Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Dum 19 Iun 2011, 22:54

Cred ca este randul meu !

1 . Melly - matusa mea cea mai buna , pe care o iubesc foarte mult

2 . Choco - a doua matusa a mea , si o iubesc la fel de mult pt ca-mi da cioco si-mi da comm-uri lough

3 . Christine - mamicuta mea scumpa , care ma ajuta sa ma imbunatatesc la scris

4 . Alle - surioara mea scumpa . pe care o iubesc foarte mult !

5 . Shibaa - O iubesc pentru ca este nebuna lough si-mi da comm-uri !

6 . Soricelu - O iubesc sau il iubesc , sincer nu stiu ce-i , mama sau tata ? Dar tot o iubesc foarte mult in love \

7 . MihaxEle - A doua verisoara a mea , sa stiti ca o iubesc foarte mult deci nu va luati de ei !

8 . RoxYuuKykio - a treia verisoara a mea , care este la fel de nubunatica ca Shibutaa lough

9 . Pastilutza - este bunica sau mamaia cum ii spun eu ! Ea este Miss Perversa ! O iubesc la fel de mult si am copiat-o ! heh

10 . Ele - a doua mea bunica care este la fel ca cealalta .. cam perversa 1 lough Dar o iubesc mult ca si pe Pastilutza


Ultima editare efectuata de catre denieverlove in Lun 20 Iun 2011, 09:00, editata de 2 ori
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Lun 20 Iun 2011, 08:42

Dany de azi ma declar bunica ta lough
Si eu te iubesc :love lough
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Lun 20 Iun 2011, 08:58

Mai am o bunica ? Sa vedem .. am acum cu cine sa seaman !
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Joi 07 Iul 2011, 16:09

Ok , am trecut si eu pe aici . Numele le pun intr-o ordine aleatorie deoarece voi ocupati locul unu in inima mea kiss :


1 . Sweety <3 : Da cu ea vorbesc la telefon pana in zori . Mda , o fata foarte de treaba , mai tot timpul smechera si pusa pe glume . Poate sa pastreze bine un secret si se pricepe de minune la Adevar sau Provocare . Ea este siisu` meu mai mare . Eu sunt detectiva ei personala . happy Aishiteru !

2 . Myiu : Ahh .. Myiu - chan , Mihis ! Partenera mea nocturna in conversatiile de pe messenger . suntem pasari rapitoare de noapte . O fata foarte de treaba , glumeata , serioasa cand e cazul , perversa in anumite cazuri , i-am mostenit gena . Ea e sora mea de sange !

3 . SufletPustiu14 : Ea este tusica mea cea inteleapta . . Ea mereu imi ureaza " noapte buna " mereu cu intarziere Ea mi-a dat sfaturi mereu , toate fiind bune bineinteles si conversam pe messenger destul de bine fara o urma de raceala si suparare .

4 . Melly : Aii .. Mamica mea cea scumpa . Prima happy . O iubesc foate mult . Este fata de treaba , serioasa cand e nevoie , glumeata si m-a educat foarte bine , rezultatul fiind unu` bun , corect ?

5 . Andreea Dee : A doua mea mama . Deci se vede , am doua mame biologice ! . ce familie numeroasa am ! happy . eu sunt mezia . Este o fata foarte draguta , seriasa cand e cazul , haioasa si poti vorbi orisice cu ea deoarece nu se supara . I lav you !

6 . ^.^Sricelu^.^ : Aii ... Chit Chit`uu meu! . E siis`u meu pervers . O fata foarte perversa 100 % pur sange lough , de treaba , amuzanta . Je t`aime ! a hug

7 . Pantera ♥️ ஐ •periculoasa♥️: Ai , verisoara mea scumpica ! kiss Ea este panteruta mea scumpa ,am imblnzit-o cumva ;)) .

8 . Alexia Maria : Verisoara mea , a II a . O fata foarte draguta . Poti purta o conversatie linistita cu ea . a hug

9 . Choco : Nu am ajuns sa o cunosc indeajuns dar am inteles ca e o fata foarte de treaba , draguta , glumeata si serioasa cand e cazul . Ea m-a invata cum sta treaba cu descrierea .

10 . RoxYuuKikyo : O fata foarte de treaba , amuzanta si serioasa cand e cazul !

Off ... Trebuia sa faci doar top 10 ? Mai adaug in lista pe Lexy , ai Lexy a hug jucam adevar sau provocare . Fata de treaba ce sa zic . happy
Christine : m-am inscris pe forumul ei . nu am cunoscut-o indeajuns de mult , dar pot spune ca e o persoana foarte de treaba si serioasa cand e cazul .

Va iubesc pe toate ! a hug



Ultima editare efectuata de catre Shibaa-Juubi in Joi 07 Iul 2011, 21:24, editata de 1 ori
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Rebee`♥
Genin
Genin
Rebee`♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cred ca aici ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 104
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimicutz >.<
Stare de spirit Stare de spirit : I`m in lovee :x !

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Joi 07 Iul 2011, 16:26

Deci .. O sa le iau in ordine .. E pe naiba :)) ! De la cea mai perversa pana la ce`a mai cuminte :)) .

1. Shibaa (D) .. Pai cum .. Ea prima bai :)) . E cea mai perversa :)) . O intrece pe Myiu-chan :)) . Este o buna ascultatoare si un bun detectiv :)) !!

2.Miyu-chan :x ! Siisu` pervers :)) ! Deci este o dulceata de fata ! Care este dependenta de Vampire Knight :)) !!

3. Pantera !! Care este Sexy cu batu`n gura =)) !! Este nebunica pardon nepotica mea nebuuna de legat =)) !!

4.Choco !! Cocolino :x !! Perversa 100% !! Cu spuma ei alba cu tot :)) !! O iubesc !!

5.Chriss :x !! Peretelu` mmeu cu ciori moov :)) ! Deci peretel nu uita ca suntem bogatee :)) !!

6.Roxy !! Care ma papa cu un biscuitee :)) . Apropo :-l .. Imi e frica de clovnul ala (D) ..Te iuubesc :X !!

7.Alexuta :x !! O scumpa ! O dulceata bai !! Stie sa te faca sa zambeesti :D !!

8. Soricell :X:x !! Sa te mai prind o data ca ziki ca esti urata :-w .. Asa ea roade toot !! E perversa mama , mama =)) !!

9. Melly` :D >:d< !! Care vrea sa ma bata (D) :)) . Deci Melly` :D .. Ce te dadeai la " varamiu`" =)) . Asa deci este o perversa si jumatate ppe care o iubeesc :D >:D< !! Este o fata de frisca :D :X !! T`besc` Melly` :X:X !!

10. Adreea Dee :x !! Nebuna care da sfaturii :)) . !! Este o buna ascultatoare si te facee saa raazi :)) !! Te ube` Dea !!

Asa in incheieree va spuune : Va iubesc nebuneloor !!

Ja Ne Shi ! By` Rossy` :x <3 !!
Sus In jos
http://rinwithgaara.forumgratuit.ro/f1-primul-forum
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Sam 09 Iul 2011, 02:47

O Doamne , nebuneleee melee !! lough
Vai Shibaa ! M-ai imblanzit si acuma ma tine in lant !
Si Sweety !! Sunt Sexy cu batu'n gura , nu ? Ce pot sa-ti spun , mi-a placut batul ala ! lough

SI EU VA IUBESCCCC MULTTTTTT a hug in love a hug in love
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Mar 12 Iul 2011, 15:52

Deci sa vedem :

1.Choco : Prima cu care m-am imprietenit cu adevarat de aici si tin la ea cat se poate de mult .
2.Floryn: Mda pai el imi e ca un frate mai mare cu care ma sfatuiesc si ma inteleg super si mereu ma intelege si imi suporta toanele ceea ce e super greu .
3.Kosmin: Pai e tati , dar si el ca Florin imi da sfaturi si ma face sa tac cand e vb sa ma cert cu careva si normal ca ma mai ajuta in unele lucruri.
4.Kira : Pai imi e prietena buna si tin la ea ca la ochii din cap si daca stiu ca e ceva sar ca arsa si mna ..imi e draga si tin la ea deci jos mana sau vedeti voi.
5.Ade: Perverso-nebuna-zapacita mea , deci sore de perversitate si o prietena buna mereu glumeata
6.Crysu meu : Ma inteleg super cu ea cat ca ea e mai cuminte ca mine si nu se gandeste mereu la prostii dar e o persoana de incredere si stiu ca ma pot baza
7.Ani : Iubita mea intelegatoare , dulce si glumeata
8.Bubu : si ea e printre prmii cu care am inceput sa vorbesc si scumpa mea care ma critica intr-o pagina dar si asa tin la ea si care o supara vede el :-w
9.Ele: Nebuna mea iubita si de incredere si o iubesc mult
10.Ely : Pai nebuna si perversa si e a mea ....o iubesc mult
11.Sweety : fetita mea dulce si iubita
12.Rose ...nebuna mea cu care ma inteleg super bine ..si cu kuduro al ei =))
13.Andreeea Deaa: Pff Perverso nebuno si toate alea...Te iubescccc
Si muuulti alti..nu luati in seama numaratoarea..si pe care v-am uitat sa stiti ca si la voi tin:x
Sus In jos
Leopard ♥
Chūnin
Chūnin
Leopard ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pe langa tine ;o3
acebook acebook : Foloseste "url" altfel se deformeaza pagina!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 752
Puncte : 1515
Reputatie Reputatie : 167
Stare de spirit Stare de spirit : `~Esti rănit de oameni pentru care ți-ai da viața…~`

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Mar 12 Iul 2011, 16:14

Deci sa vedem [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]1.Elena [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] O fata minunata :Love:Te iubesc ele [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
2.Crystal:love:Te iubesc [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
3.Gabi :love:Te iubesc:hug:(femeia fatala=)) )
4.Ade :love:Te iubesc:hug:
5.Bubu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Te iubesc [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
6.Lucy [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Tbx:hug:
7.Puffy:love: eeee nebuna mea =)) tbx:hug:
8.Florin (hehe)[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
9.Abel [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
10 :Ani [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] eee=))) Tbx:hug:
11.denis [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine].........[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
12.Mihai (arcade)[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
13.Rose(hehe) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
14.Andrei [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
15.Niku [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]16.Dadu a hug
Pe toti va iubesc si la toti tin [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Mai sunt si alti toti imi sunteti prietenii [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
P.s nu conteaza ordinea in care sunteti scrisi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre ^*Just*^Flory=DD in Mar 12 Iul 2011, 16:19, editata de 1 ori
Sus In jos
Andreiut !
Genin
Genin
Andreiut !

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Deva
Nr. mesaje Nr. mesaje : 88
Puncte : 114
Reputatie Reputatie : 9

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Mar 12 Iul 2011, 16:18

Deci
1.Ade
2.Flory
3.Elena
4.Crys
5.Bubu
6.Ani
7.Rosy
8.Gabriela
9.Floryn
10.Soricel!










ACESTEA SUNT!!
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Mar 12 Iul 2011, 20:06

Doar 10? Pai sa vedem
1.Ely
2.Laly
3.Crys
4.Kiri
5.Bubu
6.Ele
7.Soricel
8.Florin
9.Ade
10.Lucy
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Joi 27 Oct 2011, 22:09

Cica la Ani "doar 10?" lough
Hmm... pai sa vedem la mine think

1. Muse (nevasta) nr1
2. Diavola (Deea, timida mamei) in love
3. Cofee (sormea) heh
4. Sasusaku=love (Iubita mea veri'ss) in love
5. Choco (cealalta verishoara a mea) a hug
6. Piersicuta (Elz, iubita mea bunica) dap !
7. Layla (Strabuna mea sa-mi traiasca) huh?
8. Demonique Angel (mamica mea) happy
9. Lolita (scumpetea mea care-mi zice tot) good job
10. deNii (fata mea, una din ele) dance2

So, c-am asta ar fi happy2


Ultima editare efectuata de catre ♥ Nekko ♥ in Dum 08 Apr 2012, 12:22, editata de 2 ori
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
evilized
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Localizare Localizare : Sibiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Apr 2012, 08:08

Hello. Se mai tin turnee de genu?In ce constau? I need info:P
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Apr 2012, 09:29

Evilized, in primul rand, acesta nu e deloc locul potrivit pentru asemenea intrebari. Te-ai fi putut adresa unui membru din staff, printr-un mesaj privat. Pe viitor, te rog sa postezi la subiect, nu pe langa el. In al doilea rand, nu inteleg despre ce turnee vorbesti, insa insist sa nu ma lamuresti in acest topic.
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 108
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Apr 2012, 10:29

Pai cred ca ar trebui sa postez si eu aici.

1. Nekko ~mami meu 1 in love in love in love in love in love

2. Klau ~mami meu doi.

3. Rallu ~ una dintre cele mai bune prietene de aici.

4. Rose ~ te ubet rode in love [next-ul (D) ]

5. Choco ~ prietene de putin timp.

6. Katty ~ prima mea prietena de pe forum, o stiu de cand s-a inregistrat aici.

7.the-unforgiven* ~ nu te poti plictisi niciodata cu ea~

8. Aniska ~n-am mai vorbit de ceva timp cu tine.. insa sper sa o facem cat de curand, imi e dor de tine.

9. ◦Ąήυţằ◦ ~ si cu tine n-am mai vorbit in ultimul timp, dar sper ca legaturile nu s-au slabit.

10. kristen ~ in love cred ca ne-am apropriat de cand am inceput sa citesc ficul tau.. dar tot imi esti prietena buna.

11. Gabriela ~ a fost prima persoana de care m-am apropriat cu adevarat.

12. LexX, ~Lexxysor, mereu vei avea un loc in mica mea inimioara.

13. Caρρυccιησ ~ te iubesc scumpo kiss

14. •Milkshake™️ ~(D), cred ca m-ai uitat, sa vezi ce-ti fac.

15. Ƭเ๓๓`~ Tim a hug , cine nu te poate considera prieten, mereu esti gata sa ne ajuti.

16. Zummy ~Eh, ne-am apropriat mai mult din cauza ficurilor, dar si tu ai un loc special in inima mea.

Edit, Doamne.. am uitat poate una dintre cele mai importante persoane.. s-a inregistrat de curand.
Raffy. Te iubesc pui mic in love kiss


Sper ca nu am uitat pe nimeni, nu conteaaza ordinea, poate doar la Nekko.. care mereu va avea cel mai special loc in inimioara mea sad


Ultima editare efectuata de catre Diavola in Vin 27 Apr 2012, 15:52, editata de 1 ori
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Apr 2012, 10:50

Cappu - My sis in love

Kosmin - Prietenas rusinos

Katty - Scumpa mea in love

Zummy - Zumylas :o3

Emma - Nebuna mea! kiss Love y'aa!

Lolita - scumpa mea! Te iubesc mi amore in love ! scumpic si mic ;;)

Tabita - Darling kiss ce scumpica esti
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] O persoana minunata in love

deLL - Loca people ! lough Esti cea mai tare ! kiss Noi suntem veri-surori in love :))

Shiib's - Love you Shibb's micut si dragut :o3 ! ^_^

Rose - Vaii amorezato lough Ce te iubesc eu pe tine in love esti o persoana exceptionala! Minunata! Si foarte foarte amuzanta! kiss

Si mai sunt multi ... Ordinea nu conteaza dragilor! kiss Sa stiti ca eu va iubesc pe toti in egala masura
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
×SupradozaDeVise×
Genin
Genin
×SupradozaDeVise×

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in the sky:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 236
Puncte : 254
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,poze artistice,povesti...:x
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde de zi si moment ....:P

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Apr 2012, 11:16

Pai,sa zic si eu cativa prieteni de pe forum si din afara ,fara suparare

1.Camy-pai am cunoscut-o inca de cand m-am inscris aici si e o persoana excelenta....poate chiar surioara mea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
2.Choco-o persoana amuzanta,draguta,misterioasa si o buna scriitoare
3.Delia-e o buna prietena si ne cam place acelasi stil de muzica.....
4. Crystal-deci e o foarte buna graficiana si ea ma ajuta intotdeauna cand am nevoie de o noua semnatura
5. Mama mea-stiu ea mereu va fi mami meu si ma va ajuta cu orice ocazie,deci mami esti pe Locul I intotdeauna pentru mine
6.Vivi-wai,e vara-mea si imi da multe,multe,multe sfaturi...de aceea e si o buna prietena
7.Mimi-o buna prietena
8.Alice Diana-wai,deci ea m-a indrumat sa-mi fac cont aici si chiar avea dreptate despre aceasta comuninate despre care spune ca e minunata
9.Lexa-am fost bune prietene,acum doar colege de clasa si banca
10.Mda,si toti ceilalti prieteni si prietene de-ale mele
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Apr 2012, 21:06

Cica auzi la Diavola... M-ai uitat. (D) Ete fas. Eu nu uit pe nime'! :* :* :))

1. Byby
2. Laly
3. Cappu
4. Kattya
5. Finetty
6. Choco
7. Gabi
8. Bubu
9. Elz
10. Lolita

Ordinea nu conteaza. Toti de pe forum sunteti egali pentru mine si va iubesc pe toti la fel de mult. :x :x :x
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Vin 13 Apr 2012, 00:49

Key`Hey <33 !

Multumesc mult tuturor care m`au pus la BFF`s love

Si eu a sa insir acusica membrii mei Preferati [ :x ] si poate chiar trec de 10 :>
Ordinea e aleatorie . kiss

Finetty ~~> Finn` . Cat pot rade cu tine :O . Esti splendidaa fatoo =]]
Milkshake ~~> Pentru tine nu am cuvinte ce exprim iubirea mea pt tine <33
Kattya ~~> Scumpa mea raza de soare ce mi se infrange in inimaa 8-> :x
Losty ~~> Porecla mea pt tinee :'3 Loţii =]]]]] . Iubirea mea :o3
Bambina ~~> Cat ot povesti tu tine pisic =]]
Patri ~~> Blondaaa mea fulger :x
Pisicutaa <33 ~~> *trollface* . ~~> You are my reason that I wake up and smile . My little sunshine . I will never forget youu <33 !
Choco ~~> Chocooolindoo` :xxx`xx ! Replicile tale ma dua gataa de fiecare data =]]
Gabii` ~~> Frumoasa mea :*
Bella ~~> Bella ` Della ` Chella ` Mella ` Stella <33
Diavola ~~> Te iuubesc si eu :*
BuBu ~~> Bai deci de fiecare data cand vorbim noi doua zici ca am fi ' stan si bran' . =]] Ne intelegem de minunee 8-> :x
Elzz ~~> Elzuculee` . :x K`Popista mica :o3
Hubba Bubba ~~> Deci cat pot sa rad cand vb cu tine . =]]

Etc etc =]]]]


Deci cei insirati mai sus sa stiti ca contribuiti f mult la viata mea <33
Si niciodata nu va voi uita !

Le voi povsti asta copiilor mei , nepotilor, copii mei la nepotii lor , nepotii copiilor mei vor povestii si nepotilor lor , nepotii nepotilor copiilor mei vor povesti la rand si nepotiilor nepotiilor nepotiilor copiilor mei =]]]]]]]]]]] . Cat de greu am scris prop asta =]]]]] Ce famililiarista is . O.O =))))))))))))))


Va iubesc pe totii prichindeeeei :3333
P.S : Daca am uitat pe cnv spuneti :'3 :-s
P.S 1 : Pentru cei care s-ar putea supara ca nu i`am mentionat mai sus
sunt motive pentru asta : 1. Poate nu ne cunoatem =]] 2 . Poate nu am vrbim in de ajuns de lung incat sa`mi fa c impresie . 3 . Messu meu e handii =]] (ma iau de la mess cu numele) 4 . Poate nu am chef sa iti bag numele din diferite necazuri . etc etc =]]


Sus In jos
Leopard ♥
Chūnin
Chūnin
Leopard ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pe langa tine ;o3
acebook acebook : Foloseste "url" altfel se deformeaza pagina!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 752
Puncte : 1515
Reputatie Reputatie : 167
Stare de spirit Stare de spirit : `~Esti rănit de oameni pentru care ți-ai da viața…~`

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Vin 13 Apr 2012, 10:31

Caρρυccιησ ♥ a scris:
Key`Hey <33 !

Multumesc mult tuturor care m`au pus la BFF`s love

Si eu a sa insir acusica membrii mei Preferati [ :x ] si poate chiar trec de 10 :>
Ordinea e aleatorie . kiss

Finetty ~~> Finn` . Cat pot rade cu tine :O . Esti splendidaa fatoo =]]
Milkshake ~~> Pentru tine nu am cuvinte ce exprim iubirea mea pt tine <33
Kattya ~~> Scumpa mea raza de soare ce mi se infrange in inimaa 8-> :x
Losty ~~> Porecla mea pt tinee :'3 Loţii =]]]]] . Iubirea mea :o3
Bambina ~~> Cat ot povesti tu tine pisic =]]
Patri ~~> Blondaaa mea fulger :x
Pisicutaa <33 ~~> *trollface* . ~~> You are my reason that I wake up and smile . My little sunshine . I will never forget youu <33 !
Choco ~~> Chocooolindoo` :xxx`xx ! Replicile tale ma dua gataa de fiecare data =]]
Gabii` ~~> Frumoasa mea :*
Bella ~~> Bella ` Della ` Chella ` Mella ` Stella <33
Diavola ~~> Te iuubesc si eu :*
BuBu ~~> Bai deci de fiecare data cand vorbim noi doua zici ca am fi ' stan si bran' . =]] Ne intelegem de minunee 8-> :x
Elzz ~~> Elzuculee` . :x K`Popista mica :o3
Hubba Bubba ~~> Deci cat pot sa rad cand vb cu tine . =]]

Etc etc =]]]]


Deci cei insirati mai sus sa stiti ca contribuiti f mult la viata mea <33
Si niciodata nu va voi uita !

Le voi povsti asta copiilor mei , nepotilor, copii mei la nepotii lor , nepotii copiilor mei vor povestii si nepotilor lor , nepotii nepotilor copiilor mei vor povesti la rand si nepotiilor nepotiilor nepotiilor copiilor mei =]]]]]]]]]]] . Cat de greu am scris prop asta =]]]]] Ce famililiarista is . O.O =))))))))))))))


Va iubesc pe totii prichindeeeei :3333
P.S : Daca am uitat pe cnv spuneti :'3 :-s
P.S 1 : Pentru cei care s-ar putea supara ca nu i`am mentionat mai sus
sunt motive pentru asta : 1. Poate nu ne cunoatem =]] 2 . Poate nu am vrbim in de ajuns de lung incat sa`mi fa c impresie . 3 . Messu meu e handii =]] (ma iau de la mess cu numele) 4 . Poate nu am chef sa iti bag numele din diferite necazuri . etc etc =]]


Vai cappu e foarte frumos ce ai scris sad Si eu te iubesc mult ,mult love Si e adevarat ca,cand vorbesc cu tine si sunt suparata nu exista moment in care sa nu ma faci sa zambesc si pentru asta iti multumesc >;d<
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Mier 16 Mai 2012, 00:23

Hey fetelor!.

Pai fica mea...
1.Dyenuta, deci e o persoana ascultatoare, talentata, dar timida...
2.Punk.Girl am atatea in comun cu ea daca incepem sa vorbim de la 7 nu mai terminam decat pana la 3 noaptea =))
3.Crystal, Crystal este o persoana care e perversa =))), talenta am multe in comun cu ea va tine la respect!Si asta
imi place, are intodeauna dreptate si in fine, v-ati prins voi..
4.Choco, chocolina mea, o scriitoare adevarata, geniala as putea spune ideei cu adevarat originale, bine conturare, talent la descriere gen ea o Uchiha, iar noi Lee, muncim sa atingem acest nivel de perfectiune
absoluta pe care il detine.
5.Diavola, diavolita mea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] o iubesc mult!Imi place faptul cum descirie, imi place personalitatea ei...tu nu ma placi?DEEA?
6.MilkShake e cireasa dupa tort, desi o cam confund eu cu Cappu... imi place faptul ca e talentata, ca are talent la desen, ca stie cum se ne ia gen "AI BAN 100 DE ZILE CA AI FACUT SPAM!"...mdea, n-o vad facand asta...
7.Black Coffe, am un fic-n colaborare cu ea si e ciresica mica, mica :))) am multe in comun cu ea si avem stiluri asemanatoare, o iubesc mult!
8.Cappi, iubesc ficurile ei, talentul ei, talentul ei in a gasi poze...mdea...putin cam geloasa aici, dar na..
9.Pisicuta, daaa, pisicuta mea cea dulce, ceea din povesti [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] cami, imi place enorm de ea

10.Iar aici vine...ELYY!

Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Mier 16 Mai 2012, 10:34

:O Am descoperit si eu acest topic astazi :))! >.<

1.Ade:hipopotam ragaitor:X.( mamica mea:X)
2.Bubu: balena ragaitoare:X:X
3.Byby: gainaa:X:X!!
4.Mihai: >:D<
5.Woalket: Binicuuu :P
6.Crin: o fata de zahar:X:X
7.Deny::X:X:*:*
8.Gaby ..cum sa o uit pe ea:X:X:X!! Big fund!:X
9.Cappu( parca ea era nevasta mea o.o). Inter. De Cappuccino : Da , eu sunt nevasta ta love !
10.MilkShake( si ea amanta ..sau invers:)) )


Si multi altii.. dar nu imi vin acum in minte :)).:X
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Mier 22 Aug 2012, 18:52

Acum mi-am amintit si eu de el lough

1.Bubu (mamiii)
2.Eli (nevasta mea :X )
3.Kenta (fetita mea)
4.Akashi (fetita mea)
5.Irina (nasa )
6.Byby
7.Pisicuta (siss)
8. Gaby (matusica)
9. Woalket (tatiii)
10. Milky
11. Cappu'
12. Crys
13. Kiri (D)

Eh....am trecut de 10 dar merge :)). Ordinea nu contreaza! Si imi pare rau daca am uitat pe cineva (D).
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Mier 22 Aug 2012, 19:11

Nooo , Dey rusinos Si eu ? Multumesc mult !
10 , doar atat ? Greu domle .
1 Akashi (aaaaaa nebuna mea mica. 2 ore pe un subiect , serios atat de mult am ras ? rolling on the floor )
2 Vanilluta mea (Noooo, fata asta e plecta de acasa in sensul bun lough )
3 Deyutza ( Finuta mea a hug . Deci e nebuna dar si buna . E o fata super dulce )
4 Bibi ( Ce dulcica e ! E dura , dar dreapta )
5 Zumy ( Cate m-a invatat fata asta heh )
6 Alngelus sine ales ( Ah , Dienuta ! Ce m-as face fara ea ? Ea imi asculta toate prostiile si ma sprijina )
7 Sora Kent ( Nebuna si dulce . Sa nu uite ca tre sa ma ia la agatat cu ea rolling on the floor )
8 Bubu ( Deci cu fata asta nu ai sanse sa fi serios )
9 Bella ( Mereu gaseste cele mai tare gif-uri rolling on the floor )
10 Nooo , as minti daca nu l-as pune si pe Stefan ( Ce pot sa zic ? E nebun , cu un talent la scris de ramai huh? si mai multe nu zic ca daca vede i se urca la cap rolling on the floor )
11 Cri , deci omule ,nu pot sa zic cat ma bucur ca avem in general cam aceleasi gusturi .
12 . Milky ( scuzeee maa , abia acum imi dau seama rolling on the floor ce capra is lough ma nene cu tine mor de ras , sincer nu mai am aer )
Ordinea nu conteaza , toti nebuni si amuzanti . Sa ma iertati daca am uitat pe cineva .


Ultima editare efectuata de catre Irina in Dum 14 Oct 2012, 13:08, editata de 4 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Mier 22 Aug 2012, 20:11

Pfff..10, o sa incerc sa nu trec peste lough Va multumesc fetelor kiss
1.Irina(serios, poti rade 2 ore? se pare ca da rolling on the floor...pana nu mi s-a taiat curentul nu ne-am oprit, poti avea mereu inceredere in ea, daca ii vei spune ce ai pe suflet nu vei regreta)
2.Miss Arrogance(o foarte de treaba fata, sincera, iubitoare si nu cred ca te-ar mintii vreao data..poate doar cu unele chestii dar toata lumea mai minte uneori)
3.Deyutza[mama](foarte protectoare...un pic prea protectoare, dar poti sa te intelegi cu ea de minune, e foarte de treaba si dulce)
4.Alice.in.chians[tata](foarte amuzant, are niste glume de am intrbat-o de unde le tot scoate rolling on the floor party nonstop cu ea )
5.Kenta[sora](nu imi vine sa cred ca am pus-o la numarul asta...dar asta e, e o fata foarte amuzanta, prietenoasa, nebuna intr-un sens bun si duulce cat o prajitura)
6.Bibi[avocata](Dulce, amuzanta, cinstita si corecta)
7.MilkShake(daca ar fi dupa mine, toate ar fi amuzante dar ea e intr-adevar printre cele cu care rad cel mai des)
8.Muffins(:| am uitat sa o pun...pff.. poti sa ii imparti orice secret ai vrea tu ca ea nu il va spune, de asta sunt sigura, pune mare pret pe sentimente si datorita originalitatii ei am reusit sa prind drag de ea)
9.Bubu[bunica](o adevarata bunica, draguta si speciala)
10.Splendor(mda..ma rog, e de treaba, poti sa te intelegi cu el si scrie frumos)
Cam atat...as fi pus mai multi daca puteam lough
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19Mier 22 Aug 2012, 23:00

Sarumana matusica

1. Mama mea Kenta-nu stiu ce m-as face fara ea
2. Taticul meu- Alcatraz-chiar dak esti mai tacut , te iubesc si pe tine si pe mama
3. Aka-matusica mea cea nebuna (o iubesc mult ) - sincera si foarte dragastoasa
4. Mona- nasica mea , trebuie sa-mi faci botezu nu uita
5-Mely - scumpea mea iubireee....esti o buna sfatuitoare si ma intelegi foarte bine
6-Surioara mea Naru.Hina<3- iubireee stiu prin ce treci si ... sunt mic copil pe langa tine (familia ta este aici pentru tine)
7-Mustache-puiutul meu dragastos
8-Tymy- honey al meu...
9-Irina-fratele meu , fata e chiar amuzanta
10- Cappu.-fata esti o copila foarte amuzanta si ma intelegi foarte bine ...
11- Vanilla- scumpa nu ma abtin sa nu iti zic asa...
12- Puiutul meu Layla...te iubesc fomeie...
13-Iva ... esti scumpa mea scumpa ( ingerii sunt cu tine...si el la fel :| )
14- Oana....esti foarte inteleapta ...


Dak imi mai aduc aminte voi mai scrie...scuzati greselile si pe cine am uitat (sunt foarte obosita )
Sus In jos
Continut sponsorizat




Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-