Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Gaming and other shenanigans Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Gaming and other shenanigans Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Gaming and other shenanigans

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Joi 09 Mai 2013, 22:34

jos palaria in fata

Spoiler:

Bun venit, dragi gameri!
M-am gandit sa deschid acest topic pentru gamerii hardcore.
Practic, dedic acest topic jocurilor PC, PSP, PS3, Xbox, etc.
Ar fi interesant sa postati cateva pareri despre cateva jocuri jucate de voi, indiferent de gen.
De asemenea, care sunt jocurile voastre preferate? Ce jocuri doriti sa achizitionati in viitor?
Poate postam si cateva tips&tricks si cheats.
Spoiler:
Sau, pentru cei care joaca PvP-uri, sa ne postam nick-urile si sa ne dam add. (odd, isn't it?)

Pai, am sa incep eu, oarecum: Cati membrii joaca League Of Legends?  ike  Eu nu am curajul sa-mi postez nick-ul
Spoiler:
...Poate aveti voi...>_>

GG


Ultima editare efectuata de catre Yang Guðsdóttir in Joi 31 Oct 2013, 14:34, editata de 2 ori
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Joi 09 Mai 2013, 23:12

LoL mi l-am descarcat chiar acum 2 zile, dar inca nu m-am apucat, neavand timp din cauza scolii and shit. Dupa teze, voi incepe sa-mi achizitionez campioni, incepand cu Katarina si apoi imi voi cumpara cativa din aia 10 care-s gratis. Level up si asa vor fi si campionii mei.

Ultimul joc pe care l-am jucat a fost [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]. A fost un joc genial, eram cu inima la gura in fiecare moment. Editia pe care o am eu este golden, va fi un pic mai greu de gasit. Il puteti "imprumuta" de pe Filelist, daca aveti cont. V-as trimite eu invitatii, dar Filelist deja a atins numarul maxim de utilizatori. Sa revenim la joc.
Garett, un hot exceptional, a fost chemat de o grupare numita "Keepers" pentru a fura diferite obiecte. Acestia, insa, ii ascund ceva. cand incepe sa fure acele lucruri isi da seama ca nu totul este cum s-a asteptat, iar acest fapt conduce la un razboi intre Pagani si Templieri. Nu este un joc istoric, ca si AC.
Vi-l recomand cu toata caldura, grafica este foarte buna. in love Uitati-va la trailer, sa va lamuriti.
Daca vrea cineva sa se apuce si are probleme pe parcusrul misiunilor , sa ma contacteze. a hug L-am terminat de 6 ori.

Urmatorul subiect : AC ( Assassin's creed , ca tot veni vorba) Epicness. Epicness everywhere. Din jocul asta am invatat mai multa istorie decat la scoala. Este jocul cu cea mai faina grafica pe care l-am jucat. Mai mult nu ma spun. Uitati aici trailer-ul de la ultimul joc aparut al seriei. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] OMG, i can't wait for it. Voi ce credeti de AC?
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Gaming and other shenanigans J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Joi 12 Sept 2013, 15:44

De când mi-am făcut calculatorul, mai exact ieri, mi-am pus deja NFS Most Wanted 2012, joc pe care îl voiam încă de când s-a lansat. M-am jucat în prostie și n-am făcut mai nimic, cel puțin așa se întâmplă la mine. lough Am deja o durere cumplită de ochi, nu m-am putut dezlipi de la calculator decât la ora 5 dimineața, ca mai apoi la ora 10 să mă pun din nou să mă joc. S-a anuțat deja că în iarnă se lansează NFS Rivals, abia aștept. Sigur îl descarc și pe ăla.
Acum aș mai vrea pe lângă NFS, să-mi pun Assassins's Creed, Sims 3: University Life, Call of duty, Transformers the game și cam atât. Mai am în pc și Portal, abia aștept să-l încep.
Mă gândesc să-mi pun Lol și GTA - jocuri tipice -. 
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Skitte
Chūnin
Chūnin
Skitte

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Joi 12 Sept 2013, 17:12

Păi, aştept să apară GTA V, Watchdogs, Beyond Two Souls şi Sims 4. În general joc Lara Croft, GTA IV, Assasins Creed toate, chiar şi Star Wars. Pe PS3 joc Heavy Rain şi The Last of Us. AM jucat Portal pe Xbox şi Resident Evil 5,6, Revelations. Ador jocurile horror, dar singurul pe care l-am găsit mai atrăgător a fost Condemned, care este de fapt o combinaţie de Thriller cu Horror. Mafia l-am terminat şi pe PC şi pe Xbox, Max Payne 2 şi 3 la fel, iar unul din jocurile care aştept să apară, dar nu se şte nimic despre el, este The Agent, de la RockstarGames.

Edit: Jocurile de PS3, nu vor ieşi niciodată pe PC, întrucât Microsoft şi Sony sunt companii rivale.

Cam atât. :)


Ultima editare efectuata de catre Twiller in Mar 17 Sept 2013, 10:26, editata de 1 ori
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Gaming and other shenanigans J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Joi 12 Sept 2013, 18:20

Twiller a scris:
Pe PS3 joc Heavy Rain şi The Last of Us.

Cam atât. :)

Doamne, ce mi-aș dori să mă pot juca și eu TLOF. Sper totuși să apară și pe pc, pentru că eu una nu am PS. Oricum e super, bineînțeles, îl știu de la Felix, dar, nah, tot rămâne tare.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Dum 22 Sept 2013, 18:19

        Mai joaca cineva RPG-uri Horror?

        Eu am jucat Mad Father, Paranoiac, Misao, Ao Oni, The Witch's House, The Crooked Man si Ib, ultimul fiind preferatul meu. happy2
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Gaming and other shenanigans J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Vin 27 Sept 2013, 22:02

Nope, eu una nu mă joc.
Am descoperit un joc așa fain, e destul de banal, dar chiar te prinde. Se numește Don't Starve, eu sunt obsedată de el de câteva zile bune, so...
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Gaming and other shenanigans J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Dum 06 Oct 2013, 10:15

Cine mai joacă LOL în afară de Yang și iPrieten? Nu de alta, dar mi-am făcut cont acum o lună și de abia weekend-ul ăsta m-am pus pe jucat și vreau să joc cu cineva, sunt prea forever alone.
Am lvl mic. -.-
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Skitte
Chūnin
Chūnin
Skitte

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Reviews in gaming   Gaming and other shenanigans I_icon19Mier 30 Oct 2013, 21:59

Salutare. Ei bine, sunt oarecum pasionat de gaming şi mă gândeam să vă aud părerea despre jocuri. Mă gândesc ca fiecare să spună un nume de joc, să pună şi un trailer sau un scurt gameplay ( opţional ), iar cel ce urmează, cine vrea, îşi spune părerea despre grafică, movement, plot, caractere ş.a.m.d. Vreau să daţi şi o notă personală şi să argumentaţi. De asemenea, cine doreşte, poate compara nota cu altele, fie oficiale, fie cu alţi membri şi să spună dacă este de acord cu ea sau nu. Sper că este clar.

1. The Last of Us - PS3




The Last of Us este un joc de supravieţuire, oarecum horror, realizat de ,,Naughty Dog", publicat de aceeaşi companie. L-am terminat de două ori. Mie mi-a plăcut, dar trebuie să menţionez anumite lucruri:

Grafica: Nu este deloc rea, ci chiar una potrivită lui 2010-2010. Aici toate-s bune şi frumoase.
Movement: Personajele se mişcă foarte natural, mai ales atunci când aleargă şi fac cover. Singura chestie care nu îmi place este atunci când merg, mai ales la Joel, căci mi se pare forţat modul în care se opreşte. Atunci când se urcă pe ziduri, maşini, birouri etc mi se pare cel mai natural de la acest capitol.
Poveste ( Plot ): Povestea este foarte atractivă la început, mai ales la primul capitol când el rămâne fără fiică. Din momentul când o găseşte pe Elie, mie mi se pare că plotul este tras de păr. Elie este echivalentul unor arme nucleare, dacă am înţeles eu bine şi amândoi trebuie să traverseze o mulţime de locuri pentru a ajunge nu ştiu unde şi să o analizeze pe fată căci e imună la muşcăturile chestiilor alea. Ei bine, aici mi se pare cam ciudat, deşi e oarecum o realitate.
Caractere: Nu am nimic de comentat, se potrivesc, mai ales Elie, portretizată după Ellen Page. Atitudinea lor şi modul în care vorbesc este okai, chiar şi la Ellie care de foarte multe ori înjură.

Ţin să menţionez: Ceva ce nu au reuşit să redea bine este faptul că atunci când tu faci cover iar Ellie sau oricare alt companion trebuie să se ia după tine şi trece prin faţa unui zombălău, nu este observat, în timp ce tu, dacă faci asta, mai ales alergând şi fiind şi lumină, toată hoarda de lipicioşi este chemată pentru a-ţi lua urma...

Păi... altceva nu prea am ce comenta.
Eu îi acord un 9 pentru micile defecte, dar în rest, îl recomand. Este un joc foarte interesant.

( A fost un exemplu )

GTA V - pentru următorul user.


Edit: Nu am spus jocuri care le-aţi jucat. Părere despre un joc, după un trailer, gameplay, etc.


Ultima editare efectuata de catre Apple in Joi 31 Oct 2013, 10:58, editata de 1 ori
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Gaming and other shenanigans J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Joi 31 Oct 2013, 09:51

Mi se pare nepotrivit structurat acest topic, nu toți pot să joace un anumit joc, mai bine postează fiecare despre un joc pe care l-a terminat.
De exemplu eu nu pot juca GTA, cu atat mai mult V-ul care nu a apărut încă pe net, deci este foarte puțin probabil ca peste 30% dintre noi să-l aibă deja. Unele jocuri sunt doar pe ps2/ps3 și nu toți avem bani să dăm pe console și restul, cel puțin în cazul meu.
Plus de asta mai există un topic asemănător postat de Yang, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], în care vorbim despre jocuri.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Joi 31 Oct 2013, 11:41

PvP e un mod de la jocurile MMORPG. De regula e intalnit in jocuri precum World of Warcraft. Jocuri ce se aseamana mult si cu FPS-urile. Nu faceti confuzie aici.
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Gaming and other shenanigans J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Sam 25 Ian 2014, 19:32

Jocurile Barbie nu vă plac, ha? Fițe de secolul 21.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Skitte
Chūnin
Chūnin
Skitte

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Joi 17 Apr 2014, 11:24

Ce părere aveţi de Sims 4 şi The Evil Within ?  roll 
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Lun 16 Feb 2015, 00:43

Bump ca să vadă lumea că EXISTĂ DEJA un thread despre gaming. oke ms
chiar dacă e în lucru roll
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Lun 16 Feb 2015, 12:08

Ok. Care ati jucat Skyrim?
Graficele par bestiale insa cume storylineul?
Am vazut ceva gameplay pe youtube si trailerul insa nu e online ceea ce ma cam indispune.
Ati jucat careva?

Skyrim e un "to-do thing this year" pe langa alte jocuri.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Gaming and other shenanigans J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Dum 22 Feb 2015, 18:16

Jocurile pe care le joc acum sunt Metin2, LoL, Aion, CS, GTA, FarCry, NFS si vreau sa incerc si Prototype :-? 
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Dum 22 Feb 2015, 18:57

Prototype, asta?
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Jocul e genial. L-am jucat. Eu m-am apucat acum de Assassins Creed IV Black Flag.
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Lun 23 Mar 2015, 12:49

Haters gonna hate.

Clear stage at Far Cry 3. Epic.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Lun 30 Mar 2015, 22:03

I got so much hate in this games

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Lun 30 Mar 2015, 22:15

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Se mai întâmplă şi minuni de genul.
tfw you get kicked for bein' considered a hacker
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Lun 30 Mar 2015, 23:00

Gen, daca asi fi jucat Dota(1), atunci da insa in Dota2 nu ai astfel de probleme cu codatii. Dota2 se joaca pe Steam. De altfel, de aia am si migrat de pe Dota pe Dota2. :))
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Lun 30 Mar 2015, 23:03

Am păţit pe Skill SF2 =))))))))))) Those bitches can't handle my P90 cool cool cool cool cool cool
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Lun 30 Mar 2015, 23:10

Yang Guðsdóttir a scris:
Am păţit pe Skill SF2 =))))))))))) Those bitches can't handle my P90 cool cool cool cool cool cool

Didn't played this one. I just google it, looks similar to Counter Strike Source / Global Offensive. Same problems I had with those little 11 year old kids on Dota1, they always reported me on Garena forums xD.
You need skills to make them hate you that badly cool . Btw, how's your ranking place in League of Legends? :DD
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Lun 30 Mar 2015, 23:14

M-am lăsat acum mult timp. Prea noob, prea naşpa. Nici lvl 20 nu cred că am făcut =))))))). 48616 de conturi aiurea. Se pare că mă prind mai bine FPS-urile idk
Te-ai apucat de Age Of Empires?
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19Lun 30 Mar 2015, 23:19

Yang Guðsdóttir a scris:
M-am lăsat acum mult timp. Prea noob, prea naşpa. Nici lvl 20 nu cred că am făcut =))))))). 48616 de conturi aiurea. Se pare că mă prind mai bine FPS-urile idk
Te-ai apucat de Age Of Empires?

De curand m-am reapucat de Age of Empires(cate un meci din cand in cand cu computerul) insa jocu AoE II - hd si nu 3-ul sau ce alte variante au mai iesit. M-am uitat la o tona de meciuri pe youtube. TheViper rocks !
Warcraft III - Frozen Throne ai jucat? Ma refer la harti normale si nu la RPG-uri sau alte moduri de harti inventate de altii; clasicul.

P.S. a dat boala si melancolia in mine si am pofta de jocuri de strategie. Pana si pe ikariam am revenit ( joc de browser )
Sus In jos
Continut sponsorizat




Gaming and other shenanigans Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans I_icon19

Sus In jos
 

Gaming and other shenanigans

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-