Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Aimi
Genin
Genin
Aimi

Nr. mesaje Nr. mesaje : 72
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 15

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Lun 09 Aug 2010, 18:06

Din momentele (destul de putine) cu ei doi...ce v-a impresionat?
Pe mine m-a impresionat in original, daca mai stiti la examenul chunnin think cand Sasuke s-a transformat si a zis:
- Sakura cine te-a ranit?
Stii...se intelege ceva in love in love Faptul ca totusi, ii pasa de ea. Mai ales ca dupaia i-a rupt bratele lui ala x_x si apoi cand a venit Sakura si l-a imbratisat:
-Opreste-te.
Vai, mi-a placut mult faza aia love in love
Voua v-a placut? Ce faze v-au mai placut?
Sus In jos
ailed962
Genin
Genin
ailed962

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ziua onomastica 9/septembrie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : multe am
Stare de spirit Stare de spirit : ....dezamagita......

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Joi 19 Aug 2010, 21:08

si mie am adorato

sau ultiam cand pleaca sasuke sakura plange..........aici am plans sii eu crying sad sad Apoi i-a multumit dar ptr ce?sakura cum si aratat dragostea ptr el crying crying crying crying crying crying
Sus In jos
http://te-iubesc-ca-la-inceput.blogspot.com/
mela
Genin
Genin
mela

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Brasov
acebook acebook : https://www.facebook.com/melymela20?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 162
Puncte : 185
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : dans,muzica,ficuri,anime,filme...
Stare de spirit Stare de spirit : fericiitaaaa!!!!!:X

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Sam 04 Sept 2010, 19:11

probabil ca i-a multumit ca i-a amintit ceea ce au facut si ca a fost alaturi de el cine stie...... roll
Sus In jos
Biscuu`
Genin
Genin
Biscuu`

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bolintin deal - aproape de bucuresti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 383
Puncte : 483
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez,scoala,net,:D:D
Stare de spirit Stare de spirit : mereu cu zambetul pe buze!!!

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Vin 10 Sept 2010, 14:48

ce moment frumos in love in love
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Vin 10 Sept 2010, 14:49

sper sa fi fost de aia
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Dum 21 Noi 2010, 02:02

Din momentele (destul de putine) cu ei doi...ce v-a impresionat?
Pe mine m-a impresionat in original, daca mai stiti la examenul chunnin think cand Sasuke s-a transformat si a zis:
- Sakura cine te-a ranit?
Stii...se intelege ceva in love in love Faptul ca totusi, ii pasa de ea. Mai ales ca dupaia i-a rupt bratele lui ala x_x si apoi cand a venit Sakura si l-a imbratisat:
-Opreste-te.
ps:da am inceput sa plang crying crying crying crying
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Dum 30 Ian 2011, 14:26

Daa deci cele 2 s-au zis :>:D<:
Mie mi-a placut cand a luat-o Garra pe Sakura,si Sasuke vroia sa o salveze impreuna cu Naruto,iar cand Garra i-a dat drumul Sasuke a prins-o si a lasat-o cu cainele ala,dar nu inainte de a o privi lung in love in love in love
A fost fruumosss in love
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Maia
Academy Student
Academy Student
Maia

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Zona fara frica !
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : :x

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Joi 03 Mar 2011, 12:08

Daca a fost trist mi-a placut cand a plecat sasuke si sakura i-a zis ca il iubeste si chestii de genu , iar el i-a zis - multumesc ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Joi 03 Mar 2011, 17:45

Toate momentele astea sunt fooooarte frumoase.
Mai sunt cateva:
In episodul 105 daca nu ma insel, cand Sasuke a cazut de pe un pod si Sakura a sarit dupa el...eh, frumoooos.
Sau in original, la examnelul Chunin, dupa ce Sakura l-a luat in brate, Sasuke se uita asa frumos la ea, cand stateau ei singuri pe iarba... Si cand Sakura s-a ridicat s-a dus si el repede, repejor dupa ea.
Mai vazusem eu niste scene, bine ca au fost scurte dar pentru mine au contat, pentru ochii mei ca de vultur. Hmm, dupa ce s-a luptat Kakashi cu Zabuza, cand a murit Haku arata cateva secunde ca Sakura se sprijina se Sasuke:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pe parcurs mai vazusem cateva, daca imi amintesc care erau va zic happy2
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Joi 03 Mar 2011, 18:00

Crys si mie mia placut muult partea aia:X
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Vin 25 Mar 2011, 10:53

Sau cand in shippuden Sakura,Naruto,Sai si celalalt care ii tinea locul lui Kakashi au ajuns in ascunzatoare si Sakura il privea melancolica si cand a inceput lupta desi isi dorea sa isi ajute coechipierii nu dorea sa ii faca rau lui Sasuke.... dap !
Sus In jos
ada
Genin
Genin
ada

Sex : feminin Localizare Localizare : Undeva in intuneric
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Mda...

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Dum 10 Apr 2011, 13:40

Idem!! Cel mai mult mia placut faza de la examenul ala....cand sa transformat sasuke.. si a intrbat'o pe sakura cine a ranito..uuu ce mai mia placutt....si mai este parte aia cand se transforma garra....si o prinde pe sakura....si cand ii da drumu saskue o prinde uuu ce frumos
Hi hi Hi dance2 in love


Ultima editare efectuata de catre ada in Mier 16 Noi 2011, 19:39, editata de 1 ori
Sus In jos
Tudor.
Genin
Genin
Tudor.

Sex : masculin Localizare Localizare : Unde vreau ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 171
Puncte : 185
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Compun versuri,Liceu..Muzica..pnm
Stare de spirit Stare de spirit : Imi traiesc viata la maxim :x

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Mar 19 Apr 2011, 01:49

Cel mai mult ma impresionat Sakura...cand a ia zis lu naruto sa-l aduca inapoi e sasuke plangand PRIMA SERIE .
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Mar 19 Apr 2011, 09:57

Si mie mi-a placut faza spusa de Aimi ,dar mi-a placut si cea in care a lasat-ope banca plangand happy2
Sus In jos
Nyko
Genin
Genin
Nyko

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Lost in Paradise
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 106
Reputatie Reputatie : 5

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Sam 28 Mai 2011, 19:49

Am plans cand a plecat Sasuke. Nu am mai putut rezista si am inceput sa plang.
Sau in Naruto shippuden parca in episodul 203, cand sakura s-a dus dupa Sasuke ( cica sa.l omoare), si cand la vazut i-a zis ca vrea sa se alature lui. Am ramas socata. very sad
Sus In jos
pisicuta.lady
Academy Student
Academy Student
pisicuta.lady

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : la capatul infernului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 27
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : plimbari
Stare de spirit Stare de spirit : smile and cool

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Joi 16 Iun 2011, 05:51

Mie mia placut cel mai mult cand sasuke a cazut de pe un pod si sakura sa aruncat dupa el, faza asta am vazuto si eu la fel ca Crystal,tot in episodul 105 very sad

sau atunci in misiunea aia cand lau omorat pe Zabuza,cand Sakura a crezut ca a murit Sasuke si a inceput sa planga sad
Sus In jos
killerbunny
Genin
Genin
killerbunny

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : printre stele
Nr. mesaje Nr. mesaje : 95
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : buna dar nebuna

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Dum 26 Iun 2011, 16:53

Mie mia placut cand Sasuke a cazut de pe pod,si atunci cand Sasuke a fost ranit de Haku si Sakura plangea pentru ca il credea mort.
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Joi 28 Iul 2011, 16:44

Mie mi.a placut cand Orochimaru i.a dat semnul blestemat si s.a trezit sasuke din dureri si a intrebat.o pe sakura cine a batut.o . Eu cred ca intr-adevar i.a pasat de ea . Atunci cand Sasuke a cazut de pe pod si Sakura a fugit dupa el si au cazut impreuna (m-am speriat chiar tare la faza aia) . Si la episodul ala cand Sasuke a plecat din sat si Sakura a incercat sa.l convinga sa ramana.Asa de trist a fost episodu` ala sad sad sad Am inceput sa plang ca un bebelus sad ike
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Vin 29 Iul 2011, 20:17

Au fost multe chestii dragutze intre ei....Se vede clar ca Sakura chiar il iubeste pe Sasuke...si nu stiu de ce, dar am impresia ca nici el n-o uraste....Episodul 109 a fost cel mai trist...Cand l-am vazut prima data nu m-am putut opri din plans...Cei doi se potrivesc de minune si cred ca ar trebui sa fie impreuna... dap !
Sus In jos
ayumidulcik
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Cant, dansez shi citesc ficuri SASUSAKU!
Stare de spirit Stare de spirit : happy!

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Dum 31 Iul 2011, 10:55

Mie mia placut cand Sakura il credea mort pe Sasuke, pe Taramul Valurilor. Sau cand sa transformat Gaara si Sasuke ia zis lui Naruto ca trebuie so salveze pe Sakura chiar cu pretul vietii, plus cele pe care deja leati zis si unele pe care nu le mai stiu. Cand a parasit Sasuke satul am inceput sa plang si nu m-am mai oprit pana nu mi-am amintit ep cu chipul real al lui Kakashi. Am plans si cand Sakura la implorat pe Naruto sa il aduca inapoi pe Sasuke. Ce trist!!!! sad crying Dar tot cred ca mai exista sperante! Sunt atat de draguti impreuna! love Stiu ca vorbesc mult, dar ii iubesc pe SASUSAKU!!!!!! in love Mai vorbim! hi!


Ultima editare efectuata de catre ayumidulcik in Dum 31 Iul 2011, 11:00, editata de 1 ori
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Joi 04 Aug 2011, 11:35

Mie mia placut mult mult de tot faza in care Sasuke s-a trezit si a zis : Sakura cine ti-a facut asta? Care din acesti oameni ti-a facut asta? ❌XX:x, ce am iubit faza aia atunci cand saraka Saku a ramas fara parul ei lung :(, Sa nu mai zic ca a si salvato pe Saku ce mult mi-a placut ❌x

Si mai este atunci cand Sasuke a plecat din sat, cred ca toata lumea o stie, va ce am plans atunci sad sad
M-am enervat eu putin pe Sasuke atunci dar na asa e animeul nu am ce sa-i faci lough


Mai vreau faze deastea mumoase a hug happy2 lol!
Sus In jos
MonsterCrew
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Piatra Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 4
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Metin2 si altele...
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt happy si cool!!!

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Dum 14 Aug 2011, 13:49

Pe mine ma impresionat atunci in sezonul 1 atunco cand sa luptat Sasuke si Naruto vs Haku si Sasuke a fost lovit.Era sa moara pt ca acele alea i-au venit in piept.Atunci Sasuke sa prabusit si Sakura sa dus peste pieptul lui si a incaput sa planga.So biutiful.
in love in love in love
Sus In jos
Dariena
Academy Student
Academy Student
Dariena

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Taramul Viselor
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Volley
Stare de spirit Stare de spirit : NU-I DORESC LA NIMENEA ...O SINGURATAE CA A MEA...MII TRIST SI AM UN GOL IN SUFLET...CE MA CHINUIE MEREU...SI-MI AMINTESC CA-S SINGURA MEREU!!!

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Mar 30 Aug 2011, 17:55

au fost intradevar putine faze cu ei doi impreuna think ...dar toate au contat...mie mi-au placut...mmmm....atunci cand orochimarul i-a pus semnul si sasuke s-a trezit ingrijorat in primul rand de sakura...a ce moment frumos si a mai fost frumos atunci cu zabuza,doamne atunci eu chiar am crezut ca sasuke murise si am plans odata cu sakura sad ][img][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][/img]
Sus In jos
anime^_^sweet
Academy Student
Academy Student
anime^_^sweet

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : be happy

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Lun 05 Sept 2011, 23:21

mie mia placut atunci cand s-a terminat a doua parte a examenelor stiti cand cei trei au pasit in sala aceea mare si sasuke se sprijinea de umarul sakurei!! le statea asa bine impreuna!!
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19Sam 01 Oct 2011, 11:16

mi-e mi-a placut faza cu Orochimaru cand s-au intalnit prima data, si aceea cand Sasuke pleaca
saraca Sakura sper sa fie impreuna.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat I_icon19

Sus In jos
 

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-