Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
despre Akkippuden - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
despre Akkippuden - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 despre Akkippuden

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : despre Akkippuden - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Dum 27 Mai 2012, 11:51

Foarte mulţi sunt de părere că Naruto Shippuden se mai continuă cu o serie, inclusiv un american care a colecţionat toate cărţile de benzi desenate Naruto şi Naruto Shippuden şi ştie ce se va întâmpla în anime. Eu personal mă rezum la a spune că în acea bătălie finală dintre Sasuke şi Naruto nu va muri niciunul, deci se poate să fie o a treia serie. Există un film care nu cred că a apărut pe internet încă, dar e un trailer unde arată secvenţa asta unde cei doi rămân în viaţă după ce se luptă. Un argument care ar dovedi că ce am spus e adevărat este acea vestită luptă unde Sasuke şi Naruto luptă împotriva lui Madara. Asta nu are cum să se întâmple decât după ce ei doi se luptă şi eventual se şi "împacă". Dacă mă poate contrazice cineva, să o facă.
Sus In jos
~Piersicuta~Rubin~
Genin
Genin
~Piersicuta~Rubin~

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Intre Rai si Iad, Intre Viata Si Moarte Pe Vecie.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Forumul, fic-urile si altceva... pianul, vioara, baletul, inotul si patinajul.
Stare de spirit Stare de spirit : Ca intodeauna...

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Sam 02 Iun 2012, 20:50

Chiar m-as bucura daca ar aparea si Akkippuden! Cine nu s-ar bucura? DAR nu se stie daca este real sau nu, poate fi o inselatorie! Nimeni nu stie ce este in mintea creatorului! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
hate
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 21
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal,handbal...
Stare de spirit Stare de spirit : va las' pe voi... :)

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Sam 09 Iun 2012, 00:22

Inca nu a aparut ceva concret ,doar vorbe si vorbe dar asa se aude. O sa fie fun,dar nu stiu cu ce ma va surprinde ceva nou la akippuden,dusmani noi,de unde? ca acu sunt toti in shippuden si se lupta cu naruto si cei prezentati cate putin in Naruto( prima serie,cand era mic) nu ma pot gandi :-?
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Dum 24 Iun 2012, 19:27

Bunaaaa....Am picat si io p'aici...Urmarec anime-ul asta dintra4a si sincer as vrea sa inceapa si akkippuden-ul, dar shippudenu-ul a devenit putin plictisitoor...sper la ceva mai multa actiune si la mai putine "memorii" hmm...?!
sincer, as vrea ca cuplul SasuSaku sa devina realitate.Si cat priveste pozele alea cu Naruto si Sakura cred in proportie de 90% ca sunt facaturi pt ca grafica nu seamana deloc cu cea din shippuden sau din original
dar sper din tot sufletul ca acesta sa urmeze
See Ya kiss
Sus In jos
AlLyA ღ
Chūnin
Chūnin
AlLyA ღ

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 648
Puncte : 733
Reputatie Reputatie : 57
Stare de spirit Stare de spirit : H@@py ^-^

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Lun 25 Iun 2012, 13:15

Eu imi doresc din tot sufletul sa apara si seria Akkipuden in love
Iubesc la nebunie acest anime si voi fii tare trista cand se va termine crying
Sus In jos
MissMystery
Genin
Genin
MissMystery

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lost in the middle of my life
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 155
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : manga , anime , fics , music
Stare de spirit Stare de spirit : Faceless

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 12:02

Akkipuden ha ?
sunt sante foarte mari sa fie si sezonul asta !
si am divezi !!!
acum ceva timp (poate un an...) pa FB-ul lu Masashi Kishimoto a scris ca se gandeste serios sa face si Naruto Akkipuden ... deci daca el sa gadeste la asta atunci santele cresc . Dar a zis ca il va face cand se termina Shippuden , nu o sa apara ep. 1 Akkipuden dak nu s-a terminat Shippuden .. dar e convenabil . asa totul v-a avea logika si nu vor fi neintelegeri ....
decii .... la final de Shippuden apare Akkipuden !! Nu va convine ? asta e :P
Sus In jos
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Mar 24 Iul 2012, 04:58

daca tu zici ca o sa apara in 2013 e bine acum suntem 2012 ce repede trec ani numi vine sa cred
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
despre Akkippuden - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Mar 24 Iul 2012, 11:27

Eu una nu stiu ce sa spun despre aceasta serie Akkippuden.. am citit pe internet pe un website, in care se discuta numai de naruto, ca Masashi Kishimoto ar fi declarat intr-un interviu ceva legat despre Akkippuden..dar nu a specificat exact daca va aparea sigur :D. Eu mi-as dorii o noua serie ..mi se pare interesant..
Daca nu va fi Akk. m-as multumii si cu un happy ending la Shippuden :D.
Sus In jos
hate
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 21
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal,handbal...
Stare de spirit Stare de spirit : va las' pe voi... :)

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Vin 17 Aug 2012, 00:40

Mda...sunt doar vorbe nu se stie ceva concret. Mi-ar placea sa continue serialu Naruto ca in fiecare joie astept anime si manga..dar acu as intreba ce personaje negative ar mai inventa ca toate sunt acu in shippuden in al 4 razboi ninja ??? Dar totusi trb sa ajunga Hokage,se gandesc ei ce sa mai inventeze..Le urez succes :D Bafta tuturor
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Dum 19 Aug 2012, 10:50

DeMeTrIoN a scris:
Sper din tot sufletul sa apara Cred ca o sa apara o noua tehnica in Akkipuden sau shippuden pe la sfarsit nush cand uitati-va si voi: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] happy2 Se numeste Taikyoku Rasengan-adica Rasenganul Suprem think dap ! yeah

Bine deci asta nu e tehnica noua. E Rasengan suprem care a aparut intr-un film din cele 5 aparute pana acum. Nu mai stiu exact in care dar este vorba despre Naruto care se intoarce in trecut si se intalneste cu Yondaime Hokage care pe atunci nu era Hoakage si fac impreuna un Rasengan ca sa il opreasca pe... un papusar parca. Dar hai sa nu ne abatem.


Eu cred ca Akkipuden va aparea si va fi sezonul 3 din Naruto.


Si asta cu Rasengan-ul, am dar edit si nu am vazut ca ti-a mai scris cineva.
Sus In jos
floricica gingasa
Genin
Genin
floricica gingasa

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : -2
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen si sa ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : mult mai bine decat ieri

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Vin 31 Aug 2012, 12:14

Voi cautati episoade din akkipuden dar nici macar in shippuden nu sunt toate episoadele eu cred ca mai trebiue sa asteptam o gramada pana cand o sa bage akkipuden eu as vrea sa il bage toamna asta ca asa am auzit dar nu cred am auzit ca naruto invata un alt fel de rasengan happy kiss
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Vin 31 Aug 2012, 21:57

Ar fii tare daca ar arata asa!
Sus In jos
Andreea^^
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La pc:3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 0

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Mar 04 Sept 2012, 00:33

Doooamne, cat mi'as dori sa se creeze o serie Akkippuden . in lovein lovein love Ar fi asa de dragut..dar sper sa fie adevarat ..oricum ma gandesc ca nu vor mai fi persoanje negative :-? ..cum va fi actiunea ? Dar lasa ca se mai gandeste Kisimoto si creaza el niste personaje >:)
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Mar 11 Sept 2012, 14:18

Nici macar Shippuden nu s-a terminat si voi deja va ganditi la Akippuden ??? Oricum, normal ca si voua mi-a placea le nebunie sa apara Akippuden, dar intr-un fel nu vreau foarte repede sa apara pentru ca astefl ar insemna sfarsitul anime-ului Naruto si nu vreau asta pentru ca il iubesc prea mult. AM auzit chiar de la o prietena ca a vazut la Tv Tokio ca s-ar putea sa fie vrei 500 de ep din Naruto Shippuden sau ceva de genul


Ultima editare efectuata de catre ~Lola~ in Mar 11 Sept 2012, 20:43, editata de 1 ori
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
despre Akkippuden - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Mar 11 Sept 2012, 15:33

Eu presupun că nu poate exista Akkippuden dacă încă nu s-a terminat Shippuden. Adică mai sunt o groază de episoade până să termină. Lăsând la o parte manga. Adică presupun că Sasuke şi Naruto o să ajungă să se lupte, deci mai e mult până acolo.

Oricum mi-ar place la nebunie o nouă serie, Akkippuden, mai ales că Naruto şi Sakura sunt din ANBU. :hm: O să trăim şi o să vedem.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Mar 11 Sept 2012, 16:04

Ema, de unde sti ca Naruto si Sakura vor fi din ANBU?
Adica am mai auzit zvonuri si am vazut poze, dar nu cred ca e adevarat.
Sunt falsuri facute de fani.
Nu exista nici o dovada concreta ca asa va fi.
Din cate stiu eu Kishimoto inca nu a confirmat nici aparitia unui eventual Naruto Akippuden....

Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
despre Akkippuden - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Mar 11 Sept 2012, 16:30

La fel cum ai spus şi tu, toate informaţiile pe care le deţin sunt din poze. Oricum cui nu i-ar plăcea să mai existe o altă serie dupa Shippuden ?

Da, asta ştiu şi eu că nu s-a confirmat... Mă rog.. O să trăim şi o să vedem.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Sam 06 Oct 2012, 15:28

♥Ada♥ a scris:
Ema, de unde sti ca Naruto si Sakura vor fi din ANBU?
Adica am mai auzit zvonuri si am vazut poze, dar nu cred ca e adevarat.
Sunt falsuri facute de fani.
Nu exista nici o dovada concreta ca asa va fi.
Din cate stiu eu Kishimoto inca nu a confirmat nici aparitia unui eventual Naruto Akippuden....


Dap , sunt total de acord. M-am innecat cand am citit un zvon pe nu mai stiu care forum cum ca in Akkipuden Naruto se va casatori cu Sakura. Vezi sa nu ... Pana si episodul in care Sakura , Kiba , Lee si Sai merg la Naruto iar ea isi ''recunoaste sentimentele '' fata de el ca sa-l faca sa renunte la promisiunea facuta si sa nu-l mai caute arata contrariul

Sau imaginea asta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

E doar parerea mea sau uni fani sunt mult prea obsedati?

Nu ca m-as supara sa apara Naruto Akkipuden dar ... ei bine , fiecare cu parerea lui
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
despre Akkippuden - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Noi 2012, 00:01

Imaginea aia clar e facuta de un fan obsedat dupa NaruSaku.... Nu cred ca Sakura se va casatorii cu Naruto.. nu as suporta ideea asta.. Mai bine singura decat cu Naruto..nu se potrivesc deloc.. parerea mea...
Sus In jos
Răzvii .
Academy Student
Academy Student
Răzvii .

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : To much to be said
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cu cine socializez .

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 17:09

Hmmm.. AR fi chiar foarte tare daca ar aparea..
Tot ce ramane de facut e sa asteptam si sa speram
Sus In jos
SasukeღSakura
Genin
Genin
SasukeღSakura

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Konoha
Nr. mesaje Nr. mesaje : 115
Puncte : 136
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Naruto
Stare de spirit Stare de spirit : Fericită!

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 21:43

Bună ! Hai că trec și eu pe aici ...
Akippuden ? Chiar îmi pare rău să vă dezamăgesc acum cu părerea mea total negativă . Sunt o fană înrăită Naruto, deasemenea . Sper și eu ca toți ceilalți ca acesta să apară însă ... Acest Akippuden este inventat doar de fani . Că ar vrea Kishimoto să ne facă nouă pofta asta este altceva, însă Akippuden este doar un zvon . Revenind acum ... acele poze din ,, Akippuden '' sunt făcute tot de fani . Niciuna nu este adevărată . După cum știu toți suntem în război deocamdată . Acest război nu se va termina peste încă 2-3 episoade . Știu că acest post a fost făcut probabil în 2011/2012 și totuși ... Vă mai pot spune ceva ce probabil știți și voi ... O diferență dintre manga și episoade ar fi una cam de peste 50-60, după calculele mele din anii trecuți, acum nu știu sigur . Cei care nu citesc manga, aș vrea să nu citiți asta pentru a nu afla anumite chestii destul de importante .
După cum știu și unii Neji va muri în Shippuden . Și asta se va întâmpla în curând . În viitor Naruto chiar se va înțelege cu Kurama * Kyuubi * . Mai este mult timp până acolo oricum ... Kabuto va fi înfrânt de Sasuke cu ajutorul lui Itachi . Orochimaru va prelua Edo-Tensei și va reînvia toți Hokage . Aceștia vor începe niște povestioare . Primul Hokage va avea cea mai lungă povestioară, aceasta cred că este pe la final . Sasuke va decide peste încă câteva * cacofonie, mă scuzați * capitole dacă va ajuta Konoha sau va lupta împotriva ei . Totul este într-o agitație continuă ! Shippuden nu se va termina chiar acum în mijlocul războiului în niciun caz . Într-adevăr este posibil la fel cum au zis unii ca acest Shippuden să aivă peste 500 de episoade, ceea ce m-ar bucura enorm .
Nu sunt foarte mult șanse pentru ca acest Akippuden să existe însă putem spera asta . Kishimoto după cum știe toată lumea este foarte captivat de Naruto în acest moment, este posibil ca acesta să facă o nouă serie ,, Akippuden '' fiind aceasta . Sper că v-am lămurit de unele lucruri dacă nu le știați .
Am observat că cineva spunea că Naruto se va căsători cu Sakura ? GREȘIT ! Din moment ce acest Akippuden defapt nu există, totul a fost inventat de fani, îl putem lua ca pe un fan-fic . Dacă vreți puteți căuta fan-ficuri Akippuden, sunt sigură că există . Imaginația unor fani este inimaginabil de mare să spunem așa . Revenind acum .. știu că aici nu este locul unde trebuie să spun de SasuSaku/NaruSaku însă unii au pomenit de asta așa că ...
Naruto este ca un frate pentru Sakura . Această relație a lor este foarte strânsă însă nu va mai evolua . Hinata deja și-a mărturisit propriile sentimente față de Naruto acum multă vreme, nu ți se pare cam ciudat că acum în război Hinata îi este mult mai apropiată lui Naruto . Mă scuzați dacă nu s-a întâmplat asta încă în episoade însă eu cum am vazut toată manga ... Oricum dacă nu s-a întâmplat asta încă se va întâmpla probabil după moartea lui Neji dacă îmi amintesc eu bine ...
SasuSaku nu a murit sau ceva de genul deci stați liniștiți lough . Dacă vreți ceva SasuSaku căutați pe YouTube așa : SasuSaku Proof . Veți găsi multe filmulețe drăguțe în care vă este explicată relația celor 2 .
Sper că sunteți mai lămuriți acum . O seară plăcută tuturor !
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Mier 10 Apr 2013, 09:48

Cred ca toti fanii Naruto doresc inca o serie, cel putin asta e parerea mea. Nu m-ar deranja daca ar aparea, pana la urma, oricum va fi manga, cred.
Insa razboiul deja se prelungeste foarte mult, si cel mai probabil cand se va sfarsi razboiul, se va sfarsi si Shippuden.
Oricum, vorba Emei, vom trai si vom vedea.
Sus In jos
Miko ღ
Academy Student
Academy Student
Miko ღ

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : cahul
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 67
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : :)

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Lun 06 Mai 2013, 12:04

Eu una nu prea sunt la zi cu capitolele manga happy astept episoadele unde e totul mai detaliat,dar akippunden nu cred ca va fi,am citit ca naruto s-ar sfirsi odata cu sfirsitul celui de-ai patrulea razboi ninja,unde se vor lupta si Sasuke cu Naruto,insa am inteles ca Kashimoto pune mai multa atentie pe Sasuke asa ca nu stim care va fi sfirsitul luptei.In concluzie eu cred ca akipunden este ceva creat de fani,in speranta prelungirii serialului....la fel ca si”Konoha High School” tot filmulete despre naruto doar ca alcatuit de fani.In fine,vom trai si vom vedea waiting
Sus In jos
Limoncello
Genin
Genin
Limoncello

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 388
Puncte : 575
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri : Desenul, acultat muzica continuu, cititul, scrisul, plimbarile in aer liber, animeuri, seriale coreene, filme
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare.

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Lun 06 Mai 2013, 13:11

Sper sa apara Akippuden. Totusi, si mie imi este greu sa cred ca in Akippuden Naruto si Sakura se vor casatori desi, am vazut multe interviuri cu Masashi Kisimoto, creatorul animeului. Spunea ca el deja a terminat seria asta Naruto Shippuden si ca deja se apuca de Akippude, ei avand 18 ani. Am intelesc ca personajul preferat a lui Kishimoto este Sasuke si ca nu il va lasa inafara, ca se va intoarce in sat, dar nu a spus pentru ce. Intr-adevar sunt si zvonuri ca Naruto si Sakura o sa se casatoreasca. Oricum, Masashi a spus in alt interviu ca la sfarsitul seriei Shippuden, va fi doar un singur cuplu, si ca el stie deja cam ce cupluri credem noi ca vor fi, dar a zis ca ne va uimi. Acum nu stiu daca interviurile sunt reale, vom trai si vom vedea:))
Sus In jos
Raikiri
Genin
Genin
Raikiri

Sex : masculin Localizare Localizare : Arad, Romania
acebook acebook : Sneider Arpi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 115
Puncte : 127
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Dansatul , cantatul , Karate, Jocuri pe PC
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna , fericit , prietenos

despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19Lun 06 Mai 2013, 17:51

Inca nu este sigur ca va aparea dupa ce se termina naruto si mai sunt multe manga , si poate in acele manga vor aparea si naruto cu sakura ca sunt jonin sau ambu si nu mai stiu io ce ,Dar va fi fain daca apare
Sus In jos
Continut sponsorizat




despre Akkippuden - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: despre Akkippuden   despre Akkippuden - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

despre Akkippuden

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Știri despre serialul Naruto-