Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Naruto Road to Ninja

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Lottie
Genin
Genin
Lottie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Pe scaun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 185
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : Scrisul, cititul, dansul în ploaie...
Stare de spirit Stare de spirit : Bună.

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Joi 19 Iul 2012, 11:52

Eu am citit ca nu toti sunt in genjutsu, ci doar Sakura si Naruto si acolo celelalte personaje sunt asa cum si-ar dori cei doi sa fie(ex. Naruto si-ar dori ca Hinata sa fie mai tupeista, Sakura si-ar dori ca Sasuke sa fie mai deschis, Ino sa fie mai timida etc...)
De aceea nu sunt schimbari doar la ei doi(Naruto si Sakura) pentru ca doar ei doi sunt prinsi de Tobi in genjutsu.
Sus In jos
Sor SorinuS
Genin
Genin
Sor SorinuS

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Pe forum♥in Galati
acebook acebook : Sorinus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 86
Reputatie Reputatie : 30
Hobby-uri Hobby-uri : Anime is my life!♥In special Sasusaku♥
Stare de spirit Stare de spirit : O.K.

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Joi 19 Iul 2012, 11:55

~Alexutza~ a scris:
Eu am citit ca nu toti sunt in genjutsu, ci doar Sakura si Naruto si acolo celelalte personaje sunt asa cum si-ar dori cei doi sa fie(ex. Naruto si-ar dori ca Hinata sa fie mai tupeista, Sakura si-ar dori ca Sasuke sa fie mai deschis, Ino sa fie mai timida etc...)
De aceea nu sunt schimbari doar la ei doi(Naruto si Sakura) pentru ca doar ei doi sunt prinsi de Tobi in genjutsu.

Asa este ! Doar Sakura si Naruto sunt prinsi in genjutsu de catre Madara(Tobi) iar ceilanti sunt opusul.
Nush daca ai citit ce am mai scris,dar Sasuke este reprezentant Playboy.Ce?Si-ar dori asta??

happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy
Sus In jos
Lottie
Genin
Genin
Lottie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Pe scaun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 185
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : Scrisul, cititul, dansul în ploaie...
Stare de spirit Stare de spirit : Bună.

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Joi 19 Iul 2012, 12:01

:)) eh, cine stie ce ganduri perverse are Sakura in capsorul ala al ei roz:>:> :))
Sus In jos
Sor SorinuS
Genin
Genin
Sor SorinuS

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Pe forum♥in Galati
acebook acebook : Sorinus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 86
Reputatie Reputatie : 30
Hobby-uri Hobby-uri : Anime is my life!♥In special Sasusaku♥
Stare de spirit Stare de spirit : O.K.

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Joi 19 Iul 2012, 16:58

Eh,uitati si ``Road to Sakura``,nu doar ``Road to Ninja``!
Se va gasii joia viitoare,26.07.2012,si pe internet,mai exact dupa ora 15:00.
Nustiu daca am voie sa pun urmatorul link,dar la sfarsitul episodului Naruto Shippuden ep 270,se povesteste despre acest episod.
Tot ce putem sa facem este sa asteptam!
Asteptare placuta va urez! happy2

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
CatsuKee
Academy Student
Academy Student
CatsuKee

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Aruncatu' cu privirea in TV / PC .. iesitul pe afara cu prietenii :-??.. fotbalul .. shi Naruto ;x
Stare de spirit Stare de spirit : Vesel 24/7 .

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Vin 20 Iul 2012, 19:34

Uitati aici manga-ul de la Naruto Road to Ninja ^^ :> sper sa va plaka mie mi'a plakt :D.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Naruto Road to Ninja - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Dum 22 Iul 2012, 12:51

OMG ACEST MANGA ESTE FENOMENAL!
Ma bucur ca l-ai postat scumpa kiss!
Chiar nu stiam de el :X:X!

Edit: Cateva imagini din filmul Road to Ninja! :D
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sasuke-kun :X!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Hinata este destul de frumoasa aici:X!


Aici un moment din film..Sakura l-a intrebat pe Naruto daca ii place in aceasta lume :d.





Ultima editare efectuata de catre Deea in Wonderland ★ in Dum 22 Iul 2012, 16:17, editata de 1 ori
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Asss10Naruto Road to Ninja - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Dum 22 Iul 2012, 16:14

Abia astept sa vad Road to ninja... E pentru prima oara cand il vaz pe Sas'ke atat de romantic. Ii ofera o floare... in love Mai trebuie sa asteptam mult? hmm...?! Imi plac imaginile si video-urile... Imi place ca va fi cuplu SasuSaku in love
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Naruto Road to Ninja - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Dum 22 Iul 2012, 16:22

Anna ~ Anitta a scris:
Abia astept sa vad Road to ninja... E pentru prima oara cand il vaz pe Sas'ke atat de romantic. Ii ofera o floare... in love Mai trebuie sa asteptam mult? hmm...?! Imi plac imaginile si video-urile... Imi place ca va fi cuplu SasuSaku in love

Si mie imi place ca va fi SasuSaku in acest genjutsu..Ma ingrozeste faptul ca noi putem sa il vedem la anu in aprilie 2013...Poate dupa premiera filmului pe 28 iulie vom gasii postat pe internet filmul ..chiar daca nu e tradus..sau cateva secvente...:D. Eu una sunt prea happy!!!!!! SasuSaku moment:X! Nu ma intereseaza ca e genjutsu...ma bucura faptul ca se intampla un mic moment intre ei!

Sus In jos
GangMin
Academy Student
Academy Student
GangMin

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Acolo undeva , Departe , Prea departe !
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 31
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Ficurile si scoala
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Dum 22 Iul 2012, 21:44

Fof vai ai mai repede ca mor eu desa stiu ( cred ) unde s-ar putea sa paara prima data pe net !Dar nu am voie sa spun ca fac reclama ! gata ma spanzur vreau sa apara ami repede filmul ca zbor pe geam ! Hai kisimoto mai repede ca eu cel putin nu mai am rabdare ! Va pwp
Sus In jos
http://claudiatrandafirblog.blogspot.ro/
CatsuKee
Academy Student
Academy Student
CatsuKee

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Aruncatu' cu privirea in TV / PC .. iesitul pe afara cu prietenii :-??.. fotbalul .. shi Naruto ;x
Stare de spirit Stare de spirit : Vesel 24/7 .

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 12:08

wa. Sasuke mai e ninja in film?:))
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Naruto Road to Ninja - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 11:04

Cel mai nou trailer al filmului Road to Ninja inainte de premiera acestuia care este maine. :D.


La sfarsitul videoclipului este Sasuke cu nu stiu cate fete o.o...omg...chiar ca e un playboy !!!!

Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 11:31

Nooo, deci nu cred! huh?
Sa imi pice fata cand l-am vazut pe Sasuke cu fetele alea. :|
Deci, desii stiu ca este doar un jutsu, inca nu sunt obisnuita sa il vad pe Sasuke ca accepta avansuri, ba chiar le face si el avansuri fetelor si se da mare cu asta! rolling on the floor
Saracu Naruto, ce fata avea. lough
Deabia astept premiera. rock

Edit:
Am si eu un gif cu Road to Ninja happy

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Cristina Bonibon
Academy Student
Academy Student
Cristina Bonibon

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Timisoara
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 43
Reputatie Reputatie : 2

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 20:10

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Penal !


Deabea astept Filmul !
Sus In jos
Ava •
Jōnin
Jōnin
Ava •

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Honolulu, Hawaii
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1081
Puncte : 1164
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Dat cu presu' ..
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita . - .-

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Iul 2012, 19:05

Doaaamne am vazut si eu pe youtube cateva trailere dar ce a-ti postat voi aici este minunat .
Pacat ca va fi lansat in Romania atat de tarziu .
Sunt mai mult ca sigura ca va fi un film pe care nu il vom uita usor .
Il astept cu nerabdare ! dap !


Ultima editare efectuata de catre Ava Whiterspoon in Vin 07 Sept 2012, 19:25, editata de 1 ori
Sus In jos
~$^Angelique^$~
Academy Student
Academy Student
~$^Angelique^$~

Sex : feminin Localizare Localizare : In fata PC-ului
acebook acebook :

Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 43
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Tampenii evident :)))
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie. Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!:

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Mier 01 Aug 2012, 15:52

Doamneeeee !!!! In sfarsit D-zeu ii rasplateste pe fanii SASUSAKU !!!!!!!!! Am tipat in gura mare cand am vazut trailer-ul !!! Abia astept 2013 !!!!! Nu imi vine sa cred C Sasuke se intoarce si ii da un trandafir lui Sakura si ca Ino se cuminteste si Hinata devine rebela . Nu imi vine sa cred !!!!!! Iubesc SASUSAKU !!!!!!!!
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Joi 02 Aug 2012, 21:11

Reactia mea la vederea trailar-ului: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Nu cred! Aaaaa! Incredibil, nu se poate! Ala chiar e Sasuke?
Bun deci m-am uitat pe o gramada de site-uri pentru a gasi noi vesti despre acest film si n-am gasit mai nimic. Nu are rost sa scriu aceleasi informatii care sunt deja postate... :P
Am ajuns sa ma uit la trailar de peste 10 ori si tot nu ma satur. :)) Parerea mea este ca povestea este foarte originala si ne ajuta sa vedem personajele ce ne-au marcat copilaria :)) in niste ipostaze unice si incredibil de funny.
As fi bucuroasa sa ma anunte si pe mine cineva daca gaseste inaintea mea un site cu filmul (nu conteaza daca nu este tradus). Blood prison l-am vazut cu mult inainte sa apara tradus asa ca e posibil sa apara si asta inainte. :P
Apropo, am o idee: Hai sa mergem noi toti in Japonia. :)) :D Cerem bani de la Guvern sau obligam milionarii acestei tari sa ne dea bani sa mergem si vedem acolo filmul pentru ca aici, in Romania, sunt adevaratii fani Naruto! =)))))))))))
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Vin 03 Aug 2012, 09:15

Sis` a scris:

Apropo, am o idee: Hai sa mergem noi toti in Japonia. :)) :D Cerem bani de la Guvern sau obligam milionarii acestei tari sa ne dea bani sa mergem si vedem acolo filmul pentru ca aici, in Romania, sunt adevaratii fani Naruto! =)))))))))))

OMG!!Aşa e!!!Haideţi să facem o organizaţie şi să strângem bani ca să mergem in Japonia să îl obligăm pe Kishimoto să ne arate filmu tradus in româna!! Nici eu nu mai rezist până apare acest film tradus în româna dar..Aşteptarea frate,aşteptarea!! Ce greu mai e !! Cel mai mult mi-a plăcut poza cu Sasuke şi celelenate fete !! OMG baby!! Chiar arăta bine !!


Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Naruto Road to Ninja - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Vin 03 Aug 2012, 13:31



Inca un video despre film..:D Mi se pare cel mai bun:D.. adica arata mult mai multe..:D^^
Vizionare placuta!!!

Am uitat sa spun :O:O minutul 03:08..Sasuke cu fanele lui:O:O:O OMG CE SEXY E SASUKE!!!!!!! balee baleee baleee!!!


Inca un video :))).

Sus In jos
naruhinasasusaku
Academy Student
Academy Student
naruhinasasusaku

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 15
Puncte : 23
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Animeuri, ficuri, muzica, desenul
Stare de spirit Stare de spirit : depinde de zi

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Sam 04 Aug 2012, 18:29

am auzit ca filmul s-ar putea sa apara in Romania prin septembrie tradus. Si eu astept cu nerabdare filmul mai ales ca personajele sunt foarte diferite de anime
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Naruto Road to Ninja - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 13:40

Eu nu stiu prea multe despre acest nou film. Daca ma credeti, nici macar nu stiam ca va mai aparea un nou film, desi speram.
Am auzit de el, prima data, la Deea. Vaca mea <3 Iubb' <3
Asa, pai nu stiu ce sa zic. As fi preferat ca in loc de un film sa transforme cumva actiunea pe care o baga in film, la anime. Dar na. Nu imi place ca totul va fi doar o aluzie si apoi va reveni totul la dezastrul de dinainte.
In rest, am asteptari mari de la acest film si sunt foarte curioasa. Abia astept sa-l vad. Sunt constienta ca va mai dura ceva pana va aparea. Imi place ca Sasuke se apropie de Sakura, ba chiar daruindu-i un trandafir.

P.S: Ce gest dulce :o3


Si vad ca e si umpic cam bad boy, daca imi permiteti sa spun " umpic " .. pare cam mult la ce gramada de fete erau peste el, acolo =))

Hinata, rea? Huh, la asta chiar nu ma asteptam. Sa se certe cu Naruto? Sa aiba un astfel de comportament?
Ma, filmu' asta chiar promite multe. Asa ca eu stau cumintica si astept filmul. Sunt nerabdatoare <3
Sus In jos
CatsuKee
Academy Student
Academy Student
CatsuKee

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Aruncatu' cu privirea in TV / PC .. iesitul pe afara cu prietenii :-??.. fotbalul .. shi Naruto ;x
Stare de spirit Stare de spirit : Vesel 24/7 .

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 19:23

prea tare traileru :X . da' am shi yo o intrebare?.. Sasuke mai e ninja ? :))
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Naruto Road to Ninja - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 20:13

Sincer nu stiu daca Sasuke mai este ninja:)).
Dar am gasit pe youtube un tip care a postat vreo 5 videoclipuri in care povestea filmul..fiindca acesta provenea din Japonia si l-a vazut pe 28 iulie :D.
Am inteles ca Naruto din AU era rau si se numea Menma..sau ceva de genul..si la sfarsitul filmului Naruto cel real se lupta cu Menma..
Sasuke este un playboy care ii place sa se dea la toate fetele..Stim cu totii partea din trailer in care Sasuke vine la balconul Sakurei si ii ofera un trandafir..:D Ce sweet :x! si..Sakura se rusineaza :-".
Dupa ceva timp Sakura l-a vazut pe Sasuke pe strada si l-a strigat..insa el era ocupat cu vreo 5-6 fane ...si le oferea cate un trandafir.. Sakura s-a intristat si a fugit de acolo.. tipic lui Sasuke sa ii franga inima Sakurei si in realitate si in AU.
Sasuke din pacate nu participa la lupta de la sfarsit :)). este total absent =)). probabil este prea ocupat sa se iubeasca cu fetele din sat=)).
Ohh daa si Itachi nu este un baiat rau:X:X. este liderul Akatsuki( sau cum se scrie) si este de partea binelui.. :D Ceva ciudat :)) .
Oricum este un film frumos :d.
Sunt mult mai multe informatii despre film..pe care le stiu :)). Dar prefer sa va las sa asteptati:d. Sau puteti gasii si voi pe youtube acele videoclipuri. Nu stiu daca este adevarat ce a spus tipul ala dar:D pare destul de credibil :D.
Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 11:46

NU POT SA CRED!
Eu acum aflu de acest nou film Naruto!
Dar pana in 2013 ....Îmbătrânesc!
OMG!
Sus In jos
Madeline.Lestrange
Genin
Genin
Madeline.Lestrange

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Baia Mare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 218
Puncte : 247
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Desen, Lectura.

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Sam 18 Aug 2012, 22:54

da si eu am auzit....
a aparut anu asta in 28 iulie....dar noi il vom vedea doar la anul...fiind k doar atunci apare si tradus in limba romana.....sad(sad(...abia astept>.<
Sus In jos
Obitooo
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0

Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19Lun 20 Aug 2012, 22:21

Super, deabia astept filmul :X
Sus In jos
Continut sponsorizat




Naruto Road to Ninja - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Naruto Road to Ninja

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Știri despre serialul Naruto-