Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Stiu ca nu e prea mult, dar... - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Stiu ca nu e prea mult, dar... - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Stiu ca nu e prea mult, dar...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

Stiu ca nu e prea mult, dar... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu e prea mult, dar...   Stiu ca nu e prea mult, dar... - Pagina 2 I_icon19Vin 19 Sept 2014, 18:03

Ştiu că topicul a fost creat iniţial pentru a mai prezenta o dovadă a posibilei existenţe a cuplului SasuSaku, dar de vreme ce discuţia a degenerat şi s-a ajuns şi la NaruHina, voi posta aici ceva ce am găsit astăzi pe Internet:

"A bolder and hunkier Naruto will be noticeable on his orange outfit that has evolved entirely from the previous puberty outfit he had during Shippuden. His love interest, Sakura, however, will be wearing her distinct short ninja outfit. The outfits of the smartest Konoha ninja, Shikamaru and Sai are quite similar from their previous outfits." - chestia asta este preluată de pe o sursă oficială, unde au fost postate nişte spoilere legate de film. Mda, îmi pare rău pentru fanii NaruHina. 
Sus In jos
 

Stiu ca nu e prea mult, dar...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-