajunge in iad ca si mine deci nici acolo nu vei scapa de spiritul meu.

Dupa ce a terminat sa bage cat de multi fiori se putea in mine si sa imi fie frica si sa vorbesc, s-a aprins lumina si am vazut ca prosopul meu de baie era plin de sange. Infricosata, m-am dezbracat sa vad daca am ceva pe corp. Dar nu, nu aveam nimic. Insa traiam cu ideea ca maine seara voi muri si voi ajunge in iad. Am inceput sa i-au carti de rugaciuni, sa citesc, sa ma inchin la icoane, dar timpul se apropia de ceasul mortii. Am inceput sa ma gandesc cum o sa fie in iad, daca povestile de cand eram mica sunt adevarate, ca in iad voi fi pusa intr-un cazan cu lava de insusi Lucifer si voi fi arsa. Dar nu avea cum sa fie adevarat pentru ca nu aveam cum sa fiu arsa din moment ce eram moarta. Am incetat sa ma gandesc la moarte si sa sper ca o minune se va intampla.

Trecu o zi si stiam ca mai am cateva ore si o sa ma duc in ceruri. Era 19:30 si constientizam ca mai am fix doua ore pana am sa mor. Sasuke era plecat si eu nu stiam ce sa fac. Dar spiritul mi-a zis ca o sa ies la plimbare si o sa ma omoare. Dar daca nu voi iesi la plimbare si voi sta in casa cu luminile aprinse, pentru ca stiam ca spiritele se feresc de lumina. Nu stiu, dar cred ca asta este cea mai buna cale.

Veni ora 21:25. Parca un vant puternic imi batea din ce in ce mai tare in spate. Nu stiam ce sa fac. La un moment dat, m-am blocat, dar mi-am amintit ca trebuie sa aprind luminile si sa fiu calma. Mai erau doua minute si eu eram tot mai speriata si buvneam in lacrim.
Era ora 21:30 si nimeni nu aparu, dar deodata cineva ma atinse pe umar cu o mana rece...

To be continued...

Sper ca nu v-am dezamagit si nu va place. Sper sa va placa. Astept comm-uri.



Ultima editare efectuata de catre Ionutz in Dum 27 Ian 2013, 12:09, editata de 1 ori
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Sicriul ingropat Empty
MesajSubiect: Re: Sicriul ingropat   Sicriul ingropat I_icon19Dum 27 Ian 2013, 10:27



Ce avem noi aici? Un capitol nou se pare! Scuuurt.... Eu mai vroiam! Cum am spus si la capitolul precedent, nu prea te pricepi la estetica. Virgulele lipsesc din nou, si ai cateva greseli de ortografie pe care trebuie sa le corectezi cu un Edit! In reste, actiunea a trecut cam repede de la o zi la alta. Puteai sa povestesti mai mult pe parcurs. Dar stii cum este, eu nu sunt critic asa ca mai multe nu mai spun. Ei bine, multumesc ca m-ai anuntat! Sper sa o faci si data viitoare daca se poate! Paiii... Nu te mai retin! Spor la tastat si muuuulta inspiratie! Aaa, si... Hai cu next-ul repejor!

Daca vrei, te invit sa citesti noul meu fic: Theatre Of The Absurd, si sa lasi un mic comm! As fi foarte fericita happy !

Sus In jos
Ionutz
Genin
Genin
Ionutz

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : -18
Hobby-uri Hobby-uri : Ghici!
Stare de spirit Stare de spirit : In general Crezzy! Daca sunt nervos iese urat!

Sicriul ingropat Empty
MesajSubiect: Re: Sicriul ingropat   Sicriul ingropat I_icon19Dum 27 Ian 2013, 14:36

Capitolul 3.
O mana rece ma atins.Stiam ca a venit momentul mortii,cu mult curaj m-am intors.Asa cum am crezut mana cea rece era chiar el.Am inceput sa tip si mi-am zis ca nu are cum sa fie el daca e lumina stinsa.Sau poate visam eu.Dar din nefercire era chiar al.Si mi-a zis ca a venit momentul sa imi i-au adio de la viata.M-a intrebat ce dorinta am inainte sa plec Si i-am zis ca singura dorinta este sa traiesc.
M-a loat in ras si mi-a zis ca daca nu am nici o dorinta e mai scurta treaba.Speriata i-am zis ca dosrinta este sa il vad pe Sasuke inca o data.El mi-a zis ca Sasuke va veni dupa moartea mea.
Atunci el mi-a pus mainile fioroase ,reci,infricosatoare pe cap.Dar un inger inaripat luminos si mare la oprit.Accel inger era chiar Sasuke.Din pacate raul invingator a facut sa il mai vad inca o data pe Sasuke care defapt nu era mort era doar o viziune.
A continuat sa imi puna mainile in cap si dintr-o data am disparut din casa.Nu stiam ce sa fac unde sunt eram total confuza.Totul era negru si el era cu mine.Cu un zambet mare si larg si fioros mi-a spus:
-Acum ai ajuns unde trebuia sa fii demult.Acum esti speriata dar o sa te obijnuiesti.O sa te duc intr-un loc unde sunt toti cei care au ajuns in iad.Aici este un loc cu ispite.Cu bautura femei,barbati,ie ca si pe pamant numai ca aici totul este sa faci numai rau.
Avem un ecran in care poti sa conversezi cu cei din rai dar nu este permis sa stai foarte mult.Si ca sa fie totul mai rau o sa te iau cu mine cand ii voi lua viata lui Sasuke.Dar sa stii ca el nu va muri cum ai murit tu.El va muri in mari chinuri pe care tu le vei vedea.A si am uitat o sa merge sa vizionam cadavrul tau care va fi inmormantat in acceasi groapa unde este si cadavrul meu.
Sa vezi ce frumos va fi sa il vezi pe el cum va pieri si vei putea chiar sa vorbesti cu el.Si desigur vei putea lua si tu vietile altora.Asa ca sa nu o mai lungim sa mergem pentru ca avem multe de facut:
-Pe un drum luminat cu covor rosu si foarte interesant am mers sa facem ce vrea el .Pentru ca as vrea sa il indemn sa faca ceva sa ajunga in iad asa ca trebuie sa ma prefac supusa lui ca sa il am pe Sasuke langa mine.
Am ajuns in fosta mea casa unde stiam ca el face dus dar Naruto nu stia asa ca i-am zis sa o luam in directii diferite.M-am dus la el in baie am facut sa se stinga lumina si am aparit in reflexia oglinzii.I-am spus ca am ajuns in iad si ca trebuie sa faca o crima ca sa poata ajunge la mine.
El a inteles si asa a si facut.Eu am iesit din baie,a iesit si el si a urcat in masina.Eu pentru ca eram un spirit puteam merge oriunde .El nu ma vedea dar eu il puteam vedea.La un momentad a zarit o trecere de pietoni unde trecea o batrana.
Asa ca a prins viteza si a lovito fulgerator cu masina.Pe o parte mi sa facut mila de saraca batrana dar asta era singura cale ca sa ne vedem.Sa dus acasa unde spiritul meu il astepta.Am stins lumina si i-am spus ca in cateva momente ne vom vedea.I-am pus mainile in cap cu multa tristete ca trebuie sa ii iau viata.
Si i-am loat viata.La poarta iadului il asteptam .Nu stiu unde era Naruto dar nici nu imi pasa.El credea ca o sa ajunga in rai Sasuke dar na ca a ajuns unde trebuia.A ajuns acolo si eram foarte fericita sa il tevad.
Acolo seful iadului adica...Ne-a zis ca peste 7 ani avem sansa sa inviam si daca facem fapte bune Dumnezeu ne poate lua in rai.Dar noi nu am crezut.Surpriza cea mare era ca nu il mai gaseam pe TenTen.Parca ar fi inviat.As fi vrut eu sa fi inviat si sa scap de el.
To be continued...
A fost ceva interesant,zic eu.Astept parerile voastre.


Ultima editare efectuata de catre Ionutz in Dum 27 Ian 2013, 20:30, editata de 1 ori
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Sicriul ingropat Empty
MesajSubiect: Re: Sicriul ingropat   Sicriul ingropat I_icon19Dum 27 Ian 2013, 16:27



Ok... Stai putin, m-ai cam lasat in ceata! TenTen e fata, dar in fic e baiat? Wow, asta devine ciudaaat! Totul s-a petrecut foarte repede. Ea a murit, el a omorat batrana, a ajuns si el in Iad. Ok, nu am prea inteles nimic! Ai grabit foarte tare lucrurile. Una, doua, amandoi se vad in Iad. Nu se saluta, nu nimic? Si Sakura a fost foarte rea ca l-a facut pe Sasuke sa moara. Adica, totusi... Ma rog, fic-ul tau, fa ce vrei cu el! Inca nu imi vine sa cred ca TenTen e baiat lough ! Ca de obicei, foarte multe greseli de tastare si estetica lipseste. Mdaa, in orice caz, mersii ca m-ai anuntat, sper sa o faci si in continuare. Spor la next, si ai grija cu actiunea! Bye hi!

Sus In jos
Cinderella
Genin
Genin
Cinderella

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Adânc în propriile gânduri .
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : O adevărată femeie calcă în picioare nimicurile cu tocurile sale !

Sicriul ingropat Empty
MesajSubiect: Re: Sicriul ingropat   Sicriul ingropat I_icon19Sam 09 Feb 2013, 17:19

Hey !!!
Deci pentru inceput iti multumesc mult de tot ca m-ai anuntat de Next.
Imi place continuarea, insa totul s-a intamplat asa de repede...Am un sfat : atunci cand povestesti incearca sa lungesti acctiunea si sa punctezi fiecare aspect.
Mai departe...ce sa zic...Ten Ten e fata rusinos , dar daca tu ai vazut acest nume ca fiind de baiat...nu-i nimic. Doar e ficul tau ! roll
Cam atat am avut de spus deocamndata si te rog sa ma anunti cand aduci NEXT-ul !!!
Bye ! hi!
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Sicriul ingropat Asss10Sicriul ingropat J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Sicriul ingropat Empty
MesajSubiect: Re: Sicriul ingropat   Sicriul ingropat I_icon19Mar 14 Mai 2013, 16:03

FanFic Blocat din cauza inactivitatii.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Sicriul ingropat Empty
MesajSubiect: Re: Sicriul ingropat   Sicriul ingropat I_icon19

Sus In jos
 

Sicriul ingropat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-