Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Gaming and other shenanigans - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Gaming and other shenanigans - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Gaming and other shenanigans

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Gaming and other shenanigans - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Mar 2015, 23:27

Nu l-am jucat, deşi îl am =))))))). Nu am mai jucat nimic serios de ceva vreme. Ba mai bag ceva de la Level (gen Silverfall: Earth Awakening sau Vessel), ba o ard old-school cu Half-Life (PRIMUL - TATĂL JOCURILOR) sau Serious Sam TSE (bcuz FPS is life). Dacă tot treci prin faza cu strategy, recomand Cossacks European Wars, one of my favs (tot old-school şi el).
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Gaming and other shenanigans - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Mar 2015, 23:38

Yang Guðsdóttir a scris:
Nu l-am jucat, deşi îl am =))))))). Nu am mai jucat nimic serios de ceva vreme. Ba mai bag ceva de la Level (gen Silverfall: Earth Awakening sau Vessel), ba o ard old-school cu Half-Life (PRIMUL - TATĂL JOCURILOR) sau Serious Sam TSE (bcuz FPS is life). Dacă tot treci prin faza cu strategy, recomand Cossacks European Wars, one of my favs (tot old-school şi el).

Cossacks nu-mi place insa un Rome Total War parca asi juca :3. De asemenea asi vrea sa ma bag si la un Starcraft sa-i fac campaniile toate ca apoi sa trec la Starcraft II apoi o sa vina imposibilul:
Warcraft - campaniile la ambele jocuri + Wow ( vreau sa joc toate versiunile si sa fac cat mai multe raiduri ) pana apare filmul World of Warcraft.
Tu parca jucai WoW. Ai terminat vreodata campaniile la Warcraft - Reign of Chaos + Frozen Throne? Epic.

In rest, in ultima vreme nici eu nu am mai jucat mare branza sau sa incerc chestii recente gen de la inceputul anului 2014 :)). Ma captiveaza prea mult ce joc aproape din totdeauna.
Serious Sam era epic, poate o sa ma pun sa-l joc din nou. N-am jucat Silverfall insa arata ca si jocul MU sau Metin ( asta nu l-am jucat - e o aberatie ).

Si nu in ultimul rand vreau sa caut sa ma joc Unreal Tournament 2003 si 2004. Men, these games were epic!
Ma jucam cu boti ca un nebun 2003ul. "Capture the Flag" si "Deathmatch" erau favoritele mele. Cred ca engineul lor era de pe Quake III.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Gaming and other shenanigans - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Gaming and other shenanigans - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans - Pagina 2 I_icon19Mar 31 Mar 2015, 17:42

A jucat cineva Infinite Crisis? Se merita?
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Gaming and other shenanigans - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans - Pagina 2 I_icon19Joi 06 Aug 2015, 20:51

Un nou expansion pentru World of Warcraft: Legion.
Cred ca o sa bag adanc mana in buzunar pentru el :3

Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Gaming and other shenanigans - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Sept 2015, 02:22

Din pacate n-am placa video, cel putin nu pana mai in iarna cand o sa-mi iau o racheta de laptop..
Elder scrolls + Assassins Creed =
Witcher 3
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Gaming and other shenanigans - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Dec 2015, 20:14

Când te-ai săturat de jocuri serioase şi te joci chestii de clasa a treia =)))))))))))
Insaniquarium:

edit: deja nu mai suport jocul ăsta. Mă termină psihic
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Gaming and other shenanigans - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Gaming and other shenanigans - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans - Pagina 2 I_icon19Joi 11 Feb 2016, 17:29

Yang Guðsdóttir a scris:
Când te-ai săturat de jocuri serioase şi te joci chestii de clasa a treia =)))))))))))
Insaniquarium:

edit: deja nu mai suport jocul ăsta. Mă termină psihic
I feel you sister
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Gaming and other shenanigans - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Gaming and other shenanigans   Gaming and other shenanigans - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Gaming and other shenanigans

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-