Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 I_icon19Dum 19 Iun 2011, 10:17

Eu cred că între Sakura şi Naruto este doar o prietenie strânsă.Atâta tot,Sakura chiar dacă vrea să pară dură,să vadă lumea că s-a schimbat,ea tot îl iubeşte pe Sasuke.Tocmai de aceea a spus că-l va omorî cu mâna ei.Pentru că nu suportă să-l vadă în halul în care a ajuns.. Păi,mă cam abat de la subiect,eu nu cred că Sakura şi Naruto vor fi vreodată împreună.Dar niciodată n-ai de unde să ştii,surprizele vin când te aştepţi mai puţin.Cine ştie ce ne mai pregăteşte Kishimoto :-??
El a spus că la final va fi un cuplu.Repet UNUL SINGUR.. Deci nu se ştie care va fi acel cuplu.
Poate nu va fi SasuSaku,sau NaruSaku.. De unde ştim că nu va fi NaruHina ? :))
Mă rog,eu sper din tot sufletul să nu se rupă firul prieteniei între cei doi. happy
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Asss10Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 I_icon19Dum 19 Iun 2011, 13:29

Dupa parerea mea, este doar o iubire frateasca. Acum in ultimul episod aparut(215 parca) Sakura a spus ca datorita lui Naruto poate spera la o zi in care echipa 7 sa rada impreuna. So, avem sanse ca(,) cuplul SasuSaku sa fie real, in tembelizor.

Sunt destul de fumosi impreuna Naruto si Sakura, galbenul si rozul, dar sincer acum, odata ce eu tin la cuplul SasuSaku e normal sa cred ca negrul si rozul se potriveste.

NaruSaku
Le sta bine impreuna, pe bune, dar eu i-as vedea ca doi amici, prieteni buni, intre ei o iubire frateasca... Deci in niciun caz ca si cuplu. Galbenul (Naruto) exprima invidia, lumina, dar si inteligenta desi la Naruto mai pleaca in vacanta(inteligenta). Rozul este o combinatie intre dragoste, foc, lupta si puritate, nevinovatie si lumina. Aceste doua culori nu pot fi decat bune prietene. Ele au in comun doar lumina. Atat! Deci, prin urmare, este doar o iubire frateasca intre ei. Nu vad legatura. Dar asta e parerea mea.

SasuSaku
Ii ador impreuna. Le sta superb ca si cuplu. Orice lucru are opusul lui. Asa-i? Chestia asta e si intre ei doi. Inainte vorbeau, acum deloc. Deci timpul a dat si opusul. Ca si cuplu eu, normal, ii vad giugiulindu-se, dar ca intre ei sa aiba loc o simpla dragoste frateasca, deloc. Le sta enorm de bine impreuna si cred cu tarie ca ei doi o sa fie un cuplu. O sa iau din nou cu culorile. Negrul exprima mister, intuneric, moarte. Cele trei lucruri pe care le intalnim la Sas'ke. Dar cum am spus, rozul e o combinatie intre alb si rosu. Negrul nu e opusul albului? Eu cred ca da. Negrul si rozul se potrivesc atat ca culori cat si- in naruto- ca persoane. Sunt doua persoane total diferite, dar , eu ajung din nou, opuse, si se potrivesc enorm.

Deci, intre galben si roz-o simpla prietenie. Intre negru si roz- total diferiti, total amor!

Dar este o simpla parere.... Deci nu ma puteti lua in seama
Sus In jos
.Chris..
Genin
Genin
.Chris..

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 286
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Muuulteee<3<3
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare si pretentioasa

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 I_icon19Lun 25 Iul 2011, 14:54

Ce-i drept...

M-am gandit de multe ori la asta, si pana la urma tot la o singura concluzie ajungeam: Ca din moment ce Naruto e personajul principal, el ar trbui sa fie cu Sakura(avand in vedere noil imagini din Akippuuden), si credeam ca SasuSaku nu mai are nici o sansa.
Chiar daca Naruto o iubeste pe Sakura, Hinata cui ii ramane? Ar trebui sa se intample ceva si cu ea, si nu prea cred ca va ajunge sa fie impreuna cu Shino sau altcineva.
Sper si eu ca SasuSaku sa fie cuplul si cred ca asa o sa se si intample. Din moment ce Sakura ar fi avut atatea ocazii sa se indragosteasca de Naruto, si nu a facut-o, si asta imi demonstreaza si prin faptul ca vroia sa se lupte singura cu Sasuke, ca e inca foarte indragostita de Sasuke.(desi sper sa nu aiba aceeasi soarta ca si Karin)

In rest, nu m-as supara foarte tare daca intr-adevar chiar NaruSaku ar fi cuplul, dar totusi, atatea sperante pentru SasuSaku, si multi fani dezamagiti... crying
Sus In jos
Suzuki
Academy Student
Academy Student
Suzuki

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Baia Mare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 14
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Sa stau cu prieteni...;))......nu mai stiu ce sa zik...
Stare de spirit Stare de spirit : Happy :P

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 I_icon19Joi 08 Sept 2011, 15:24

Paiii....parerea mea este ca Sakura tine FOARTE MULT la Sasuke si il iubeste f mult......dar si pe Naruto il iubeste...DAR CA PE UN FRATE!!...
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Mar 2012, 11:38

Nu stiu ce sa spun!
Adica mie una cuplul asta mi se pare aiurea. Poate altora le place, eu mi-am dat cu parerea.
Orice e posibil...Desi as crede ca este vorba doar de o prietenie foarte apropiata.
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 I_icon19Vin 20 Apr 2012, 17:23

Parerea mea este ca Sakura nu il iubeste pe Naruto ca iubit ci ca frate.
Eu una nu i-as vedea impreuna..nu se potrivesc deloc..poate altii ii vad perfect ..
Dupa ce a plecat Sasuke si a incercat sa o omoare pe Sakura din cauza ca este orbit de razbunare..toti fanii Naruto Shippuden parca au innebunit..au inceput sa spuna ca intre NaruSaku exista iubire mai ales dupa ce si-a "marturisit dragostea" fata de el ...dar multi nu inteleg ca a fost o minciuna pentru a putea ea sa il omoare pe Sasuke ..ca sa scape de aceasta ura..din el. S-a vazut clar ca ea inca il mai iubeste pe Sasuke .In manga apare o secventa in care a incercat un soldat ( era in timpul razboiului) sa ii dea o scrisoare de dragoste pentru ea.( asa am inteles din manga ca tipul o placea..) insa ea a zis ca iubeste pe altcineva si a refuzat..gandindu-se la Sasuke..in ciuda faptului ca el incercase sa o omoare ea inca mai are sentimente puternice pentru el... Nu cred ca o sa fie NaruSaku..dar cred ca nici SasuSaku cu toate ca mi-as dorii din tot sufletul meu.
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 I_icon19Joi 31 Mai 2012, 12:02

este dragoste deoarece intr-un episod mai vechi Sakura ii marturiseste dragostea lui Naruto si il roaga sa nu-l mai caute pe Sasuke deoarece ea crede ca e prea periculos si nu mai vrea sa-si tina promisiunea Naruto e clar ca e dragoste love
Sus In jos
Dee ♥
Genin
Genin
Dee ♥

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 251
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 13

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 I_icon19Sam 02 Iun 2012, 16:55

Dragoste ? Niciodata. Poate mai mult o prietenie foarte puterinica. Sakura era foarte confuza cand a plecat Sasuke. Suferea si era dezamagita. Naruto i-a fost alaturi mereu iar ea ii e intr-un fel aconfundat sentimente de prietenie cu unele de dragoste. Dar nu era asa. Ea mereu se va gandi la Sasuke, orice ar face si asa. Sincer, daca s-ar intampla ceva mai mult intre Sakura si Naruto as fii dezamagita. Nu ii vad impreuna. Nu se potrivesc deloc.
Sakura inainte se comporta groaznic cu Naruto. Si orice facea el pentru ea, tot Sasuke era mai bun. Pentru ea Naruto era doar un sac de box. Iar acum dupa ce a plecat Sasuke, vede si ea in sfarsit ca naruto e un prieten adevarat.
Nu o sa fie impreuna sau ceva. Probabil Sakura nu va fii nici macar cu Sasuke. Serios acum. Tipul ala e obsedat de razbunarea sa iar pe Sakura nici o observa. Asa ca sansele ca aia doi sa fie impreuna sunt minuscule.
Mai multe sanse au Naruto si Hinata sa devina un cuplu. Si asta deoarece Naruto oricat ar place-o pe sakura simte si ceva pentru Hinata. Poate e doar o prietine frumoasa dar cine stie :-??.
Sus In jos
http://deedeewithlove.tumblr.com/
PhenomenaL
Genin
Genin
PhenomenaL

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Nu stiu :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 76
Puncte : 100
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : AMV ; Music ;

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 I_icon19Lun 04 Iun 2012, 12:44

Maria & Sasuke a scris:
este dragoste deoarece intr-un episod mai vechi Sakura ii marturiseste dragostea lui Naruto si il roaga sa nu-l mai caute pe Sasuke deoarece ea crede ca e prea periculos si nu mai vrea sa-si tina promisiunea Naruto e clar ca e dragoste love
Atunci Sakura i-a zis asta lui Naruto sa nul caute pe Sasuke ca ea dorea sa se duca sa se alieze cu el ...
Sus In jos
https://osu.ppy.sh/u/Akyen
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 I_icon19Mar 31 Iul 2012, 14:17

eu cred cai doar prietenie
Sus In jos
floricica gingasa
Genin
Genin
floricica gingasa

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : -2
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen si sa ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : mult mai bine decat ieri

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 I_icon19Dum 02 Sept 2012, 15:10

Cred ca este doar prietenie chiar daca naruto o iubeste foarte mult pe sakura dar ia tot tine la sasuke chiar daca e rau este asa o fraiera pentru ca intr-un episod a vrut sa o omoare si tot mai tine la el angry eu as vrea sa fie impreuna cu naruto narusaku in love cine este de acord cu mine ca narusaku ar fi un cuplu frumos happy2
Sus In jos
Chrissu-chan :X
Genin
Genin
Chrissu-chan :X

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Keep calm and listen Black Veil Brides (+ keep calm and love Andy Biersack ♥)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 206
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Plimbari, Animeuri, Ficuri, Desenat, Scris.
Stare de spirit Stare de spirit : n`aveeem :D

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 I_icon19Dum 16 Sept 2012, 15:20

Nu stiu ce sa zic. Eu cred ca Sakura o sa renunte intr-un sfarsit la Sasuke si o sa isi dea seama ca el nu se mai intoarce de pe calea razbunarii. Va fi o vreme deprimata, apoi va fi cu Naruto.  Imi place mult poza asta: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]  Naruto si Minato deja stiu la ce sa se astepte daca le supara pe Sakura si pe Kushina  lough      Si cautam poza asta:   [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]   spuneti voi daca nu seamana cu Minato si Kushina!
Sus In jos
TeoLina
Academy Student
Academy Student
TeoLina

Sex : feminin Localizare Localizare : alba iulia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : desenatul,schitatul
Stare de spirit Stare de spirit : optimista

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Iun 2013, 23:13

Pai, da! Sakura il iubeste pe Sasuke, dar si Naruto o iubeste pe Sakura, deci ar fi mai mult ca posibil, ca ei 2 sa fie impreuna. daca nu ar fi in anime, nu as avea nimic impotriva cuplului SasuSaku, dar in anime si manga eu sunt cu NaruSaku! in love
Sus In jos
Marilyn
Genin
Genin
Marilyn

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Happy Land
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 126
Puncte : 186
Reputatie Reputatie : 12

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 I_icon19Mier 11 Sept 2013, 17:20

Parerea mea este ca Naruto o iubeste pe Sakura si asa cum stim cu toti ar face orice pentru ea dar..el e constient ca ea il iubeste pe Sasuke cum ia spus si atunci cand aceasta si-a marturisit sentimentele pentru el.
Sus In jos
naruto_4ever
Genin
Genin
naruto_4ever

Sex : masculin Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde de starea ta :P

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 I_icon19Mar 24 Sept 2013, 17:49

parerea mea este ca e doar o prietenie foare apropiata . Naruto poate o iubeste pe sakura dar ca pe o sora si nimic ai mult . Si la fel e si in cazul ei. Sakura il iubeste foarte mult pe sasuke si nu cred ca l-ar putea uita asa usor . Si nu ar renunta la el in favoarea lui naruto . Dar oricum is un pic confuza pentru ca pe net is unele imagini cu naruto si sakura care par reale care ma face sa ma gandesc ca totuis poate xista ceva intre ei si nu ne dam noi seama
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Deci nu stiu dar pozele astea in special prima si a2a ma fac sa cred ca ar putea exista narusaku . Nu prea stiu Voi ce ziceti ? Adica par detsul de reale pozele
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Asss10Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 I_icon19Mier 30 Oct 2013, 14:22

Nu cred ca intre cei doi este vorba de de dragoste. Cei doi se inteleg precum fratii si asa va fi mereu.
Sus In jos
Yondaime <3
Academy Student
Academy Student
Yondaime <3

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Fetesti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 24
Reputatie Reputatie : -1

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Apr 2014, 08:58

Eu cred ca NaruSaku ar fi mai bine fiindca Naruto mereu o iubea pe Sakura-chan si inca o iubeste foarte mult si in al doilea rand fiindca Sakura simte ceva pentru el se poate vede vedeti episoadele.SasuSaku stiu si eu ar fi mai slab fiindca Sasuke nu cauta relatie nici nu vrea o relatie+are ura in el aici e dragoste neimpartasita.NaruHina ar fi fost ceva si chiar ar fi schimbat anime-ul dar Naruto o iubeste cel mai mult pe Sakura inca de cand erau copii.Cuplurile potrivite ar fi fost astea:
  Kurenai & Asuma
  Ino & Sasuke
  Sakura & Naruto sau Hinata & Naruto
  Tsunade & Dan sau Tsunade & Jirayia
  Temari & Shikamaru
  Kushina & Minato
  Konan & Yahiko,Nagato
  Karin & Suigetsu(ca tot se cearta si din cearta se iveste ceva :D)
  Anko & Kakashi
  TenTen & Rock Lee(nush ce ziceti)
  Tonton & Akamaru(am inventat-o eu)
  Kiba & Shizune


Kakashi.: De ce ai cupla cu porc si un caine?!
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 I_icon19Dum 01 Iun 2014, 17:01

In manga deja totul e cat se poate de evident: Sasusaku si Naruhina vor deveni canon.
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 I_icon19Lun 16 Iun 2014, 00:52

Sasuke si Ino ???  can\'t see !!!  huh?  huh?  huh? 


DA, este ceva intre Sakura si Naruto , dar este 100% legatura frateasca
Din manga, cum a spus si Andreea e clar ca NaruHina ramane mai mult ca sigur.
Sper ca asa sa se intample si cu Sasusaku  in love 
Sus In jos
Continut sponsorizat




Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare   Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Naruto si Sakura...dragoste sau o prietenie foarte mare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Personajele din serialul Naruto-