Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Naruto Road to Ninja

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Naruto Road to Ninja - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Mar 21 Aug 2012, 05:28

Am citit fiecare comentariu si am vazut fiecare trailer de aici. Toate m-au facut sa fiu din ce in ce mai interesata de film.
Mare parte o stiam, dar m-am bucurat sa aflu lucruri noi. Sincer, imi vine sa-l bat pe Sasuke. In orice dimensiune o raneste pe Sakura. angry
Lasandu-l in urma pe nesimtitul de Sas'ke, abia astept sa apara filmul. Pana in 2013 mai e mult, sper sa am rabdare.

Multumesc ca a-ti facut un topic in care ne-ati spus noutatile despre film. Va sunt recunoscatoare. kiss
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Mar 21 Aug 2012, 10:37

Deabia astept sa se lanseze si in Romania. yeah
Mor de nerabdare. in love
Cred ca o sa ma prapadesc de ras . rolling on the floor
Cum spuneam, cred ca s-a lovit Kishi la cap yeah
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Joi 23 Aug 2012, 09:37

Sasuke si Sakura? Deabea astept sa fie tradus filmul. Mi se pare foarte interesant.
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Joi 23 Aug 2012, 11:56

N-am putut să mai rezist aşa că am mai pus încă odată poza aceasta :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sasuke - kun >.< >.< >.< >.< >.< >.< >.< >.< >.< >.< >.< >.< >.<
Sus In jos
AzkaLove
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Localizare Localizare : C:\Windows\
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 0

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Sam 25 Aug 2012, 04:53

Salut , sunt nou pe aici' . Cautam pe google ceva legat despre naruto si am gasit subiectul de discutie deci tin sa va aduc unele noutati:

Tobi este Menma ( Cine este "Menmna" ? Menma este un fel de "Dark Naruto"
Sakura si Naruto sunt in Genjutsu creat de Tobi si vrea sa-l captureze pe Kyuubi din Naruto
Ultima bataie o sa fie intre Menma si Naruto. Am si un Preview dar nu ma lasa sa-l poztez.
Nici in japonia oamenii nu il au doar la cinematografe , noi il vom putea vizualiza doar daca va fi filmat in cinematograf , pana se vor trimite DVD-uri cu film original in S.U.A mai este mai exact:
#DATA LANSARII: APRILIE 2013 ( ENGLISH SUB )
Sper ca v-au fost de folos informatiile :-??
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Naruto Road to Ninja - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Sam 25 Aug 2012, 15:39

AzkaLove a scris:
Salut , sunt nou pe aici' . Cautam pe google ceva legat despre naruto si am gasit subiectul de discutie deci tin sa va aduc unele noutati:

Tobi este Menma ( Cine este "Menmna" ? Menma este un fel de "Dark Naruto"
Sakura si Naruto sunt in Genjutsu creat de Tobi si vrea sa-l captureze pe Kyuubi din Naruto
Ultima bataie o sa fie intre Menma si Naruto. Am si un Preview dar nu ma lasa sa-l poztez.
Nici in japonia oamenii nu il au doar la cinematografe , noi il vom putea vizualiza doar daca va fi filmat in cinematograf , pana se vor trimite DVD-uri cu film original in S.U.A mai este mai exact:
#DATA LANSARII: APRILIE 2013 ( ENGLISH SUB )
Sper ca v-au fost de folos informatiile :-??

Da stiu si eu aceste informatii :D.!
Si mai ales de batalia dintre Menma si Naruto :D.
Abia astept sa apara filmul.
Trist ca Sasuke nu cred ca va participa in lupta finala :(.

Sus In jos
AzkaLove
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Localizare Localizare : C:\Windows\
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 0

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Dum 26 Aug 2012, 18:58

Lupta finala e logic ca o sa fie intre Naruto si Sasuke :) nu cred ca vor fi alte "lupte finale" ar fi o prostie toti vrem sa ii vedem luptandu-se cred ca si Masashi Kishimoto :)) Dar nu si in filmul asta , in filmul asta lupta o sa fie contra lui Tobi/Menma

PS: Scuzati-mi greselile gramaticale , sunt putin ametit :D
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Naruto Road to Ninja - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Sam 01 Sept 2012, 13:34

AzkaLove a scris:
Lupta finala e logic ca o sa fie intre Naruto si Sasuke :) nu cred ca vor fi alte "lupte finale" ar fi o prostie toti vrem sa ii vedem luptandu-se cred ca si Masashi Kishimoto :)) Dar nu si in filmul asta , in filmul asta lupta o sa fie contra lui Tobi/Menma

PS: Scuzati-mi greselile gramaticale , sunt putin ametit :D

Pai stiu ca lupta finala din anime o sa fie intre Sasuke si Naruto.... Dar pana se ajunge la acea lupta mai este cale lunga.. Nu cred ca Masashi Kishimoto se gandeste sa termine anime-ul...cred ca mai dureaza ceva..
Oricum eu astept acest film care mi se pare destul de interesant ^^.

Sus In jos
Andreea^^
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La pc:3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 0

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Mar 04 Sept 2012, 01:20

Ouuuuuffff nervi!nervi!. Il omor pe Sasuke!
Si aici o raneste pe Saku waiting .In orice caz astept cu nerabdare filmuuuuul in love in love in love
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Mier 05 Sept 2012, 18:41

Ioi Doamne! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Hinata mi se pare cea mai penala din tot filmul [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cu siguranta o sa fie ceva unic :)) Ehh, pana in aprilie ne clatim si noi ochii cu secvente luate de pe net.
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Joi 06 Sept 2012, 20:17

Am gasit o super poza cu Sasuke si Sakura.
[center]Chiar daca e fan-made , pfoooaaa in love in love rolling on the floor


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Mar 11 Sept 2012, 13:57

Buna, am ajuns si eu pe aici destul de tarziu dar asta e . In mare parte tot ce ati scris pe aici stiam si eu. Oricum abia astept sa apara si pe net filmul. Din cate am mai cautat si eu am mai gasit ceva ceva informatii. Sakura si Naruto nu fac parte din acesta ,, noua lume''( ceea ce stiati si voi ) si cred ca a fst un fel de schimb, adica ati vazut si voi ca la Naurto Shippuden Anime-ul a fost un epsiod ce nu se lega deloc cu razboiul, cand Sakura a cazut din cer si am impresia ca Sakura aia este din lumea alternativa si cea adevarata poate a fost transportata in cealalal lume impreuna cu Naruto. DIn cate am inteles Kiba acum i-ar placea pisicile, lui Shino nu-i plac gandacii, Sai nu este deloc bun la desenat si restul stiti si voi. Deea'Dede voiam sa te intreb ceva. Daca tot ai vazut pe net acele 5 videoclipuri si cam stii ce se intampla in film poti sa ne spui daca Sakura si NAruto ar fi impreuna pentru ca am vazut multe comentarii pe aici cum ca Naruto si Sakura s-ar iubi, dar mie sincer mi se pare imposibil pentru ca Naruto si Sakura nu se iubesc in realitate si mai ales ca ei sunt si cei reali numai ca transportati intr-o alta dimnsiune( bine Naruto poate o iubeste pe Sakura, dar nu e reciproc) . Deci ai putea sa ne spui daca este adevarat si daca ai mai vrea sa ne spui cum ai cautat pe youtube videoclipurile acelea happy2
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Naruto Road to Ninja - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Joi 11 Oct 2012, 15:17

~Lola~ a scris:
Deea'Dede voiam sa te intreb ceva. Daca tot ai vazut pe net acele 5 videoclipuri si cam stii ce se intampla in film poti sa ne spui daca Sakura si NAruto ar fi impreuna pentru ca am vazut multe comentarii pe aici cum ca Naruto si Sakura s-ar iubi, dar mie sincer mi se pare imposibil pentru ca Naruto si Sakura nu se iubesc in realitate si mai ales ca ei sunt si cei reali numai ca transportati intr-o alta dimnsiune( bine Naruto poate o iubeste pe Sakura, dar nu e reciproc) . Deci ai putea sa ne spui daca este adevarat si daca ai mai vrea sa ne spui cum ai cautat pe youtube videoclipurile acelea happy2

Faza cu NaruSaku din cate imi aduc aminte nu se intampla. Ei sunt doar colegi de echipa ca si in realitate . Nu sunt impreuna. Si eu am auzit despre acest zvon care nu este adevarat. In film ea inca il iubeste pe Sasuke. Nu prezinta sentimente de dragoste fata de Naruto decat de prietenie. In legatura cu acele videoclipuri de pe youtube ...vi le-am postat ca sa stiti si voi despre ce este vorba.. ^^.









Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Dum 28 Oct 2012, 19:16

Foarte frumoase şi adevărate filmuleţele postate de time, Deea. Anyway, urăsc cuplul NaruSaku.
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Naruto Road to Ninja - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Vin 02 Noi 2012, 18:20

Si eu urasc cuplul NaruSaku..Mi se pare ca e o aiureala. Nu stiu ce vad unii frumos la perechea asta...parerea mea este ca nu se potrivesc deloc..Mai mult de o prietenie nu cred ca ar fii frumos intre Naruto si Sakura...
Sus In jos
Minato Namikaze
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Localizare Localizare : Konoha
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Naruto Shippuden Filmul 6: Road To Ninja    Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Sam 17 Noi 2012, 17:54

Naruto Shippuden Filmul 6: Road To Ninja

Sunt sigur ca totii doriti sa-l vedeti dar din pacate va fi lansat in teatrele japoneze abea la data de 28 Iulie 2013.

Despre film


Tobi Incepe Planul sau,Ochiul Lumi si se pregateste sa lupte cu Naruto. Ceilalti membri Akatsuki vor aparea si ei in film precum si parinti lui Naruto, Minato si Kushima. Tobi declara ca il va captura pe Kurama, Kyuubi(vulpea cu 9 cozi)

Aproximativ acum zece ani, o fiară, un demon gigantic, Kyuubi, a fost eliberat de un
misterios mascat shinobi. Satul ascuns din Konoha a fost pe punctul de a fi distrus de un atac al lui Kyuubi ... şi a fost doar o modalitate de a-l salva. Împreună cu soţia sa Kushina, liderul satului, al patrulea Hokage, Minato, l-a sigilat pe Kyuubi în fiul lor nou-nascut, Naruto.
Prin sacrificarea propriilor vieţi, cei doi abia au reuşit să salveze satul şi sa incredinteze viitorul satului, lui Naruto.

"Nu există nici o îndoială ... este Akatsuki!"

Şi după aceea, timpul s-a scurs ... până când oribilii membrii unui grup de shinobi numit Akatsuki (Pain, Konan, Itachi, Kisame, Sasori, Deidara, Hidan, şi Kakuzu) au apărut brusc, numai pentru a ataca grupul lui Naruto.
Naruto şi ceilalţi membri au reusit sa ii contraatace ... dar de ce aceşti membri Akatsuki s-au reintors, atunci când acestia ar trebui să fie morti? Misterul rămâne, în timp ce toti Shinobi sunt lăudati de către familiile lor pentru finalizarea unei astfel de misiuni periculoase. Numai Naruto, care niciodată nu si-a cunoscut familia, nu se poate abtine sa nu se simta singur...

Exact in acel moment, brusc, omul mascat apare din nou în Konoha.

"A trecut o lungă perioadă de timp, Naruto Uzumaki."

Datorită noului Doujutsu a omului mascat, lumea din jurul lui Naruto şi a Sakurei este distrusa si inghitita treptat.

Când ei işi recapeta cunoştinţa şi privesc în jurul lor, omul mascat a dispărut deja. Cei doi încearcă să-l urmeze, dar in acel moment au început să observe un fenomen neobişnuit în sat. Kakashi, Tsunade şi colegii lor nakama în sat si-au schimbat personalităţile, şi au devenit persoane total diferite. Mai mult, chiar Sasuke este înapoi în sat! Şi un alt lucru uimitor ... Părinţii lui Naruto, Minato şi Kushina, care ar trebui să fie deja morti - sunt vii! Care ar putea să fie în sensul in toate acestea?



Pusi în faţa acestei noi realitati, Naruto şi Sakura încep brusc să se simtă pierduti.

Bucuria lui Naruto de a-si intalni parintii din nou este irezistibila ... dar, pe de de altă parte, chiar şi în această lume, el trebuie să se confrunte cu o criză pe viaţă si pe moarte cauzata de omul mascat.

Omul mascat care vizează puterea lui Kyuubi, care traieste în interiorul lui Naruto, este din nou pe cale de a aduce distrugere în satul din Konoha! Omul mascat tinteste la slabiciunile ascunse in emotiile umane. O capcană îngrozitoare şi ambiţie!

Naruto va trebui să lupte împotriva sortii lui, în locul părinţilor lui, care au pariat anterior viaţa lor, pentru a proteja satul!

Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Sam 17 Noi 2012, 18:21

Interesant, o mare parte din informatiile pe care le-ai scris le stiam. Oricum vreau sa apara si in Romania cat mai repede posibil
Sus In jos
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke

Sex : masculin Localizare Localizare : Romania, Voluntari.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 568
Puncte : 588
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Forum, muzica, desene, Naruto bineinteles :))
Stare de spirit Stare de spirit : In love :X

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Dum 18 Noi 2012, 11:59

Am o veste superPe 16 decembrie filmul va aparea online in japonia, bineinteles in japoneza.Nu stie nimeni din Romania site-ul.Cred ca cei din America il vor traduce in engleza iar apoi, la randul nostru, il vom traduce si noi.Deci filmul va aparea in Romania cam pe 25-26 decembrie.
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Dum 18 Noi 2012, 18:43

De abia astept sa vad filmul , nu cred ca m-ai rezist mult entuziasmului lough . Sunt curioasa sa vad ce pericole il m-ai asteapta pe Naruto .
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Naruto Road to Ninja - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Noi 2012, 19:42

Stiam aceste informatii.. mai exista un topic despre acest film si scrie despre el o gramada.....puteai sa postezi acolo ce ai scris aici..si nu cred ca mai era necesar sa faci un alt topic.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Naruto Road to Ninja - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Noi 2012, 21:27

Mai exista un subiect ca acesta. Asa ca le voi fuziona. ^^
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Naruto Road to Ninja - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Vin 07 Dec 2012, 16:31

Am gasit un nou trailer :D. Sper sa va placa ^^. Pe mine m-a facut sa imi doresc mai mult sa vad filmul ^^. Can`t wait!

Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Dum 30 Dec 2012, 20:03

Deabea astept sa vad filmul cand o sa apara.Din cate am inteles apare in aprilie pe 2013 in ROMANIA.Sincer am cam inceput sa ma obsedeze acest film iar din cate am mai inteles :) filmul este total opusul la Naruto Shippuden.Parinti Sakurei sunt morti,a lui Sasuke si Naruto traiesc.Oricum pe mine una ma facut sa imi doresc sa vad filmul.
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Naruto Road to Ninja - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Joi 21 Mar 2013, 21:17

A aparut pe Youtube filmul 6 dar nu are subtitrare.



Nu stiu cat o sa se inteleaga dar eu va urez vizionare placuta!

PS: Din pacate este dublat in coreeana. :D.
Sus In jos
Komykomery
Genin
Genin
Komykomery

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Giurgiu
acebook acebook : Komy Komery
Nr. mesaje Nr. mesaje : 83
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4

Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Naruto Shippuden Movie 6 Road to ninja online ensub   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 18:25

Nu stiu daca am postat bine unde am postat, dar era o veste care poate ii uimeste pe fanii Naruto si Naruto shippuden.
Am cautat la nimereala ceva pe internet si am dat peste acest link: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Se pare ca Naruto Shippuden the movie 6 road to ninja a fost "exportat" in tinutirile coreene si au fost dublate acolo, unde au fost trimise in tinuturile americane, de unde au fost subtritate.
Sincer, m-am multumit si cu aceasta sub :) deroarece nu am mai putut astepta atat!
Si, pentru toata lumea... momentul SasuXSaku a fost fail ingrijorat sad De ce? Pentru ca in Naruto Shippuden road to ninja, Sasuke este cel mai mare afemeiat sad
Daca vreti sa vedeti despre ce vorbesc: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] <----------Aici happy
Va pup. PS: Daca nu am postat bine, mutati-mi voi postarea acolo unde isi are locul!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Naruto Road to Ninja - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Road to Ninja   Naruto Road to Ninja - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Naruto Road to Ninja

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Știri despre serialul Naruto-