Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
She's like the wind Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
She's like the wind Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 She's like the wind

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Corina .
Genin
Genin
Corina .

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 85
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Desenul.
Stare de spirit Stare de spirit : Bunicică.

She's like the wind Empty
MesajSubiect: She's like the wind   She's like the wind I_icon19Dum 24 Feb 2013, 23:21




She's like the wind

Capitolul 1.

Respira atanc, nu te uita in spate, priveste inainte !

Casa in care mi-am petrecut cei mai insemnati ani din viata avea doar trei incaperi . Intr-una din ele murise bunicul .La imormantare, durerea mamei a fost atat de puternica, dar nu mai mare ca a mea . Bunicul era tot ce aveam . Si acum de cat el a plecat departe, a murit si o parte din mine. Incep sa devin dramatic, dar doare, doare rau . Ma ridic de pe
suprafata moale si ma duc afara, cat mai departe de casa asta, de oamenii rai ce ma inconjoara . Situatia mea finaciara nu era prea buna, trebuia sa-mi castig proprii bani de buzunar . Doream sa plec departe de acest loc, sa-mi fac propria cariera . Orce, nu conteza .

Sunt o fiinta omeneasca ce rataceste, in amurg si in zori, la ore stranii, simtamantul de a fi singur si unic ma recoforteza intr-o asemenea masurainact atunci cand, ma aflu in mijlocul multimii, nu mai par a fi om ci doar o simpla particula, incat incep sa ma imaginez singur in spatiu, fiinta unica,inconjurata de magnifice strazi pustii, un bibed uman umbland printre zgarie-nori cand toti ceilati au fugit iar eu sunt singur, mergand, cantand, stapanid pamantul. Nu trebuie sa caut in buzunarul de la vesta ca sa dau de sufletul meu, el este acolo tot timpul , izbandu-se de costele mele, crescand din catec.

Daca tocmai ma intorc de la o adunareunde s-a cazut de acord ca totul este mort, asta inseamna ca acum, in timp ce merg pe strazi pustii , solitar si indentic cu Dumnezeu, stiu ca aceasta este o minciuna. Dovada mortii se afla permanent in fata ochilor mei, dar aceasta moarte a lumii, o moarte care are loc in fiecare clipa, nu se deplaseaza spre centru . Ha,
lumea este aceaa care-mi oglindeste agonia, aceasta lume care moare odata cu mine, hm, prea mult teatru, prea multe vise, sa.m,i imaginez o lume noua unde viata este roz, sau sa ma trezesc la ralitate unde totul este... este, atat de rau, toti sunt rai.Daca ar fi sa aleg, hm, lumea roz ar arata minunat . Ce bine ar fi sa existe . Imposibilul nu poate devenii posibil sau ... nu, niciodata nu ... sau poate, nu este o aiureala ceea ce gandesc, sunt patetic.

Nu-s un puti, sunt major si viata imi datoreaza multe . Ha, ce imi mai pot dorii, am o viata perfecta, mama ma iubeste mult, locuiesc in cel mai luxos apartament din L.A., am prieteni o tona, am o iubita perfecta.Nu, nu , nimic din toate
astea nu este adevarat. Mama nu ma iubeste, locuiesc intr-un apartament microb, nu am niciun prienten, iubita ma insela . Ce mai viata, aproximativ perfecta. Ce imi mai pot dorii ! Ah, deja devin patetic, ma duc acasa, stazilea astea ma sperie. Ajuns acasa ma duc in camera mea, nu vreau sa vad mutra mamei plina de venin .

Imi adud telefonul vibrand, ah, era c*** de Karin, nu, nu ea era prientena mea, cu ea ma distrez, si ce ma mai distrez . Ma rog, ea ma mai inveseleste, in rest totul este .. da, nu prea bine. Apas pe verde si ii aud vocea pitigaiata.
-Buna, iubire ! Unde ne intalnim in sera acesta, la mine asa am tabilt asera, asa-i ?
-Cum doreste fata ! Pentru mine, locul nu conteaza, daca tu doresti la tine, bine, vin in zece minute .
- Bine, te astept, apropo, imi este dor de tine . Te iubesc !

Da, da cum sa nu . Ce ma mai iubesti ea. Imi vine sa rad. Ma schimb si ies fara sa ii dau vreo expilecatie Annei.Nu mai obijnuiesc sa ii mai spun "mama". Ar parea iesit din comun, si ce rost ar avea, nici macar nu schibam vre-o vorba.Dupa cateva minute ajung in fata vilei lui Karin, da, este bogata . Imi place sa fiu rau. Sun la sonerie si in fata mea
apre Karin imbracata numai in lenjerie intima .Ma prinde gulerul jachetei si ma saruta pasional . Oh da, asta asteptam.

Sper ca va place, este primul meu fic.Scuze ca este scrut, o sa ma revansez,
Ps: Capitol necorectat




She's like the wind Large%20(1)She's like the wind Large%20(1)
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

She's like the wind Empty
MesajSubiect: Re: She's like the wind   She's like the wind I_icon19Lun 25 Feb 2013, 01:32

Da, pai mie imi place. :)) Mult, chiar.
Momentan nu pot sa-mi formez o parere permanenta, astept continuarea, sunt curioasa ce lucruri noi vei aduce.
Totusi, capitolul e ok.
Presupun ca stii cum e cu critica, deci sa ceri una, pentru ca ar fi 2-3 chestii de spus. Dar dupa cateva capitole.
Ma roog, in concluzie - imi place.

Sper sa ma anunti cand aduci next, si s-o faci repede.
Succes in continuare !


She's like the wind 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Kate Uchiha
Genin
Genin
Kate Uchiha

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
acebook acebook : Monica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 333
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing, Drawing
Stare de spirit Stare de spirit : din ce in ce mai bine

She's like the wind Empty
MesajSubiect: Re: She's like the wind   She's like the wind I_icon19Lun 25 Feb 2013, 09:08

Nu-i deloc rau, e chiar foarte bun! Pentru primul capitol e unul foarte reusit, adica spre deosebire de al meu...Oricum astept nextul ca sa-mi pot forma o parere concreta. hi!
Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

She's like the wind Empty
MesajSubiect: Re: She's like the wind   She's like the wind I_icon19Lun 25 Feb 2013, 14:39

Hellăăău.

O, nu pot să cred, te-ai decis sa creezi primul tau fan-fic .Hm, imi place primul capitol .She's like the wind 321908 Cine ştie ce ideei sunt prin căpusorul tau acum, numai tu ştii! Okay, spor la scris, te pupicesc.

PS: Să mă anunţi, dacă nu ... te pap.She's like the wind 947835
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

She's like the wind Empty
MesajSubiect: Re: She's like the wind   She's like the wind I_icon19Lun 25 Feb 2013, 14:54

Hey, am aterizat si eu pe aici cu elicopterul!Hm...pareri despre primul capitol?
A fost bunicel dar...NU!Nu o sa spun asta...pentru ca as mintii, nu a fost bunicel, a fost superb! good job
Trebuie sa ma meditezi!Esti atat de buna la descriere si la exprimarea sentimentelor personajelor, pecand eu sunt praf la capitolele astea! down
Te rog sa aduci next-ul ma repejor...si bineinteles ca vreau sa ma naunti si oe mine...of...de ce naiba o mai zic...ca tot e logic! roll
Scuze...aberez si eu! rainbow :\
Deci cum spuneam anunta-ma la next!!!
Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss

♥️Doar_Eu♥️ te pwpaceste! kiss kiss kiss


She's like the wind 33
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

She's like the wind Empty
MesajSubiect: Re: She's like the wind   She's like the wind I_icon19Lun 25 Feb 2013, 16:22

Bunaa dap ! Ma uitam la lista cu fic-uri si l-am vazut pe acesta. Are un titlu foarte frumos. Cel putin mie imi place chiar foarte mult. Ma face sa ma gandesc la ...nu stiu, ceva foarte dulce. Oricum, imi place, asta e important. Ai dreptate, e destul de scurt. Nu de alta, dar ajunsa la sfarsit si vazand ca este singurul capitol imi venea sa mor. Imi place de asemenea si cum l-ai descris pe Sasuke. Nu e cel mai tare baiat din oras, de bani gata, cu toate fetele la picioarele lui. Bine, ultima poate da lough Nu se stie inca. Imi pare rau pentru bunicul sau si pentru relatia atat de rece cu mama. Karin, ca de obicei, apare si ea prin peisaj lough Se putea sa nu ? Totusi, trebuie sa intreb cate ceva, altfel nu as fi eu rusinos Care este prietena lui daca Karin nu este ? Si ce fata intreaga la minte il inseala pe Sasuke Uchiha ? hmm..realy? Pai cam atat am avut de spus...rusinos Astept next-ul care sper sa-l aduci foarte repede. Spor la scris si anunta-ma si pe mine te rog cand il pui. kiss
Sus In jos
Rose Uchiha
Academy Student
Academy Student
Rose Uchiha

Sex : feminin Localizare Localizare : Pe Terra
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 49
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu fic-uri, sa ascult muzica...
Stare de spirit Stare de spirit : Cam distrata :))

She's like the wind Empty
MesajSubiect: Re: She's like the wind   She's like the wind I_icon19Mier 27 Feb 2013, 10:19

Imi place, pentru primul fic e chiar bun. Pune cat mai curand posibil poti nextul si anunta-ma si pe mine. Treci te rog si pe la fic-ul meu "Lumi paralele" puppy eyes hi!

Choco :) : Nu mai faceti reclama la propriile voasrte ficuri. Daca lumea vrea sa il citeasca, daca nu, iarasi bine; nu mai comentati la alte ficuri daca vreti sa va faceti reclama la cel pe care-l scrieti voi. roll
Sus In jos
Corina .
Genin
Genin
Corina .

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 85
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Desenul.
Stare de spirit Stare de spirit : Bunicică.

She's like the wind Empty
MesajSubiect: Re: She's like the wind   She's like the wind I_icon19Mier 27 Feb 2013, 17:50

Capitolul 2.

Restul a fost istorie. Nu am vazut in viata mea o fata asa infocata dupa s*x, nici nu o sa mai vad, sunt convins. Dupa toata actiunea am plecat spre casa, era destul de tarziu, ora unsprezece noaptea, maine am scoala, nu as vrea sa-l enervez pe profesorul de matematica. Mi-l imaginez ce fata o sa faca cand va afla ca nu mi-am facut iarasi tema. Ha, putin imi pasa de ce crede acel ... ah, al carui nume nu o sa-l rostesc niciodata. Intr-un sfarsit ajung acasa, grozav, Anna nu este, sigur este printr-un bar, cu mai stiu eu ce barbat. Pana la urma este viata ei, daca ar horara sa plece, nu as avea nimic de impotrivit, din contra, i-as face bagajele din seara acesta. Vise imposibile, da, numai vise. Ma trantesc in pat. Scartaitul arcurilor ma inebunea, saltelele astea vechi, o sa le mai schimbe cineva, nu cred ! Imi aud telefonul vibrand, iarasi Karin, nu cred, ma uit si nu imi venea sa cred ... ma hotarasc sa ii raspund.

-Buna, baby ! Ce mai faci ? Vocea ei pitigaiata, auch, speram sa nu o mai aud niciodata, urmeaza momentul pentru actiune.
-Hei, cat se poate de bine, ma gandeam, ce ar fi sa ne intalnim la tine acasa maine dupa ore, ne mai reamintim de vremurile bune !
-O sa fie o placere, baby ! Maine, te astept, muah ! Te iubesc !

Bleah, sigur ca da ! AH, nici nu stii ce te asteapta draga mea, Ino, m-ai tradat odata, bine, am trecut cu vederea, m-ai tradat a doua oara, sa-ti fie rusine, dar a treia oara m-ai calcat pe ultimul meu nerv. Acum, o sa ne jucam. Incepe adevarata distractie, baby ! Noaptea a trecut destul de greu, diminata a venit cu greu, momentul adevarului, ma schimb si ies pe usa, directia mea find, liceul, cladirea plina cu multi fitosi si multe pitipoance, pe care nu le-am suportat din calasa a noua, mai am un an si devin absolvent, si nu o sa le mai vad mutrele de maimute vreo data. Se pare ca se sunase, grozav, nici macar nu-mi pasa. Holurile erau goale, cel mai sigur, toti elevii erau in salile de clasa. Oh, uite, draga mea clasa cu insuportabilii mei colegi. Intru fara sa bat, nu mai uit la catedra, eram sigur ca profesorul de matematica sa uita la mine cu superioritete.

-Buna ziua, Uchiha ! Caru-i fapt ii datorez venirea ta la onorabila mea ora ? Se uita la mine si ridica o spranceana in sus.
-Nu puteam sta departe de cel mai grozav profesor din scoala si cea mai distractiva materie, nu credeti, domnule ... a, cum ziceati ca va numiti ?
Toti elevii radeau de profesor, hm, eate un ciudat.
- Foarte amuzant, Uchiha ! Mi-ai inveslit ziua !


-Vorbeam serios, care va este numele ? Ii spun amuzat de situatia in care se afla. Era nervos, se putea citii foarte usor pe fata lui.
-Parker ... Jack Parker ! Si pentru cultura ta generala, aceste chestii se invata la inceputul anului, nu acum, ma intelegi ?
Dau din cap si ma asez in neconfortabila mea banca, de parca mi-ar pasa cum se numeste el, tot ce doream este sa fac baza de el, nimic alceva.Ora inecpuse, si totusi incercam sa ma concentrez dar nu reuseam, cer imposibilul. Cel putin mi-a incheiat media cu 5 semestrul trecut, sper ca acest semestru sa nu ma lase corigent, defapt, nu-mi pasa. Sigur intr-un viitor apropiat o sa devin un matematician cunoscut in toata lumea, da, da, da, cum sa nu, iar Anna este virgina . Sigur, sigur ! Clopotelul anunta pauza, aleluia ! O minune, nu-l mai spuportam pe ... cum il cheama ! Cum am mai spus nu o sa-i rostesc numele. Restul orelor au decurs obijnuit, si a venit momentul !

Ies din curtea scolii, casa lui Ino nu este prea departea de aici, nu va dura mai mult de zece, cincisprezece minute. Am ajuns, sun la sonerie, cineva deschide usa din marmura, vopsita cu negru, ce sa vezi, era Ino. O intreb daca parintii ei sunt acasa, si ea imi raspunde un nu. Perfect ! Ma invita inauntru si eram in urma ei, urcam la etaj si ma roaga cum un suc, un whisky ceva. Refuz, tot ce imi doresc este rasbunare.

- Stii, ma intrbam, ce ai face tu daca eu te-as insela cu alte fete ? Cum ai reactiona ?
-Hm, nu mi-am pus intrebarea aceasta niciodata ! Pai, bineinteles m-as fi despartit de tine si apoi te-as fi umilit in toata scoala ! Sta o clipa ingandurata si apoi ma priveste in ochi. Dar tu, cum ai rectiona daca eu te-as insela cu un alt baiat ?
-Asteam de ceva timp sa ma intrebi, pai mai intai, ti-as face o poza cand esti goala si as trimiti-o la toata scoala, si as mai spune ca esti cea mai mare c***a din scoala nostra, mai rau decat Karin !

Ramane socata de ceea ce spusesem, stai o clipa, eu sunt atat de milos, aceata pedeapsa seste una mica. O privesc in ochi, i se citeste frica, groaza, nu m mira faptul acesta, sunt de speriat. Eu sunt bun, dar nebun. Ma intreba de unde stiu.Hm, nu a formulat corect, intrebarea ei ar fi " De unde nu stiu ? " Ii raspund cu un " nu conteaza " . Ies pe usa, dar inainte de asta .
-A da, sa stii poza acea, a fost trimisa deja ! O dupa amiaza placuta, baby !


She's like the wind Large%20(1)She's like the wind Large%20(1)
Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

She's like the wind Empty
MesajSubiect: Re: She's like the wind   She's like the wind I_icon19Mier 27 Feb 2013, 18:39

Hellăăău ! She's like the wind 78717

Hm, devine interesant. Ino era tipa ? Oh, ruşine, ruşine să-i fie ! Să-l înşele pe Sasuke, ha ! Ştii, mă întrebam, când o să apară şi Sakura ? Sper să mă lămureşti când mai repede posibil ! Anunţă-mă şi data viitoare ! Mulţi pupici ! Spor la scris ! She's like the wind 208323
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

She's like the wind Empty
MesajSubiect: Re: She's like the wind   She's like the wind I_icon19Joi 28 Feb 2013, 08:50

Buna !
Imi place ficul tau !
Este ok. Astept sa apara si Saku.
Te rog anunta-ma cand pui nextul !


She's like the wind Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Kate Uchiha
Genin
Genin
Kate Uchiha

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
acebook acebook : Monica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 333
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing, Drawing
Stare de spirit Stare de spirit : din ce in ce mai bine

She's like the wind Empty
MesajSubiect: Re: She's like the wind   She's like the wind I_icon19Joi 28 Feb 2013, 09:14

Devine din ce in ce captivant. Deci, sustinand-o practic pe Mentos, Sakura nu-si face si ea aparitia pe aici? Adica nu ca nu-i deja super si fara ea, dar a devenit ca un fel de tic nervos la mine sa fie vorba si de Sakura daca e Sasuke. Oricum super capitol si abia astept nextul. hi!
Sus In jos
Rose Uchiha
Academy Student
Academy Student
Rose Uchiha

Sex : feminin Localizare Localizare : Pe Terra
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 49
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu fic-uri, sa ascult muzica...
Stare de spirit Stare de spirit : Cam distrata :))

She's like the wind Empty
MesajSubiect: Re: She's like the wind   She's like the wind I_icon19Joi 28 Feb 2013, 10:41

Bun, a venit si capitolul 2! Sasuke si Ino? Interesant... Cine stie ce idei umbla prin capul tau. E foarte frumos oricim. Sa ma nunti si pe mine la next. hi!
Sus In jos
Marilyn
Genin
Genin
Marilyn

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Happy Land
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 126
Puncte : 186
Reputatie Reputatie : 12

She's like the wind Empty
MesajSubiect: Re: She's like the wind   She's like the wind I_icon19Joi 28 Feb 2013, 11:30

Bunaa. Imi place mult pana acum foarte interesant dap !
Descri foarte frumos ce pot sa spun ...Next !





She's like the wind Mljlmh














Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

She's like the wind Empty
MesajSubiect: Re: She's like the wind   She's like the wind I_icon19Joi 28 Feb 2013, 20:51

Heii... Am reusit sa ajung si eu rusinos Capitolul sa sti ca este foarte frumos. Mi-a placut razbunarea lui Sasuke. Si lucrurile care i le-a spus blondei... Sunt de partea lui, iar Ino si-a meritat totul. Oricum ...eu sunt mai mereu de partea sexului masculin in chestii de genul, pentru ca mai toate sunt ca Ino lough Numele profesorului, cum a reusit sa-l uite imediat dupa ora ? Baiatul asta este pur si simplu fenomenal I rock peopleee!!! Pai scuze pentru intarziere si mersi mult ca m-ai anuntat. Astept next-ul cu nerabdare si abia astept sa apara si Sakura prin peisaj a hug Spor la scris si te pup kiss
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

She's like the wind Empty
MesajSubiect: Re: She's like the wind   She's like the wind I_icon19Joi 28 Feb 2013, 21:43

Hei.

Mersi mult de anunt. Scuze ca n-am ajuns mai repede.
Imi place mult cum ai asezat capitolul in pagina.
Ooh, devine interesant. Bine i-a facut Sasuke. She's like the wind 947835 Cum s-a mai zis, ma intreb cand va aparea Sakura, si cum.
Mi-a placut si acest capitol, chiar daca nu s-au intamplat prea multe.

Mult succes in continuare, sper sa ma mai anunti. She's like the wind 78717


She's like the wind 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

She's like the wind Empty
MesajSubiect: Re: She's like the wind   She's like the wind I_icon19Joi 28 Feb 2013, 23:04

Hei, mi-a placut mult de tot!
Te rog sa aducii next-ul si sa ma anunti si pe mine!
Te pwp si spor la scris!!!kiss


She's like the wind 33
Sus In jos
Continut sponsorizat




She's like the wind Empty
MesajSubiect: Re: She's like the wind   She's like the wind I_icon19

Sus In jos
 

She's like the wind

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-