Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ceva mai ciudat despre noi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Dee ♥
Genin
Genin
Dee ♥

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 251
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 13

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Iun 2012, 21:52

Așa. Văd că nu sunt singura ciudată și văd că mai sunt oameni care seamănă cu mine (sau eu semăn cu ei).

* Atunci când sunt fericită zămbesc ca o tâmpită și poate să se întămple orice, mie nu mi se schimbă stare.
* Râd la filmele horror, iar la comedii nu schițez nimic. Atunci când aud o poveste tristă încep să râd deși eu știu că e tristă, Nu am râs niciodată la un banc. Oamenii mereu îmi zic bancuri încercând să mă facă să râd. Dar mai mult mă enervează.
* Nu suport lumina artificială. Nu-mi aprind niciodată lumina în cameră și nu-mi place nici în restul casei să fie.
* Sunt sadică și mereu încep să-mi imaginez diferite scenarii .Eram acum o săptămănă la mate și am cerut o riglă, atunci când mi-a fost dată eu îmi imaginam cum îmi reteza capul și desigur că am zis mai departe.
* Am atacuri de panică des. Încep să tremur și intru în panica. Mai mereu din motive stupide.
* Am impresia că toți oamenii de pe stradă sunt niște criminali în serie o.o.
* Vorbesc singură cu mine în oglindă. Mereu cred că oglinda e o a doua persoană și mereu dă sfaturi bune.
* Îmi place să mă cert. Nu încep certuri sau așa ceva dar atunci când încep să mă cert mă simt bine.
* Atunci când mi-e foarte somn nu pot adormi. Iar dacă beau cafea nu mai dorm două zile.

Sus In jos
http://deedeewithlove.tumblr.com/
Criiisa
Genin
Genin
Criiisa

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 58
Puncte : 66
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Dance & Singing.
Stare de spirit Stare de spirit : Haters...

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Mar 12 Iun 2012, 21:08

Hmm. Lucruri ciudate despre mine ar fi o mie..
1. Paranoia . Sunt o paranoică .
2. Perfecţiunea . Urăsc perfecţiunea la maxim . Nimeni nu e perfect , sweet Jesus :|
3. Ador să fiu pedepsită . dap !
4. Fumez . Da , fumez de 2-3 ani . Asta doar să mă calmez şi să-mi dea o oarecare poftă de viaţă .
5. Compusul . Asta fac când sunt sub orice critică , când îmi vine să ţip .. :>.<:
6. Ciudăţeniile . Sunt o ciudată , şi ador orice formă de ciudat , orice formă de abstract.
7. Râd. Râd din orice , fără motiv .
8. Stări schimbătoare . Având în vedere că mai sus am scris că râd din orice , fără motiv.. Aşa pot să plâng şi să fiu nervoasă din orice .
9. Am o problemă dentară .. Şi mulţi râd de mine dar eu încerc să le dau peste nas , dar totuşi , uneori doare foarte tare. crying
10. Desenez tot timpul caricaturi , abstracţii inutile .
11. Uneori vorbesc singură . Când sunt singură în casă , vorbesc singură şi mă critic pe mine însămi cu voce tare. dap !
12. Ador Dubstep , Rock , DnB . in love
13 . Ascund în geantă un cartof pe nume Bob . dap ! Am o perie de păr cu numele Jimmy Carter , iar pe prietenul meu imaginar îl cheamă Jill (Da , din Johnny Test. dap ! )




Ştiu ştiu , sunt o ciudată! rainbow :\
Sus In jos
Anytta
Academy Student
Academy Student
Anytta

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Oriunde vrei acolo sunt!! :P
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 32
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Ficurile si scoala
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Sam 07 Iul 2012, 01:45

Buna am venit si eu

1 Cand imi vine un fic in minte incep sa il joc pe roluri prin casa de se sperie si mama de mine !
2 Imi plac dulciurile atat de mult de cred ca si face infarct fara o bomboana pe zi !
3 Am prin camera numai sticle de Coca Cola ( Eu ) !
Si cate odata simt ca cineva ma urmareste
5 Si vad lucruri ciudat 1
6 aud lucruri !

Cam atat Pwpi ~!
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Sam 07 Iul 2012, 02:04

Ok , deci in viata mea n-am mai spus asa ceva cuiva vreodata si cum s-a deschis acest topic , as vrea sa ma fac de ras . N-am mai facut asta de mult =))

1) Pai , in primul rand ii visez aproape in fiecare noapte pe Sasuke si Kakashi . Ce ciudata !

2) Cand ma loveste cineva , pe mine ma bufneste rasu' =))

3) Nu pot sa ma abtin cand pot da comentarii usturatoare . In unele cazuri :)

4) De cand sunt pe forumul asta am invatat sa nu mai injur ! Ciudat , nu ?

5) Ana suntem la fel , dar la mn e mult mai rau , eu ma pun in locul Sakurei si fac orice face ea in ficul care imi place !
cam atat , sper sa nu radeti de prima , cum am mai spus nu am mai facut de mult asta ( adik sa ma fac de ras ) =))


Sus In jos
Nikylutza
Genin
Genin
Nikylutza

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica , muzica , muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe prostii , plina de prostii , indragostita pana peste cap , ignorata de persoana iubita pana peste cap

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Iul 2012, 11:21

Ceva ciudatenii despre mine :
-Nu-mi amintesc lucruei de pe o zi pe alta trebui sa am mereu biletele ( nici nu ma mir ca am note proaste )
-Sunt singuratica desi am o groaza de prieteni , ii evit mai mereu ( mai putin pe cea mai buna prietena a mea )
-Nu pot trai fara muzica ! Daca nu ascult intr-o zi macar juma dintr-o melodie arat de parca sunt pe juma moarta si ma simt asa iar apoi a doua zii nu ma mai scol din fata calculatorului toata ziua pe youtube si yourepeat
-Uneori oamenii din jurul meu dispar pt mine , nu mai exista ...
-Cand imi fac un program nu pot sa-l respect
-Cateodata ma trezesc privind in gol fara sa fac nimic si nici daca imi dati o palma nu ma trezesc
-Am doar cosmaruri sau nu visez nimic
-Imi ascund sentimentele mereu si tin totul in mine
-Sunt capabila sa zambesc chiar si cand imi vine sa plang ( bine un zambet fake dar nici macar mama mea nu si-a dat seama de asta )
-Uneori foarte rar am rabufniri isterice deoarece mereu simt ca cineva ma controleaza si ma foloseste
-Prefer singuratatea
- Ma abtin sa plang
-Doar parintii si fratele meu , cea mai buna prietena a mea ma pot face sa plang
Sus In jos
Demi
Genin
Genin
Demi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : unde se astepta lumea mai putin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 107
Puncte : 121
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : asta spune tot: https://www.youtube.com/watch?v=CFFzZBJYMgk&feature=youtu.be
Stare de spirit Stare de spirit : Just fine

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 19:54

1) adorm in cam 3 ore minim chiar daca sunt franta, iar daca e sa dorm cu prietena mea cea mai buna nu pot sa adorm absolut deloc, iar urmatoarea zi sunt plina de energie ( mi sa intamplat chiar si o saptamana sa nu dorm si sa fiu plina de energie in fiecare zi)
2) nu imi place sa raman singura intro camera seara... am impresia ca mai e cineva cu mine si ma sperie faptul ca eu stiu ca sunt singura, dar mai simt pe cineva
3) lumina lumanarilor ma inspira mereu
4) la cele mai de groaza filme miau fost recomandate am adormit
5) sunt interesata de fenomene paranormale la persoanele din jurul meu, gen vise care se indeplinesc
6) chit ca sunt singura persoana intro camera si sunt foarte multi tantari scap fara nici o muscatura
7) nu pot sa deschid ochii sub apa, de ce nu stiu
8) pot sa imi trec mana prin foc fara sa ma ard
9) am momente cand ma uit in gol, par ca nu sunt atenta, dar aud si retin. Daca ma "trezesti" din acea stare uit tot, daca ma intrebi imediat dupa nu mai stiu nimic, iar daca ma intrebi urmatoarea zi stiu absolul tot si cu completari chiar daca nu am scris nimic
10) daca visez ceva in cam 3 zile uit si nu mai pot sa imi aduc aminte nici daca ma omori
daca imi mai amintesc revin? sper ca nu vam plictisit prea tare
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 20:54

Lucruri ciudate la mine

-Nu pot trai fara muzica sau arta
-Daca la scoala nu fac misto de o colega pe care o urasc inseamna ca nu e ceva inregula cu mine
-Imi place sa rad chiar si in situati critice
-Iubesc filmele horror si de fiecare data cand vad ca personajele ca sunt injunghiate sau decapitate incep sa rad si sa spun intruna cuvantul tare
-Nu pot sta suparata pe o persoana mult timp ,dar astept sa-si ceara scuze el primul
-Daca cineva ma supara in acel moment il bat de nu se vede
-Ma enervez cand o persona nu tine la glume adresate ei desi ea face glume la persoana mea
-Nu suport persoanele fitoase si de aceea cand isi incep programul de fite le iau la misto
-Sunt o prietena buna si protectoare ,dar daca profita cineva de asta ii arat eu cine este seful.
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Mar 10 Iul 2012, 02:44

Hey am revenit si eu:

1.Hmm, imi place sa vad, sa miros sau sa gust sange. Cand ma ranesc undeva imi sug sangele. Mama crede sa sunt vampir. Nu stiu de ce, dar pur si simplu il ador. Este unul din motivele pentru care vreau sa devin medic. evil devil mua ha ha

2.Sunt masochista. O data m-am muscat de mana atat de tare pana a dat sangele. Voiam sa vad cat rezist.

3.Cand imi vine sa plang, ma intep cu unghiile in degetul mare, sau in cel mai rau caz ma musc. Efectiv urasc sa plang....

4.Urasc sa fiu incurajata sau ca cineva sa ma felicite...mi se pare ca isi bate joc de mine.

5. Mie mi se pare ca un pesimist este un optimist bine informat. Am invatat sa nu imi fac vise sau sperante... ;;)

6.Ador vampiri si tot ce este legat de ei...Efectiv ii idolatrizez. Mi-as dori atat de mult sa intalnesc unul. Mi-as dori sa fiu unul. Si desi m-am documentat si sunt multe explicatii pentru acest mit...eu tot cred cu incapatanare ca exista.

7.La inmormantarile din familie nu stiu de ce dar imi vine in continuu sa rad. Dar daca ma duc la cineva pe care nu il cunosc atat de bine, par serioasa de parca mi-ar pasa. Defapt sunt doar plictisita.

8.Ador mirosul de benzina sau de fum. Uneori aprind chibrituri in camera si le las sa arda apoi le sting si savurez mirosul.

9.Imi plac broastele. Le ador. Stau ore insir si le ascult cum oracaie. Imi place in special culoarea lor...Mi-as dori sa am o broasca dret animal de companie...Sau un brotacel ceva...

10.Eu stau pe langa Dunare si o ador. Imi place mirosul ei de ierburi. Iar vara miroase atata de tare incat ma inebuneste. Daca vezi vreo data Dunarea ai sa te indragostesti de ea. Mi-as dori mult sa ajung in Delta Dunarii.
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Mar 17 Iul 2012, 15:41

Plang dar fara lacrimi\
Nu pot dormi fara delfinul meu
Mie frica de intuneric
Sunt foarte energica reusind sa ma urc intr-o zi pe casa bunicii
Am o imaginatie foarte
Ma enervez repede
Exact ca ingerul nopti daca ma supara cineva il bat pana intra in spital deci presupun ca nu vreti sa ma vedeti nervoasa
Urasc imormantarile imi vine sa ran mai mult decat sa plang
Daca nu fac misto de cineva nu ma simt eu bine
Urasc fitosii mai ales fetele uneia i-am lasat un cadou dragut in par un set de guma mestecata
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 16:57

[b]
1.Ma enervez prea repede si mereu tin in mine.
2.Ma plictisesc prea usor si incep sa lacrimez
3.Vreau sa par mereu o persoana dura dar cand ma intristez imi apar repede lacrimile
4.Sunt depandenta de calculaor
Sus In jos
Anelis Panait
Academy Student
Academy Student
Anelis Panait

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 0

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Sam 11 Aug 2012, 15:58

Hei dap !

Presupun ca a venit si randul meu. rusinos

-In majoritatea cazurilor, atunci cand sunt singura acasa, mai ales noaptea, aprind toate becurile din casa si dau drumul la muzica sau la televizor. Sunt cam fricoasa din fire, si de aia si tresar la orice chestie pe care o aud.

-De cele mai multe ori, cand sunt la pc, ma uit in spate la televizor. Am impresia ca ma urmareste cineva, si, de multe ori, eu stand cu geamurile deschise la maximum, perdeaua e purtata de vant, si am impresia ca cineva trage de ea lough

-Uneori merg in somn, ori vorbesc, ori visez. Sunt somnambula uneori, spre exemplu, intr-o dimineata m-am trezit in fata usii de la baie, nestiind ce s-a intamplat pete noapte. Cel mai probabil am mers in somn, pentru ca mama mi-a spus ca a auzit ceva pe la 4 dimineata, cam asa

-Pot adormii doar gandindu-ma la ceva frumos, sau cu TV-ul aprins. Imi place sa visez de multe ori fericirea si bucuria, si chestia asta imi reuseste mai mereu.
Sus In jos
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Aug 2012, 13:41

Ciudățenii despre mine:

1. Încă mă uit la desene animate. ( îmi aduc aminte de copilărie :)) )

2. Sunt obsedată de un anumit personaj dintr-un anime. >.<

3. Sunt paranoică.

Citat :
De cele mai multe ori, cand sunt la pc, ma uit in spate la televizor. Am impresia ca ma urmareste cineva
- la fel fac și eu :))

4. Când observ noaptea pe cer, vreun avion, vreo stea căzătoare imediat concluzionez că este vorba despre un OZN. rusinos

5. Când încep să navighez pe Internet, prima mea grijă este să caut poze cu ... [ e vorba despre un personaj dintr-un anime. Sunt dusă cu pluta, nuh? ]

6. Ador să privesc luna.
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Lun 20 Aug 2012, 23:43

waaa, pai ce sa zic, fiecare om e ciudat in felul lui, si din cate am citit, mult sunt normale[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] acum eu, chiar daca le voi pune cu nemere, nu va avea nimic deaface cu gradul care ma sperie:

1.Imi place singuratatea..

2.Mi-as dori sa fiu inchisa intr-o biblioteca( si nu, nu sunt soarece!)

3.Mi-e frica de intuneric.

4.Nu pot sta fara muzica...deci o iau razna si ma enervez daca nu ascult muzica

5.Sunt obsedata de vampiri(nu ies din casa tocmai ca sa fiu palida)

6.Imi place sa scriu...sa scriu si iar sa scriu...absolut orice, romante, poezii, teme, absolut orice!mi-am facut din propria obligatie un jurnal, in care scriu zilnic, pentru ca nu pot suporta sa stau fara sa scriu ceva o zi.

7.Imi place sa alerg, si sa ma plimb prin ploaie, si sa ma uit pe geam chiardaca fulgera.

8.Nu-mi plac colegii mei, ca atunci cand sunt undeva fara ei, nu vreau sa mi se vorbeasca despre ei.

9.La fel ca si kristen, ma bufneste rasul cand vreau sa ii fac o gluma cuiva.

10.Cand mi-e frica imi iau ursuletul in brate pe care l-am primit de la tata la nastere, si ascult muzica cu castile in urechi si pilota trasa peste cap...si stau acolo pana nu imi mai e frica.

11.Daca plec undeva, nu suport sa nu ma dau cu ceva machiaj, si nu pot sta fara deordorant si parfum!astea sunt in permanenta la mine in geanta.

12.Nu pot sa stau suparata pe o persoana mult timp...cel mai mult in 10 minute imi trece...

13.Imi place sa citesc....la fel de mult cat imi place si sa scriu.Eu nu pot sta fara sa citesc ceva, absolut deloc, pentru ca simt ca mintea mi-o ia pe campii...

14.Am o obsesie cu leaganul...imi place sa ma dau in el in timp ce ascult muzica....doar asa ma linistesc, nu stiu de ce.

15.Imi place sa-mi sperii prietenii(ei se sperie doar de mine, de firea mea razbunatoare);imi ofera satisfactie maxima...

16.Nu-mi place niciun tip de vreme....sincer..in niciuna nu ma acomodez, niciuna nu ma reprezinta.

17.Imi place la nebunie sa stau cu familia, sa merg in vacante cu ei si sa calatoresc.

18.Imi place sa fac cadouri....nu stiu de ce, dar imi place, fie ca sunt facute de mine, sau cumparate, iubesc sa aduc zambete pe fetele celor dragi, nu ma pot abtine.

19.Sunt foarte dramatizanta, absolut orice lucru care nue cum vreau eu mi se pare ca e impotriva mea, si asta urasccel mai mult la mine.

20.As vrea sa pot vorbii cu animalele si natura, pentru ca sunt mai bune decat oamenii...


21.imi place foarte mult un personaj dintr-un anime, nu spun care, dar este preferatul meu, il visez si noaptea, si nu pot suporta sa nu caut poze cu el.

22.imi place sa privesc cand ma ranesc undeva, cum curge sangele , e rosu, frumos, si-mi aduce aminte de vampiri, care imi plac foarte mult....de multe ori cand vad sangele imi vine apa in gura, nu stiu de ce, dar are un gust groaznic,dar totusi dupa ce am baut, parca mai vreau, dar mi-e frica, pentru ca ma gandesc la Dumnezeu, si-mi revin, dar raman cu pofta....

23.Imi plac tigrii...as vrea sa am unul ca animal de companie, dar mi-e frica de ei, as vrea sa-l cresc eu...

24.Imi place foarte mult pe langa sa scriu sau sa citesc, sa pictez, sau sa desenez, nu pot sta fara ca sa am o foaie undeva la indemana si un creion perfect ascutit ca sa desenez, si cel mai repede termin un desen cu o rochie in cateva minute(3-4)


25.Cateodata, cand spun sau fac ceva, in ziua urmatoare sau mai tarziu in acea zi, am impresia ca nu am spus sau facut acel lucru, ci ca doar am visat...

26.Nu pot sta fara sa mananc ceva dulce, am nevoie de energie, si nu pot sta fara dulciuri, ma plimb prin toata casa pana gasesc ceva, si daca nu, o sun pe mama si ii spun sa-mi ia dulciuri, chiar daca sunt la dieta[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

27.Mereu cand ma duc la baie, pe hol, aprind toate luminile(camara, bucatarie, hol, baie, camere)absolut tot, pentru ca sunt fricoasa, si fug dupa ce merg in casa, pentru ca am impresia ca ma urmareste cineva...

28.Nu rezist fara cea mai buna prietena a mea, sunt putin cam dependenta de ea, dar o iubesc enorm , ca pe o sora, si nu am ce face...

29.Iubesc stilul vintage, astfel ca mi-ar place sa locuiesc intr-uh alt secol, intr-un conac, cu o biblioteca si un pian, la care imi place sacant, desi nu stiu, si nici nu am, dar imi place sunetullui...e romantic[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

30.Cateodata am momente cand sunt sadica, cand ma ranesc sau ma tai, rad, dar nu stiu din ce cauza...


ar mai fii multe chestii...dar daca mai imi vine ceva in minte, dau edit[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Asss10Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Mar 21 Aug 2012, 00:11

Mda...Aceste ciudatenii pe care noi le zicem despre noi, defapt, sunt niste caracterizari ale personalitatii noastre.Cel putin asa le vad eu happy2

Cateva ciudatenii ale mele~

  • Ma inspir din tot felul de lucruri, oricat de mic sau de neinsemnat ar fi, oricat de neinteresant ar fi, imi iau inspiratia din el.

    Muzica-mi da aripi. Ascult foarte profund orice melodie care ma intereseaza.

    Urasc sa ma plictisesc. E ca si cum as muri fara sa mor :|

    Sunt foarte energica si cateodata intrec pana si picii de gradinita rolling on the floor

    Rad, glumesc, fac persoanele din jurul meu sa rada, dar uneori singuratatea ma face sa ma simt mai bine decat daca as fi cu cineva alaturi de mine.

    Imi place sa fiu melancolica. Sa privesc in trecut si sa oftez la ce am avut, la ce am si la ce o sa am.

    Cand sunt singura noaptea am senzatia ca cineva ma urmareste :s

    Daca as sta intr-o livada unde pasarile canta, nu m-as plictisi deloc, ba din contra. As putea sta ore acolo.

    Imi place sa-mi fac multi prieteni, dar imi fac atat de multi, incat uit de majoritatea rolling on the floor

    Iubesc cu pasiune breee. Daca imi place un baiat de exemplu, iar el nu ma place, eu tin in mine pana il uit...si asta nu e prea usor

    Tin totul in mine, de parca toti cei din jur m-ar critica daca as spune ceva.
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Mar 21 Aug 2012, 10:10

Ceva mai ciudat despre mine...Oh , God have mercy.... hmm..realy?

1. Vorbesc singura prin casa, de cele mai multe ori sfarsesc prin a ma certa singura cu prietenii mei imaginari. yeah In dus este la fel. Ma plimb prin cada ca si cum as incerca sa gasesc un motiv de cearta , iar apoi incep sa zbier ca descreierata. Deseori mama venea si ma intreba uimita cu cine ma cert , dar acum s-a mai obisnuit cu aceasta ciudatenie incurabila... lough

2. Sunt innebunita dupa alergat. Alerg peste tot , indiferent daca e intr-o camera in cealalta alerg ca si cum viata mea ar depinde de asta. Desi alergatul a fost motivul principal pentru ruptura mainilor si fracturarea unui picior, niciodata nu am sa ma debarasez de acest ' talent' pana oi muri...tot din cauza lui. dap !

3. Sufar de SGA (sindromul gandirii accelerate si nu, nu este o gluma, uitati-va pe net) si nu pot sta locului sa ma odihnesc. Sunt prea energica si trebuie la un moment dat sa ma descarc, asa ca imi folosesc partea psihica si incep sa ma gandesc cu orele la scenarii perfecte in viata. Odata cand ma uitam cu tata la film, am inceput sa visez cu ochii deschisi si tata s-a speriat ingrozitor. Sa-i fi vazut fata!! rolling on the floor rolling on the floor

4. Filmele horror nu au niciun efect asupra mea , pentru ca deja stiu ca sunt o Psihopata cu P mare fara leac. Rad in hohote cand persoanjele mor in chinuri groaznice si nu simt niciun sentiment de mila sau compasiune pentru ei, fata de prietenii mei care se zgribulesc de frica si-si indoapa capul in perna. heh can\'t see !!!

5. Mereu am fost tipa rece si sadica , care nu simte niciodata nimic pentru nimeni. De cand ma trezesc pana adorm am un zambet impietrit pe fata mea. Este unul rece si morbid, iar cei care ma vad cu el imi spun ca arat ca un criminal care si-a omorat victima cu succes. Am ochii albastrii cu galben , asa ca impactul este destul de mare. yeah

5. De adormit adorm foarte greu. Imi place sa-mi conduc mintea si sa gandesc pana la epuizare , semn ca sunt o masochista pur sange. Daca ma pun la 10 in pat nu adorm pana la 1-2 si mama cand vine sa vada ce fac pe la 12 ma prinde plimbandu-ma prin camera si vorbind singura. happy2

6. personal cred ca sunt bantuita sau posedata, sau amandoua. Simt o prezenta aproape mereu langa mine , iar atmosfera se schimba radical atunci. nu ca in filmele de groaza, 'se face mai rece' pur si simplu se...schimba. ingrijorat ingrijorat hmm..realy?

7. Iubesc tunelele si fulgerele in love . Cand ploua ma pun direct la geam cu paratul meu de fotografiat si incerc sa le prind(mda...de parca as reusi rolling on the floor ) Oricum acest Hobby imi ofera o satisfactie enorma. Nu o sa incetez sa fac asa ceva N.I.C.I.O.D.A.T.A. lough

8. Cateodata ma gandesc la o amintire amuzanta si incep sa rad haotic, incat ii sperii pe cei din jur. Odata era sa facem accident :|


mai sunt zeci de ciudatenii legate de mine , dar alea nici eu nu mi le pot explica. :|
concluzia => sunt o ciudata veritabila. take this!
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Mar 21 Aug 2012, 19:09

Ceva ciudat ? No no no baby eu am mai multe ciudatenii.

1. Nu suport paienjenii ! Gandaci ! Orice chestie mica ce se poate plimba pe unde vrea si sa fie neagra

2. Am o fobie cu cablurile. Doamne daca le vad pe strada atarnate le ocolesc, ma feresc de ele. Nu stiu cum dar e mica imi e frica de ele.

3. Serpii. Sunt ciudati si se tarasc ! Ewww !!! Gretos !

4. Am un obicei foarte prost de am roade unghiile in momente de panica sau nervozitate ori plictiseala ( ce se intampla mereu la scoala )

5. Imi tremura mai rau ca o trestie in bataia vantului mainile cand am nervi. Deabea pot tasta. Asta-i ciudat. -.-"

Astea sunt toate ciudateniile de care sunt constienta.. cred ca mai exista si altele. dap !
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Sam 25 Aug 2012, 17:32

My turn.
---
1. Am fobie pe pianjeni, totuşi în acelaşi timp îmi plac enorm, mai ales formele lor şi coloritumul acela spectaculor, însă gura acea plină de dinţi ascuţiţi sau ceva membre ajutătoare să sfăşie hrana mă sperie şi îndiferent cât aş dorii să mă apropii de ei, sar în sus la primul lor ridicat din picior.

2. Am fobie si pentru înălţime, cu toate că nu e accentuată, îmi place senzaţia, dar doar atunci când mă ţin de ceva.

3. Sunt extrem, exagerat de rusinoasă când vine vorba de băiatul de care îmi place. Nu pot vorbii, îmi vine să lesin şi să îmi sap propria groapă când trece pe lângă mine.
Nu doar în faţa "celui ales" fac aşa, dar şi în general cu alţii, abia de deschid gura să vorbesc ceva cu necunoscuţii, asta doar dacă mă motivez cum trebuie.

4. Sunt foarte delăsătoare când vine vorba să fac anumite lucruri care ştiu că mă ajută sau ceva legat de viaţa socială. Îmi propun ceva, dar ajung să nu fac şi să tot îmi spun că las pe a doua zi, însă nici atunci nu întemeiez ce mi-am propus... un lucru foarte prost din partea mea, pe care încerc şi acum să-l corectez. E mai grea decât prostia, vă spun!

5. Îmi e frică şi noaptea, dar nu mereu, însă imaginaţia mea mereu îmi joacă feste şi am ajuns într-o vară să nu dorm timp de o lună cum trebuie fiindcă din cauza zgomotelor de afară, produse de nu ştiu ce, am avut împresia că intrăă alţii peste noi în casă. Şi mereu adormeam spre dimineaţă, fiindcă lumina începea să mă liniştească.
De asemenea seara se mai întâmplă să-mi imaginez tot felul de chestii îngrozitoare, horror şi greţoase care mă tulbură...

6. Nu sunt niciodată plictisită şi chiar dacă aş spune odată că sunt, mint, fiindcă eu în viaţa mea, cât am trăit nu am cunoscut acest sentiment. E greu de crezut, dar aşa este.

7. Sunt exagerat de optimistă şi nu pot sta mult supărată, adică tristeţea se evaporă după cinci minute sau chiar mai puţin. Şi mediat îmi revin la starea de veselie.
Şi chiar dacă acum ar veni potopul, eu sigur aş râde şi aş cânta: "Im singing in the flood"...

8. Mie îmi place cam totul... defapt totul mi se pare minunat, însă când nu, sunt foarte, foarte critică şi nemulţumită.

9. Sunt o persoană extrem de sinceră şi sunt deschisă cu toată lumea. Chiar şi cu o persoană cu care am discutat doar: bună! pa! Nu ezit să-mi împart sentimentele cu alţii.
Şi mereu sunt zâmbăreaţă.

10. Iubesc animalele mai mult ca pe mine... Dacă aş fi lovit aşa uşor un câine peste spate ca să fie cuminte, după l-aş lua în braţe şi mi-aş cere scuze. Însă în viaţa mea cred că l-am lovit pe Roby al meu de 4 ori, uşor, fiindcă a fost nărod. În res, nu.


Şi multe altele, dar mă opresc aici.
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Lun 27 Aug 2012, 18:59

Well lough Eu nu ma consider o ciudata, insa ceilalti afirma ca sunt. Nu stiu de ce lough

1. Pe strada, acasa, mai mereu in preajma cuiva ma apuca rasul dintr-odata si cea mai aiurea parte e ca nu ma pot opri. E ca si cum as avea o criza si nimeni si nimic nu ma poate linisti. E cam weird mai ales cand sunt in public.

2. Si eu vorbesc singura, insa parerea mea este ca pare un lucru destul de normal, nope? lough

3. Urmaresc doar filme horror, si din pacate in acest moment, la cate filme am vazut, nu cred ca mai exista vreunul care sa ma sperie sau cel putin sa ma faca sa tresar.

4. Prima mea dragoste a fost Sasuke Uchiha lough si recunosc ca aveam fantezii cu el =)))))

5. Nu stiu daca asta este un lucru tocmai ciudat, dar nu pot adormi daca in camera nu este intuneric. Deasemenea trebuie sa fie liniste deplina. Din cauza asta, nu pot dormi la pranz daca sunt obosita or something like this.

Just all, i guess.

Sus In jos
Crin*alb***floare*gingasa
Mizukage
Mizukage
Crin*alb***floare*gingasa

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 348
Puncte : 448
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa pictez si sa cant
Stare de spirit Stare de spirit : happy

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Aug 2012, 14:56

Pai si randul meu acum ;))

1) Ma apuca rasul degeaba si am foarte multa energie dintr-o data daca beau Pepsi
2) Ma amuza toarte tare filmele de groaza mai ales pentru ca stiu ca tot ce e acolo sunt doar efecte speciale
3) Daca m-am pus la vorba cu cineva prin mesaje poti sa dai si cu tirul peste mine eu ochii din telefon nu-i ridic
4) Daca fac o tampenie si o scot din sarite pe mama ma apuca rasul, is mandra de tampeniile mele
5) Plang daca ma enerveaza cineva peste limita limitei
6) Nu ies din casa nici pana la magazin fara sa ma aranjez un pic

Cam atat pentru moment ;))
Sus In jos
Florentina
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 31
Localizare Localizare : jud. Giurgiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 64
Puncte : 77
Reputatie Reputatie : 7

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 16:03

Citat :
-Sangele nu ma impresioneaza cu nimic.
Pentru mine sangele este ca vasilina,nu ma sperie si nici nu ma amuza.Daca a-si vedea un cadavru in casa,cel mai probabil i-asi spune ca miroase.
lol, tare asta, mi-a placut. E bn ca nu iti provoaca nicio reactie sangele. Mie cand imi ia sange ma ingalbenesc la fata :)))

Acum...
- Ciudatenia mea ar fi ca daca de exemplu am pofta de o prajitura sau orice altceva de mancare si mananc ( e de ajuns o cantitate foarte mica) mi se face rau. Cat de putin as manca, daca am pofta tare de mancarea respectiva mi se intampla asta.

- Second. Eu dintre toate defectele omului, cel mai tare urasc ipocrizia. Daca mi-ai dat dovada de ipocrizie fac urat, fie ca-mi esti amic, parinte, ruda, nu suport :)) Chit ca in rest sunt o persoana linistita, cand vine vorba de ipocrizie ma transform :))

- Imi este lene sa initiez lucruri. Prefer sa initieze altii si eu sa stau la panda si sa astept sa le mearga ceva prost ca sa intervin cu propuneri :))

- De asemenea am un paradox ciudat. Nu-mi place sa vad persoane pe care nu le cunosc ca se cearta. Cand in schimb prieteni de-ai mei se cearta, imi place :))

cam atat deocamdata!
Sus In jos
Komykomery
Genin
Genin
Komykomery

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Giurgiu
acebook acebook : Komy Komery
Nr. mesaje Nr. mesaje : 83
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 17:34

Eu noaptea visez chestii, iar ziua urmatoare se implinesc in mod ciudat, 100% sau 95%. :|
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Mar 04 Sept 2012, 16:31

Am revenit :))

- Am prins o obsesie ciudata fata de animeuri si nu fac doi pasi fara sa ma gandesc la ele. Imi plac mult cele care contin magie, lupte si in acelasi timp si ceva romantism pe acolo. Ma uit la animeuri si parca imi traiesc visul prin el iar atunci cand se termina imi vine sa plang. Vreau mai mult desi stiu ca nu exista. In cele din urma uit dar dureaza ceva.

- La fel cum isi doresc unii sa devina vampiri eu vreau sa am puteri magice :)) Imi doresc sa zbor desi am o frica teribila de inaltimi =))

- In ultima vreme ma trezesc razand, plangand, vorbind :)) Tot din cauza animeurilor mai visez si ca zbor iar intr-o buna zi sigur am sa plonjez pe parchet.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

- Nu ma pot sta la calculator seara daca nu este becul aprins. Nu din cauza ca nu vad tastatura, doar ca mi se pare totul straniu si este cineva acolo in spatele meu care imi da tarcoale =)) >> Efectul serialului Fenomene stranii. Si de curand am citit cateva pagini dintr-o carte cu activitati poltergeist care a bagat spaima in mine [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Cand aud o simpla pocnitura ma trec toti fiorii =))<<

- Uneori incep sa vorbesc cu voce tare prin casa dar adesea comentez fiecare aspect in capul meu. Ma gandesc la tot ce misca si critic tot ce vad [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

- Cand am emotii ma intep cu unghiile. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

- In fiecare seara ies pe balcon si stau uneori mai bine de o ora [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Mier 05 Sept 2012, 21:21

Am dat si eu pe aici si dupa ce am vazut tot ce a-ti scris, m-am decis sa spun si eu lucruile ciudata despre mine:
- adorm destul de greu si deobicei imi place sa am ceva aprins, televizorul din acesta cauza il si programez sa se stinga singur
- inainte sa adorm incep sa-mi inchipuiesc fel si fel de chesti chiar si continuare de la ficul meu si imi zic ca asta va trebui sa visez, dar nu prea se intmpla asta si de obicei nu-mi amintesc ce visez ceea ce ma enerveaza( bine inafara de cosmaruri, care chiar nu le pot uita)
-in fata prietenilor sunt foarte nergica, nebuna, cu capul in nori si ii fac pe toti sa zambeasca, dar cand trebuie sa imi fac un nou prieten imi este foarte greu, ma rusinez si ma pierd cu firea si nu stiu ce sa zic
- cu toate ca am 14 inca mai tin plusuri in camera si inca destul de multe
- daca trebuie sa merg la baie incep sa aprind lumina de la mine din camera, de pe hol ca sa pot ajunge in camera
- ma indragsotesc foarte repde si de obicei imi place de un baiat cel putin un an ( bine daca merita cu adevarat )
- nu pot sa stau fara sa ascult muzica mai ales cand sunt intr-o cmarea cu lumina stinsa si doar laptopul pornit, adica e prea multa linisite si ma face sa ma simt ciudat
- de obicei cand vad pe cineva ca se loveste si il doarw sau ceva de genu, eu incep sa zambesc, sa rad mai bine zis , adica nu sunt sadica dar nu stiu de ce, incerc sa-mi aiu o fata serioasa dar nu prea pot
-cand vad un accident, sau daca stau pe un balcon cu fata in jos ma gandesc ce s-ar intampla daca as muri, sau daca cineva din familia mea sau chiar eu as cadea de la balcon si apoi as muri( bine si in alte conditii nu numai daca stau pe balcon sau vad un accident)
- imi place mult sa desenz, si nu vreau sa ma laud dar chiar ma pricep destul de bine si am mereu boala sa dau contr negru, nu ma pot abtine mi se pare ca asa nu ar arata bine
- nu-mi plac in general filemle de goraza pentru ca de obicei incep sa le visez noapte si ma mai si sperie rau de tot
-sunt inebunita dupa anime-iri si chiar ma intristez cand se termina, cel mai mult imi place cele cu putueri supranaturale si de actiunea
- imi place sa citesc carti dar numai cele de actiune, romantism si cel mai mult si cel e mai mult cele S.F. sunt inebunita dupa ele
- ma enervez destul de repde mai ales daca cineva isi bate joc de mine, si daca ma nervez fac foarte urat tip ca nebuna si-l fac ca pe naiba


Ei bine cam atat sa zic, daca mai e ceva revin happy2
Sus In jos
Daenerys Targaryen
Genin
Genin
Daenerys Targaryen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Narnia. Mai vizitez si DubstepLand.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 199
Puncte : 263
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimic.
Stare de spirit Stare de spirit : Unidentified.

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Vin 07 Sept 2012, 03:57

deci nush cât de ciudat e,dar...
1.nu pot sa stau o săptămâna întreaga fără sa scriu,încep sa mă enervez imediat.
2.daca mă enervez încep sa dau in lucruri,nush de ce.
3.plang la filmele de comedie,si mie frica,viceversa la cele horror.
4.dorm ca semnul întrebării,dar nu pot sa adorm dacă nu mă gândesc la ceva ce mi se pare uluitor
5.nu pot sa dorm noaptea,mă culc maxim pe la 5 6 ...
Mai vin cu chestii când imi dau seama:x
Sus In jos
† LoRy †
Genin
Genin
† LoRy †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19Vin 07 Sept 2012, 11:52

poi am dat shi eu peste topicul asta si .....sa incepem:
1. Stau si visez cu ochii deschisi(foarte rar),nu ma poti trezi de cat daca imi suna telefonul; LoL
2.Adorm cu telefonul in pat si dimineata il gasesc sub pat;
3.Daca cineva ma injura nu-i fac nimic,dar daca se ia de parul meu il si bat;
4.Nu pot suporta sa n-am ultimul cuvant;
5.Il musc de ureche pe ursuletul meu cand mi-e frica;
6.Mi-e frica de intuneric;
7.Prea multe senzatii de deja-vu(3-4 pe zi);
8.Ma uit la un film horror si mi-e frica pe moment,seara cand e intuneric si ma gandesc iar la acel film icep sa rad; Ex. Am auzit legenda lui Bloody mary si chiar mi-a fost frica,insa a doua zi n-am mai avut nimic si-am incercat invocarea ei in baie......nu va faceti griji n-a venit nimeni.....
9.Ma enervez extrem de repde si foarte rau;
10.Nu pot traii fara facebook.....SINCER......
MAI REVIN DACA MAI GASESC PWP
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ceva mai ciudat despre noi   Ceva mai ciudat despre noi - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Ceva mai ciudat despre noi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-