Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cinci cuvinte - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cinci cuvinte - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cinci cuvinte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Urmatorul
AutorMesaj
Rauren Moisette
Academy Student
Academy Student
Rauren Moisette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Curiozitatea asta. =)))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 28
Puncte : 43
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Pictura si scrisul. :)
Stare de spirit Stare de spirit : ○ Sa zicem ca e o euforie.

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Dum 09 Iun 2013, 19:11

We Are A Hurricane

○ Este o fata foarte modesta, nu am auzit-o niciodata laudandu-se. Talentata, o persoana care are un mare potential de deveni scriitor si critic. :X Foarte draguta, simpatica si sociabila. Nu cred ca m-am certat vreodata cu ea. :)) E calma si zburdalnica. ^^
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Iun 2013, 07:09

Rauren Moisette

Tânără şi neliniştită. : )) Eşti o persoană de treabă, gingaşă şi energică, nebunatică şi foarte, foarte amuzantă. Nu cred că voi apuca ziua când ne vom certa, fiindcă este imposibil, eşti prea drăguţă.
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Eos
Special Jōnin
Special Jōnin
Eos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Italia, Vigevano.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1525
Puncte : 1732
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Sa desenez si sa scriu!
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca intodeauna .....melancolica....

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Iun 2013, 13:53

We Are A Hurricane

Talentata in toata splendoarea ta. Foarte amabila si mereu calma, nu cred ca te poti certa cu cineva doar dintr-o chestie minuscula. Mama rabdari, consider ca nimic nu este imposibil pentru tine cand vinde vorba de a crea. O persoana cu o imaginatie bogata si luminoasa. Dulce, te voi manca daca ne vom intalni candva. lough Sociabila si intodeauna cu zambetul pe buze. Esti dragalasenia in sine. in love
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Iun 2013, 22:44

Bella S

Esti o persoana amabila, desteapta si sociabila. Ai momentele tale in care te enervezi si explodezi ca un vulcan, insa iti trece repede. Mereu esti disponibila, activa. O persoana cu un suflet mare si o inima buna. ^^
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Mar 11 Iun 2013, 06:36

Ely Whisky

Eşti o persoană minunată, energică, chiar foarte hiperactivă. Cu foamea în gât şi amuzantă rău de tot. Omul nu poate să fie supărat pe tine niciodată, eşti prea simpatică. *hug*
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Cinci cuvinte - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Mar 11 Iun 2013, 10:48

Cri a hug

Esti, cred, cea mai talentata persoana de pe aici. Ador modul in care scrii, iar desenele tale sunt foarte frumoase si complicate. Desi nu te cunosc prea bine, consider ca esti prietenoasa si de incredere. Ti-am mai spus ca-ti iubesc seturile de avatare si semnaturi?
Ok, acum chiar nu stiu ce mai pot adauga. Oricum, concluzia este ca te faci placuta foarte usor. happy2
Sus In jos
Skitte
Chūnin
Chūnin
Skitte

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Mar 11 Iun 2013, 18:36

Cri < Foarte de treaba, intelegatoare, dedicata, talentata. Esti o persoana foarte calda si blanda .

Edit: Scuzati pentru eventuala greseala efectuata. Trebuia sa scriu despre cel ce a postat anterior. (D)

Lexa: Din cate am vazut, esti ok, si esti foarte entuziasta. Intr-un cuvant imi place, ca toti ceilalti de pe aici! dap !


Ultima editare efectuata de catre Paradox † in Mar 11 Iun 2013, 18:51, editata de 1 ori
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Mar 11 Iun 2013, 18:45

Paradox (trebuia să spui de Lexa, nu de mine)

Revenind: eşti un băiat de treabă, dedicat, doreşti să evoluezi. Eşti simplu şi adorabil şi sincer ai un fel unic de a vorbi. <3
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
Cinci cuvinte - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Mar 11 Iun 2013, 18:54

Cri ( hai ca incep si eu...)
Te cunosc and I love you, woman ( nu in sensul acela..). Ai un talent genial la ficuri si mi-a ramas unul pe suflet ( il stii tu), esti sociabila, amuzanta si foarte creeativa. Woman, you`re gonna be my sister. (D)
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Iun 2013, 12:00

Amisor :3
Tu esti un copilas frumos, bun si care se enerveaza mult prea repede din cauza unor idiotenii lough Esti o prezenta placuta, o scriitoare in devenire si un mic boboc care arde de nerabdare sa infloreasca. Ceea ce ar trebui tu sa mai faci, ar fi sa prinzi mai multa incredere in tine si sa nu iei in seama parerile celor din jur. Pupix. <3
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Skitte
Chūnin
Chūnin
Skitte

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Iun 2013, 16:37

Rain

O fată talentată, serioasă, dedicată şi o prezenţă plăcută!
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Iun 2013, 16:42

Paradox

Eşti o persoană de treabă, inteligentă, calculată, cu dorinţa de a persevera în ale scrisului şi esti foarte determinat atunci când îţi propui ceva. Pe lângă asta eşti bun la suflet şi foarte simpatic. ^^
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Iun 2013, 16:55

Thanatos t


A MEA ESTI!rolling on the floor Tu esti una dintre persoanele la care tin de pe acest forum. :hug:Esti o preznta placuta, intotdeauna stii sa-i aplici omului un zambet pe fata si esti calculata. Inteligenta, o scriitoare care, presimt, va publica carti de milioane si va deveni un milionar. b-) You know me, I'm just kidding. So, te inima. Esti frumoasa, talentata si amuzanta. a hug
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Iun 2013, 17:06

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - Esti o fata frumoasa fizic dar si sufleteste, talentata, calculata, o prezenta foarte placuta si nu in ultimul rand amuzanta. 


Ultima editare efectuata de catre Elina Flare in Vin 14 Iun 2013, 17:33, editata de 1 ori
Sus In jos
Skitte
Chūnin
Chūnin
Skitte

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Iun 2013, 17:08

Elina Flare

O fată drăguţă, simpatică, foarte amuzantă şi plăcută. De asemenea eşti si sigură pe tine şi eşti o fire caldă.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Cinci cuvinte - Pagina 2 Asss10Cinci cuvinte - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Iun 2013, 18:42

Paradox, alias Apple ce nu de mult timp si-a schimbat numele, esti o persoana cu care imi face placere sa vorbesc, o persoana pe care la inceput o consideram oarecum timida si nu foarte indrazneata, dar care a reusit cumva sa evadeze din conul sau de umbra si sa socializeze mai mult, sa vorbeasca pe chat si sa fie activ pe forum. De asemenea, am vazut ca pasiunea ta pentru scris a crescut si ea proportional cu activitatea pe forum si cu cat te-ai apropiat mai mult de persoanele de aici cu atat ai devenit mai agreabil si mult mai usor de inteles. Pentru mine cel putin. ^^ Imi place ca pui suflet in ceea ce faci si ca incerci sa nu judeci oamenii fara a avea un motiv intemeiat, iar atunci cand ceilalti iti gresesc incerci sa ii ierti, chiar daca-i greu. Eu zic ca esti una din persoanele care vor face ceva cu viata lor si care nu vor ramane la stadiul de oameni cu visuri, ci vei ajunge sa fii un om cu un vis realizat. And that's all. :D
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Iun 2013, 20:57

PAGINA 69, I MUST LEAVE A COMMENT HERE!


So, Choco. This is going to be full retarded, but..


Desi mi-am spus parerea mai bine de 10 ori, mereu vor ramane lucruri nespuse despre ea. O admir foarte mult pe aceasta, aceasta fiinta. Cand a spus azi cineva pe chat ca are ocazia sa se intalneasca cu Choco, era cat pe ce sa explodez. Eu vreau sa fac poze cu eaa!! :))
Revenind, esti intelegatoare si buna la suflet, m-ai ajutat mereu cand am avut nevoie si nu sunt multi willing to help me, dar ea nu a mai stat pe ganduri si mi-a oferit umarul ei. O, tu fiinta...
Talentul tau literar nici nu mai sta la discutie. Esti una dintre cele mai bune scriitoare de pe forum, dai un inteles la tot ce scrii, subtil sau mai putin subtil.
Esti frumoasa, esti genul de fata de care s-ar putea indragosti toti baietii. O fata inocenta [ da', a dracu ] care poate pacali pe oricine.
Sarcasmul ei e periculos. Daca stii la ce ma refer.
Si pur si simplu, uite ca-mi bate inima din nou..
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Sam 15 Iun 2013, 11:30

iPrieten?

O fata amuzanta, numai din nick imi dau seama. Frumoasa sufleteste si fizic, presuspun. :)) Ii ajuta intotdeauna pe ceilalti si e intelegatoare. Cateodata, ca orice om, izbucneste in nervi. Dar dupa se linistesc apele si se calmeaza, Calculata si inteligenta, mai ales talentata. ^^
Sus In jos
Eos
Special Jōnin
Special Jōnin
Eos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Italia, Vigevano.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1525
Puncte : 1732
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Sa desenez si sa scriu!
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca intodeauna .....melancolica....

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Sam 15 Iun 2013, 14:54

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
O persoana draguta si foarte talentata. Mereu activa si respectuoasa cu ceilalti. Muncitoare, mereu pui suflet in cea ce fai dorind sa iasa cat mai bine.  Daca iti fixezi ceva in minte, nu te lasi pana nu ajungi la scopul dorit. Foarte frumoasa, cu o bunatate imansa.kiss
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Skitte
Chūnin
Chūnin
Skitte

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Sam 15 Iun 2013, 14:55

Bella S

Drăguţă, talentată, dedicată, calmă şi calculată !
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Dum 16 Iun 2013, 15:16

Paradox *cruciulita*


Hmm, parca am vorbit cu tine acum mult timp pe mess, nu mai stiu.
Ce stiu sigur este ca iti fuge mintea, esti calculat si cateodata ma faci sa rad. Amuzant, maybe? Stiu ca vrei sa evoluezi intr-ale literaturii, esti dedicat si pasionat de ea. Iti doresc sa progresezi din ce in ce mai mult.
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Dum 16 Iun 2013, 15:23

iPrieten ?
O fire foarte agitata, o prietena pe cinste , foarte amuzanta si o persoana directa. 
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Cinci cuvinte - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Lun 17 Iun 2013, 00:07

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Nu te cunosc foarte bine și nici nu cred că am citit ceva scris de tine (pentru cazul în care ai postat până acum), dar pari prietenoasă și activă, judecând după numărul de mesaje pe care le-ai făcut în câteva luni. Pari copilăroasă, deși ai 12 ani. Mai multe nu pot spune, date fiind circumstanțele.
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Lun 17 Iun 2013, 07:47

Lexa

Lexa eşti o persoană prietenoasă, inteligentă, calculată, interesantă şi activă. Pot spune doar laude, oricum nu te cunosc prea bine, dar consider că eşti o persoană minunată.
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Skitte
Chūnin
Chūnin
Skitte

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19Lun 17 Iun 2013, 11:19

Thanatos


Ei bine, cum am mai spus-o, o persoană foarte talentată, dedicată, activă, asociată literaturii care este foarte de treabă. a hug
Sus In jos
Continut sponsorizat




Cinci cuvinte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Cinci cuvinte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-