Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Joi 23 Aug 2012, 22:07


→ Devil Roxa.
→ Red Anto.
→ The unforgiven.
→ Allii.
→ Nix.
→ Lene.
→ Kawii.
→ Irina.
→ Pisicuta.
→ Voltura.

This is my best friends and i love them more <3
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Noi 2012, 20:19

→ Imi place de Enya, e o prietena draga, ma uimeste cu perseverenta cu care continua sa ajute si izbucnesc de multe ori in ras la commurile pe care le da, cand gaseste timp sa faca si umor.
→ Imi place de Anna Dynamitte, cu nebunia ei unica, e originala, modesta, uite ca numai pomenind-o mi s-au umplut ochii de lumina!
→ Imi place Lucifer's white aηgel, ea ajuta neconditionat, de multe ori mi-a descretit fruntea cu sinceritatea, umorul si sensibilitatea ei.
→ Imi place de Crystal, lupta consecvent cu cartile pe fata, e deschisa si inteligenta.
→ Imi place de Edena, extrem de utila, rabdatoare, interesanta, zambitoare si modesta.
→ Imi place LexX, maturitate, inteligenta, stralucire si umor.
→ Imi place de Irina, e matura inainte de vreme si ma intelege mai bine decat oricine.
→ Imi place de Akashi300 pentru umorul sanatos pe care il are romanul si pentru sinceritatea cu care vorbeste.
→ Imi place de ♥Deyutza♥ ea e nebunia portabila a forumului, inteligenta, gata pentru orice si orcine.

Stiu ca sunt doar 9, sper sa nu fi uitat pe cineva, si daca o fi asa, imi cer scuze.
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Joi 21 Feb 2013, 19:30


Nu vor fi asezate in ordine, caci pentru mine, toate sunt pe primul loc.
-> Ema. Imi place caracterul ei, e plina de viata, inteligenta, nu se da batuta niciodata si lupta pentru orice lucru important. O ador pentru simplul fapt ca este naturala, nu incearca sa se dea drept persoana care nu este de fapt, dar si pentru sarcasmul ei fin. kiss
-> Andreea Schmitt. O iubesc, caci este cea care mi-a deschis ochii in legatura cu pasiunea pentru fan-ficuri, de fapt, ea si Ema. M-a incurajat atunci cand a fost necesar, am ras cu ea mereu, imi place sa comentez alaturi de ea diferite subiecte, mai mult sau mai putin ciudate. kiss
-> Lissa. Ei, da, geniul asta e genial rolling on the floor Imi place foarte mult sa discut cu ea, sa ne amuzam pe seama diferitelor lucruri, sa dezbatem subiecte mai mult sau mai putin intreresante. kiss
-> Lexx. Oh, da. Cat am putut sa rad cu fiinta asta, cat ne-am "alintat" si cat am putut bate campii, numai noi stim :)) kiss
-> Lauren Smith. E atat de sadica, de amuzanta si de zambareata, as imbratisa-o toata ziua. Imi place cum scrie, e foarte talentata, chiar daca ea nu sustinte lucrul asta uneori. kiss
-> Hanazawa Rin. Nu ai cum sa nu razi cand vorbesti cu ea. Este o persoana calda, sociabila, disponibila mereu pentru datul sfaturilor:)) kiss
-> Iron Maiden (Roxii). Vaaai, cat de mult am putut glumi cu ea de-a lungul timpului. Are simtul umorului foarte bine dezvoltat kiss
-> Soricel~nebun (Alexandra). Imi e foarte draga, e atat de copilaroasa, de ironica si de buna la suflet si de dulceee, incat as vorbi cu ea ore in sir kiss
-> Choco. Nu as putea sa uit de acele momente in care criticam "geniile" Romaniei. Are un umor fin, e sarcastica si imi place enorm de ea. Mai ales ca aceste comentarii ale noastre sunt amuzante, cel putin, eu asa le consider kiss .
-> Kit [iPrieten?]. Cum sa o uit pe ea? La cate lucruri am vorbit noi pe chat, care mi-au starnit rasul, nu as putea sa o uit prea curand. Imi pare insa rau ca nu am apucat sa vorbesc mai mult cu ea kiss

Eiiii, nu stiu daca le-am scris pe toate, insa eu cred ca am facut-o. Toate sunt niste prietene foarte bune, pe care ma pot baza mereu si ma bucur ca am avut onoarea sa le cunosc. Va iubesc, fetelor in love

Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Sam 23 Feb 2013, 14:43

~Quinn - Crii, ai fost prima persoana cu care am legat o prietenie foarte stransa. Dupa ce te-am cunoscut pe tine, si dupa ce am vorbit din ce in ce mai mult, mi-am dat seama ca oamenii sunt atat de prietenosi, indiferent de varsta, sau alte chestii minuscule. Ai devenit modelul meu in scris, muza mea de inspiratie.
~Claudia S. - Off, tu Claudia. De-ai stii cat de mult te <3 La fel, si eu as sta cu orele la telefon sau messenger, vorbin cu tine. Esti o persoana foarte deschisa, care da zvac conversatiilor, si cu care ma inteleg de minune. Plus ca esti foarte optimista, si imi place sa vad asta.
~ Camelya - Cameluta, cat ma bucur ca te am in sufletelul meu micut. Esti o persoana minunata, cu care pot vorbi despre orice, imi face placere sa te am in lista mea de prieteni. Nu m-as satura sa citesc ficul tau, chiar de m-ai pune sa il citesc de mii si mii de ori. Mai pe scurt, sunt fericita cu tine.
~ Fasolica - Tu Daiana, tu! Esti o persoana cu care nu m-as mai putea opri din ras. Atat de deschisa, cu atat de mult haz in ea. Te face sa iti doresti sa nu se termine niciodata timpul, sa uiti de tot si toate. Atat de minunata, si atat de primitoare. Mai pe scurt, o persoana impecabila.!
~ Stelute Mov - Cristina, pe noi prima data ne-a legat acea suferinta, prin intermediul ei ne-am cunoscut. Ai fost si vei fi intotdeauna o persoana foarte puternica, pe care te poti baza, si iti oferi umarul unui prieten, pentru a plange pe el. Ahh, atat de melancolica, si totusi atat de perfecta.
~ Reina - Andreea, m-ai cucerit prima data cu felul tau de a scrie, de a povesti si de a trece peste obstacole prin intermediul scrisului. O fata simpla, cu un caracter divin, care trece peste toate cu inima inainte, si nu se lasa doborata de nimeni si nimic. Sunt onorata ca esti a mea prietena.
~ Anna Dinamytte - Ana, cea care este mereu dispusa sa ajute pe oricine, cu orice. O fire prietenoasa, iubitoare si blanda. M-a cucerit Cu a ei personalitate, si m-a facut sa imi para bine ca pot discuta cu ea.
Va <3 pe toate!
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Asss10Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Mar 05 Mar 2013, 18:06

Layla - de fiecare data cand ii aud rasul ma inveselesc, nu stiu cum reuseste sa faca asta. (D)
Byby - nu am mai vorbit de ceva timp la telefon, insa am mai discutat pe skype, in conferintele in care se vorbesc de toate. lough
Arianthe - il ultima vreme am conversat ceva mai mult, chit ca doar legat de scoala si forum, dar am vorbit mai mult. (D)
Deea - oama asta e fenomenala, pur si simplu nu imi pot imagina cum poate rade atat de mult. (D)
Claudia - desi n-am mai vorbit de obuna bucata de timp, tot ramane una din persoanele dragi mie de pe acest forum; poate-o da domnu' sa ne vedem si noi inainte de majorat. hmm...?!
Lauren Smith & hanazawa Rin - nu am vorbit cu ele in particular, dar ne-am cunoscut indeosebi la categoria creatii, comentand fiecare la topicul celeilalte; chiar as vrea sa le cunosc mai in amanunt. (D)
Mihai - orice problema ai avea, du-te la el si o sa-ti zica sa te descurci singur. lough Glumesc. lough In afara faptului ca pot vorbi normal cu el, ma face sa rad maxim. (D)
KitKat - cum o pot uita? Una din persoanele care pot fi sufletul petrecerii sau care pot strica o petrecere. lough Cert e ca fata asta va ajunge departe. yeah

Cam atat. Nu i-am numarat, insa mai sunt si altii cu care nu am mai vorbit de muuuult. Va tin eu minte, stati linistiti, numai ca nah.. Nu-mi ajunge topicul..
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Asss10Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Sam 09 Mar 2013, 22:17

~Bibi
~Bubu
~Choco
~Elina
~Mihai
~Cry
~Layla
~Egg
~ Ema
~ Deea
~ Deyu
~Cartof Prajit
~Danielle
~iPrieten?
~ Bishop
~ Renesme
~ Claudia
~ Anya
~ Mentos
~ Milkshake
~ Sambata
~ Woalket
~ Razvan

Si cred ca mai sunt =)))) Clar nu-i top =)))
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Asss10Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Sept 2013, 00:09


Nda.... revin cu:

Choco
Clau
Eve
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Asss10Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Dum 15 Sept 2013, 01:21

1. Crisulina
2. Anna
3. Eli :X
4. Alexandra
5. Demy
6. Zummy
7. Bobo
8. Angelus
9. Lexx
10. Mihai
Sus In jos
Skitte
Chūnin
Chūnin
Skitte

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Vin 03 Ian 2014, 16:58

1. Anya.
2. Yang
3. Ana
4. Mădă
5. Wicked
6. Skizoasa

Au fost o mulţime de persoane cu care vorbeam, chiar foarte des, dar... probabil mi-am schimbat de prea multe ori numele şi majoritatea au uitat.
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Asss10Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Mier 22 Ian 2014, 17:56


  • Eve
  • Chocolina

  • Geo

  • Mihai

  • Clau

  • Demm'

  • Ale




Ei îmi vin acum în minte...
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Joi 23 Ian 2014, 00:05

Hmmm, ca sa nu discriminez, va iau in ordinea in care v-am cunoscut :
1. Anna Dynamite, fara tine si fara Mihai nici nu as fi avut cont, mai ales ca tin la tine mult, desi suntem diametral opuse.
2. Arcade - Raman indatorata, nici nu ma mai repet a zece ia oara de ce si esti mereu acolo daca am nevoie de ajutor. 
3. Amphetamine- Prima prietena de pe chatm chiar daca nu omai vad prea des ramane o prietena de nadejde.
4. Criss, nici nu mai stiu care mai e numele de pe forum, esti de treaba si avem multe in comun, dar in feluri diferite, daca asta are vreo logica.
5. Choco- ea, Arcade si Laly sunt persoanele care le respect cel mai mult pe forum. 
6. Layla- Ingerasul forumului, blanda, rabdatoare, intodeauna cu sfaturi bune si calma cum nu am mai vazut persoana. 
7. Elina Dynamite- Nu am ce adauga, cand era mai des pe aici mi se parea cea mai de treaba fata de pe forum 
8. Nekko- Imi place mult, nu am vorbit decat de cateva ori, dar e super de treaba.
9. Katherine Pierce- O scriitoare foarte draguta, modesta si prietenoasa.
10. Avada Kedavra- 
11. Methera
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Asss10Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Joi 23 Ian 2014, 22:33

Toootiii de pe forum sunt prietennii meii ceiiiiii mmaaaai buuniii =))
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Dum 26 Ian 2014, 11:41

AnelisAnelisAnelisAnelisAnelisAnelisAnelisAnelisAnelisAnelis
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Asss10Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Joi 06 Feb 2014, 15:46

1. Anna D
2. Arcade
3. Demy
4. Layla
....
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Joi 06 Feb 2014, 22:34


  1. Crisu
  2. Crisu
  3. Crisu
  4. Crisu
  5. Crisu
  6. Crisu
  7. Crisu
  8. Crisu
  9. Crisu
  10. Crisu


Si sa nu uit de Crisu.
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Joi 06 Feb 2014, 22:38

Irina (un singur cuvant..o mie de sentimente..ma rog era cumva..da am uitat) 
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Asss10Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Mier 05 Mar 2014, 12:23

Arcade & Anna D
Crisu & Demy
Layla, Lexx... etc
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Sam 08 Mar 2014, 21:35

Dafuq, Yang, cine altcineva?
Dooh.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Vin 04 Iul 2014, 15:12

Itachi. Love you, bb.
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Asss10Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Iul 2014, 19:31

Geo, Choco, Mihai. :3
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Asss10Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Iul 2014, 21:42

Anna, Bibi, Mihai, Schizo, Crisu(WeAre.), Anelis, Choco  etc
Sus In jos
Banned.
Genin
Genin
Banned.

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Chişinău
acebook acebook : Sexicism pe Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 69
Puncte : 108
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : Enervatu' ălora de pe chat
Stare de spirit Stare de spirit : Mişto

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Mier 23 Iul 2014, 01:41

Dis pink llama
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Say hi to ma pink llama

Choco: idk if that's funny or sad.
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Dum 31 Aug 2014, 20:00

Yang, Andreea, Bibi, Methera, Claudia, Choco. Nu sunt 10, but whatever.
I love them all <3
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Asss10Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Dum 31 Aug 2014, 23:16

Eve şi Choco. Forever.  happy
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19Dum 31 Aug 2014, 23:26

Katy, Narcis, Dany, Bubu, Deea, Stefan 
Sus In jos
Continut sponsorizat




Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum   Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Top 10 cei mai buni prieteni ai vostri de pe forum

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-