Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Urmatorul

Vă place acest fic ?
- DA !
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_vote_lcap96%Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_vote_rcap
 96% [ 100 ]
- Nu.
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_vote_lcap0%Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
- Oarecum. Ii lipseste ceva...
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_vote_lcap4%Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_vote_rcap
 4% [ 4 ]
Total voturi : 104
 

AutorMesaj
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 02:25

E frumos! ideea cu fratii nu prea am italnit-o....la next poti sa ma anunti te rog?

EDIT DE EMA GUILLOTINE: Te rog frumos să nu mai faci spam, nici aici nici în altă parte. Este o încălcare a regulamentului.
Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 06:52

[font=georgia]Băăăăi! : )).
Tu îmi faci speranţe false degeaba? =)).
Pffai... Şi eu care credeam că Sasuke este cel cu muşchi şmecheri, da' mnoooo, el îi are mai puţin şmecheri. = )).
Normal că râsul lui Sasuke e mai frumos, mai drăguţ, mai special, mai...mai...: )).
Mă rog, ai înţéles ideea..=)).
Până la urmă, omule, ce specomene de băieţi ai mai creat?=)).
Aştept să văd deci... Adu nextul : )).
Repedeeeeeee.
See ya honey:D.
[u]Sq.dap ![/]u
[/font
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 11:37

Ce am gasit eu aici? in love Un fic minunat! Ce sa spun?
Primul capitol-m'a atras total love am inceput sa il citesc vroind din ce in ce mai mult. Sakura imi pare genul bad girl. Nu mi se pare corect sa fuga de acasa, dar ... I LIKE THIS! Stiu ce simte Sakura, si eu sunt in aceeasi situatie numai ca la capitolul haine nu la scoala.

Al 2'lea capitol-mirific in love. Saraca Sakura, o sa aiba coshmaruri cu Itachi gol. Am senzatia ca Itachi si Sasuke sunt ceva gen: varcolac, vampir, vrajitor ... As ofta pt varcolac happy2 si nu as da inapoi pana cand ne dai detaliile (in capitolele ... care nu cred ca o sa fie cam devreme, ma refer ca detaliile vor intarzia nu capitolele rolling on the floor sa nu se inteleaga alt ceva) si daca nu o sa am dreptate voi spune "ce proasta's lough".

Vreau next in love si sper sa ma anunti si pe mn cand le pui pe urmatoarele lough.
Sa ai o shedere placuta la pc,atunci cand scri (in caz ca il scrii pe pc), sau birou (in caz ca il scrii mai intai pe foaie, cred ca asa ceva se "practica" mai rar).

puppy eyes Mely a bantuit si pe aici hi!.
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Joi 12 Iul 2012, 23:14

Buna
Iti multumesc pentru anunt.
Capitolul 2 a fost la fel de frumos si de uimitor ca primul. Pot sa spun ca ai pastat acel farmec in continuare si pentru asta, felicitari scumpo [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Chiar daca ficul este la inceput, doar 2 capitole, pot spune ca se afla printre favorite.
Saraca Sakura [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Deci a fost prea comic capitolul asta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]I like it!^.^ SAkurei pare sa-i placa mai mult de Sasuke deci, un punct pentru tine. M-as bucura daca nu s-ar indragosti de Itachi .. adica na`, pentru mine ideea devine din ce in ce mai comuna.
So, spor la scris si la idei!^^ [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Scream.
Special Jōnin
Special Jōnin
Scream.

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1682
Puncte : 1837
Reputatie Reputatie : 103

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Vin 13 Iul 2012, 20:37

Buna.
Ce expusa la informati e Sakura. O dau peste cap toate informatiile. rolling on the floor Deci a fost prea genial capitolul 2. Nu mai puteam de ras.
Si Doamne ce bunaciune ai facut din Sasuke. Sper ca Sakura sa se indragosteasca de el, ceea ce 100% se va intampla(cred) rolling on the floor . Anyway spor la scris. kiss
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Iul 2012, 16:11

waaaaaaaaaaa[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] merci ca m-ai anuntat si scuze ca ajung asa tarziu...vacanta asta....ei bine mie imi place e frumos, frati gemeni deci...hmm...devine interesant....cum sa sara de pe stanca si sa nu pateasca nimic?hmm...ascuzi tu ceva acolo in mintea ta dar ne vei spune mai tarziu despre asta....te astept cu nextul si te rog sa ma anunti cand il pui!te-am pupacit![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Dum 15 Iul 2012, 14:22

Hello. >:D<

Nuoooo! Tocmai ai descris fanteziile pe care le aveam eu in cap cu Sasuke si Itachi. =p~~~

Itachi gooooooool. Pfoaiii. :x :x

Briliant. Genial. Supermegafantastic. in love

Acum abia astept sa vad ce o sa faca aia 3 impreuna. :))

Noapte + Padure + Sasuke + Sakura + Itachi GOL = >:) >:) >:)

=))))))))

Abia astept next-ul si te rog sa ma anunti si pe mine. kiss in love

See ya. xx
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Mier 18 Iul 2012, 23:35





Vrei nu vrei...

Eu tot imi cer scuze pentru ca am intarziat....

Prea multe ficuri o singura NIKI!

Cre mai multe clone...

Vorbind despre capitol..

LOOOOOOOOOL!

Itachi gol?

Serios?

Sakura si-a uitat logica acasa?

Dar acum..

Sakura are dreptate...

Cum a putut sa o salveze ...

Fara sa moara..

Incep sa trag concluzi..

Si nu e prea bine..

Pentru ca atunci cand trag concluzi..

Nu mai sunt eu..

Ci "creierul"

De obicei nu prea ma inteleg cu el...

Sigur e ceva necurat cu traba asta cu Itachi si Sasuke..

Adica de ce erau acolo la ora aia?

Si ce facea Sasuke in padure?

Astept next

Te pup dolshe

Si sper sa ma anunti..


Sus In jos
NaTy nAtY EvIl
Genin
Genin
NaTy nAtY EvIl

Sex : feminin Localizare Localizare : PESTE TOT SI NICAIERI
acebook acebook : https://www.facebook.com/sabou.natalia?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 160
Puncte : 188
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa citesc , sa scriu si sa traiesc
Stare de spirit Stare de spirit : In love

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Vin 20 Iul 2012, 00:17

E super tare , vreau next-ul
m-ai facut foarte curoasa
vreau mai mult , nu-i corect
mai vreau
imi place ficul tau , de fapt il ador
ce sunt ce-i doi ? gemeni au puteri supra naturale sau ceva de genul ?
vreau sa aflu
sper sa pui nextul cat mai curand
anunta-ma si pe minne te rooooooooooooooog daca poti
te pupacesc si spor la scris si la ideei in love kiss

Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 20:26

Ohh n-am să vă mai răspund fiecăruia în parte pentru că am treabă şi cu alte ficuri ce se găsesc pe blogul meu. lough Mă bucur mult că ficul a prins la public, chiar sunt mândră de mine, este o nouă reuşită. În acelaşi timp spre să continuaţi să îl citiţi chiar dacă am să am momente mai bune sau mai rele de imaginaţie şi creativitate. Vă mulţumesc tuturor care mi-au comentat ficul şi îl citesc. Fără voi nu aş mai continua să scriu a hug
şi în cele din urmă here I am ! Hope you will like it. puppy eyes


Capitolul III: Gentilul


Sakura

Eram complet debusolată. Nu ştiu ce şă fac, ce să cred, cum să reacţionez. Pur şi simplu mintea şi corpul îmi sunt blocate, în stare de şoc. Trebuia să fie mort ! Ori în cel mai dulce caz să fie cu mai multe coaste rupte. Toate semnele îndică că ceva misterios se petrece aici între ei doi. Distanţa de la vârful prăpastiei până la sol e destul de mare şi având în vedere că mă prăbuşeam în viteză nu avea cum să stea atât de nonşalant în picioare fără să prezinte nici o zgârietură. Era uluitor, paradoxal, încredibil.

Îmi duc mână la părul meu de un roz bombon natural şi oftez adânc. Cred că sunt mult prea obosită şi stresată din cauza mamei şi deaia gândesc astfel de lucruri, astfel nu-mi pot explica cum nu e mort. Îmi pun şi cealaltă mână în păr după care le las să alunece lin şi cu precizie pe faţa mea. Simt cum vena de la cap îmi pulsează mai tare. Probabil dacă am fi într-un serial anime s-ar vedea ca un X mare ce pulsează şi aş avea o faţă de te-ar face să mori de râs. Dar nu sunt într-un anime, sunt reală la fel şi toate ce s-au întâmplat. Nu pot să neglijez ce am văzut, ce mi-au văzut ochii de un verde crud. Am fost martora unui miracol sau blestem ?

- Ohh gata, spune fratele mai mic venind lângă mine. Uite-te şi tu Itachi ce faţă are, e şocată de tot ce s-a întâmplat. Poate caută nişte răspunsuri, spune privindu-mă atent. Îmi ridic privirea spre abisul acela mortal şi îî investighez fiecare por parcă nesătulă după imaginea feţei lui. Nu ştiu ce se întâmplă cu mine dar corpul îmi reacţionează ciudat, ca şi cum o chimie între mine şi el se înfiripă. Pielea mi se face de găină iar el observând asta mă ţine în braţe oftând şi prividu-si fratele ce se pare că este salvatorul meu. Cum de poate să ştie că fix la asta îmi era gândul. Doar nu e magician sau vrăjitor sau vampir ce citeşte minţiile. Nu ! Sunt doar nişte poveştii de speriat copii, eu nu cred în asemena minciuni.

- Ohh ce descoperire inteligentule, îi răspunde fratelui său mai mic fiind ironic. Acum spune-mi şi că îi este frig pentru că eu sunt prea orb să observ şi să.... Oricum nu contează, du-o acasă şi haide să ne întoarcem pentru că sigur o să ne caute, ezitând câteva secunde privindu-mă sever, familia noastră. Tonul lui părea evaziv, preventiv, ca şi cum eu nu trebuia să ştiu nimic din ce se întâmplă

Tac şi mă tot întreb ce sunt cu aceste întreruperi şi evitări ale unor cuvinte din partea lui. Îmi mut privirea de pe chipul lui Sasuke şi îl privesc pe fratele său atent şi dur. Ascunde ceva ! Şi el şi piticu ăsta de care mă simt atrasă şi nu-mi convine asta ! Ambii ascund ceva, dar mai mult el, Itachi. Doar nu-şi face speranţe că sunt atât de prostuţă pe cât par să nu aflu eu ce ascund. Privirea lui îmi aduce aminte de privirea unui animal feroce gata să sfâşie orice în cale numai ca să îşi poată arăta măreţia lui cretină. Îl privesc şi eu mai sever, el observând asta fiind dur cu mine dar nu mă las bătută şi îmi menţin privirea în a lui. Dacă am putea omori cu ajutorul privilor ambii am fii la pământ seceraţi de putere.

- Să nu crezi cumva că sunt atât de proastă pe cât mă crezi să nu-mi dau seama că ascunzi ceva împreună cu ăsta, spun depărtându-mă de Sasuke acesta privindu-mă uimit şi derutat. Nu face faţa aia la mine pentru că nu mă duci cu nasu. Tu trebuia să fii în cel mai dulce caz cu vreo 6 coaste rupte ! Nu să stai în picioare in faţa mea ca şi cum nimic nu s-a întâmplat. Am căzut de pe prăpastia aia şi tu m-ai prins ! E imposibil aşa ceva, nu fără să te fi lovit mortal ! spun privindu-l sever. Nu o să mă poţi minţi, am să aflu eu ce esti sau de ce nu te-ai rănit ! spun şi fără alte cuvinte mă îndrept spre o cărare ce mă duce înapoi sus pe prăpastie acolo unde mi-am lăsat lucrurile.

Paşii mei sunt atât de apăsaţi pe lângă ai lor. Nici nu mi-am dat seama când unul dintre cei doi bruneţi a venit în spatele meu decât în momentul în care sunt apucată de încheietura mâinii. Pregătită să-l lovesc pe Itachi mă întorc dar mâna îmi este prinsă de Sasuke ce mă priveşte blând. Rămân uimită şi nu pot sa cred că el a venit după mine. Simt cum pe şira spinării îmi trece un fior şi clipesc des. Dar dacă nu a venit după mine să mă ajute ci doar să facă să-mi schimb părerea ? Nu cred asta, nu pare genul. Sakura de unde naiba ştii tu dacă e aşa sau invers ? Nu ştiu, dar simt că nu ar face asta. Clipesc des şi îmi retrag uşor mână privindu-l atent după care îmi continui mersul. Apuc rucsacul de o bretea şi il pun pe un umăr. Mă simţeam aşa prost pentru că nu ştiu ce se întâmplă cu mine şi cu tot ce e în jurul meu. Nu suport să fiu înafara unei teme indiferent de situatie.

- Ştiu că ţi se pare ciudat tot ce s-a întâmplat dar a fost un pur noroc că nu s-a lovit. Vroiai să moară ? îi aud glasul în spatele meu şi dau negativ din cap. Păi atunci e bine. Nu mai întreba cum şi de ce pentru că aşa a vrut mâna sorţii. Noi nu putem schimba ce suntem şi ce facem, spune oftând venind lângă mine amândoi mergând umăr la umăr.

De ce am senzaţia că vorbeşte cu dublu înţeles ? Chiar atât de paranoică sunt ? Nu, dar simt că e ceva la mijloc. Cel mai bine este să nu mă mai gândesc la toate astea şi o să-mi fie mai bine. Oricum cel mai probabil nu am să-i mai văd niciodată. Totul o să revină la normal şi am să fiu mereu zăpăcită de mama şi sora mea mai mică de ce fac toate rahaturile alea la liceu. Zâmbesc uşor la gândul ăsta iar râsul lui Sasuke se face auzit în pădure. Mii de fior îmi trec prin mâini. Râsul ăla era atât de atrăgător şi molipsitor încât am început şi eu să râd.

Nu îmi dau seama cum dar pe toată durata drumul am râs cu Sasuke şi am vorbit despre cele mai nesemnificative lucruri pe care le face un om şi despre multe altele ce mă făceau să mă simt mul mai în largul meu. Sasuke se uita la mine aşa de blând şi cald încât toate grijile mi-au trecut şi zâmbeam alături de el precum doi prieteni buni ce se ştiu din copilărie.

- Mersi mult că ai venit cu mine până aici, îi spun fiind aproape de casa punându-mă în faţa lui zâmbind. Chiar nu trebuia, adică Itachi probabil te aşteaptă. Sper să nu te certe din cauza mea sau ceva de genu. Îl privesc în ochi şi îmi masez uşor ceafa aratând precum un copil mic prins când face ceva greşit.

- Poţi să stai calmă, zice râzând. Itachi ? Să mă certe ? Vezi să nu, mă bat cu el imediat dacă o face şi oricum mi-a făcut plăcere să te conduc până acasă frumoasă crăiasă ce uită pe unde calcă şi aproape moare. Îl privesc şi zâmbesc prosteşte la complimentul lui după care dau să mă intorc spre casă. Hei stai, doar nu pleci fără să ne luăm rămas bun, nu ? Şi să nu crezi că ai scăpat de mine aşa de repede frumoaso. O să ne mai vedem, spune sărutându-mi fin obrazul după care dispare in tufişri lăsându-mă uimită.

- Sasuke.... rostesc ducând mâna la obraz dar după mă pleznesc peste el. Ohh nu dormi pe tine Sakura ! spun râzând întrând în casă uşor.




Ultima editare efectuata de catre Ema Guillotine in Vin 27 Iul 2012, 12:45, editata de 4 ori
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 20:28

Ce frumos a fost... Dragostea se infiripa intre cei 2.... Nu cred ca Sasuke are sentimente pentru ea think. Saraca, oare ce a facut sa merite asta?

Cat am asteptat acest capitol lough. Sper sa ma anunti cand pui si celelalte capitole (daca vei avea timp si chef, desigur rolling on the floor). Ce mai pot spune? Nu am ce... vreau nextul cat mai repede.

Spor la scris si la idei

Mely te pupaceste! kiss
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 21:00

Wow. rock Cat am asteptat nextul huh?
A fost...super frumooos in love crying si sfarsitu' ... al noualea cer love

Multumesc mult pt PM thank you

Pfoa cat imi place acest fic in love
Sper ca urmatorul capitol sa vina putin mai repede happy2

Si speeeer sa ma anunti din nou . in love
See ya.
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 21:58

woow chiat mi-a placut a fost super :X:X pune nextul cat mai repede si anunta-ma te log!!
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 22:51

Bună, mulţumesc de anuţ. a hug
Aaaa, ce capitol frumos. E atât de sweet. in love
Mă întreb când şi în ce împreujurări se vor mai întâlnii cei doi. think
Şi mie mi s-a părut că fraza " Noi nu putem schimba ce suntem şi ce facem, spune oftând venind lângă mine amândoi mergând umăr la umăr. " cu dublu sens, oare la ce s-o fi referit?
În fine, aştept ca tu să mă lămureşti.
A fost un capitol foarte frumos. Să vi repejor cu nextul, baftă la tastat şi pupici. kiss
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 108
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 18:35

Buna, buna, buna a hug
Ei bine, sti cat de mult imi place ficul tau, ma lasi fara cuvinte.. :)))
~Ce sa spun, ce sa spun.. stoarce-ti creerii Deea.. ingrijorat ~
Nu ma asteptam ca Sakura sa inceapa sa se intrebe despre cum a salvat-o Itachi :)))
Iar Sasuke.. :| e posedat? :))) Noo, e tare ciudat.. mai ales ca la sfarsit a luat-o prin tufisuri, oare ce face acolo? :->
Cred ca intre el si Sakura se infiripa ceva.. ceva.. ceva.. vreau sa aflu mai repede.
~Intreab-o bree, despre Itachi. grrr (D).Eu: Niet, n-ai auzit ca nu ne spune nimic.. reua (cry2)~
Astept urmatorul capitoooool, scrie-l bre mai repede ca am nevoie sa ma racoreasca Itachi :))))

~Nah, com sec -.-"
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Asss10Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 20:25

Bun, am venit si eu.
Ce shoc! Ce shoc! nu-i asa? rolling on the floor
Deci, inca de la inceputul primului capitol pana la ultimul cuvintel de la al treilea am fost foarte interesata sa vad ce se petrece.
Nu stiu de ce dar am senzatia aia de "deja-vu". Ceva legat de Twilight lough
Mno... oricum ar fi, eram...Sakura.
Parca ma vedeam pe mine cum ii priveam bicepsii, tricepsii etc ai lui Itachi si ai lui Sas'ke si nu vroiam sa-mi mai dezlipesc ochii. Cum aluneca fiecare picatura... Ah... ma trec fiorii nervi! si nu glumesc.
Vedeam fiecare miscare, ma simteam atat de... de... absorbita de priveliste.
Ma pierdeam in ochii lor... vedeam atata blandete in ochii lui Sasuke si atata rautate in cei ai lui Itachi.
Dar oricum... Inceputul m-a marcat rolling on the floor
Parca vad si acum fiecare picatura cum se scurge de pe pieptul baiatului, alunecand usor..usor... in lac pierdandu-se pentru totdeauna. Parca vroiam sa-i sarut buzele, ce ma asteptau.
Firar... trezeste-te Anna...Trezeste-te!
Bun, deci eram in mijlocul actiunii si chiar mi-a placut asta.
Am senzatia ca ei sunt varcolaci? vampiri? mno... nu stiiiiu take this!

Astept nextul draga mea kiss

Anna loves you! rainbow :\
Sus In jos
Scream.
Special Jōnin
Special Jōnin
Scream.

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1682
Puncte : 1837
Reputatie Reputatie : 103

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 20:34

Buna.
Mersi ce anunt, esti o scumpa kiss .
Ce capitol mirific in love. Si ce final frumos puppy eyes
E tare ciudat, mai intai credeam ca sunt vampiri, dupaia am crezut ca sunt varcolaci, si acuma cred ca sunt... nu stiu ce sa mai cred! Mai lasat cu gura cascata.
Cred ca o sa se mai intalneasca cei doi well? awesome right? . Sakura normal ca o sa se duca, iar, in padure pentru al cauta puppy eyes . Dragoste la prima vedere rolling on the floor

Deabia astept nextul ^.^

Bay<3
Sus In jos
Mumf
Legend
Legend
Mumf

Merite deosebite :
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Asss10Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Paradox, CO
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13635
Puncte : 14127
Reputatie Reputatie : 481
Hobby-uri Hobby-uri : AMV , Fan fiction .
Stare de spirit Stare de spirit : Yuk <.<

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 18:50




Bună. kiss

Vreau să te anunţ că ai un fic absolut genial. in love

Îmi place atât de mult cum descrii. in love

Aceste trei capitole au fost superbe chiar dacă pentru un moment am fost puţin în ceaţă .

Aştept următorul capitol. Sper să mă anunţi şi pe mine când îl postezi.

Spor la scris şi la idei.
Denii.
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 20:18

Hello, ma' girl. in love lough

Pai.. voiam sa las sa se stranga mai multe capitole si sa le citesc dupa, dar mna.. Curiozitatea. 8->

Ce capitoooooll! huh?

Uuuu. Sasuke e.. asa Dulceeeeee. in love Imi aduce aminte de un baiat.. in love Ma rog.. iara o iau peste campuri. lough

Sakura e .. de fapt nu e chiar asa paranoica pe cat pare. Ma intreb ce ascund sexsolinii astia doi. well? awesome right? :)))

Mi-a placut mult, acest capitol a fost perfect scris din perspectiva Sakurei cu un limbaj asa mai.. de adolescenta. Foarte frumos ti-a iesit. kiss

Astept cu nerabdare next-ul. in love

Sa ma anunti. kiss

Spor la scris. a hug
Sus In jos
Frumusik
Academy Student
Academy Student
Frumusik

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc si sa ascult muzica
Stare de spirit Stare de spirit : buna

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 21:53

moa ce tare! vreau neaparat next! sa ma anunti si pe mine
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Iul 2012, 14:10

aaaaam am pierdut eu ceva sau ai uitat sa ma anunti ?
adik trebuie neaparat sa exist eun joc ca sa aflu cand aduci nextul la fic ,
sper sa nu mai uiti de mine :((
astept cu nerabdare continuarea si sper sa ma anunti de next ,
hmm....sasuke pare de treaba , adik mi-a placut si inca imi place si stiu sigur ca imi va placea ,
zozola te pupaceste dulce
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Iul 2012, 16:53



WoW

A fost asa de frumos capitolul

Sper ca o sa imi gasesc cuvintele..

Pentru ca sunt mintea mea este tot la ce se va intampla in capitolul viitor

Ma intreb ce ascund?

Adica ma intreb ce sunt...

Vampiri nu cred...

Fantome iese din ecuatie 100%

Varcolaci..sa zicem 50%

Dar pana nu ne spui tu ce sunt nu avem de unde sa stim..

Saraca Sakura nici ea nu mai stie ce sa creada...

SAsuke este super dragut...

Imi place mult atitudinea lui...

Iar ultima faza..

Mortala!

Atat pot spune...

Astept next

Te pup dolshe

Si sper sa ma anunti de next

Sus In jos
Eq KaKy
Genin
Genin
Eq KaKy

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Deci Practic Intr-a Colo.
acebook acebook : https://www.facebook.com/ursea.baa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 103
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Toate :)
Stare de spirit Stare de spirit : nNeBbUNaTTiKă

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Iul 2012, 21:42

Doamne ce nasol ca acum nu am timp sa citesc acest fic fantastic imi cer scuze... O sal citesc si revin cu edit..


EDITU ?! Faci asta doar pentru posturi ? Nu la ficul meu si nici la altul.

Editat de Ema Guillotine
Sus In jos
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Iul 2012, 23:27

wow cw fic super deci te rog pune next si anuntama te kiss in love a hug
Sus In jos
NaTy nAtY EvIl
Genin
Genin
NaTy nAtY EvIl

Sex : feminin Localizare Localizare : PESTE TOT SI NICAIERI
acebook acebook : https://www.facebook.com/sabou.natalia?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 160
Puncte : 188
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa citesc , sa scriu si sa traiesc
Stare de spirit Stare de spirit : In love

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19Mar 31 Iul 2012, 18:47

Scz ca nu ti-am dat com pana acum

dar nu am avut timp

ficul tau este super si-l ador

de-abea astept ca sasuke sa

se apropie se sakura

si sa fie impreuna

sunt sigura ca va fi un fic pe cinste

astept next-ul

si daca poti sa ma anunti si pe mine

te pup dulce

si spor la ideei si la tastat kiss

Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri "Hall of Fame"-