Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Stiu ca nu e prea mult, dar... Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Stiu ca nu e prea mult, dar... Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Stiu ca nu e prea mult, dar...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
JustAndra
Genin
Genin
JustAndra

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Andra Mitru

Nr. mesaje Nr. mesaje : 169
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 23

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Joi 21 Aug 2014, 18:54

Ok, deci ati vazut episodul 373 din Naruto Shippuden aparut astazi? Daca da, ati vazut de cate ori au fost Sasuke si Sakura priviti separat. Adica intotdeauna se gasea cate un moment cand erau doar ei doi umar la umar. Deci Kishimot poate vrea sa ne dea cateva indicii... De ce sa ii arate pe ei doi de fiecare data cand Naruto nu mai era, putea pur si simplu sa-si concentreze atentia pe el. Dar nu, in schimb au aparut Sasuke si Sakura cum stau aproape unul langa altul... Poate nu e nimic, desi eu cred ca Kishimoto ne spune ,,Ma, uitati-va mai, ca va fac pe plac. Uite-te la ei, uita-te bine, ca asa incepe totul!" Voi ce credeti?
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Stiu ca nu e prea mult, dar... J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Joi 21 Aug 2014, 19:38

Presupun că tu nu ești la zi manga, de spui astfel de lucruri. Deși nu am văzut ultimul episod știu despre ce este vorba, iar lucrurile din anime nu au fost nici pe departe înfățișate așa cum erau în manga. Sasuke zâmbea la Sakura, pur și simplu zâmbea la ea când a văzut cât de puternică a ajuns, pe când în anime nu s-a întâmplat asta. 
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Pe lângă asta Sakura a fost mult mai apropriată de Sasuke în capitolul din manga, decât anime. În episodul actual au făcut-o pe Sakura mai frumușică, dar nu se compară deloc cu varianta din manga. Tot ce pot zice este că cei care se ocupă de animație strică tot. 
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Stiu ca nu e prea mult, dar... J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Joi 21 Aug 2014, 20:13

Are dreptate Ema. Mi se pare ca isi cam bat joc si strica toate momentele SasuSaku care sunt in manga, iar pe Sakura o fac urata in anime :|. Oricum eu sunt fana SasuSaku pana la moarte si sunt sigura ca o sa fie bine, sunt prea multe indicii. :-"
Sus In jos
JustAndra
Genin
Genin
JustAndra

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Andra Mitru

Nr. mesaje Nr. mesaje : 169
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 23

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Joi 21 Aug 2014, 20:26

Nu ma refer la zambet! Ma refer la cadrele din care sunt priviti cei doi. Stiu ca isi bat joc de anime, dar uiati-va la episod. Veti vedea la ce ma refer.
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Joi 21 Aug 2014, 20:36

Hmm, te referi ca au aparut de 2 ori amandoi in anime singuri, mmm da, sa zicem, dar asta e nimic fata de ce este in manga. Sunt mult mai multe momente in manga, pe care astia nu le baga in anime. Daca le strica si momentul lor ,[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]fac crize ( da e cocofonie)
Sus In jos
JustAndra
Genin
Genin
JustAndra

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Andra Mitru

Nr. mesaje Nr. mesaje : 169
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 23

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Joi 21 Aug 2014, 21:19

:))) Da, ma rog, dar totusi... Oricum, mai este timp, nu? Nu prea mult, intradevar, dar totusi nu joia viitoare se termina, deci se poate schimba totul radical, poate si intr-un singur episod, cum a fost cu NaruHina. Si da, la asta ma refeream...
Edit: Sunt sigura ca Kishi nu vrea sa fie asasinat sau sa-si piarda maldarul de bani din cauza fanilor SasuSaku, deci cred ca va face cum vrem noi pana la urma.
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Joi 21 Aug 2014, 22:06

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


I wouldn’t be surprised.
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Stiu ca nu e prea mult, dar... J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Joi 21 Aug 2014, 22:21

Eu am inteles ideea ta AndraEu. Si eu am vazut asta si sunt sigura ca o sa fie ceva intre ei, cu toate ca sunt la zi cu manga si stiu cate ceva..dar nu spun...sper sa fie bine, ador acest cuplu de mica si cred ca m-as duce sa il omor pe Kishi daca as vedea NARUSAKU!
Sus In jos
JustAndra
Genin
Genin
JustAndra

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Andra Mitru

Nr. mesaje Nr. mesaje : 169
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 23

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Vin 22 Aug 2014, 14:08

Verwandlung, sper sa nu ai dreptate. Desi nici eu nu as fii suprinsa....
Deea, NaruSaku cred ca e cel mai idiot cuplu pe care l-ar putea scoate fanii Naruto. Adica, ei nu isi dau seama ca nu va mai exista Naruto daca Sakura sta o luna cu el in aceeasi casa?! Pe bune... Kishimoto trebuie sa fie tare retardat daca face asta si merita inchis intr-un spital de nebuni.
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Sam 30 Aug 2014, 01:07

AndraEu a scris:
 Adica, ei nu isi dau seama ca nu va mai exista Naruto daca Sakura sta o luna cu el in aceeasi casa?! 
 Wat? Stai ce? Cum sa stea in aceeasi casa?
Sus In jos
JustAndra
Genin
Genin
JustAndra

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Andra Mitru

Nr. mesaje Nr. mesaje : 169
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 23

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Sam 30 Aug 2014, 11:57

Adica daca se casatoresc sau sunt impreuna sau .... stiti voi ce... Ma rog, idee e ca: Naruto e prea bun pentru Sakura. Si, tinand cont de asta, Sakura se potriveste cu Sasuke, nici unul nu merita pe altcineva pentru ca ceilalti sunt mai buni ca ei.
 Apropo, tot in episodul de joia trecuta, cand Sasuke a venit, ceilalti ii puneau intrebari, dar el nu raspundea decat la intrebarile Sakurei. Si, defiecare data cand vorbeau, se uita la ea. Ok, poate e putin trasa de par, dar.....
Sus In jos
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Sam 30 Aug 2014, 13:31

AndraEu a scris:
Verwandlung, sper sa nu ai dreptate. Desi nici eu nu as fii suprinsa....
Deea, NaruSaku cred ca e cel mai idiot cuplu pe care l-ar putea scoate fanii Naruto. Adica, ei nu isi dau seama ca nu va mai exista Naruto daca Sakura sta o luna cu el in aceeasi casa?! Pe bune... Kishimoto trebuie sa fie tare retardat daca face asta si merita inchis intr-un spital de nebuni.
Nu văd ce temei are afirmaţia ta. Adică, doar pentru că Sakura are un temperament vulcanic -asemenea mamei lui Naruto, Kushina- şi îl mai cafteşte din când în când, te simţi îndreptăţită să spui un lucru atât de deplasat? Kishimoto a introdus acele scene doar pentru amuzamentul fanilor, deci nu putem lua aşa ceva ca argument principal contra acestui cuplu, NaruSaku.
AndraEu a scris:
Adica daca se casatoresc sau sunt impreuna sau .... stiti voi ce... Ma rog, idee e ca: Naruto e prea bun pentru Sakura. Si, tinand cont de asta, Sakura se potriveste cu Sasuke, nici unul nu merita pe altcineva pentru ca ceilalti sunt mai buni ca ei.
 Apropo, tot in episodul de joia trecuta, cand Sasuke a venit, ceilalti ii puneau intrebari, dar el nu raspundea decat la intrebarile Sakurei. Si, defiecare data cand vorbeau, se uita la ea. Ok, poate e putin trasa de par, dar.....
Mi se pare chiar stupid ce ai spus, nu mi-o lua în nume de rău, mă leg de părerea ta şi nu de tine.
Încă de pe acum vreau să fie clar că sunt fan SASUSAKU.
Revenind, chiar crezi că are vreo relevanţă că Naruto e mult prea bun pentru Sakura dacă el o iubeşte şi, în caz extrem, - Doamne, sper să nu fie aşa - dacă amândoi au sentimente unul pentru celălalt? - cred că e clar despre ce tip de dragoste vorbesc aici, deşi, repet, sper să nu fie aşa -.

AndraEu, sunt curioasă ce ai face dacă ar apărea în manga şi o scenă de tipul acesta după care toţi fanii SasuSaku sunt ahtiaţi, dar în centrul cărora să fie Naruto şi Sakura, ci nu Sasuke şi Sakura. O, dar stai. Au apărut deja, numai că în viziunea unor fani SasuSaku nu au nicio însemnătate, pentru că nu au acest cuplu la bază. Faină logică. Btw, cum a mai spus cineva, fiecare crede cât de obsesiv vrea în cuplul său şi e la alegerea sa dacă ignoră raţiunea. Şi eu m-aş bucura dacă s-ar dovedi că scenele despre care îţi vorbeam dintre Naruto şi Sakura nu ar avea nicio importanţă, dar cred că asta vom afla la sfârşitul anime-ului. Până atunci, cum am mai spus, atât SasuSaku, cât şi NaruSaku sau NaruHina stau în picioare.
Sus In jos
JustAndra
Genin
Genin
JustAndra

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Andra Mitru

Nr. mesaje Nr. mesaje : 169
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 23

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Sam 30 Aug 2014, 13:56

Ok..... Da, poate sunt obsedata de cuplul asta. Si da, poate ca intre ei chiar exista sentimente, intre Naruto si Sakura. Si iar da, poate ca e total stupid ce am spus. Dar am stat si m-am gandit vreme indelungata la asta si, intr-un final, am ajuns la aceasta parere. Iti respect opinia, dar vreau sa mai spun cate ceva.
 Naruto si Sakura au inceput sa-si dea intalniri si sa stea mai mult impreuna decand a plecat Sasuke. Amandoi aveau nevoie de un sprijin, caci viata lor de pana atunci la avut, cumva, la mijloc pe Sasuke: Sakura vroia sa-l impresioneze ca sa-l faca sa se indragosteasca de ea, iar Naruto vroia sa-l intreaca pe Sasuke ca sa o cucereasca pe Sakura. Atunci cand a plecat, amndoi si-au vazut de drum doi ani in care s-au antrenat ca sa-l aduca pe Sasuke inapoi. Apoi, cand Naruto si Sakura s-au regasit, au fost nevoiti sa se apropie mai mult pentru a avea un sprijin. Nu stiu daca ati inteles ce vreau sa spun, dar cred ca Naruto si Sakura impartasesc o dragoste frateasca, avand grija unul de altul.
 Sincer, acum, m-as bucura la fel de mult sa fie SasuSaku si NaruHina la fel de mult cum mi-as dori sa moara unul din ei si sa se aleaga cu sufletele frante si sa nu se mai formeze nici un cuplu, desi razboiul s-a terminat in manga.
Sus In jos
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Sam 30 Aug 2014, 14:04

AndraEu a scris:
Ok..... Da, poate sunt obsedata de cuplul asta. Si da, poate ca intre ei chiar exista sentimente, intre Naruto si Sakura. Si iar da, poate ca e total stupid ce am spus. Dar am stat si m-am gandit vreme indelungata la asta si, intr-un final, am ajuns la aceasta parere. Iti respect opinia, dar vreau sa mai spun cate ceva.
 Naruto si Sakura au inceput sa-si dea intalniri si sa stea mai mult impreuna decand a plecat Sasuke. Amandoi aveau nevoie de un sprijin, caci viata lor de pana atunci la avut, cumva, la mijloc pe Sasuke: Sakura vroia sa-l impresioneze ca sa-l faca sa se indragosteasca de ea, iar Naruto vroia sa-l intreaca pe Sasuke ca sa o cucereasca pe Sakura. Atunci cand a plecat, amndoi si-au vazut de drum doi ani in care s-au antrenat ca sa-l aduca pe Sasuke inapoi. Apoi, cand Naruto si Sakura s-au regasit, au fost nevoiti sa se apropie mai mult pentru a avea un sprijin. Nu stiu daca ati inteles ce vreau sa spun, dar cred ca Naruto si Sakura impartasesc o dragoste frateasca, avand grija unul de altul.
 Sincer, acum, m-as bucura la fel de mult sa fie SasuSaku si NaruHina la fel de mult cum mi-as dori sa moara unul din ei si sa se aleaga cu sufletele frante si sa nu se mai formeze nici un cuplu, desi razboiul s-a terminat in manga.
Toată lumea: dragoste frăţească, dragoste frăţească. Ştii ce cred eu? Că cei care invocă invocă acest concept foarte des utilizat, mai ales de fanii SasuSaku -şi nu numai-, o fac doar pentru a se automotiva, pentru a putea întemeia pe această "realitate" o posibilă apropiere între Sasuke şi Sakura. Însă ignoră cu toţii că ei nu sunt fraţi! Ţinând cont de asta, între relaţia lor "fraternă" şi o posibilă relaţie amoroasă -pentru mine, ca fan SasuSaku, asta sună foarte rău, întrucât şi eu gândeam ca tine cândva, dar trebuie admis- e o linie foarte subţire, aproape inexistentă.

Edit: Ironic, nu? Tocmai Sasuke a fost cel care i-a apropiat, Sasuke, cel pe care Sakura îl prefera întotdeauna în detrimentul lui Naruto, pe care îl respingea în prezenţa acestuia. Interesantă întorsătură de situaţie.
Sus In jos
JustAndra
Genin
Genin
JustAndra

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Andra Mitru

Nr. mesaje Nr. mesaje : 169
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 23

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Sam 30 Aug 2014, 15:28

Bine! Nici o dragoste frateasca! Poate doar prietenie, poate e iubire pura. POATE. Nu vom stii nimic pana nu se termina anime-ul. Asa ca va trebui sa mai asteptam si sa ne amagim singuri ca exista cutare cuplu. Eu cred ca pana la urma Kishimoto nu va face nici un cuplu pentru a face remiza, si sper sa fie asa. Dupa aceia, toti care tineau cu alt cuplu vor sari cu gura si, oricum ar da-o, si-ar pierde din fani. Eu asa as proceda daca as fii in locul lui, desi nu m-ar deranja nici daca ar fii SasuSaku si NaruHina.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Stiu ca nu e prea mult, dar... J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Lun 01 Sept 2014, 23:52

Lasati-o moarta, nu avem de cat sa asteptam si sa vedem ce o sa se intample. Eu sper pentru SasuSaku pana in ultima clipa.
Nu o sa fie NaruSaku, nu o sa fie. Da, Naruto o iubeste dar si Lee o iubeste pe Sakura asa ca n-ar trebui sa-l excludem nici pe el daca GANDIM ca e posibil ca NaruSaku sa fie, nu? Daca va amintiti, de mic lui Lee ii se pusese pata pe Sakura. A fost gata sa moara pentru ea, atunci in padure. Chiar si in Shippuden cand au fost sa il salveze pe Gaara, el a zis cand a aflat ca Sakura a castigat: asta e Sakura a mea, stiam ca o poti face. Daca Sakura a reusit, nu trebuie s-o dezamagesc
Si pe parcursul luptei ii mai spunea sa fie atenta si sa aibe grija, so
Eu nu vad vreo diferenta intre "iubirea"lui Lee pentru Sakura si "iubirea" lui Naruto.. 
Spuneti ca nu stiu ce s-a dezvoltat intre Naruto si Sakura, nu s-a dezvoltat nimic dupa parerea mea. Sunt coechipieri si e normal sa se ajute intre ei  si mai mult ca orice sunt prieteni iar Sakura pentru prieteni e in stare de orice, asa ca nu va mirati daca il ajuta pe Naruto sau sare in fata lui pentru a fi ea ranita in locul lui.
Da, stiu, probabil acum vor veni altii cu fel si fel de argumente cum ca parerea mea este gresita si nu stiu ce. Nu-mi pasa, eu nu mi-o schimb. 
Fiecare are dreptul la o parere asa ca fiecare si-o poate expune dupa bunul plac insa iertati-ma ca nu sunt de acord cu cei care considera ca o sa fie cuplul NaruSaku. Nu dupa tot ce-a fost intre Hinata si Naruto. Okai, n-a fost mare lucru la genul de sarut sau astea dar s-au intamplat destule incat ne putem da seama ca Naruto a prins sentimente pentru Hinata so.. 
A fost o faza in episodul 373 parca in care Hinata a prins putere amintindu-si de Naruto si a spsus"Iar eu vreau sa fiu langa Naruto pentru totdeauna"
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Stiu ca nu e prea mult, dar... J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Mar 02 Sept 2014, 08:57

NaruSaku? 
Ce drăguț că nimeni nu ține cont de momentele NaruHina, care sunt un cuplul canon al anime-ului. Acum există sute de dovezi. By the way: 
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] 

Plus că Naruto  a zis, în Shippuden, că Hinata ar fi bună de soție, dar o consideră prea timidă. O god, gândiți și voi puțin. 
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Mier 03 Sept 2014, 15:26

Da, în plus Hinata a devenit mai puternică atunci când s-a gândit la Naruto
Sus In jos
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Mier 10 Sept 2014, 20:58

Încă mai credeţi că SasuSaku va fi realitate? Eu mi-am pierdut toată speranţa într-o singură zi şi, odată cu ea şi tot respectul faţă de Sasuke.
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Joi 11 Sept 2014, 02:37

Da.
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Stiu ca nu e prea mult, dar... J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Joi 11 Sept 2014, 07:33

Ce fel de fan și-ar pierde speranța?! Sakura o să-l readucă pe drumul bun dacă Sasuke nu moare.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Joi 11 Sept 2014, 09:16

Sasuke tocmai a spus ca vrea sa-i ucida pe cei 5 Kage, deci, implicit, si pe Tsunade. Sasuke vrea sa-l ucida pe Naruto. E un pic prea mult, nu credeti? Sper, totusi, sa nu sfarseasca precum Madara si altii ca el.
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Stiu ca nu e prea mult, dar... J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Joi 11 Sept 2014, 11:11

Nobody a scris:
Sasuke tocmai a spus ca vrea sa-i ucida pe cei 5 Kage, deci, implicit, si pe Tsunade. Sasuke vrea sa-l ucida pe Naruto. E un pic prea mult, nu credeti? Sper, totusi, sa nu sfarseasca precum Madara si altii ca el.

Ce legătură are Tsunade cu SasuSaku, pe lângă faptul că Sakura e discipolul ei? Lui Sasuke nu-i pasă de asemenea lucruri.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Joi 11 Sept 2014, 11:45

Crezi ca Sakurei i-a picat bine ca Sasuke vrea sa-i ucida maestra si, pe deadupra, pe Naruto, care a facut atatea pentru ea si pentru toti shinobii? Dude, cat de.... -nu gasesc un cuvant potrivit- sa fii sa vrei sa-l ucizi pe cel care atunci cand toti ceilalti te voiau mort, inca credea in tine si ar fi facut orice pentru binele tau? Sakura e suficient de desteapta incat sa realizeze asta. Nu stiu ce o sa se intample cu el, poate moare, poate nu, dar nu cred ca ii va fi trecut cu vederea cinismul de data asta, in cazul in care isi revine, desi ma indoiesc ca se va mai putea intampla asta, daca pana acum, luandu-i ca exemplu pe Madara si pe cei ca el, Sasuke nu a invatat nimic.
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19Joi 11 Sept 2014, 13:06

Sasuke a incercat sa o ucida si pe ea de doua fuckin ori, i-a schimbat cumva sentimentele pentru el aceasta tentativa prost luata?
Sus In jos
Continut sponsorizat




Stiu ca nu e prea mult, dar... Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... I_icon19

Sus In jos
 

Stiu ca nu e prea mult, dar...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-