Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Urmatorul

Vă place acest fic ?
- DA !
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_vote_lcap96%Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_vote_rcap
 96% [ 100 ]
- Nu.
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_vote_lcap0%Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
- Oarecum. Ii lipseste ceva...
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_vote_lcap4%Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_vote_rcap
 4% [ 4 ]
Total voturi : 104
 

AutorMesaj
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Asss10Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 11:12

Vaaaaaii. in love Nu stiu daca am mai comentat pana acum la acest fic, nici nu cred, insa mi-am spus ca am s-o fac odata ce se incheie. Ficul a fost reusit, foarte bine scris si gandit. Mai ales ca, dupa cateva capitole ti-ai dat drumul si ai reusit sa treci la un nou nivel, aceasta a fost impresia mea. Cred ca cel mai mult mi-a placut finalul care, desi a fost incununat cu moartea celor doi protagonisti, nu mi s-a parut tragic, ba chiar a fost un final la care ma asteptam si poate, pe care il voiam. Impresia mea asupra ficului este de la bine in sus, mi-a placut cum au evoluat personajele si cum ai reusit sa aduci fiecare detaliu la lumina, sa imbini momente amuzante cu momente romantice si triste, ai reusit sa ma implici si pe mine in poveste si mi-a facut mare placere sa pot vedea totul asa cum mi-ai povestit tu in fic. Sincere felicitari pentru frumoasa poveste si pentru modul tau de-a scrie, ce se imbunatateste pe zi ce trece. :)
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 12:20

Nu pot sa cred ca s-a terminat. Chiar nu-mi vine sa cred. Si cu un final asa de trist... Mno, imi pare tare rau. Speram sa mai dureze ceva ppana sa spui The End. Dar si acest capitol mi-a placut extrem de mult. Am savurat fiecare moment, exact ca intr-un film. Sincer, este capitolul meu preferat. Okai, eu o sa incerc sa ma impac cu aceasta idee, chiar daca nu-mi surade. Poate o sa faci si alt fic :)
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 108
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 12:23

edit diseara.

Ok, am motiv bun să mă duc afară şi să plâng. A fost foarte frumos şi sunt mândră de tine, a fost un final bun. Bine, chiar acum plâng. Te urăsc şi te aştept cu noul fic...


Ultima editare efectuata de catre Methera in Mier 10 Iul 2013, 21:51, editata de 1 ori
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 13:04

 Felicitari pentru acest fanfic! A fost exceptional, din punctul meu de vedere. Mi-a facut placere sa-l citesc. Nu am nimic de comentat. A fost fantastic! Bravo Ema, mai astept fic-uri de la tine.


Mno, ce capitol pervers, totusi...'50 shades of grey' te pune pe jar, haaaaaaaa? well? awesome right? well? awesome right? well? awesome right? well? awesome right? well? awesome right? well? awesome right? well? awesome right? well? awesome right? well? awesome right? well? awesome right? well? awesome right? well? awesome right? well? awesome right? well? awesome right? well? awesome right? well? awesome right?  Iti mai spun de trei ori: a fost suuuuuper. Atat. Gata. Ba nu.

Aolo, si vrajitoarea aia..srsly. 
Scenele mele favorite: scenele alea gore, cand zici tu de sange si chestii. Hai ca au fost prea marfa. B-)
MNO, ACUM SUNT GATA. REVIN CU EDIT DACA MAI AM CEVA DE ZIS.


pwp, babe
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 14:57

Deci primul gand care mi-a trecut prin minte cand am vazut capitolul a fost " Mamaaa, cata capitolul." Iar acum sunt cam trista si imi vine sa plang. In primul rand ma bucur ca ai redeschis ficul si l-ai terminat. In ald doilea rand, imi pare rau ca nu am mai comentat celelalte capitole, dar nu am mai avuc accesul la internet timp de 3 luni. Asa, deci mi-a placut la nebunie, imi pare asa de rau ca s-a terminat dar ma si bucur. Stii, este starea aceea pe care o ai cand ceva ce iti place se incheie. Imi place ca sfarsitul este asa de original, dar mi-ar fi placut totusi sa aiba un final fericit. Daca ai stii cate fantezii mi-ai provocat, ah. Ce sa mai, aici este o comoara de fic. Cu multa actiune, sentimente si cu o scriitoare grozava. Are tot ce-i trebuie. Te felicit din toata inima pentru terminarea acestui fic mirific si scuze ca ajung asa de tarziu cu comul. a hug Asa, acum draga mea Em, te astept neaparat cu un nou fic, o noua idee geniala pe care doar tu o poti avea. Si da, la urmatorul fic vreau si eu un final fericit.
Felicitari inca o data pentru toata munca depusa pentru realizarea acestui fic si pentru incheierea sa cu brio. kiss
Sus In jos
Angel 1311
Genin
Genin
Angel 1311

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oriunde dar nu acum
Nr. mesaje Nr. mesaje : 61
Puncte : 75
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Citesc ficuri de calitate!
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare printre lumi interzise

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 15:14

Nu am cuvinte sa laud acest fic. Pur si simplu m-am simtit ca la cinema! Un film de dragoste acompaniat de drama, de o poveste uimitoare. Pacat ca finalul a fost unul trist, pentru mine a fost un final scaldat in lacrimi. Au trebuit sa lupte pentru dragostea lor, ca intr-un sfarsit sa se bucure de cateva clipe alaturi unul de celalalt. Datorita unui blestem sa se rupa o poveste de iubire minunata. Sper ca daca vei mai scrie, te rog din tot sufletul meu sa imi spui si mie printr-un mesaj! Te implor! Imi place la nebunie cum scrii tu, cum descrii sentimentele persoanelor, te face sa simti emotia in propriul suflet. Te saluta Angelyy!!! Si nu uita sa ma anunti daca vei mai scrie! Presupun ca o vei mai face nu e asa? Adica un astfel de talent nu trebuie irosit! Pupici dulci!!! :**
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 15:46


Wow, sa`mi fie rusine, rusine,rusineee! Cum am putut sa nu vad acest fic fabulos pana acum ? in love
E superrrrbbb ;;)
Mult spor la scris si multa,multa,multa,multaaa imaginatieee kisskisskiss! a hug 
Pupiciii kiss.
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 17:30

Hey Ema kiss.
Ma bucur asa de mult ca m-ai anuntat. <3
A fost unul din ficurile mele preferate si te iubesc pentru asta <3. Insa...acum imi vine sa te omor :)))). M-ai deprimat de tot!! Eram sigura ca o sa fie un sfarsit trist dupa faza cu jurnalul ... faptul ca ei doi nu au reusit niciodata sa fie impreuna fericiti.. Dar aveam o mica speranta ca o sa fie un happy end :)).
Se pare ca banuielile mele s-au adeverit.
Imi pare asa de rau...Au murit amandoi!! Nu cred!! Prea tragic pentru mine :(.
Chiar imi pare sincer rau ca s-a terminat si mai ales asa :(.
Mi-a placut ideea ficului si modul tau de a scrie, este unic. kiss
Te pupa Deea kisskisskiss.
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 18:55

WOW !!!!! Ce sfarsit tragic si totusi atat de frumos scris . Iubirea si moartea celor doi se potriveste de minune cu " Romeo si Julieta " . Imi pare rau ca ai incheiat , este un fic frumos si sincer nu ma asteptam la un asemea sfarsit care sincer este pe placul meu . Felicitari pentru ficul asta minunat si te astept sa vii cu unul si mai grozav decat acesta . Te pup .
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Joi 11 Iul 2013, 00:48

:(((((((( Nu pot sa cred ca s-a terminaaaat!!!! Tot ficul a fost minunat si esti super talentata, sa stii! Mi-a placut extrem de mult ideea si modul in care ai povestit tot ce s-a intamplat si sincer ma bucur si eu ca m-am hotarat intr-o seara sa il citesc ca altfel nu mai eram aici :))))
Totusi, imi pare rau ca l-ai terminat asa brusc, a fost frumos finalul dar foarte trist si eu sunt fana happy end... ma rog, daca ii sa o luam asa, puteai sa faci sa se rupa blestemu si dupaia sa dispara haita si totu sa revina la normal si apoi sa traiasca din nou in societate sa se mute impreuna si sa fie faain - da nu ma baga in seama ca deja delirez =)) - dar nu conteaza, tu l-ai incheiat in felul tau ceea ce e de apreciat.
Nu stiu ce sa-ti mai zic, ca am vazut ca fetele ti-au scris mult, deci m-am gandit sa incerc si eu :D Cum spuneam: nu stiu ce sa-ti mai zic decat sa faci alte ficuri cu idei misto de ale tale si sa nu cumva sa te lasi ca te sparg!!
P.S.  Si vorba-mi vine: Nu faci si sezonul 2?? :>:>
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Joi 11 Iul 2013, 14:56

Hei... hi! 
Am ajuns si eu..
Cam tarziu ce-i drept...
Dar ce am citit m-a afectat emotional!
Chiar fosrte tare! sad A fost minunat!
Un fic incredibil si o poveste unica si speciala!
M-a captat de la inceput si nu am putut renunta la el nici macar la fina! Cu toate ca atunci cand am vazut ca l-ai inchis... imi venea sa urlu... :| 
Cand am aflat ca l-ai terinat, am crezut ca te-ai plictisit sa mai scri, si ca vrei un final!
Sincer, ma gandeam ca va fi ceva banal... Dar cum am putut sa cred una ca asta?! Tu sa faci ceva banal... Merit sa merg la inchisoare pentru gandul asta! very sad 

Revenind la capitol, a fost de-a dreptul impresionant... eu una nu ma asteptam sa se termine asa, dar a fost  incredibil, felul in care scri, in care descri, face sa para totul asa real, de parca ai vedea asta cu ochit tai! Se pare ca dragostea nu invinge intotdeauna... 
Un final tragic de-a dreptul!
Poate gandesc ca un copil, dar chiar m-a atins sentimentul ala de tristete, de melancolie! sad 
Stiu ca nu las eu cele mai bune comm-uri, dar asta nu inseamna ca nu ti-am apreciat ficul! Ba din contra! in love 

Si acum iti multumesc, pentru ultima dat, pentru mesaj! very sad 
Spor la scris in continuare!

BaiBai! kiss kiss
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Joi 11 Iul 2013, 22:40

ce final..pe bune , putea sa fie mai trsit de atat? si eu care speram la o chestie de genul ,, facem s*x dupa ca doi adolescenti plini de hormoni ce suntem o mai facem de vreo 20 de ori pana cand ne casatorim`` L.O.L. ORICUM genial final, ms ca m-ai anuntat .
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Sam 13 Iul 2013, 15:04

Ajung atat de tarziu si da, n-am scuza, asta daca nu se pune lenea. Ehm, nu stiu ce sa spun, imi pare sincer rau ca nu am sa mai astept vreun next la acest fic. O sa imi fie dor de tine si de momentele in care imi dadeai sa citesc ceea ce scriai, sau de momentele in care ma uimeai spuandu-mi: "Scriu la DMN". Imi vor lipsi personajele tale cretine, care au devenit cretine pe parcurs, desigur, imi vor lipsi clipele in care te enervai tu pentru ca nu iti iesea ceea ce doreai. Ai reusit sa creezi un fic foarte frumos, condimentat cu de toate. Ai avut actiune, amuzament, drama, romance, de toate si nu voi uita niciodata aceasta poveste pe care ai construit-o tu intr-un an. Ce-i drept, erai o lenesa cat populatia Chinei de mare, cam ca mine (utie inca un motiv pentru care ne intelegem), dar mereu ai sosit cu capitole bune si nu mai aveam ce sa iti zic. Am ras alaturi de personaje, am trait tot ceea ce au trait si ele si ne-ai adus acolo unde voiai. Ne-ai cam dat tu dureri de cap cu blestemul asta, care era cheia lui, dar tot am fost surprinsa de fiecare eveniment nou-aparut. Mereu ai reusit sa ne impresionezi, sa ne arati ca poti mai mult si ca ne poti tine in suspans si mai mult, lucru ce m-a enervat teribil, drept sa iti spun. Cred ca sunt mai fericita ca tine ca ai reusit sa finalizezi un fic, chiar daca a fost atat de scurt. Mi-au placut momentele romantice dintre cei doi, desi eu as fi descris mai mult, sincera sa fiu, dar ma stii. Ma bucur ca am avut ocazia sa citesc un astfel de fic cu o autoare foarte buna. Cred ca nu am fost singura care ti-a observat evolutia pe parcursul acestui fic. Diacritice, virgula inainte lui "dar" sunt doar cateva dintre lucrurile pe care le-ai invatat scriind aceasta poveste. Ai invatat cum sa descrii, poate ca ai invatat si ce inseamna cu adevarat descrierea sentimentala, ai invatat ce inseamna "dialog bun". Dialogul, mai ales acesta, s-a imbunatatit considerabil in ultimele capitole postate. A devenit mai interesant, amuzant si nu tras de par, asa cum era la inceput. Descrierea ta a devenit ampla, de fapt, a inceput sa isi faca simtita prezenta, spre deosebire de primele capitole. Estetica ta a avut parte de schimbari de-a lungul celor treisprezece capitole scrise si sper ca acum ai gasit-o pe cea care ti se potriveste cel mai bine. Ideile tale au curs, ai dobandit originalitate si imaginatie, ai invatat sa faci diferenta intre fictiune si realitate. Daca la inceput scriai si lucruri fara sens, acum nu o mai faci. Firul actiunii nu se mai intrerupe, totul este bine pus la punct. Ai invatat atatea lucruri prin acest fic, a reprezentat pasii pe care a trebuit sa ii faci pentru a ajunge la acest nivel si sper sa nu il uiti si sa nu o tratezi ca pe o simpla poveste inceputa atunci cand stateai mai prost la capitolul "scris". A fost, este si va fi o parte din tine si, in acelasi timp, si o parte din noi, cititorii. Eu, personal, mi-l voi aminti cu bucurie, caci stiu ca, in acelasi timp, el prezinta si maturitatea pe care ai dobandit-o intr-un an de zile. As vrea sa spun "Astept next-ul cu nerabdare", dar nu se mai poate. In schimb, iti spun ca te astept cu un nou fic, mai bun decat acesta si cu o incarcatura emotionala si mai mare. Felicitari pentru sarcina dusa la capat! a hug
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Sam 13 Iul 2013, 15:08

Hei.

Iti multumesc pentru anunt. Capitolul a fost perfect.. atat de perfect incat nici nu mai am cuvinte.. Sunt pur si simplu socata ca s-a terminat.. si mai ales in acest mod. Ma asteptam la un happy end, Sakura trezindu-se.. de ce nu s-a trezit ?! :((
Oh.. a fost asa trist. Trist, dar frumos, chiar superb pot spune. Ma bucur ca ai mai finalizat un fic, desi modul in care ai facut-o m-a intristat. Astept urmatorul tau fic si sper sa ma anunti cand vei mai posta. Mult succes in continuare !



ADIO, DMN ! :(
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Dum 14 Iul 2013, 00:26

Hey, Ema a hug
Mda, am ajuns super ultra mega tarziu sad . Cand am vazut ca este sfarsitul fic-ului prima mea reactia a fost : WTF ?! Am ratat eu vreun capitol ?? waiting . Imediat am verificat si celalalte capitole si mi-am dat seama ca: da, chiar se termina asa rapid can\'t see !!! 
SIncer, am fost asa trsita, dar totusi asa de fericita ca fost un capitoool foartee lung si ma bucur enorm ca nu ai facut un final brusc, pentru ca ma tot gandeam si nu imi putea da seamana, inainte sa-l citesc normal, cum nai*a ai putea sa-l inchei atat de brusc, dar totusi sa nu para ;;) 
Ehh, lasand asta la o parte, pot spune cu mana pe inima ca am trait fiecare moment, mai ales momentele de supsans, iar pentru oara, sa zicem de cand citesc un fic, chiar am plans sad . A fost un final tragic, dar cred ca si cel mai bun, pentru ca mi s-ar fi parut un cliseu ca totul sa se termine cu un happy ending
Vorba lui Choco, ai reusit in doar cateva capitole sa duci personajele la un nivel cu totul inalt si sa scoti de asemenea la iveala multe secrete, dar nu intr-un pas grabit, ci in unul lent si cu cap heh .

SO I REALLY LOVE THE WAY YOU WRITE love

ps: daca mai incepi un fic nou ai putea sa ma anunti si pe mine ?

Kisses and hugs ^^
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Dum 14 Iul 2013, 18:07

Hellaau, darling a hug
Nici nu stiu ce sa-ti spun. Imi pare rau ca ai sfarsit acest fic atat de repede. Nu ma asteptam ca acest capitol sa iti incheie creatia de tot. Off, a fost frumos, surprinzator, incredibil, trist, afectuos, si multe altele. Nu-mi gasesc cuvintele. Pe langa faptul ca Sakura a fost proasta pana la final, mi-a placut de ea, m-a amuzat reactia ei cu puricii si capuse, si mai ales, cea a lui Sasuke, maturitatea din vorbele lui, singuranta cu care vorbeste, dragostea pe care i-o transmite privirea, cat si atingerile lui. Ce poveste frumoasa de dragoste, ceva ce vezi NUMAI in carti si fanficuri.
Nu ma asteptam sa inchei astfel, nu ma asteptam ca Sakura nu se va trezi, ci va muri, si fir-ar, nu mi-a venit sa cred ca Sasuke le-a cerut celorlalti varcolaci, sa-i jupoaie pielea de pe el. Epilogul ala scurt m-a cutremurat, m-a facut sa ma intreb daca toate finalurile triste vor avea un asemenea impact asupra mea. Vooiam, Ema, final FERICIT!
Scrii frumos, draga mea, si pe viitor o vei face si mai bine. Acest fic a fost inceputul carierei tale, zic eu, si sunt sigura ca nimeni nu-l va uita. Astept sa vii cu unul si mai bun, care va fi la fel de apreciat de restul.
Te puup.
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Lun 15 Iul 2013, 16:07

Doamneee sad , de ce a trebuit sa moara amandoi ? puppy eyes 
Pe cuvant , cand am citit sfarsitul chiar am plans. A fost o poveste superba, in care iubirea pana la urma nu a triumfat, fiind zdrobita de blestemul ala nenorocit sad.:((((
Iti apreciez munca si abia astept sa vad cu ce urmeaza sa ne mai surprinzi kiss.
Mult succes si inspiratie incontinuare. Ai un talent unic in love.


Ultima editare efectuata de catre Sentōki U. in Dum 30 Mar 2014, 13:24, editata de 1 ori
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Lun 15 Iul 2013, 18:14

Ema, ficul tau a fost absolut incredibil si inca este. M-ai tinut cu sufletul la fiecare capitol, la fiecare cuvant si crede-ma ca nu multi au reusit sa faca asta. Finalul m-a facut sa plang, de fericire amestecata cu tristete. Am fost fericita pentru ca dupa un mileniu au reusit si ei sa faca un nou pas, si pentru ca tot intr-un final se vor regasi in Rai , sa fie pentru totdeauna unul langa celalalt fara blestemul acela ce ii bantuia. Am fost trista pentru ca a trebuit sa se sfarseasca asa, iar Sasuke sa aleaga sa fie devorat incet, dureros, doar pentru a plati pentru uciderea Sakurei. Imi cer mii si mii de scuze pentru ca nu mi-am spus parerea si la celelalte capitole dar sa stii ca le-am citit pe.fiecare.in.parte. Sper sa nu te fii suparat pe mine. Continua sa scrii si alte ficuri la fel de frumoase , sau mai frumoase decat acesta. Nu am mai multe cuvinte pentru finalul tau superb, poate doar doua: Jos palaria.

Te-am pupat si succes pe mai departe si la alte raze ale imaginatiei tale.
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Lun 15 Iul 2013, 20:08

Ficul tau m-a captivat de la inceput. Era o seara in care stateam plictisita pe forum si nu stiam ce sa mai citesc. Apoi am dat peste aceasta capodopera. Din ce in ce mai curioasa am mancat fiecare capitol, m-am uitat la fiecare raspuns. Am ras cu lacrimi cand ai dat raspunsurile la intrebarile pentru personaje si am fost trista in unele dati. Urasc cand ficurile se termina. E ca si cum ceva din sufletul meu se desprinde, mai ales ca am iubit acest fic. Nu-mi vine sa cred de ce a fost pus acel blestem si de ce Sakura nu s-a mai trezit. Inca nu pot procesa acest lucru. M-a durut, dar m-am bucurat, vazand cat de talentata ai fost, esti si vei fi. Un asa talent, mai rar. Totul a fost combinat, formand ceva incredibil. De la actiunea in sine pana la virgulite. Ai pus atat suflet aici si imi pare asa rau. Sper sa faci si alte ficuri pentru ca daca asta e singurul voi innebuni. E greu sa vezi cum ceva ce adori se sfarseste, dar asta se intampla mereu si noi trebuie sa acceptam. In concluzie acest fic va sta pe podiumul preferatelor mele si va fi mereu in sufletul meu.
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re:Dragoste la miez de noapte +16    Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Lun 15 Iul 2013, 22:50

Am gasit un fic de milioane, nu l-am citit inca pe tot, dar dau edit
edit: Plang aici. Miau! De ce s-a terminat asa? Felul in care descrii mi-a amintit de o scriitoare celebra, dar in romanele ei nu avea decat happy end. De ce ai facut una ca asta ? De ce ? Aveai un fic de nota zece care m-a distrus, sper sa iti iei revansa facand un sezon doi in care sa se trezeasca, ca de nu eu mor de tristete :((((. In afara de final fic-ul e de nota zece + zece. Mi-a placut mult.
Ja ne !
PS: cand mai faci un fic, te rog sa ma anunti si pe mine.
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Mier 17 Iul 2013, 10:53

Ai un fic superb, dar pacat ca are un final atat de trist. Nu stiu de ce dar parca am trait odata cu personajele tot ceea ce s-a intamplat. Iar la final cand ei au murit am crezut ca mor si eu...desi intr-un fel ma asteptam la un final trist tot mai aveam acolo un strop de speranta ca totul se va termina cu bine sad
Felicitari pentru acest fic superb kiss Si scuze ca nu am venit mai repede cu un comm desi am citit fic-ul de la primele capitole crying
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Dum 21 Iul 2013, 16:48

Tu, tu, tu cum poti sa termini asa devreme ficul asta? Tu stii cat de mult imi place, cat de romantic a fost? De fiecare data cand primem un pm de la tine cu titlul 'DMN' saream in sus de emotie-oare ce idei au incoltit in capul Emei?-. Vai tu copila, cat de emotionant a fost capitolul asta! La inceput credeam ca nu va muri nimeni si ca va fi un fel de The end gen-si vor trai fericiti pana la adanci batraneti-, dar stiu ca tie nu-ti sta in fire sa fii chiar atat de siropoasa. Intr-un fel ma bucur ca au murit amandoi pentru ca asa au pus capat blestemului, iar acum presupun ca pot trai in eternitate. Imi pare sincer rau pentru finalul acestui fic, pentru ca s-a sfarsit "prematur", dar orice lucru bun are un sfarsit. Kisses and hugs from me!

P.S.:Sa nu dea Domnu' sa nu vii cu un fic nou ca terci iti fac creierii!
Sus In jos
Asmodeus
Genin
Genin
Asmodeus

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Andreea Yummynoms
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 80
Reputatie Reputatie : 10

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Dum 28 Iul 2013, 22:29

S-a terminat? :( Ok..ma duc sa plang, revin. :(( Gata. Deci asta e unul din ficurile mele preferate si imi pare foarte rau ca s-a terminat. Imi pare rau pentru Sasuke si Sakura ca nu si-au putut petrece toata viata impreuna si ca ficul nu a avut un happy end. :( As vrea sa ma anunti cand mai scrii un fic nou pentru ca sunt sigura ca imi va placea la fel de mult ca asta. >:D< Te pup si spor la scris in continuare. :*
Sus In jos
ℰmpress ♔
Genin
Genin
ℰmpress ♔

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 285
Puncte : 297
Reputatie Reputatie : 10

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Mar 17 Sept 2013, 12:02

Hellăău. *hug*
Ți-am citit ficul de când ai postat primul capitol, am fost la zi, dar cum nu am avut cont nu am putut da com. xD 
Este un fic frumos, foarte interesant. Îl ador. :3 Ideea este genială iar felul în care scrii este captivant. :3
Crede-mă că atunci când am citit sfârșitul, chiar am plâns. :3 Nu-mi vine să cred cum s-a terminat. :(

Chiar îmi pare  rău că s-a terminat. xD

Felicitări pestru acest fic minunat! :*
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19Mar 04 Feb 2014, 01:35

Ema, ce pot sa mai spun. Iti ador ficul, de altfel ador tot ce este scris de tine. Descri asa frumos, pot spune ca mi-ai devenit model in viata. Ce sa mai spu oare? Mi-a placut ficul, desi m-a intristat sfarsitul. Nu am plans, dar parca un cutit mi-a lovit inima din plin. Ma simt ca si cum as fi fost Sakura si chiar as fi simtit ce simtea ea. Esti uimitoare si scri grozav. Mi-au placut personajele, dar am urat aceasta vrajitoare. O mincinoasa fara pic de scrupule, o excroaca, o idioata, o nonpretinsa. O urasc atat de mult, din cauza ei toata povestea se duce de rapa.
Te-ai gandit la sezonul 2? Adica ar fi foarte interesanta! Multumesc pentru acest fic, ma bucur ca l-ai creat si postat sa ne putem bucura de el.

Esti talentata si o scriitoare de exceptie. Sper sa ajungi o mare scriitoare. Daca o faci, o sa iti citesc cartile rand pe rand si sunt sigura de pe acum ca o sa imi placa nespus si nu o sa ma plictisesc.

Iti dai seama ca esti atat de geniala incat la ora 1:33 eu iti scriu parerea mea, desi sunt mai mult decat obosita? Esti super tare si ramai un model de urmat pentru mine! Daca mai faci alte ficuri inafara de cele deschise, anuntam, ok? M-ar bucura sa mai citesc, deoarece postezi rar, desi esti talentata! Te pup! Pa!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]   Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] - Pagina 13 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste la miez de noapte [ + 16 ]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 13 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri "Hall of Fame"-