Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 14 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 14 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Vă place acest fic ?
- DA !
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 14 I_vote_lcap96%Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 14 I_vote_rcap
 96% [ 100 ]
- Nu.
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 14 I_vote_lcap0%Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 14 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
- Oarecum. Ii lipseste ceva...
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 14 I_vote_lcap4%Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 14 I_vote_rcap
 4% [ 4 ]
Total voturi : 104
 

AutorMesaj
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 14 I_icon19Sam 08 Mar 2014, 14:36

Buna !
Nu stiu daca ma mai stii dar ma rog :)) Am intrat sa iti citesc si celalalte capitole.

Sunt fenomenale jur,mie una imi pare rau ca s-a sfarsit atat de tragic :( Iti urez succes si pe viitor si sa ne mai incanti cu descrierea ta minunata :*
Te pup.  kiss 
Sus In jos
Maduuu
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : acolo
acebook acebook : https://www.facebook.com/MaduckMik
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica , desen (arta) si football. :3
Stare de spirit Stare de spirit : Am acea doza de nebunie. :3

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 14 I_icon19Sam 29 Mar 2014, 22:30

Suntem in anul 2014 si abia acum am dat si eu de fic-ul asta GENIAL ... Am doar 11 ani , dar ma uit la Naruto , si alte Anime ... Ma rog ... Chestiile astea nu conteaza ... Intr-o zi cautam pe net fan ficuri terminate si am dat peste asta ... Un fanfic ascuns intr-un coltisor al internetului , unde nu ii este locul ... Totul a fost exact ca un scenariu de film ... Sincer o sa scot la imprimanta acest fic si o sa il fac la fel ca o carte ... Este prea genial pentru a sta intr-un mic coltisor al internetului , ascuns in negura timpului ... .. ..  .. A fost vorba despre o poveste de dragoste cu mister ... Un mister care nici acum nu a fost deslusit ... La un moment dat mi se paruse plictisitor , dar m-am gandit ca mai bine sa continui , ce am de pierdut ? Acesta a fost primul fic pe care l-am citit , in rest am citit manga sasusaku , naruhina , si manga originala de la Naruto ... Asa ca m-am gandit sa citesc si un fic. M-am simtit ca defapt vizionez un film , imaginile prinzand contur in "troaca" mea ...Hai ca deja devin sentimentala (nu e genul meu sa fiu asa) , deci mai  bine termin . :))
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 14 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 14 I_icon19Dum 26 Oct 2014, 19:51

Buna, draga mea Ema! Abia acum ajung si eu la ultimul capitol al ficului tau. Rusine mie... crying  Dupa mai bine de un an...dar ma rog, nu m-am putut abtine sa nu las un comentariu.
OMG, ce mai capitol, ce mai final! Aproape ca am plans la ultimele randuri... Capitolul a fost atat de....de...nici nu gasesc vreun cuvant ca sa-l descriu. Fara sa exagerez nici macar un pic, marturisesc ca mi-a stat inima de cateva ori si ca daca m-ai fi filmat, ai fi ras o saptamana de expresiile fetei mele. Eram gen:  huh?  what?lol!  woaaaa  dance 2  can\'t see !!!  huh?  nervi!  huh?  sad. Mda, cam asta exprima starile mele, caci cuvintele nu o pot face. Esti geniala, mama, sa mor eu!!! Imi vine sa ma dau cu capul de pereti ca nu am citit mai devreme. Esti idolul meu pentru acest capitol!!! what?lol!  Desi finalul nu este unul fericit, mie mi-a placut. Nu, nu pentru ca mor amandoi, asta e partea trista. Ci pentru ca e plin de sensibilitate, de emotie profunda pe care am simtit-o la maximum, pana in maduva oaselor. Te felicit din toata inima. You're the BOSS!
Love ya! kiss
Sus In jos
Othelia Wundlang
Chūnin
Chūnin
Othelia Wundlang

Sex : feminin Varsta : 100
Localizare Localizare : "Welcome in Wonderland", wrote there.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 769
Puncte : 870
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Calm down, lady...
Stare de spirit Stare de spirit : I don't really give a f#@k.

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 14 I_icon19Mar 18 Noi 2014, 23:06

Nu... am... cuvinte... e... pur... si simplu superb realizat. Toată povestea, cum ai descris-o, e un ansamblu perfect! Tristete, iubire și vârcolaci intr-o sin gura poveste, scrisa de tine! L-am citit pe tot, nu am sărit nici un cuvant, am și plans, toate astea intr-o ora. Nu stiu ce mai pot spune, jos palaria, Ema! Ai un talent inconfundabil, șlefuit cu măiestrie și rabdare! Pastreaza-l și cultiva-l, ca viața e scurta!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 14 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 14 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri "Hall of Fame"-