Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Schitele si desenele mele :)  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Schitele si desenele mele :)  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Schitele si desenele mele :)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Schitele si desenele mele :)  Empty
MesajSubiect: Schitele si desenele mele :)    Schitele si desenele mele :)  I_icon19Mar 05 Mar 2013, 17:49

Dupa cum am spus, sunt pasionata de desen si fac incontinuu schite sau picturi. Astazi vreau sa va arat o parte din desenele mele, iar daca va plac o sa mai postez in continuare. Sper sa va placa. Ceea ce vedeti in colturi este semnatura mea, ca si cand as fi pictorita lough oricum, sper c-a iesit ceva jos palaria in fata :) .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O sa mai aduc in curand :) daca vreti bineinteles. Imi puteti da o tema, iar eu s-o fac. happy2 Pana atunci, pe curand! kiss
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schitele si desenele mele :)  Asss10Schitele si desenele mele :)  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schitele si desenele mele :)  Empty
MesajSubiect: Re: Schitele si desenele mele :)    Schitele si desenele mele :)  I_icon19Mar 05 Mar 2013, 18:28

Hellau. :) Topic nou, deci sa vedem.. Ai talent, insa trebuie sa mai lucrezi. Cauta tutoriale pe internet si informeaza-te cu privire la diferitele elemente ale corpului uman (mainile, umerii, expresia fetei etc.) De asemenea, ai de lucrat la umbre, caci ceea ce faci nu ajuta cu nimic, mai mult mazgalesti foaia decat sa ii dai tridimensionalitate. Nu vreau sa te supar, dar iti spun cam ce trebuie sa mai lucrezi, ce trebuie exersat. Incearca in continuare si nu te lasa, in timp o sa iti formezi mana. Succes in continuare. :)
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Schitele si desenele mele :)  Asss10Schitele si desenele mele :)  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Schitele si desenele mele :)  Empty
MesajSubiect: Re: Schitele si desenele mele :)    Schitele si desenele mele :)  I_icon19Mier 30 Apr 2014, 21:46

Hei, hei pisic :3
Habarn-aveam ca te pricepi la desen rolling on the floor 
Eu de ce aflu abia acum ca te pricepi la asta? Trebuie sa imi dai nicte explicatii lough 
Bravo faii, chiar ai talent la desen.
Sus In jos
Anne Hargen
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Anne Hargen

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ploiești
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2007
Puncte : 2122
Reputatie Reputatie : 105

Schitele si desenele mele :)  Empty
MesajSubiect: Re: Schitele si desenele mele :)    Schitele si desenele mele :)  I_icon19Mier 30 Apr 2014, 21:56

Îmi plac desenele tale, continuă să exersezi :)
Sus In jos
Ale-chan
S-Class
S-Class
Ale-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

Schitele si desenele mele :)  Empty
MesajSubiect: Re: Schitele si desenele mele :)    Schitele si desenele mele :)  I_icon19Joi 01 Mai 2014, 21:35

Uuu, sunt destul de reușite, chiar îmi plac mult.
Să ne mai aduci :x
Sus In jos
Continut sponsorizat




Schitele si desenele mele :)  Empty
MesajSubiect: Re: Schitele si desenele mele :)    Schitele si desenele mele :)  I_icon19

Sus In jos
 

Schitele si desenele mele :)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Creațiile voastre :: Arta vizuală. Imagini modificate și create-