Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cinci cuvinte - Pagina 14 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cinci cuvinte - Pagina 14 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cinci cuvinte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Urmatorul
AutorMesaj
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Cinci cuvinte - Pagina 14 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Mar 18 Aug 2015, 08:38

Claudia, sweetheart! <3
Nu prea am vorbit noi, nu-i asa? Cu toate acestea, cred ca am reusit sa descopar o parte dij tine prin posturile si scrierile tale. Imi pari o persoana sensibila si rafinata, care nu se prea lasa purtata de impuls. Cred ca esti destil de atenta la detalii si te preocupi de cei din jurul tau. Esti foarte creativa si ai inteligenta de a selecta lucrurile de calitate si, de ce nu, oamenii. Sper ca am nimerit cate ceva. *hug*
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Mar 18 Aug 2015, 10:52

Danielle. Te consider o persoană foarte interesantă, cu un stil aparte de a te exprima (mai ales când vine vorba de poveşti), pari calculată, ştii ceea ce doreşti.
Eşti blândă, de treabă şi mereu mă faci să mă simt bine, adică prezenţa ta mă calmează. Şi pari o persoană de încredere.
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Mar 18 Aug 2015, 11:11

 Cristina  a hug 
 Una dintre cele mai dragute fete de pe forum. Foarte calma tot timpul cu idei de seturi foarte interesante si o companie foarte placuta. Mai tii minte cand mi-am facut niste avatare pentru mine?  ;;) Eu mai tin minteeeeeeeee! Si chiar ma gandeam sa imi pun unul astazi. Esti o persoana cu care nu am vorbit atat de mult pe cat mi-as fi dorit si poate intri si tu pe chat unde sunt prezenta acolo un sfert din viata. =))) Ai un foarte misto stil de a scrie. Multe din creatiile tale de la Reflect din nou, unde, ik, am promis ca trec si am s-o fac, sunt foarte emotionante si pline de adevar. Imi este destul de greu sa imi exprim parerea, iar asta se intampla in general, iar daca persoana cu care vorbesc mai este si foarte draguta imi este aproape imposibil, deci sa nu te superi daca parerea mea sau comentariul de la topicul tau vor fi super aiurea si ciudat scrise, k?  can\'t see !!!  
Cred ca cel mai mult imi place faptul ca esti o fire retrasa, care nu comenteaza prea mult aici pe forum. Totusi, atunci cand faci asta intotdeauna persoana careia i-ai adresat un comentariu sunt sigura ca se bucura de ceea ce i-ai spus. Esti masurata in vorbe si ai stiut tot timpul cum sa gasesti acele cuvinte care merg direct la suflet si descriu perfect omul sau creatia la care ti-ai lasat parerea. Cuvintele iti sunt o muzica, Cristina! SI CHIAR IMI DORESC SA VORBESC MAI MULT CU TINEEEEE!
Cam atat, cred. Asta este strict parerea mea, deci s-ar putea sa fi gresit cand am spus unele lucruri despre tine care poate nu te definesc. Totusi, asa te vad eu.  rusinos rusinos rusinos
Pup.
Sus In jos
grungie
Sennin
Sennin
grungie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : god knows
Nr. mesaje Nr. mesaje : 230
Puncte : 302
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : chilling, killing

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Mier 26 Aug 2015, 20:43

Rhye. dap !
Well, deși am vorbit o singură dată, pot spune sincer că ești o tipă tare interesantă, cu principii, amuzantă și sinceră.
Nu pot spune că nu mă așteptam, tot timpul când te vedeam pe aici îmi lăsai o impresie super drăguță fără măcar a te cunoaște, însă acum mi-ai confirmat bănuielile.
Într-un cuvânt, ești foarte mișto. Chiar faci oamenii să-ți vorbească din plăcere.
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Cinci cuvinte - Pagina 14 Asss10Cinci cuvinte - Pagina 14 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Mier 26 Aug 2015, 21:29

OMG, grungie.
Din câte am observat, iejti o tipă super. Ești amuzantă și mereu ai comebackurile la tine. Îmi place ironia ta și modul cum te comporți. Io una mă simt în largul meu când vorbesc cu tine. Nu pari genul în jurul căreia să fii reținut, ba din potrivă. Cred că aș putea aborda orice subiect cu tine. Pare-mi-se că ai și foarte multă răbdare cu oamenii și că-i înțelegi. U cul, babe! (Y)
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Vin 28 Aug 2015, 21:36

Ana, yas! 
Ești o persoană minunată din toate punctele de vedere: ești foarte talentată, ești foarte frumoasă (dacă mai zici o singură dată că nu, nu știu ce-ți fac), ești foarte amuzantă, cu cele mai mișto mișcări de dans. Ai unul din cele mai frumoase zâmbete pe care le-am văzut și ești tipul de persoană care te binedispune cu simpla sa prezență, fie ea online ori în realitate. Mă bucur foarte mult că am întâlnit o persoană așa specială și interesantă ca tine și că am ajuns să ne cunoaștem și înțelegem așa bine. You know i love you, right? Because i really do. *sending huuuuuugs*
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Cinci cuvinte - Pagina 14 Asss10Cinci cuvinte - Pagina 14 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Dum 30 Aug 2015, 22:57


           Tu, om genial. ♥
           Cred că o să-mi rămână multe lucruri de spus despre tine, oricât aș comenta la acest topic. Ești o persoană minunată, o persoană cu care mă pot prosti, dar cu care pot discuta subiecte serioase, o persoană inteligentă și care are o gândire matură, la care m-aș duce pentru sfaturi și în care aș avea încredere indiferent de care ar fi problema pe care aș discuta-o cu ea. Îmi place, de asemenea, că încerci să fii cât mai pozitivă și optimistă indiferent de greutățile peste care dai. De fiecare dată când sunt supărată, reușești să mă faci cumva să zâmbesc, căci veselia ta este molipsitoare. Sau, chiar dacă ești tu supărată, încerci să nu le inspiri și celorlalți starea ta nu tocmai bună.
           Îți mulțumesc că exiști și că m-ai lăsat să te cunosc cu adevărat. Te pup.

           P.S.: Sunt sigură că vei ajunge acolo unde-ți propui, ești genul de persoană care merită și care e ambițioasă, așa că nu-mi fac griji. N-ar trebui să-ți faci nici tu.

Elina: awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww thank you sweetie *hugs*
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Dum 30 Aug 2015, 23:19

Ba, aici o dati in offtopic la greu. :))
Cred ca regula e simpla: spui 5 cuvinte despre o persoana. Deci incetati cu offtopicul va rog.

Choco: Înainte îmi ziceai că fac spam, acum că fac off, hotărăște-te. Că nu cred că fac niciuna tbh. :/
Elina: Ăsta nu e off-topic, ci doar dezvoltăm anumite idei. Am deviat de la subiect cumva? Chiar dacă nu spunem ce apreciem la o persoană direct, printr-un adjectiv, sunt sigură că unele enunțuri pe care le-am scris se pot rezuma la un singur cuvânt; însă este mai frumos când dezvolți și spui ce simți pentru o persoană într-un mod mai amplu, astfel încât persoana căreia te adresezi înțelege mai bine ce ai vrut să spui.
Arcade: *spam. Intradevar nu e offtopic ci e spam. Dar regula topicului e simpla: descrieti o persoana folosind 5 cuvinte. Am mai multe pretentii de la voi ca doar sunteti in staff iar eu in staff am NUMAI UNA SI UNA! Ce e asa greu de digerat? :)).  P.S. mama ce ati sarit de cur in sus, zici ca am batut pe cineva :)))
Choco: Scz că nu m-am ridicat la nivelul așteptărilor. Din nou. crying
Sus In jos
Asmodeus
Genin
Genin
Asmodeus

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Andreea Yummynoms
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 80
Reputatie Reputatie : 10

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Mier 09 Sept 2015, 12:54

Nu ştiu nimic despre tine. Cinci cuvinte. :)) Presupun că eşti un tip de treabă, deşi nu am vorbit niciodată.
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Cinci cuvinte - Pagina 14 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Vin 23 Oct 2015, 22:41

Asmodeus: Draga mea, desi ai cont de ceva timp, nu ai fost foarte activa, drept pentru care nu am multe de spus despre tine fara riscul de a o da in bara. Imi pari o persoana deschisa si cu simtul umorului, esti foarte frumoasa si ai un stil, zic eu, interesant (te-am stalkerit pe fb:)) ). Cam atat... *pwp*
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Vin 23 Oct 2015, 22:53

Danielle, una din scriitoarele mele preferate de pe forum. Iti iubesc stilul, ma inspiri prin ceea ce scrii (scuzati-ma dar nu stiu niciun adjectiv prin care as putea exprima ideea asta), ai un stil aparte. Ma bucur ca exista persoane asa talentate ca tine pe acest forum. Desi nu cred ca am vorbit vreodata, pari o persoana tare draguta, cu un simt al umorului destul de dezvoltat si evident, o persoana originala si inteligenta. Huuugs!
Sus In jos
grungie
Sennin
Sennin
grungie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : god knows
Nr. mesaje Nr. mesaje : 230
Puncte : 302
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : chilling, killing

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Dum 25 Oct 2015, 14:31

Elina, gotcha.
Una dintre cele mai purrfect tipe pe care le știu, cu un zâmbet molipsitor și cu un simț al umorului inuman, efectiv. Ești tare, tare creativă și mă inspiri uneori, scrii sublim, astfel că mereu stilul tău mă prinde și mă regăsesc în el.
Era o bănuială până acum ceva timp, dar acum sunt ferm convinsă că ești o persoană inteligentă, matură și, de altfel, cred că vei obține ceea ce îți dorești în viața asta, fiindcă ești dedicată și faci lucrurile cu pasiune.
Să nu te subestimezi ever, ești un om foarte mișto.
Mă bucur tare mult că ne-am cunoscut și am devenit mai apropiate, minusculul meu grup de oameni speciali s-a mărit acum.  dap !
Sus In jos
Ale-chan
S-Class
S-Class
Ale-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Dum 25 Oct 2015, 20:08

[size=57]grungie. Nu te cunosc, dar ştiu că eşti o persoană care îşi arată talentul la scris ori de câte ori are ocazia, strălucind de fiecare dată. Îmi place personalitatea ta simpă şi complicată în acelaşi timp. Ai imaginație şi poți să faci enorm de multe lucruri cu ea. Cel puțin aşa te consider eu: o tipă care ştie ce vrea.[/size]
[size=57]Pace![/size]
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Cinci cuvinte - Pagina 14 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Mar 27 Oct 2015, 17:01

Ale-chan: Nu imi amintesc sa fi vorbit noi doua prea mult, dar imi pari o persoana super de treaba, o fata inteligenta, cu simtul umorului, o minte deschisa si un suflet mare. :) *hugs*
Sus In jos
Asmodeus
Genin
Genin
Asmodeus

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Andreea Yummynoms
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 80
Reputatie Reputatie : 10

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Sam 28 Noi 2015, 14:11

Danielle, imi pare rau ca inca nu am vorbit cu tine, desi pari o persoana super okay, cu care as avea ce discuta. Spre rusinea mea, nu am citit (inca) nimic scris de tine, dar nu e timpul pierdut. Nu stiu ce as mai putea sa spun, probabil esti la fel de frumoasa la exterior, cum esti si la interior. pwp
Sus In jos
grungie
Sennin
Sennin
grungie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : god knows
Nr. mesaje Nr. mesaje : 230
Puncte : 302
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : chilling, killing

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Lun 07 Dec 2015, 14:17

Asmodeus
Nu te cunosc personal, dar pot spune că mă intrigă stilul tău, ne asemănăm destul de mult în ceea ce privește gusturile, aparent. 
Pari o tipă open-minded, sarcastică și ești, de altfel, și tare frumușică.


P.S: love your hair
Sus In jos
Asmodeus
Genin
Genin
Asmodeus

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Andreea Yummynoms
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 80
Reputatie Reputatie : 10

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Mar 22 Dec 2015, 23:51

grungie
La fix te-am nimerit. Nici eu nu te cunosc, deşi m-a tentat să-ţi dau mesaj de câteva ori. De imaginaţie clar nu duci lipsă, nu mai pomenesc de vocabular, îţi meriţi rangul de scriitor. Ai acel "ceva" care îi face pe cititori să-ţi "devoreze" creaţiile, metaforic vorbind. Cred că eşti una dintre cele mai frumoase, talentate si jmek tipe de pe forum. Îţi mulţumesc pentru vorbele frumoase de mai sus, apreciez. Îţi dau părul dacă-mi dai irişii ăia superbi. kiss&hug
Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Joi 07 Ian 2016, 15:02

Andreea. 
Hmm... Nu cred că am vorbit pana acum, insa mi-am facut, totusi, o parere initiala asupra ta bazându-ma pe comentariile pe care le dai si pe înfătisarea ta. Sa stii ca imi place cum te îmbraci, ai un stil lejer si comod. Observ ca porti culori închise ceea ce imi place si ca ti-ai vopsit părul roscat. =)))) Ai o frumusete delicată si esti creativă, nu degeaba esti la un liceu de arte plastice. Imi plac persoanele creative, originale, care au multa imaginatie si tu esti printre ele. Desi nu am vorbit cred ca esti o persoana interesanta si amuzantă. Sper sa am prilejul sa cunosc mai bine o persoana ca tine si sa imi schimb sau sa imi confirm parerea.
Pup.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Cinci cuvinte - Pagina 14 Asss10Cinci cuvinte - Pagina 14 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Joi 05 Mai 2016, 23:21

Amuzanta, devotata, hotarata, descurcareata, rusinoasa
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Cinci cuvinte - Pagina 14 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Mier 25 Mai 2016, 23:46

Geo, tu esti o persoana foarte indragita in comunitatea asta (cel putin la ultima verificare), inclusiv de catre mine. Esti devotata, calda, sari in ajutor celor care au nevoie, ai calitatile unui lider. Esti si foarte talentata si cu un simt al umorului dezvoltat cat trebuie. Ce sa mai, Cristi din Banat!:)) (nu m-am putut abtine, don't judge me!)
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Cinci cuvinte - Pagina 14 J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Joi 26 Mai 2016, 16:12

Danielle, ești, în primul rând, o scriitoare genială și o fată super de treabă. Ești creativă și drăguță cu toți și cu toate (cel puțin așa mi se pare mie). Nu cred că am avut ocazia să vorbim până acum, însă tu îmi inspiri delicatețe și rafinament.
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Mier 01 Iun 2016, 21:36

    hiatus nu am avut ocazia să te cunosc personal (din câte îmi amintesc), dar te-am observat de la distanţă, eşti de treabă şi interesantă. Ai un şarm aparte, care atrage omul, pe mine una m-ai intrigat (într-un sens bun desigur) de multe ori. :') Sper să am oportunitatea să te descopăr mai mult.
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Cinci cuvinte - Pagina 14 Asss10Cinci cuvinte - Pagina 14 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Joi 02 Iun 2016, 00:05

Crista, tu esti o fata foarte talentata si dedicata. Esti prietenoasa, calma si ai o rabdare de fier. Acestea sunt calitatile care ti-au adus si noua functie. Felicitari! kiss
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Cinci cuvinte - Pagina 14 J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Lun 06 Iun 2016, 15:13

woaaaa

Talentată
Devotată
Super de treabă
Ajutătoare cu toți și cu toate
Sexi  hey sexy !
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19Dum 12 Iun 2016, 15:18

Amuzantă, prietenoasă, deschisă, înţelegătoare, calmă. :3
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Continut sponsorizat




Cinci cuvinte - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Cinci cuvinte - Pagina 14 I_icon19

Sus In jos
 

Cinci cuvinte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 14 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-