Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
despre Akkippuden - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
despre Akkippuden - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 despre Akkippuden

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Sam 09 Iul 2011, 21:03

Da, am auzit că în Akkippuden vor avea 18 ani
Oricum, nu se ştie.. E sub semnul întrebării. Dacă există această serie sau nu.
Eu totuşi sper să existe pentru că sună destul de interesant..
Iar eu de la o vreme am tendinţa să cred.. că, cuplul de la sfârşitul seriei Shippuden va fi NaruSaku! Nu ştiu de ce dar ceva mă face să cred că ăsta va fi cuplul mult aşteptat. :))
Eh, nimic nu e bătut în cuie. Vom trăii şi vom vedea! happy
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Iul 2011, 02:12

Da, este posibil cuplul sa fie NaruSaku, dar conform unui site pe care scrie "In naruto shippuden Haku este inviat de Orochimaru,insa planul nu ia mers,Orachimaru fiind grav ranit de Haku care il aduce pe Sasuke din nou de partea celor din Satul Frunzei.Haku este invatat sa fie un luptator puternic de catre Rin,prietena lui kakashi,care invie misterios." reiese ca Sasuke renunta la razbunare si se intoarce in sat. Si cum Sakura inca mai are sentimente pentru el...mai exista o sansa si pentru cuplul SasuSaku.
Dar...cum a spus si Patricia, nu stim cu exactitate ce se va intampla, vom trai si vom vedea happy2
Sus In jos
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI
Genin
Genin
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in*lumea*mea*cea*minunata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 177
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : orce
Stare de spirit Stare de spirit : binisoooor

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Iul 2011, 13:48

...hmm...am trecut si eop pe aici...

abia astept sa vad cum se va termina Shippuden...si sa vedem ce este cu Akkippuden...pare interesant...
chiar daca sunt un fan al lui sasusaku..si imi place naruhina nu SakuNaru...(imi plac ficurile da nu cuplul)
totusi...chiar daca as vrea ca cuplul serialului sa fie sasusaku..speranta mea este destul de mica fiindca ..daca ne gandim,serialul se numeste Naruto..deci este mai mult despre el.
Si Sakura deja simte ceva ca la un frate pentru el dar se poate ca aceste sentimente sa evolueze ,si chiar daca numi convine este posibil ca cuplul serialului sa fie sakunaru sad
Acum ca este posibil sa apara acest Akkippuden...poate ca totul se va schimba..si cred ca sasusaku..este posibil sa aibe sanse cam 10% sa fie cuplul..

Sa revenim..mi se pare incitanta ideea acestui Akkippuden,pentru ca totul se schimba si totul devine foarte interesant... happy2

totusi as prefera sa se stie mai multe date ca noi sa nu mai fim asa de..nestiutori sad
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 17:18

Tot ce stiu este ca daca Akippuden ar fi sa apara, atunci logic ar fi ca nici Sasuke si nici Naruto sa nu moara, ca pana la urma sunt personaje principale. Deci cred ca mai multe informatii se vor afla atunci cand lupta finala se va termina. Se va intelege de la sine ce se va intampla. Si cu Akippuden...ar fi o sansa de 10-15% sa apara.
Sus In jos
.Chris..
Genin
Genin
.Chris..

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 286
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Muuulteee<3<3
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare si pretentioasa

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 17:18

Akippuuden, nu?

Stiu ca citisem ceva dintr-un site de fani Naruto, dar nu eram sigura.

Mi-ar place tare mult sa apara, si chiar sper ca la un moment dat sa fie un final fericit pentru toti. Sper ca Sasuke sa-si dea seama de tot ceea ce face Naruto pentru el si sa-si lase razbunarea de-o parte. Sper ca Sakura sa fie in sfarsit fericita, iar cuplul SasuSaku sa fie real in Akippuuden. Astept serialu' asta de ceva vreme si sper sa-l anunte cat de repede posibil. happy2
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Mar 26 Iul 2011, 19:14

Eu dau ortu'popi!!!Adica abea am asteptat ce va fi cu sasuke si sakura.Si v-a mai fi inca un sezon?!Si daca v-a incepe peste 2-3 luni,sau peste un an?! ingrijorat sad
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Sam 06 Aug 2011, 17:44

Oare poza asta e adevarata ?
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Daca da in ce episod este ? :> Is curioasa sa vad ce reactie are Sakura =))
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Aug 2011, 18:22

Sincer, despre poze nu stiu ce sa mai cred. Nu stiu daca sunt reale sau doar create de fani. Nu stiu daca acea poza e reala, dar totusi nu ar trebui sa excludem posibilitatea. In rest...ce pot sa spun? Vom trai si vom vedea.
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Joi 15 Sept 2011, 10:17

OMG OMG... Eu credeam ca Naruto in acest sezon va fi Hokage, dar tu zici ca va fi johnin.... ce tare inseamna ca vor mai fi si alte sezoane...

Si daca spuitu ca Sasuke vrea sa il omoare... inseamna ca el e in viata.... yey bestialllllllllll :X:X:X:X

Dar nu inteleg sasuke ia ochii lui Itachi deci asa va obtine ce vrea fara sa-l omoare pe naruto, cv nu e in regula :-s
Sus In jos
Siel
Genin
Genin
Siel

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : peste mari si tari intr-o mica tara numita romania
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : aventurile si senzatile extreme,sa scriu fanficuri,sa le citesc,sa rad sa ies cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : chicky chicky super bine!!!!

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Oct 2011, 15:15

poza e creata de fanii de pe deviantart. Am auzit si eu despre akipuden, dar eu cred ca va fi doar perioada aceea de razboi. Cred ca deja in manga a aparut. Toti arata exact la fel si au doar 16 ani. S-ar putea sa ma insel, dar deja cred ca a aparut. Cautati pe Intervenit de Lucifer's white aηgel : Fara reclama ! , si acolo gasitit tot ce doriti. Dar cred ca majoritatea au auzit deja de site. happy2

eu m-am informat putin in legatura cu asta.S-ar putea ca sezonul shippuden sa mai dureze abia 2-3 episoade iar apoi sa inceapa Akippuden, cu razboiul. Ati vazut pr net ca deja s-au bagat AMV-uri si treilere cu lupta dintre Sasuke si Sakura, si la sfarsit cum Sakura il plange pe Naruto si el se trezeste. Cred ca ala-i video din noul sezon Akipuden. Dar asta nu inseamna chiae ca e adevart ce am scris eu, sunt doar niste informatii luate de pe wiki.
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Vin 04 Noi 2011, 19:46

Foarte tare! De abea astept. Daca o sa fie, o sa fie, noi nu putem face decat sa asteptam..."vom trai si vom vedea..."[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
cali2000
Academy Student
Academy Student
cali2000

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : oituz -bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : handbal
Stare de spirit Stare de spirit : bine

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Vin 04 Noi 2011, 22:28

ATENTIE LUME !!!
am gasit ceva despre NARUTO AKKIPUDEN deci in primu rand
1 AKKIPUDEN va aparea imediat dupa SHIPPUDEN
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
IAR O POZA CARE VA VA SURPRINDE................
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
cali2000
Academy Student
Academy Student
cali2000

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : oituz -bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : handbal
Stare de spirit Stare de spirit : bine

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Vin 04 Noi 2011, 22:30

EXISTA ZVONURI CA SI CUM IN AKKIPUDEN
NARUTO CU SAKURA AR FI IMPREUNA
OARE E ADEVARAT ? think
Sus In jos
cali2000
Academy Student
Academy Student
cali2000

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : oituz -bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : handbal
Stare de spirit Stare de spirit : bine

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Vin 04 Noi 2011, 22:37

Se zvoneste pe net ca Kishi a spus intr-un interviu dat in 2010 ca va face o noua serie numita Narutp Akippuden in care Naruto si Sakura vor fi jounini iar Sasuke vrea sa il omoare pe Naruto iar Naruto va fi un fel de Eremit al celor 6 cai si ca o sa fie impreuna cu Sakura iar la un moment dat vulpea o sa fie eliberata iar Naruto si Sasuke vor muri in urma unei lupte.
Voi ce credeti?
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Noi 2011, 21:28

Hm, eu nu stiu ce sa spun think

Sincer, sper sa apara, n`o sa ma satur niciodata de acest anime. <3
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 01:26

bine deci aici intru si eu happy2
cali2000 ... ce ai zis tu este pe jumatate adevarat happy2
acum sa va zic cum stau lucrurile dupa parerea mea ... sincer nu zic ca este adevarat dar na ...
Masashi Kishimoto a fost invitat la o emisiune din Tokio pentru extraordinarul succes cu anime-ul Naruto si Naruto Shippuden . I s-au pus diferite intrebari etc. Acesta a marturisit ca este foarte sigur ca va creea o noua serie pe nume Akippuden in care Naruto va fi Kokage sau la sfarsitul seriei Akippuden nu am prea inteles . A zis ca inca nu prea e sigur cum se va continua seria adica : poate Naruto va muri in lupta cu Sasuke , sau amandoi vor muri sau doar Sasuke , sau Sasuke se va intoarce in Konoha , sau Naruto la sfarsit va deveni Hokage nici nu e sigur si mai are multe variante dar vrea sa descoperim singuri nervi! chiar ma inervat la faza aia nervi! dar ... e posibil sa nu mai fie Akippuden iar povestea sa se incheie la Shippuden dar nu ar vrea acuma pentru ca are mult succes si mai are multe ideei iar acesta s-a atasat foarte mult aceasta poveste si daca ar putea ar continuao pana la sfarsitul vietii lui dar nu poate si totusi , nu ar avea de gand sa moara Naruto pentru ca i s-au trimis multe mesaje destul de urate si si-a dat seama ca asa toti oamenii de pe planeta care sunt fani Naruto s-ar pune contra lui ceea ce el nu prea doreste ... dar nu ne promite ce se va intampla cu Sasuke si Sakura sad momentan mai are mult de lucru la aceasta serie deci momentan acestea raman niste zvonuri pentru a ne tine pe jar ...
cam asta am inteles eu happy2
vas zice unde am vazut acel reportaj dar nu m-ai stiu unde si chestia este ca am facut cateva smecherii umpic cam urate pentru acel site good
si nu sunt sigura de ce am zis acolo pentru ca filmul a fost pe japoneze si chiar mi-a luat mult pana sa imi dau seama ce a zis ... multumesc anime-urilor ... fara voi nu as fi stiut umpic de japoneza lough dar m-am ajutat si de dictionar lough
deci nu fiti siguri de ce am zis
reporajul a fost realizat in 2011 dar nu m-ai stiu cand nervi! defapt a scris doar anul pentru ca daca doream sa vad si data trebuia sa fac si mai multe smecherii si nu prea doream sa vina japonezii peste mine lough
desi sunt foarte sigura nu vreau sa dati vina pe mine daca cumva nu e adevarat
si sa va dau un sfat
nu incercati sa vedeti acel video-clip daca nu va pricepeti la calculatoare altfel intrati la parnaie lough
cu drag Iva good job


Ultima editare efectuata de catre Aionista♥IVA in Sam 24 Mar 2012, 12:23, editata de 1 ori
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Vin 23 Dec 2011, 12:43

Wooow.... Naruto chiar o sa semene cu o vulpe...adica atunci cand i se ridica suvitele de par si ii apar" mustatile" :)) Si eu vreau sa vad akkippuden ,dar cred ca avem mult si bine de asteptat, din moment ce inca se ruleaza shippuden.
Sus In jos
Timy
Genin
Genin
Timy

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Curtea de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 102
Puncte : 142
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult jrock sa ma uit la animeuri
Stare de spirit Stare de spirit : sweet

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 19:06

de ce nu apare Akkippuden de ce de ce? ingrijorat
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Joi 02 Feb 2012, 00:46

Buna,
Apar si eu. Am auzit si eu despre akippuden insa, am citit unde ca s-ar putea sa nu se difuzeze decat in japonia sau ceva asemanator. Nu stiu sigur, nu ma pronunt.
Am mai citit pe aici comentarii cum ca in shippuden o sa aiba ei 18 ani, in timpul razboiului. Nu este adevarat, am citit manga si razboiul este in plina desfasurare iar ei sunt tot de 16 ani. Poate la sfarsit, cine stie. Sasuke se recuperea si curand o sa intre si el in razboi, abia astept.
Sper din tot sufletul sa apara o noua serie, si eu m-am atasat foarte mult de acest anime. Acum vreo 2 ani am urmarit din ou episoadele de la inceput, vedeam si cate 16 ep pe zi :)). Sa nu speram totusi la mai mult, nu este nimic sigur asa ca vom fi dezamagiti in caz ca nu apare.
In caz ca apare si noua serie, akippuden, Sasuke ar fi prea p***t sa nu o placa pe Sakura. Ati vazut si voi poza cu ea si Naruto Anbu. Prea frumosi, amandoi!^^

Ehh, sa vedem ce o sa se intample totusi :)

Edit: Cat despre poza aceea cu Naruto peste Sakura in tufisuri, am o vaga banuiala ca este adevarata. Nu stiu sa spun sigur, este doar o presupunere, dar parca am vazut-o intr-un episod. Nu este din akkipuden sigur.PArca imi si aduc aminte ca am dat pe "replay" ca sa mai vad odata faza :))
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Mar 2012, 21:28

Din cate am inteles de la ,,Draga " mea colega de banca , episodul 1 din akippuden va aparea in 2012. Iar celelalte episoade vor aparea atunci cand se va termina shippuden (cam pe la episodul 300-350) .... Nu stiu daca este adevarat dar am incredere 99% in colega de banca!!

De ce 99% ? Ei bine..pentru ca mi-a promis ca imi dowloadeaza si mie ceva si acum sunt in asteptare...dar sa revenim... :X abea astept sa inceapa akippuden(sper ca asa se scrie)
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Mar 2012, 11:42

Eu sper sa fie adevarata faza cu Akippuden.
Am mai vazut cateva videoclipe si sincer sunt curioasa ce se va mai intampa.
Am citi undeva ca Akippuden va aparea in 2013 in luna iunie, dar nu sunt sigura de asta.
Ma rog...sper sa fie adevarat.
Abia astept sa apara, si sper sa fie mai curand decat data de mai sus!
Sus In jos
Chrissu-chan :X
Genin
Genin
Chrissu-chan :X

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Keep calm and listen Black Veil Brides (+ keep calm and love Andy Biersack ♥)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 206
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Plimbari, Animeuri, Ficuri, Desenat, Scris.
Stare de spirit Stare de spirit : n`aveeem :D

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Lun 23 Apr 2012, 22:24

Sper din tot sufletul sa apara Cred ca o sa apara o noua tehnica in Akkipuden sau shippuden pe la sfarsit nush cand uitati-va si voi: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] happy2 Se numeste Taikyoku Rasengan-adica Rasenganul Suprem think dap ! yeah
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Mar 24 Apr 2012, 09:45

Hey DeMeTrIoN ,
Acel Rasenganul Suprem este dintr-un film cu naruto . Asta ca sa sti ca nu e la nici un sfarsit dap !
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Vin 18 Mai 2012, 07:01

Eu nu stiu ce sa zic. Am auzit cate ceva spunanduse dar nu pot sa ma pronunt nici macar in procent de 50%, deoarece eu nu tind sa cred ca ar fi adevarat. Adica Naruto Shippuden nici macar nu s-a terminat calmea si nici nu a ajuns foarte aproape de final, deoarece mai sunt o multime de episoade si deja se gandesc la Naruto Akkipuden si au mai si bagat video-clip-uri pe youtube? Sincer eu nu prea cred ca acele video-clip-uri sunt reale. Poate sunt facute de cei care produc seria pt a ne induce in eroare sau cine stie eu am cautat si am vazut ca multe sunt postate in 2009. Si cei czre produc seria nu cred ca se puteau gandi la continuarea lui Naruto Shippuden in viitor daca ei inca nu stiau cum avea sa evolueze anime-ul aceste.
Insa as vrea din tot sufletul sa fie adevarat deoarece iubesc acest anime din toata inima.

Uitati 2 link-uri, sa va uitati la data in care sunt postate:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
PhenomenaL
Genin
Genin
PhenomenaL

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Nu stiu :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 76
Puncte : 100
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : AMV ; Music ;

despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Mai 2012, 10:51

Video imagini cu akippuden sunt dar inca nu a aparut animul
Sus In jos
https://osu.ppy.sh/u/Akyen
Continut sponsorizat




despre Akkippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

despre Akkippuden

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Știri despre serialul Naruto-