Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Joi 13 Oct 2011, 17:55

da mi-au placut toate :X ce vremuri :X
dar mie mi-a mai placut faza ai in sezonul 1 cand Oro i-a pus semnul blestemat si Sasuke s-a sprijinit de Sakura de dure , el fiind la pieptul ei :X:X

Iubesc cuplul SASUSAKU :X
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Joi 13 Oct 2011, 18:48

think in love Nu au fost multe momente dar toate au fost atat de frumoase si emotionante incat am plans la toate.. sad Cel si cel mai mult mi-a placut faza cu Orochimaru.. Atunci a demonstrat ca inima lui simte ceva.. Catusi de putin.. in love Si cealalta faza super emotionanta a fost despartirea de Sasuke.. Aaa.. Si mai am una si gata.. Asta nu e legata de ei doi dar eu m-am uitat de 5 ori la ea si am plans de fiecare data.. E atunci cand al treilea Hokage a murit.. Very sad.. sad Oricum sper ca nu v-am plictisit si.. V-am huguit si pupacit pe toti! a hug kiss Pa happy2
Sus In jos
kristen
Genin
Genin
kristen

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Printre stele, vise si ganduri spulberate de praful cosmic.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 264
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : skating, listen to music, eating, traveling, walking,
Stare de spirit Stare de spirit : Simt aerul ce intra prin fiecare por ametindu-ma din ce in ce mai mult cu puritatea lui divina.

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Joi 20 Oct 2011, 22:53

Momentele care m-au impresionat au fost: atunci la examenul chunin cand Sasuke o intrebat-o cine i-a taiat parul si ea a zis sa se opreasca, ATUNCI CAND SASUKE A PLECAT DIN SAT, IAR SAKURA S-A DEZLANTUIT SI I-A SPUS TOATE SENTIMENTELE PE CARE LE ARE FATA DE EL. APOI EL S-A DUS IN SPATELE EI SI I-A ZIS: ,,Sakura, multumesc!" si atunci cand Sasuke era pre moarte si Sakura a plans, iar el s-a trezit si a zis ,, Ma strivesti! " [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Haruka Kanata
Academy Student
Academy Student
Haruka Kanata

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In lumea Anime
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 12
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : multe si distractive
Stare de spirit Stare de spirit : happy............si in stare de orice ^.^

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 00:27

Ei bine, fazele care mi-au placut au fost si cele spuse de kristen dar si cea cand Itachi s-a dus dupa Naruto si Sasuke a venit la Sakura s-o intrebe unde este Naruto iar sa Sakura nu stiu de ce s-a impiedicat si apoi daca ati observat cum o privea Sasuke in love love [b]
Sus In jos
kristen
Genin
Genin
kristen

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Printre stele, vise si ganduri spulberate de praful cosmic.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 264
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : skating, listen to music, eating, traveling, walking,
Stare de spirit Stare de spirit : Simt aerul ce intra prin fiecare por ametindu-ma din ce in ce mai mult cu puritatea lui divina.

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 22:32

Haruka Kanata a scris:
Ei bine, fazele care mi-au placut au fost si cele spuse de kristen dar si cea cand Itachi s-a dus dupa Naruto si Sasuke a venit la Sakura s-o intrebe unde este Naruto iar sa Sakura nu stiu de ce s-a impiedicat si apoi daca ati observat cum o privea Sasuke [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[b]Wow! Da? Eu nu stiu faza asta! Care este episodul? Sin Shipuunden? Nu prea imi aduc aminte.
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Joi 10 Noi 2011, 18:08

Mie mi-au placut toate momentele cu ei. Desii au fst putine sad
De la momentul cu ei la examenul chiunin, la acela cand Naruto s-a luptat cu Gaara si iar la acela cand Sakura s-a aruncat dupa pod pt a-l salva pe Sasuke, revenid asupra aceluia cand a plecat Sasuke din Konoha si ultimul cand s-au intalnit si Sasuke a vrut s-o omoare pe Sakura sad
Sus In jos
Byanka ac33asi
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 0

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 02:04

au fost multe momente frumoase intrre Sasuke si Sakura,unele scurte ,altele lungi ,dar impresionante.Asaa:Cel mai mult mi-a placut cand:
1.examenul chunnin el a intrebat-o cine a batut-o sau cine i-a facut asta.(arata ca ii pasa)
2.cand a prins-o in brate cand Gaara i-a dat drumul el vroia cu orice pret sa o salveze,iar dupa ce a salvat-o ii tinea mana langa fata si o privea.
3.cand a fost prima misune si au fost primii atacatori Sasuke i-a batut iar cand cineva dintre atacattori vedea spre Sakura el s-a bagat in fata ei ca sa o apere.
4.sau cand toot in timpul examenului chunnin inainte sa il muste Orochimaru dee gat ,el(orochimaru)a facut ceva ce nu se mai putea misca el si sakura,,si ce kunaiul venea spre el,,Sasuke si-a bagta unul in picior si a slavat-o repede si pe sakura.
Au fost cand si Sakura l-a salvat pe sasuke.
cand Sasuke se batea nu mai stiu cu cine cred ca in episodul 107 a cazut pe pod ir ea a sarit dupa el...sau tott in prima misiune cand s-a lupat cu Haku Sakura credea ca el a murit si plangea pe el,,,iar el a strigato si i-a spus ca este grea si se uita la ea asa duios.cel mai frumos cand i-a spus ca il iubeste chestie care l-a miscat.SFARSIT
Sus In jos
Byanka ac33asi
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 0

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: http://sasukeandsakura.forumgratuit.ro/search?search_keywords=fani+naruto   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 02:08

.
Sus In jos
Byanka lary
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Joi 05 Ian 2012, 22:48

salut!!
in naruto sunt multe faze legate de sasuke si sakura care mi-au placurt mult asa sa incepem:
1.cand la examenul chunnin sasuke a intrebat-o pe sakura cin a ranit-o (asta a aratat ca i-a pasat)
2.cand sakura l-a imbratisat toot la examen ,el a ascultat-o (arata ca el cat de nervos si controlat de furie a potolit-o sakura adica ascultand-o)
3.cand i-a sp lui narut sa osalveze cu orice pret pe ea cannd gaara a luat-o.
4.cand sakura s-a pus in fata lui toot cand gaara venea spre el (sasuke)sa il omoare ea era pregatita sa moara pt el.
5.can el trebuia sa plece din sat ea ii sp ca il iubeste chestie care l-a miscat dar care nu l-a oprit si cand a venit in spatele ei si i-a multumit super tare.
6.cand sasuke s-a lupata cu haku si ea a crezut ca el a murit el a strigat-o cica este grea

7.sau cand mai statea in bratele ei caa il durea muscatura ,defapt semnulde la orochimaru. multe-s DDoamnemai sunt doar ca ma doare mana.
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Ian 2012, 15:17

@ Byanka ac33asi

De ce ai pus acel ''.'' (Punct) intr-un alt mesaj, cand puteai sa dai edit? >.>
Sus In jos
Be Unicorn.
Genin
Genin
Be Unicorn.

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Japonia
acebook acebook : Nekko
Nr. mesaje Nr. mesaje : 366
Puncte : 467
Reputatie Reputatie : 17

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Joi 19 Ian 2012, 17:07

Haruka Kanata a scris:
Ei bine, fazele care mi-au placut au fost si cele spuse de kristen dar si cea cand Itachi s-a dus dupa Naruto si Sasuke a venit la Sakura s-o intrebe unde este Naruto iar sa Sakura nu stiu de ce s-a impiedicat si apoi daca ati observat cum o privea Sasuke in love love [b]

Ce episod e ce episod eee????
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Mar 31 Ian 2012, 15:55

Unul din momente care mie personal mi-a placut, a fost cand Sasuke paraseste satul si Sakura incearca sa-l opreasca:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Asta a fost unul dintre momentele care mie mi-au placut, insa care m-au si intristat..:X
Sus In jos
ayumi-chan
Genin
Genin
ayumi-chan

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : anime world >:D<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 354
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : Ador să scriu, să compun (ficuri), să citesc cărți: în special cele în gen SF şi cele romantice, să ascult muzică ( melodiile lui Lana Del rey și ale Rihannei sunt preferatele mele) şi am o slăbiciune pentru țările asiatice ( defapt doar Japonia și Coreea de Sud )
Stare de spirit Stare de spirit : -.-'

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Mar 2012, 15:00

sunt putine faze :d dar mi-au placut in mod special la examenul chuunin cand a salvat`o sasuke in timpul luptei cu orochimaru(cand orochimaru a aruncat kunai-urile) :) apoi cand sasuke s-a trezit si primele lui cuvinte au fost "cine ti'a facut asta sakura" love si mai e cand sasuke mergea rezemat de sakura din cauza semnului de la orochimaru ..atunci cand au iesit din padure (tot la examenele chuunin) si mai e atunci cand nisipul aruncat de gaara se distrugea si sakura era sa cada..atunci sasuke a salvat`o si a pus-o langa acel caine 8-> privind-o love si episodul 109 cand pleaca sasuke..chiar am plans prima data cand am vazut :)) ;x
Sus In jos
aisha
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Sam 10 Mar 2012, 14:38

wow atatea faze sooper misto ,orikum eu cred ca o data si o data ei or sa fie impreuna in love in love love angel hug i love you
Sus In jos
Chrissu-chan :X
Genin
Genin
Chrissu-chan :X

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Keep calm and listen Black Veil Brides (+ keep calm and love Andy Biersack ♥)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 206
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Plimbari, Animeuri, Ficuri, Desenat, Scris.
Stare de spirit Stare de spirit : n`aveeem :D

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Lun 16 Apr 2012, 19:46

Ati uitat de o faza:Cand Gaara ataca si Sakura fuge in fata lui Sasuke pentru ca Gaara sa nu-l prinda. ea ramane tintuita parca de un copac si pana la urma Sasuke ii zice lui Naruto:,,Trebuie sa o salvam imediat pe Sakura!eu o sa-i distrag atentia, iat tu incearca sa o ajuti" Aia a fost taaarreee!!! in love in love in love in love
Sus In jos
Chrissu-chan :X
Genin
Genin
Chrissu-chan :X

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Keep calm and listen Black Veil Brides (+ keep calm and love Andy Biersack ♥)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 206
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Plimbari, Animeuri, Ficuri, Desenat, Scris.
Stare de spirit Stare de spirit : n`aveeem :D

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Lun 16 Apr 2012, 19:48

Cum pun o poza???Sa ma ajute cineva plzz!!! please
Sus In jos
Chrissu-chan :X
Genin
Genin
Chrissu-chan :X

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Keep calm and listen Black Veil Brides (+ keep calm and love Andy Biersack ♥)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 206
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Plimbari, Animeuri, Ficuri, Desenat, Scris.
Stare de spirit Stare de spirit : n`aveeem :D

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Lun 16 Apr 2012, 19:50

Si cum imi pun o poza la avatar?? please unsure what? sad
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Joi 07 Iun 2012, 23:26

mie mia placut faza de la examenul chunnin cand Sasuke a intrebat cine ia facut asta si aproape ca ia rupt bratu lui ala[b][i][u]
Sus In jos
Demi
Genin
Genin
Demi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : unde se astepta lumea mai putin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 107
Puncte : 121
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : asta spune tot: https://www.youtube.com/watch?v=CFFzZBJYMgk&feature=youtu.be
Stare de spirit Stare de spirit : Just fine

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Joi 28 Iun 2012, 22:46

deci sunt super momentele, dar mie miau placut cel mai mult cele de la examenul chunnin:
1-in padure cand Orochimaru ia pus semnul blestemat lui Sasuke acesta a cazut de durere, iar Sakura a vrut sa-l ajute, iar Sasuke intrun fel sau altul a acceptat (deobicei refuza orice ajutor)
2-cand Sakura ii ia pe amandoi, pe Naruto si pe Sasuke, si se duce sub pomul acela si incearca sa ramana treaza ca sa nu pateasca baietii ceva
3- cand se trezeste Sasuke este condus de ura, iar primul lucru pe care il face este sa o intrebe pe Sakura cine a ranito
4- cand Sakura il opreste pe Sasuke din ai distruge pe atacatori, iar el pur si simplu o asculta
5- cand se indreptau spre turn Sasuke era ajutat de Sakura ca sa poata sa mearga, iar dupa ii multumeste
6- cand se transforma Gaara si vrea sa il omoare pe Sasuke, Sakura se pune in fata lui vrand sal apere
7- cand Sakura a fost prinsa de nisipul lui Gaara si Sasuke i-a spus lui Naruto ca trebuie sa o ajute repede, apoi cand se distruge nisipul Sasuke o ia pe Sakura ca pe o mireasa si o duce langa acel caine, apoi ramane o secunda sa o priveasca

sper ca nu vam plictisit cu vorbaraia mea :-s
Sus In jos
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Vin 13 Iul 2012, 22:00

cand sasuke a plecat si sa intalnit cu sakura si ia multumit si cand ia dat un pumn in spate na lasato pe sakura pe jos o puso pe scaun
Sus In jos
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Vin 13 Iul 2012, 22:00

scz banca
Sus In jos
SasuSaku2012
Academy Student
Academy Student
SasuSaku2012

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : braila
Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 0

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Dum 15 Iul 2012, 20:59

In episodul in care a plecat Sasuke 109 Sakura i-a spus ca nu o sa fie fericit daca de va razbuna si asa a si fost Sasuke a fost fericit dupa ce l-a omorat pe Itachi?Nu!!!Deci Sakura a avut dreptate!!!! happy2 dance1 Deci a plecat degeaba!!!!DESTEPTUL!!! kboom sad angry angry angry angry sI AKUM NU VREA SA SE INTOARCA!!sad
Sus In jos
† LoRy †
Genin
Genin
† LoRy †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Mier 01 Aug 2012, 10:53

A fost o faza ,dar fara Sakura:dupa ce Sasuke l-a omorat pe Itachi ,Tobi i-a zis lui ca el este Madara ma rog au mai vorbit ei dupa care(va pun dialogul sa va d-ati ahi voi seama)
Tobi: "-acum ce ai de gand sa faci?"
Ssuke: "1.sa distrug Konoah si 2. sa-mi restabilesc clanul"
SPER CA SE REFERA LA SAKURA CAND ZICE CA VREA SA RESTABILEASCA CLANUL :x kiss kiss
Sus In jos
xDiutzaaaa♥
Academy Student
Academy Student
xDiutzaaaa♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Undeva departeeee :]]
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Mai bn de atat nu se poate xD

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Dum 16 Sept 2012, 17:56

Priviti inca o faza !! Nu stiu daca Sasuke se uita chiar acolo,dar Naruto a rosit putin si in anime se vede ca acolo se uita


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19Vin 30 Aug 2013, 16:57

Da da, a fost un momet superb in padurea aia
Sus In jos
Continut sponsorizat




Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat   Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Anumite faze cu Sakura si Sasuke care v-au impresionat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-