Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Demonologie si Exorcism

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Urmatorul

Vreţi acest FanFic terminat ?
Evident, merita !
Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_vote_lcap97%Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_vote_rcap
 97% [ 168 ]
Sa ziceam ca da.
Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_vote_lcap2%Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_vote_rcap
 2% [ 4 ]
Nu, e plictisitor
Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_vote_lcap1%Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_vote_rcap
 1% [ 2 ]
Total voturi : 174
 

AutorMesaj
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Mar 29 Ian 2013, 22:59

dau edit.
EDIT:
Cum a putut sa se termine in felul asta ? Cu adevarat UIMITOR ! Nu m-as fi gandit niciodata ca ar fi putut sa fie ultimul capitol. Nu stiu de ce dar aveam impresia ca povestea o sa continue: Sakura va incerca de mai multe ori sa fie cu Sasuke, iar sora sa va distruge mereu totul, cand in colo... Va exista si un sezon doi ? Cam imposibil... pana la urma e mai interesant cand se termina asa, dintr-o data. Mi-a placut mult ca a fost un capitol lung, ador acest lucru rusinos Iar descrierea a fost atat de... wow ! M-a facut sa ma simt de parca as fi trait pe pielea mea totul. Daca ma gandesc mai bine mi s-a intamplat asta la fiecare capitol al acestui fic. Imi pare rau ca Sasuke si fetita au murit, dar intr-un fel imi place sfarsitul. Ciudat, diferit, misterios... Pana la urma Sakura a ramas in viata. Asta este partea care ma framanta. Sora sa, vrand sa se razbune, i-a omorat fetita si pe Sasuke, dar de ce a lasat-o pe ea in viata ? Cand rozalia se ducea la preot pentru a o exorciza pe fata mi-a venit in minte ca se aseamana mult cu filmul "The Exorcist" lough Cert e ca sfarsitul nu este deloc acelasi. Pe scurt, mi-a placut foarte mult fic-ul tau si sper sa mai faci altele asemanatoare. Multumesc pentru anunt si spor la scris in continuare kiss


Ultima editare efectuata de catre *Jellyfish* in Mier 30 Ian 2013, 17:03, editata de 1 ori
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Mier 30 Ian 2013, 15:02


Hei ^^

Nu imi vine sa cred ca s-a terminat Demo, era, si inca este, unul dintre fic-urile care a reusit sa lase amprente vizibile asupra cititorului. Desi finalul a fost trist, l-a facut si mai frumos, deoarece a avut parte de o incheiere diferita, care sa reflecte adevarul vietii tragice, care sfarseste intr-un mod dureros, insa in majoritatea operelor au un sfarsit de basm. Asta l-a facut special, ne-ai aratat realitatea asa cum este. Moartea nu iarta pe nimeni, orice pacat se plateste, asa cum a platit si Sakura, exact cand ii era lumea mai draga.
Mi-a parut rau de Sasuke, insa ma bucur totusi ca a murit fericit. Hehe, If u know what I mean. Nu cred ca voia sa moara in alt mod. Ai intrat foarte mult in pielea personajului, ceea ce am realizat cand l-ai descris pe Sasuke. Pot sa jur ca-s gandurile tale, dirty mind. =)))
Of, voiam ca acest fic sa continuie la nesfarsit, dar voiam sa stiu si cum se termina. Minunat, o varianta mai buna a unui sfarsit mai frumos nu ar fi.
Asteptam cat mai multe fic-uri la fel de frumoase. Mult succes in continuare! kiss
Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Mier 30 Ian 2013, 17:18

OMG! S F A RS I T? Cum se poate?! De ce nu mai continua ...?
Deci*: I n primul rand m-ai socat ... stii tu cu faprul ca Sasuke si Anne au murit!
Trist foooaaarte trist! Si in al doilea rand cum e posiibil sa se fi terminat asa de repede?
Poi .. Ms ca m-ai anuntat! Sa stii sa scri magnific, mai ales ca nu am vazut deloc greseli in scrisul tau! Felicitari!

Sa stii ca : AI UN FIC MINUNAT!
Demonologie si Exorcism cel mai frumos fic citit vreodata!
BRAVO!
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Mier 30 Ian 2013, 18:40

nuuuuuuu!!!! de ce s-a sfarsit??? crying
mersi de anunt si ceea ce pot spune este ca a fost un capitol superb happy
te-am pupat dulceee
Sus In jos
Roxyta
Genin
Genin
Roxyta

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lumea mea
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 61
Puncte : 67
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : cititul, scrisul, origami si desenul
Stare de spirit Stare de spirit : mereu alta

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Mier 30 Ian 2013, 20:34

Nu pot sa cred ca s-a terminat can\'t see !!! can\'t see !!! can\'t see !!! ..........cand am citit am impietrit vazand ca s-a terminat atat de trist dar e adevarat ca fericirea construiat pe greseli si minciuni nu dureaza mult.....multumesc de anunt si bafta in continuare pentru ca ai un talent imens!!!!!!!!! nr1 nr1 nr1
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Mier 30 Ian 2013, 20:46

     Imi amintesc si acum clipa in care mi-ai zis ca vei incepe ficul. Imi amintesc cand te gandeai la titlu, la ceva atractiv. Fiecare idee care iti venea, fiecare idee care spuneai ca e buna, apoi renuntai, sau invers. Acest fic a luat atat de multe intorsaturi ciudate, dar a iesit atat de frumos si de captivant.
     O idee atat de originala, de frumoasa, iar felul in care ai conturat fiecare capitol a fost extraordinar. M-am simtit bine citind fiecare cuvintel, fiecare fraza, gandindu-ma incontinuu unde se va ajunge intr-un final. Ei bine... am aflat. Sasuke e mort, Anne la fel, iar Sakura... a ramas singura.
     Asa cum este si in viata reala, fiecare om plateste pentru greselile lui. Sakura a gresit ucigand-o pe Maia. Chiar daca fericirea a tinut cativa ani, a disparut, urmand o viata plina de tristete.
     Fiecare capitol a avut un farmec aparte. Te cucerea de la prima propozitie, chiar de la primul cuvant. Ma lasai masca la fiecare idee care iti venea, felul in care o scriai si conturai actiunea in sine. Esti o scriitoare exceptionala, ai o imaginatie bogata, un stil de a scrie aparte. Este talentul tau si nimeni nu ti-l poate lua.
     Sper ca in continuare sa ne incanti cu ideile tale, sa continui sa scrii si sa te vad intr-o zi o scriitoare de succes, asa cum sunt sigura ca vei fi. kiss
      Felicitari pentru incheierea acestui fan-fic extraordinar ce ne-a condus pe culmile paranormalului, imbinand atat de frumos dragostea cu tristetea, adaugand stropi de paranormal. a hug

LexX^^
Sus In jos
OrangeAndBlue
Genin
Genin
OrangeAndBlue

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 208
Reputatie Reputatie : 4

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Mier 30 Ian 2013, 22:26

Woow.. :O Este sfarsit?? De ce? Doamne, nu am cuvinte! A fost si, cu siguranta, este unul dintre cel mai frumoase ficuri citite pana acum. Sfarsitul, nu ma asteptam la asa ceva! Chiar am crezut ca va fii un happy end. Esti geniala si chiar mi.a placut.

Te.am pupat kiss
See ya!
Sus In jos
the Reason
Genin
Genin
the Reason

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 66
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : mereu in continua schimbare

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Joi 31 Ian 2013, 23:22

Mersi pentru anunt. In primul rand. kiss Acest fic a fost cel mai frumos, nu stii cu cata disperare am asteptat fiecare capitol. happy Uneori intram pe site sa vad daca ai postat ceva. kiss Te-ai tinut de promisiune. happy2 Meriti respect. a hug Imi place foarte mult cum scrii, ideea nu am cuvinte, foarte originala. Mi-a parut rau, ca s-a termiat, ca poveste nu mai continua, dar asta e. puppy eyes Nu ma asteptam la acest sfarsit trist. crying Imi pare rau de sakura, sa-ti vezi cum persoanele cele mai iubite sunt omorate in fata nu e usor. Pe de alta parte, merita sa sufere, pentru ca si-a omorat sora. FELICITARI !!!!

scuze ca ti-am dat comm asa de tarziu
thank you pentru acest fic
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Demonologie si Exorcism - Pagina 25 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Dum 03 Feb 2013, 21:42

Buna Andreea kiss.
Imi cer scuze ca apar pe aici tarziu.
Regret ca s-a terminat ficul, mi-a placut foarte mult :X.
In fiecare zi eram curioasa sa vad daca ai postat next-ul :X.
Finalul a fost cam trist. O urasc pe Maia. Dupa ce ca Sakura era o umbra cand traia ea, acum vine din morti sa il omoare pe Sasuke si pe copilul ei. Disperata femeia aia o.O.
Nu o suport. I-as da foc :)).
Pf...ce sa zic...a fost un fic extraordinar, Sakura a trecut prin momente grele dar si frumoase. :x
Ma bucur ca am urmarit povestea asta :x.
Te pupa Deya kiss*.
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Lun 04 Feb 2013, 00:15



The end? Nu pot sa cred! Am inceput sa citesc un capitol "normal", dar cand am auzit ca a murit Sasuke, a fost ceva gen: "What the..."! Ma gandeam ce se va intampla cu cele doua, ce se va intampla cu Maia. A fost foarte frumos acest fic! Demo.... Ce o sa ne facem noi fara tine? Inca nu cred ca Anna si Sasuke sunt... morti! Ce se intampla cu Sakura? A cui mai ramane saraca fata pe lumea asta? A fost un sfarsit asa de trist! Ma asteptam si eu la un Happy End! Acum stiu cum se simtea lumea cand imi citea un ultim capitol la ficurile mele cu Sad End. Nu mai fac ficuri cu final trist niciodata! Nimeni nu merita asta :)): ! Cu atat mai putin eu! Ce pot sa mai spun? Ma bucur ca am trecut pe la acest fic, nu imi pare rau! A fost frumos, foarte frumos! Bravo Andreea, ma bucur ca l-ai dus pana la sfarsit! Succes pe mai departe!

Bye

Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Lun 04 Feb 2013, 22:23



Bine, bine... știu că tu știi că am întârziat atât de mult cu acest comentariu și de aceea, scuze... de fapt nu am scuze, dar totuși, m-ai putea ierta ?

Ei bine, și uite că a venit și marele 'End' pentru această minunăție de fic, născocit de mintea ta, pe care apropo o fellicit ! Ești un adevărat geniu, trebuie să îți mărturisesc ! Având în vedere că sunt sentimentalistă, nu m-am putut abține și am început să plâng pe la jumătatea capitolului, dar totuși, mi-am luat inima în dinți și am citit capitolul de la cap la coadă, și încă de vreo trei-patru ori. Dar să revenim la fic...

Oricum, acest 'sfârșit', destul de realist după părerea mea, nu mă surprinde chiar așa de mult precum pe alții, deoarece presimțeam eu că se va termina destul de tragic. Faptul că Sakura și-a ucis propria soră pentru dorințele ei cele mai ascunse, dovedește egoismul oamenilor de a face orice pentru a primi ce vor și a scăpa de ceva ce practic aproape din jumătatea globului crede că este inexistent, 'supernaturalul', însă totdeauna vor suporta consecințele, indiferent dacă sunt pregătiți sau nu. Recunosc, până și eu aș fi procedat la fel, lăsându-mă astfel puratată de val.

Cel mai mult mi-a plăcut partea cu ultima dorință a lui Sasuke, aceea de a pleca pe Lumea cealaltă cu gustul buzelor ei, pe ale lui. Atât de romantic, dar și tragic în același timp. Cât de mult m-a putut enerva Maia ! Trebuie să îți mărturisesc că, eu una, o detestam încă de când am citit capitolul în care ai scris că așteaptă un plod cu brunetul. Cred că o uram mai mult ca Sakura, și asta o spun la modul cel mai serios posibil ! Îmi doream cu desăvârșire să moară naib** și să se ducă la drac*-un praznic !

Ei bine, cam atât am avut de spus, având în vedere că mi-am limitat cuvintele la numai câteva rânduri, deoarece dacă nu ar mai fii să dau și alte comentarii, crede-mă, aș sta până mâine dimineață să tot scriu aici, că tot nu a-și termina...
Sus In jos
Denixutza
Genin
Genin
Denixutza

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undevaaa.......cautama :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica , sa stau cu prietenii,sa citesc ficuri :)
Stare de spirit Stare de spirit : HapPY :)

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Lun 11 Feb 2013, 14:08

Tu ai adus nextul din ianuarie iar eu abia acum il citesc ???? nervi! crying
S'a terminat prea trist sad crying
Oricum sper ca de acum incepi un fic nou nu ??? well? awesome right?
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Dum 03 Mar 2013, 18:15

Nu-mi vine sa cred ca s-a incheiat. Ajung tarziu, foarte tarziu. Imi pare rau, am avut calculatorul stricat. Oricum, a fost un capitol minunant. Finalul a fost trist, insa original. Mi-a placut mult, nu as fi crezut ca se va termina asa, dar iata ca totul a luat sfarsit. Iti iubesc ficul, este favoritul meu si cu siguranta asa va ramane. Toate capitolele din el au fost originale. Au fost momente in care am ras, in care am fost tristi, datorita tie. Tu ai reusit sa scrii asa de bine incat noi cititorii am devenit o parte din personaje.
Nu am cuvinte ca sa exprim cat de mult iti iubesc ficul. Felicitari pentru acest fic incheiat cu bine. a hug
Sus In jos
Asmodeus
Genin
Genin
Asmodeus

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Andreea Yummynoms
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 80
Reputatie Reputatie : 10

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Vin 08 Mar 2013, 14:52

Heiii. Ti-am citit fiecare capiol si tot ce pot sa spun e ca totul a fost superb. Trebuie sa recunosc ca am plans destul de mult la ficul tau. sad Imi pare asa de rau ca s-a terminat. :(( Oricum...Succes la alte ficuri! Te pup! :*
Sus In jos
Petala de cires
Genin
Genin
Petala de cires

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Pe taramul suferintei.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor, la calculator, sportul,
Stare de spirit Stare de spirit : Noaptea, un calendar de vise si cosmaruri, iar ziua o neincetata prelungire de agonie ingrozitoare. Am simtit mereu ca imi lipseste ceva, si nu-ti inchipui de cate ori am batut drumul gandurilor pentu a-l gasi... Esti aici, ma privesti dar nu poti patrunde, te strig din nou si iar din nou, dar se pare ca nici ecoul nu mai aude. Si raman doar Eu si un Ecou asurzitor al sufletului!

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Lun 18 Mar 2013, 19:42

Mi-au dat lacrimile esti foarte geniala, cum adica si Sasuke si Anne sa moara. sad
Nu conteaza ce conteaza acum este ca am inceput sa plang si sa iti spun printe lacrimi ca-mi place foarte mul ficul tau ieri am inceput sa-l citesc si azi l-am terminat, mi-am lasat temele pentru a afla ce se intampla eram foarte nerabdatoare sa aflu dar dc ai pus un sfasit destul de trist care ma facut sa-mi dau lacrimile.
Imi place foarte mult ficul tau si iti urez mult noroc in a scrie ate ficuri cu finaluri triste,fericite sau confuze.
Sus In jos
Cami.
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Sam 06 Apr 2013, 00:40

[b][i] Buna! deci ficul tau este genial .. am stat intr-o seara din timpul saptamanii pana la 5 sa il citesc cap coada,cu toate ca la 6 trebuia sa fiu in picioare pt a pleca la scoala:)) Este genial .. jur ca doar pt acest fic mi-am facut cont.. il iubesc daca mai faci vreun fic poate ma anunti si pe mine daca vrei .. happy2 Multa bafta in continuare kiss
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Vin 10 Mai 2013, 18:44

DECI.... cum ai putut sa-mi faci asta :((( ???? Nu-mi vine sa cred ca s-a terminat atat de ciudat , de tragic , plin de semtimente de durere , iubire si frica . A fost nemaipomenit , nu am cuvinte in care sa-mi expri multumirea ca ai scri acest fic fantastic . Bravo scump-o , este un fic uimitor , felicitari .
Te astept cu un fic la fel de bun ca acesta , sau cine stie poate mai bun .
kiss
Sus In jos
Angel 1311
Genin
Genin
Angel 1311

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oriunde dar nu acum
Nr. mesaje Nr. mesaje : 61
Puncte : 75
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Citesc ficuri de calitate!
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare printre lumi interzise

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Sam 25 Mai 2013, 23:08

A fost..ff....ff...FABULOOOOOOS!!! inca nu imi vine sa cred ca dupa atata suferinta Sakura a ramas fara nimic, fara Sasuke si fara Anne. Inca incerc sa imi stapanesc lacrimile ce curg..si curg.. Iti ador ficul, felul cum descrii sentimentele persoanelor si imaginatia care acum i-ai lasat cale libera pe foaie.!!!!! Daca vei mai scrie vreun alt fic te rog din sufletelul meu sa ma anunti si pe mine! Te salutaaa Angellyyyyy!!! Pupici!!!!!!!
Sus In jos
~BiBiii~
Academy Student
Academy Student
~BiBiii~

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Mereu la calculator!! :)))
acebook acebook : Bianca

Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 32
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuriii
Stare de spirit Stare de spirit : Always Happy !

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Dum 25 Aug 2013, 12:04

Imi pare foarte rau ca ti-am gasit ficul abia acum, cand e terminat. Totusi, ai avut o imaginatie foarte bogata daca ai putut sa scrii aceasta capodopera. A fost uimitor fiecare capitol kiss Parca am intrat eu in fic lough 
Esti o scriitoate inraita, asa ca scrie in continuare oentru ca o faci excelent kiss


Ultima editare efectuata de catre ~BiBiii~ in Sam 31 Aug 2013, 22:53, editata de 1 ori
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Lun 26 Aug 2013, 12:52

WTF? Cum e posibil sa se termine asa? crying De ce s-a terminat asaaaa? De cee? sad
Scuze ca nu incep si eu cu un simplu "Buna kiss " sau "Hello!" , cum ar incepe orice om normal, insa am ramas prea huh? la terminarea fic-ului tau.
A fost o poveste geniala, plina de drama, groaza, iubire, tragedii..
Sincera sa fiu, nici nu stiu ce sa mai spun. Ai facut o munca groazava! kiss Fiecare rand scris, fiecare sentiment inzestrat in aceasta poveste era magic.
Ai avut o idee foarte originala.
Te puup si spor la scris in continuare. sunt sigura ca mai ai multe fic-uri la fel de frumoase ca si acesta, hi!
Ja ne! a hug
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Lun 26 Aug 2013, 21:54

Salut. Sunt o veche fana care din pacate nu a mai citit ficuri de mult. M-am bucurat nespus ca ti-ai terminat ficul, avand in vedere ca l-a inceput nu stiai daca il vei finaliza. Nu cred ca trebuie sa mai spun de stilul tau unic de a scrie pentru ca nu stiu ce as mai putea adauga spuselor cititorilor dinaintea mea. Am venit cu intrebari. Sigur trebuie sa faci un sezon 2 pentru ca unele lucruri au ramas neclare. De exemplu Sakura si-a omorat sora, a avut un copil si restul in lumea paralela. In concluzie Sasuke o asteapta inca in lumea reala. De ce nu poate sa ajunga in adevarata lume dupa ce a scapat oricum de demon si familia ei a fost omorata? Alta curiozitate a mea e de ce parintii Maiei si Sakurei au acceptat relatia acesteia cu Sasuke? In universul paralel Hinata i-a spus Sakurei ca poate sa scape de demon si cu un exorcist. Inteleg ca atunci nu l-a putut gasi fiind in secolul 21, dar cum se face ca 7 ani m-ai tarziu imediat gaseste unul? Plus ca Hinata i-a spus Sakurei ca Dumnezeu are planuri mari cu ea. Ce planuri au fost? Si-a ucis sora si a avut un copil cu barbatul surorii sale, dupa care Maia i-a omorat pe amandoi? NU se leaga ceva. Din toate astea si inca alte lucruri mai putin semnificative ca acestea, dar tot importante imi dau seama ca ar trebui sa existe si un Sezon 2. Adica sunt multe intrebari fara raspuns si mie mi-ar facea o deosebita placere sa citesc o continuare a acestui fic. Daca o faci te rog sa ma anunti. kiss happy2 dap ! 
Sus In jos
dedde14
Genin
Genin
dedde14

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 149
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Cam tot ce se poate face...
Stare de spirit Stare de spirit : HAVE COURAGE AND BE KIND

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Mier 11 Sept 2013, 13:07

OMG ce fic superrrrrrrrrr. Am stat 2 nopti intregi pentru a-l citit cap coada. Un fic ce-ti transmite o multitudine de sentimente atat de diferite : de la o iubire interzisa , dar pura, la suferinta cruda si morbida. Am plans ce-i drept, dar am fost si fermecata. Descrierea, dialogul, naratiunea totul intr o armonie proprie si personala ce-ti demonstreaza calitatile de scriitoare. Un final tragic, demn de numele ficului. Insa cred totusi ca itasaku99 are dreptate. Ce s-a intamplat cu lumea reala, cu Sasuke si tot ce a spus itasaku99. Anyway ficul a fost ingrozitor de bun. Astept doar anumite lamuriri ( pe care daca ai de gand sa le faci te rog sa ma anunti si pe mineeee ). Baftaaa mult, deabea astept sa citesc si alte ficuri d-ale tale. Te pupiiiiiiiiiiissssssss dedde kiss*kiss*kiss*:*
Sus In jos
Isis
Genin
Genin
Isis

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucureşti
acebook acebook : Lavii Laav
Nr. mesaje Nr. mesaje : 163
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : K-pop, dance, music ♥
Stare de spirit Stare de spirit : sarcastica. :)

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Vin 13 Sept 2013, 22:45

Hei Hei Hei. Să ştii că am stat 2 zile la rând să citesc totul, cap la coadă, dar a meritat. Mi-a plăcut atât de mult, mai ales finalul. Sunt încantată că faci o a doua parte. Spor la idei. Te pup.

Au revoir. :*
Sus In jos
ℰmpress ♔
Genin
Genin
ℰmpress ♔

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 285
Puncte : 297
Reputatie Reputatie : 10

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Dum 15 Sept 2013, 20:41

Hellăău sweetheart. *big hug*
De la 10:00 până la 14:30 am stat să-ți recitesc ficul. Rămăsesem pe la capitolul 10. [-(
Vreau să-ți spun că sfârșitul m-a impresionat foarte mult și că îți ador ficul. -Toate ficurile.-
Nu-mi vine să cred prin ce a trecut Sakura. Și eu care crezusem că toți trei vor trăi fericiți, apare Maia - Vaaaai cât o urăsc. - și distruge totul. 
Nu-mi place! Nu-mi place ceea ce a făcut ea. L-a omorât pe Sasuke! Apoi pe Anne. [-( Trebuie să sufere! Vreau să sufere. :o3

Mă bucur că te-ai decis să-l continui. *goo* Sunt foarte fericită. ;3
Să nu te mai aud spunând - în acest caz, scriind- că este o tâmpenie tot ce ai scris! :-L
Sus In jos
EmmelineWeigers
Academy Student
Academy Student
EmmelineWeigers

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 44
Puncte : 48
Reputatie Reputatie : 4

Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19Vin 11 Oct 2013, 14:10

Heyy sweety :x
Deci, in sfarsit am reusit sa iti citesc fic-ul si pot spune ca a fost superb. Chiar daca mi-a luat ore, se pare ca nu a fost in zadar. Primul lucru pe care vrea sa ti-l spun este ca esti o scriitoare excelenta. Ideea, actiunea si totul au fost...WOW. Fiecare capitol ma facea sa vreau sa citesc mai mult si mai mult si tot asa. Deci deci, :)) Sincer chiar imi pare atat de rau ca s-a terminat asa...Adica nici nu mi-ar fi trecut prin cap asa ceva. Nimeni nu cred ca s-ar fi gandit la asta. Oricum, a fost un fic care le contine pe toate, sa zic asa :)) . Suspans, drama, actiune si multe altele. In orice caz -iara ma repet- esti o scriitoare excelenta, senzationala, minunata, etc. Ce mai pot sa zic mai mult de atat ? Sa faci alt fic si sa fie la fel de frumos ca asta fiindca chiar ai o imagainatie bogata. Si daca iti trece prin cap ideea asta, nu m-asi supara daca m-ai anunta si pe mine. Pupici.:*
Sus In jos
Continut sponsorizat




Demonologie si Exorcism - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Demonologie si Exorcism   Demonologie si Exorcism - Pagina 25 I_icon19

Sus In jos
 

Demonologie si Exorcism

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 25 din 26Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri "Hall of Fame"-