Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Macabru.  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Macabru.  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Macabru.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
Macabru.  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

Macabru.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Macabru.    Macabru.  - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Dec 2013, 16:39

Prima.


   Axi, Axi, Axi... m-ai facut sa plang cu aceasta lucrare. Am inteles tot ce ai scris si imi pare rau ca ti s-au intamplat lucruri rele si ca se vor intampla in continuare, insa am de gand sa iti fiu aproape, asa cum am incercat sa iti fiu tot anul care a trecut. 
   Revenind, imi pare bine ca acum esti tu insati, deoarece eu stiu ca prima oara am vorbit si m-am imprietenit cu Alexandra, nu cu Ely. Surioara, accepta ceea ce esti deoarece, esti o persoana minunata asa cum esti. Nu suntem pusi pe pamant ca sa ii satisfacem pe toti, e imposibil acest lucru, la fel de imposibil ca si faptul ca oamenii vor sa fie prieteni cu oricine, insa niciodata nu se va intampla acest lucru, mereu vor exista guri rele pe care trebuie sa le ignori. Eu te consider o fata minunata, frumoasa, desteapta si foarte sensibila, si sunt sigura ca nu sunt singura care considera asta.
   Ai scris o lucrare foarte frumoasa si plina de sentimente. Ai evoluat mult si bine.
   Spor in continuare la scris, surioara si fii tu insati, deoarece esti unica si speciala in felul tau. Te pup. :*


Ay Munchen


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

♦♦♦♦♦♦♦♦
When it rains
Look for rainbows
Sus In jos
 

Macabru.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Creațiile voastre :: Proză și Versuri. Un șirag de perle scrise-