Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Doar eu și cu tine, dragostea mea.. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Doar eu și cu tine, dragostea mea.. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Doar eu și cu tine, dragostea mea..

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Doar eu și cu tine, dragostea mea.. Empty
MesajSubiect: Doar eu și cu tine, dragostea mea..   Doar eu și cu tine, dragostea mea.. I_icon19Dum 03 Feb 2013, 00:22

Hei! Am găsit acest textulet pe net și m-am gândit să vi-l împărtășesc și vouă. happy Cred că l-am postat la categoria care trebuia. În caz contrar, îmi cer scuze și rog un moderator să-l mute! Kiss, kiss.



“Dar eu am facut ce ea probabil nu va face niciodata. Eu am stiut mereu sa citesc in ochii tai si sa inteleg din bataile inimii daca esti fericit sau trist, daca te doare sau nu. Eu am stiut sa separ zambetul tau fals de cel real si minciuna de adevar. Eu am fost femeia care ti-a marcat viata, si asta pentru ca si tu ai fost barbatul pe care probabil il voi compara cu toti viitori mei iubiti.”
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Doar eu și cu tine, dragostea mea.. Empty
MesajSubiect: Re: Doar eu și cu tine, dragostea mea..   Doar eu și cu tine, dragostea mea.. I_icon19Dum 03 Feb 2013, 00:24

Ce tare-i asta!

Foarte dragut ce spune ea, ma face sa ma gandesc la tine!:)) Adica nu stiu, pare stilul tau!:))
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Doar eu și cu tine, dragostea mea.. Empty
MesajSubiect: Re: Doar eu și cu tine, dragostea mea..   Doar eu și cu tine, dragostea mea.. I_icon19Dum 03 Feb 2013, 10:03

Vaai cât de drăguț! puppy eyes Clar ești o romantică incurabilă, ne asemănpm prea bine, "indiferento"! :)) Îmi place foarte mult acest mic textuleț, mulțumim că ni l-ai arătat in love
Sus In jos
Caroline Anderson
Genin
Genin
Caroline Anderson

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Targoviste
acebook acebook : Alexandra Irina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 152
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Music, TV, shopping, outputs with friends....
Stare de spirit Stare de spirit : Bored, but always with a smile!

Doar eu și cu tine, dragostea mea.. Empty
MesajSubiect: Re: Doar eu și cu tine, dragostea mea..   Doar eu și cu tine, dragostea mea.. I_icon19Dum 03 Feb 2013, 18:51

Ce dragut! Minunat textulet! Sincer as vrea sa am parte de o dragoste asa de frumoasa si perfecta sa zic asa! kiss in love
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Doar eu și cu tine, dragostea mea.. J5fdba
Sex : feminin Varsta : 108
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Doar eu și cu tine, dragostea mea.. Empty
MesajSubiect: Re: Doar eu și cu tine, dragostea mea..   Doar eu și cu tine, dragostea mea.. I_icon19Vin 08 Feb 2013, 22:32

Bună! Interesant textul pe care l-ai găsit pe internet, foarte. Mă simt în el cât de cât, mai ales că sunt după o despărţire. Da, probabil, o poţi lua şi altfel. O despărţire, el se duce la alta şi aia n-o să facă niciodată ce ai făcut tu. Păcat, însă e pierderea lui, nu a mea. Nu e vina mea atunci când un bărbat gândeşte cu cel de jos, cum se spune printre micile paparude din şcoala mea. :) Însă a fost un citat, ce merită ţinut minte sau păstrat.
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Doar eu și cu tine, dragostea mea.. J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Doar eu și cu tine, dragostea mea.. Empty
MesajSubiect: Re: Doar eu și cu tine, dragostea mea..   Doar eu și cu tine, dragostea mea.. I_icon19Vin 13 Mar 2015, 16:28

Este foarte dragut mesajul si cat se poate de adevarat. Pana la urma, cu toatele ne comparam iubitii intre ei, dar cel mai mult, ii comparam cu cel care a reusit sa scoata la iveala cele mai multe emotii din noi.
Sus In jos
Ale-chan
S-Class
S-Class
Ale-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

Doar eu și cu tine, dragostea mea.. Empty
MesajSubiect: Re: Doar eu și cu tine, dragostea mea..   Doar eu și cu tine, dragostea mea.. I_icon19Sam 21 Mar 2015, 17:04

Foarte frumos textul, chiar dacă nu l-ai făcut tu, s-a potrivit bine cu starea mea.
Sper să mai aduci și altele.
Ja nee woaaaa
Sus In jos
Continut sponsorizat




Doar eu și cu tine, dragostea mea.. Empty
MesajSubiect: Re: Doar eu și cu tine, dragostea mea..   Doar eu și cu tine, dragostea mea.. I_icon19

Sus In jos
 

Doar eu și cu tine, dragostea mea..

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Mesaje de dragoste-