Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? Empty
MesajSubiect: Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha?   Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? I_icon19Dum 03 Feb 2013, 22:01

Hey

Mi-a trecut ideea asta prin cap si m-am gandit sa o scrius aici.
Am vazut ca lui Sasuke i-a cam trecut din razbunare prin ultimele numere manga.Se tot gandeste ba la Naruto,ba la Konha.
In numarul recent manga,Sasuke a ajuns in Konoha si am putut pe fata lui fericirea.S-a mirat de schimbarea satului si a fost impresionat.
Voi ce parere aveti?

Sus In jos
LeX .
Genin
Genin
LeX .

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : O sa vin, mai asteapta putin : )
Nr. mesaje Nr. mesaje : 94
Puncte : 131
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Multe, insa cel mai frumos e ......... :))
Stare de spirit Stare de spirit : Daca sunt aici , inseamna ca sunt fericita :)

Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha?   Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? I_icon19Mar 05 Feb 2013, 21:59

Pai, eu sincer nu prea urmăresc aceste manga, prefer sa vad episoadele. dap ! Eu cred ca oricui i-ar fi dor de orasul/satul lui natal. Poate ca ii este dor si ar fi bine daca s-ar intoarce. dap ! Te hi! si te pupacesc!
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha?   Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? I_icon19Vin 08 Feb 2013, 17:17

Nu cred ca ii este dor de Konoha -pentru ca el invinovateste satul ca i-a ucis clanul si pentru moartea fratelui lui,Itachi.Chiar daca dorinta lui Itachi era ca Sasuke sa ramana in sat si sa se obisnuiasca cu ideea Sasuke prefera sa treaca peste dforinta fratelui lui si ca distruga satul,probabil asa crede el ca il va razbuna pe fratele lui.Oricum ati observat ce sa complicat animeul?Cand era NARUTO parca era mai simplu totul iar acum totul a devenit complicat...Desii chiar daca vrea sa distruga satul sunt convinsa ca lui Sasuke ii este dor cel putin de Naruto si Sakura.Parerea mea.
Sus In jos
Shiseru
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Sorry, lume, nu am.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 156
Puncte : 177
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ies cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita lulea

Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha?   Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? I_icon19Sam 09 Feb 2013, 21:24

Cred ca ii etse un pic dor de casa, desi dupa cele spuse de Obito cred ca mai degraba abea asteapta sa o distruga. Acesta invonivateste Konoha pentru moartea clanului sau. Inca mai sper ca se va intoarce in sat.
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha?   Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? I_icon19Mar 09 Iul 2013, 17:44

Buna ! In opinia mea poate la inceput cand era cu oro i-a fost dor de sat , poate si acum, chiar daca vrea cu atata inversunare sa il distruga , cred ca ii este imposibil sa nu se gandeasca la faptul ca avut parte si de amintiri placute in sat, nu numai triste. In fine , ce stiu eu , n-am vazut decat vreo doua episoade din shippuden , dar sper ca se va intoarce in sat pana la urma.
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha?   Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? I_icon19Joi 11 Iul 2013, 14:18

Pai eu cred ca ii este dor de Konoha, desi el nu este tipul de persoana care sa arate acest lucru. Oricum, in manga cand a revenit in Konoha a ramas uimit de cat de mult s-a schimbat satul, iar eu cred ca amintirile i-au navalit in minte. Deci, sunt sanse de cincizeci la suta ca lui sa-i fie dor de Konoha.
Sus In jos
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha?   Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? I_icon19Joi 11 Iul 2013, 20:50


M d a  ,  c a    d e    b u b e    d u l c i.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? Asss10Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha?   Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? I_icon19Dum 03 Noi 2013, 22:54

Da. Sunt momente in serail care demonstreaza asta. Lupta cu 8 cozi in care isi aminteste de team 7 pt aprinde putere, este una din dovezi.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha?   Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? I_icon19Vin 05 Sept 2014, 15:57

Nici nu se mai pune problema sa ne intrebam asta.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha?   Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha? I_icon19

Sus In jos
 

Credeti ca lui Sasuke ii este dor de Konoha?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sasuke-