Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Vin 28 Mai 2010, 20:25

Din cate ati observat in ultimul timp de cand Sasuke a plecat Sakura s-a apropiat foarte mult de Naruto si de multe ori unele personaje din anime i-au spus Sakurei ca il i insa niciodata nu au terminat (filmul mostenitori vointei focul unde Sai spune ca femeile devin mai puternice cand barbatul i si Sakura il opreste)
Credeti ca este chiar iubire sau doaro stransa pritenie si iubire ca intre frati think ?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Vin 28 Mai 2010, 23:10

...tot cei posibil..dar nu stiu mi se pare aiurea unpic...cred ca doar o relatie amicala foarte stransa dap !
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Mier 02 Iun 2010, 03:21

cine stie ... se poate, adica chiar in primul episod din Naruto Shippuuden cand Naruto se intoarce in Konoha, este privit de Sakura cu alti ochi. Eu sunt de parere ca e doar o dragoste frateasca. Sa nu uitam ca din prima serie cand a avut loc batalia dintre Naruto si Sasuke, Sakura l-a rugat cu lacrimi in ochi pe Naruto sa il aduca inapoi pe Sasuke dupa ce aceasta nu a reusit in urma cu o noapte.

Eu spun ca Sakura inca il mai iubeste pe Sasuke. Parerea mea dap !
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Crickett
Genin
Genin
Crickett

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : somewhere near Bucharest :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 151
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : lectura, net, net, net, scoala, net si Naruto :)
Stare de spirit Stare de spirit : ...

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Vin 11 Iun 2010, 18:37

Sakura ar putea fi impreuna cu Naruto doar daca Sasuke ar muri sau s-ar intampla cv cu el.Altfel nu stiu cum...poate doar daca Sasuke i-ar spune el insusi ca nu are rost sa il iubeasca si ca nu are sanse sa fie impreuna cu el...nu stiu.Cert e ca intre Naruto si Sakura este o prietenie puternica,adevarata care s-ar putea transforma in dragoste,dar ink sper ca Sasuke si Saku sa devina un cuplu.Daca nu,Naruto este cea mai buna alegere love
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Sam 12 Iun 2010, 15:07

Crickett a scris:
Sakura ar putea fi impreuna cu Naruto doar daca Sasuke ar muri sau s-ar intampla cv cu el.Altfel nu stiu cum...poate doar daca Sasuke i-ar spune el insusi ca nu are rost sa il iubeasca si ca nu are sanse sa fie impreuna cu el...nu stiu.Cert e ca intre Naruto si Sakura este o prietenie puternica,adevarata care s-ar putea transforma in dragoste,dar ink sper ca Sasuke si Saku sa devina un cuplu.Daca nu,Naruto este cea mai buna alegere love

e mai mult o legatura frateasca intre cei doi .... plus ca am observat in anumite episoade , pe Naruto il cam fura privirea Hinatei love heh
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Crickett
Genin
Genin
Crickett

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : somewhere near Bucharest :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 151
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : lectura, net, net, net, scoala, net si Naruto :)
Stare de spirit Stare de spirit : ...

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Sam 12 Iun 2010, 22:23

that`s right JustMe ,dar Sakura ea fost prima iubire a lui Naruto si prima iubire nu se uita niciodata sau se uita foarte greu.da sunt f buni prieteni insa nu se exclude o relatie de cuplu intre ei.dar sa ii lasam sa mai creasca putin heh
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Lun 14 Iun 2010, 14:46

Eu personal nu as vrea ca Naruto sa fie cu Sakura .Este mult mai frumos cuplul SasuSaku decat NaruSaku in love
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Lun 14 Iun 2010, 22:49

de ce e mai frumos SasuSaku decat NaruSaku?
explicati happy
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Mar 15 Iun 2010, 11:35

Pentru ca pur si simplu se potrivesc mult mai bine si le-ar sta foarte frumos inpreuna pe cand cu Naruto nu prea heh .Repet este doar parerea mea
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Mar 15 Iun 2010, 13:31

meyryn a scris:
Pentru ca pur si simplu se potrivesc mult mai bine si le-ar sta foarte frumos inpreuna pe cand cu Naruto nu prea heh .Repet este doar parerea mea

am inteles ca e doar o parere, poate vrei sa ne explici cum ai ajuns la aceasta parare, eu la asta ma refeream mai sus heh
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Mar 15 Iun 2010, 14:05

Pentru ca pur si simplu mie imi place de cei doi impreuna... heh .Mi se pare ca sunt facuti unul pentru celalalt si cred ca ar trebui sa fie impreuna. heh
Sus In jos
Aimi
Genin
Genin
Aimi

Nr. mesaje Nr. mesaje : 72
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 15

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Lun 09 Aug 2010, 12:22

Well guys, sa va spun si parerea mea.
E doar o iubire frateasca. Cum sa spun, Naruto in original nu o iubea pe Sakura, credeti-ma :)). Era doar o...atractie ca sa spun asa, caci Sakura nu e chiar urata(ba din contra, e frumoasa) iar Naruto nu o iubea. Iubirea e altceva, ceva sincer care tine(cum sa spun, o dau exemplu pe Hinata care il iubeste pe Naruto) Deci nu cred ca e prima iubire sau ceva. think
Parerea mea e ca e o prietenie stransa intre ei doi, si chiar mi-ar placea ca Sakura sa ramana cu Sasuke si Hinata cu Naruto. In fond, asta mi se pare cel mai bine pentru ca iubirea Sakurei e indreptata spre Sasuke love
Si in plus, Naruto chiar cred ca din original (de cand sunt mici) o place pe Hinata, numa ca nu intelege. :))
:D
Sus In jos
``*Last Kiss*``
Genin
Genin
``*Last Kiss*``

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 196
Puncte : 265
Reputatie Reputatie : 49
Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...momentan sunt happy

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Sam 28 Aug 2010, 16:42

mmm..Naruto si Sakura?Nu prea le sta bine impreuna.naruto e o fire vulcanica ca sa spun asa iar Sakura il pocneste cand are ocazia.naruto o place dar iubirea nu-i este impartasita deaorece iniam sakurei ii apartine lui Sasuke.Si oricum naruto ar avea mult mai multe sanse cu Hinata care il iubeste.Sunt doar prieteni dupa parerea mea si asa vo ramane.
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Sam 28 Aug 2010, 18:04

``*Last Kiss*`` a scris:
mmm..Naruto si Sakura?Nu prea le sta bine impreuna.naruto e o fire vulcanica ca sa spun asa iar Sakura il pocneste cand are ocazia.naruto o place dar iubirea nu-i este impartasita deaorece iniam sakurei ii apartine lui Sasuke.Si oricum naruto ar avea mult mai multe sanse cu Hinata care il iubeste.Sunt doar prieteni dupa parerea mea si asa vo ramane.


Si ce vrei sa spui? Hinata e o fire ce sta sa explodeze ? lough ...

ea e genu de persoana careia se topeste
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Sam 09 Oct 2010, 14:31

parerea mea e ca e doar po relatie amicala si nimic mai mult.Adica Sakura l-a iubit atata timp pe Sasuke iar acuma sa renunte la el in favorea lui Naruto?Nu prea cred think
Sus In jos
Luminor
Genin
Genin
Luminor

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In your heart
Nr. mesaje Nr. mesaje : 69
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 12

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Lun 18 Oct 2010, 18:10

E doar o relatie amicala,iar Sakura nu il va vedea mai mult decat un simplu prieten.Naruto,ar trebui sa-si dea seama ca Hinata e indragostita de el si sa o uite pe Sakura deoarece sunt slabe sanse sa ajunga la inima ei.
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Lun 18 Oct 2010, 19:51

Parerea mea este ca Sakura si Naruto nu s-ar potrivi niciodata. Relatia lor este una amicala si nimic mai mult. In plus Sakura este orbita de dragostea pe care i-o poarte lui Sasuke si continua sa il placa chiar si dupa ce pleaca , nebagand de seama ca defapt Naruto este cel care o incurajeaza ii este alaturi si o consoleaza dupa plecarea coechipierului sau.
Cu timpul Sakura ajunge sa-i recunoasca meritele lui Naruto pentru tot ce a facut acesta pentru ea si incearca sa-l convinga ca nu mai trebuie sa respecte acea promisiune facuta.
Cei doi continua sa incerce sa-l aduca pe Sasuke inapoi dar oare vor reusi?.
Sentimentele celor doi sunt diferite: in timp ce Naruto chiar tine la Sakura si o iubeste foarte mult aceasta nu il considera mai mult decat un amic.
Deci nu cred ca vor fi vreodata impreuna.
Sus In jos
alexutza
Genin
Genin
alexutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 139
Puncte : 195
Reputatie Reputatie : 63

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Joi 21 Oct 2010, 22:46

Eu spun doar atat: Nu s-ar potrivi niciodata!
Sus In jos
S$hiva>
Genin
Genin
S$hiva>

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : <somewhere where you do not know >
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 140
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : MUZICA,tobe
Stare de spirit Stare de spirit : h@@pp!*

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Dum 24 Oct 2010, 16:05

Dupa parerea mea intre cei doi nu va exista nimic mai mult decat o prietenie foarte mare.
Sus In jos
♣ Virus excentric ♣
Genin
Genin
♣ Virus excentric ♣

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : *only in my dreams*
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 211
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : muzica
Stare de spirit Stare de spirit : !!@@ppy^

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Vin 29 Oct 2010, 10:34

Nu se potrivesc si intre cei doi nu va fi mai mult de cat o prietenie
Sus In jos
ღTweetyღ
Genin
Genin
ღTweetyღ

Sex : feminin Localizare Localizare : my world and mine alone
Nr. mesaje Nr. mesaje : 235
Puncte : 281
Reputatie Reputatie : 39
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen...
Stare de spirit Stare de spirit : Eu !? Mereu naiva cand vine vorba de EL.

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Lun 06 Dec 2010, 12:48

Dupa parerea mea cei doi nu s-ar potrivi...iar Sakura il iubeste pe Sasuke.Naruto ar trebui sa renunte sa renunte si sa o vada doar ca pe o amica si nimik mai mult.Si asa,Sakura cand are ocazia il pocneste pe Naruto.
Sus In jos
perenelle
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 15
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : de obicei buna

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Lun 06 Dec 2010, 22:53

Se spune ca polii opusi se atrag.Cine stie?Naruto o iubeste sincer pe Sakura si se pare ca pana si noul sensei al echipei 7(Yakushi parca,sau Yukuto?)a observat ca sentimentele Sakurei fata de Naruto sunt mai intense decat niste sentimente normale,adica o relatie normala amic-prietena.Chiar daca Sasuke s-ar intoarce...sa fim seriosi,toti satenii ar fugi de el si nu stiu cati ninja l-ar mai accepta.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Dum 16 Ian 2011, 00:37

Intre Naruto si Sakura , nu se afla decat o prietenie foarte mare si o legatura frateasca , nimic mai mult [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Naruto tine la Sakura ca la o sora , plus ca in manga Sakura la mintit pe Naruto ca il iubeste , si subliniez ingrosez acel cuvant : MINTIT ! Ea tine la el ca la un frate , si el la fel.
Plus ca aici a fost cineva care a spus ca prima iubire niciodata nu se uita
Pai da , asa-i fiindca Sakura inca il iubeste pe Sasuke , iar Naruto si-a dat seama de asta , hihi :X


Mrr [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Lun 07 Mar 2011, 20:19

Eu sunt de aceeasi parere cu JustMe, oricum cei doi sunt doar prieteni foarte buni, asta cred eu.
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
asy
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : excrsile
Stare de spirit Stare de spirit : dupa cum nimeresc mzica la casti:)

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19Dum 01 Mai 2011, 16:29

cred ca este o atractie dar sakura il iubeste enorm pe sasuke ....deci nu prea cred
Sus In jos
Continut sponsorizat




Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare I_icon19

Sus In jos
 

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Personajele din serialul Naruto-