Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cinci cuvinte - Pagina 15 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cinci cuvinte - Pagina 15 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cinci cuvinte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorMesaj
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Cinci cuvinte - Pagina 15 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Cinci cuvinte - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 15 I_icon19Vin 24 Iun 2016, 01:30

Ultra-mega-hiper-talentata
O dulceata
Prietenoasa
Calma
Frumoasa la exterior si in interior

Extra: Ai o personalitate rafinata, emani bunatate, sinceritate, daruire.
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Cinci cuvinte - Pagina 15 J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Cinci cuvinte - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 15 I_icon19Sam 02 Iul 2016, 13:13

Rafinată și delicată
Amuzantă și talentată
Frumoasă și prietenoasă
woaaaa
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Cinci cuvinte - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 15 I_icon19Sam 02 Iul 2016, 13:39

Deşi ştiu că mi-am mai spus părerea despre tine, tot vreau să mai adaug ceva. 
Eşti, fără îndoială, o fată amuzantă şi prietenoasă. Mereu ştii să faci oamenii să se simtă bine în preajma ta şi ai aceea abilitate de a-i face să-şi spună ce au pe suflet. Ştiu că eşti talentată la desen, dar şi la scris poezii. Chiar cred că ar trebui să dezvolţi mai mult această latură a ta. Eşti frumoasă, inteligentă, răbdătoare, muncitoare, interesantă şi foarte de treabă. 
Aş spune mai multe, dar trebuie doar cinci cuvinte şi cred ca deja am depăşit limita. Oricum, mă bucur că am cunoscut o persoană ca tine.  a hug
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Cinci cuvinte - Pagina 15 J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Cinci cuvinte - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 15 I_icon19Dum 17 Iul 2016, 01:43

Tu chiar ești o persoană specială în multe privințe și mă bucur că am avut ocazia să te cunosc. 
Ești perseverentă și dedicată, foarte de treabă și o babă mișto (la 60 de ani facem bairam), inteligentă, interesantă și cu gusturi foarte bune. Mereu când am vorbit cu tine m-ai făcut să zâmbesc și să scap de starea aia de plictiseală.
Ly   a hug



Rhye: Awwwwwww.... Cat de dulche. Ly
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Cinci cuvinte - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 15 I_icon19Dum 17 Iul 2016, 10:39

Imperio eşti o dulceaţă şi mereu îmi induci o stare liniştită. Eşti de treabă şi foarte calculată, după mine.
Plus talentată, ţi-am văzut eu desenele, adorabile şi se vede că depui multă muncă în ele, cât şi pasiune.
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
MacKenzie
Genin
Genin
MacKenzie

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In pat
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 141
Reputatie Reputatie : 26

Cinci cuvinte - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 15 I_icon19Dum 17 Iul 2016, 14:43

Xenomorphius
-Esti un grafician talentat 
-Rabdatoare
-Calma
-Prietenoasa
-O scriitoare exceptionala. (Ti-am citit cateva din lucrarile tale si mi-au placut extrem de mult.)  :3
Sus In jos
grungie
Sennin
Sennin
grungie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : god knows
Nr. mesaje Nr. mesaje : 230
Puncte : 302
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : chilling, killing

Cinci cuvinte - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 15 I_icon19Dum 07 Aug 2016, 16:19

MacKenzie


Nu te cunosc personal, însă am surprins câteva chestii micuțe despre tine de pe aici, de colo. Pari o persoană extrem de sociabilă, tolerantă (în sensul bun al cuvântului ) și, totodată, îmi inspiri calmitate. De asemenea, am înțeles că ți-ai dori să urmezi o facultate de artă mai departe, astfel că pot deduce despre tine că ești și o fată talentată  dap !
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Cinci cuvinte - Pagina 15 J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Cinci cuvinte - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 15 I_icon19Lun 08 Aug 2016, 19:10

Noi 2 am vorbit de muuuult și cred că nici atunci suficient încât să te cunosc, dar ești prietenoasă și de treabă și pe deasupra și foarte talentată la scris. Plus că ești și drăguță și îmi plac mult ochii tăi. woaaaa
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Cinci cuvinte - Pagina 15 Asss10Cinci cuvinte - Pagina 15 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Cinci cuvinte - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 15 I_icon19Mar 20 Sept 2016, 14:57


         hiatus
         Mie una imi inspiri determinare si ambitie, dar si sentimentul ala de a visa cu ochii deschisi. Mi se pare ca esti o persoana echilibrata si ca incerci sa gasesti intotdeauna o cale de mijloc pentru a rezolva problemele. Cred ca esti genul de persoana care tine mult la cei care-i sunt aproape si, desi imi pare ca ti-e mai greu sa formezi legaturi stranse cu persoanele pe care abia le-ai cunoscut, odata ce cineva ti-a patruns in suflet, poate fi sigur ca are pe cineva special care se gandeste la el.
Sus In jos
grungie
Sennin
Sennin
grungie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : god knows
Nr. mesaje Nr. mesaje : 230
Puncte : 302
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : chilling, killing

Cinci cuvinte - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 15 I_icon19Mier 21 Sept 2016, 11:04

Choco
Ești o persoană pe care eu o plac foarte mult. Cred că, pe lângă micuțele lucruri pe care probabil le avem în comun, îmi inspiri un aer foarte pozitiv și, deși poate tu nu ai impresia asta, o liniște interioară. 
Ești deschisă, îți apreciez foarte tare talentul de a scrie și, totodată, ești amabilă.
De altfel, îmi pari foarte ambițioasă și hotărâtă în a realiza ceea ce-ți propui. dap !
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Cinci cuvinte - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 15 I_icon19Mier 21 Sept 2016, 19:24

      grungie personal nu te cunosc, dar îmi dai impresia unei persoane cu simţ artistic, rafinată, elegantă, care ştie ce vrea şi cum să obţină. De asemenea pari prietenoasă şi deschisă.
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Cinci cuvinte - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 15 I_icon19Mier 21 Sept 2016, 21:41

xenomorphius


 Off, ce mai pot spune din ce n-am zis deja?! Cred că o să mă repet ca un papagal idiot, dar asta e. 
Eşti una dintre cele mai talentate persoane pe care le cunosc. Îmi place atât cum scrii, dar şi cum desenezi. De asemenea, ai gusturi foarte bune în materie de muzică, filme, opere de artă şi cărţi. Când discut cu tine nu mă plictisesc niciodată fiindcă eşti amuzantă şi foarte mişto. Eşti blândă, răbdătoare şi înţelegătoare tot timpul, d-aia cred că te place majoritatea comunităţii noastre. =)))))
Mă bucur foarte mult când postezi ceva pe forum pentru că descopăr multe lucruri interesante din mesajele tale. Mi-ar plăcea enorm să te văd şi în viaţa reală, dar cred că timpul şi distanţa de pe hartă nu ne permite.  lough Oricum, ştii deja cât te ador şi te respect.   a hug
Sus In jos
Continut sponsorizat




Cinci cuvinte - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 15 I_icon19

Sus In jos
 

Cinci cuvinte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 15 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-